Witaj
Gość

Wątek: Starcraft 2 - Heart of the Swarm  (Przeczytany 2171 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Starcraft 2 - Heart of the Swarm
« dnia: Marzec 11, 2013, 08:38:07 pm »
Siemanko, za parę godzin premiera, kto z Was będzie pykał ?


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Starcraft 2 - Heart of the Swarm
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2013, 09:54:13 pm »
ja, jak mi kupisz:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Starcraft 2 - Heart of the Swarm
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2013, 11:32:59 pm »
O to trzeba kampić torrent  :afro:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Starcraft 2 - Heart of the Swarm
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2013, 01:22:03 pm »
O to trzeba kampić torrent  :afro:

o ile dobrze pamiętam, to nie było piratów sc2 (nie mówię o lol kampanii) ale o meczykach ligach itp.




  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Starcraft 2 - Heart of the Swarm
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2013, 03:01:01 pm »
O to trzeba kampić torrent  :afro:

o ile dobrze pamiętam, to nie było piratów sc2 (nie mówię o lol kampanii) ale o meczykach ligach itp.
Who cares o online :p kampania ftw

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Starcraft 2 - Heart of the Swarm
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2013, 03:20:20 pm »
Spedzilem sporo czasu na SC2 i moze przeszedlem 1/3 kampanii, a gralem ja tylko wtedy gdy neta nie mialem. Kampania moze jest fajna, lecz w porownaniu z multi wychodzi bardzo bardzo kiepsko.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Starcraft 2 - Heart of the Swarm
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2013, 03:29:56 pm »
Spedzilem sporo czasu na SC2 i moze przeszedlem 1/3 kampanii, a gralem ja tylko wtedy gdy neta nie mialem. Kampania moze jest fajna, lecz w porownaniu z multi wychodzi bardzo bardzo kiepsko.
Może to tylko ja ale ogólnie wole storyline a nie granie z kolesiami z 999 APM aka faps per second  :)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Starcraft 2 - Heart of the Swarm
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 12, 2013, 03:59:33 pm »
Spedzilem sporo czasu na SC2 i moze przeszedlem 1/3 kampanii, a gralem ja tylko wtedy gdy neta nie mialem. Kampania moze jest fajna, lecz w porownaniu z multi wychodzi bardzo bardzo kiepsko.
Może to tylko ja ale ogólnie wole storyline a nie granie z kolesiami z 999 APM aka faps per second  :)

W sc2 świetnie jest to rozwiązanie, jak jesteś nie ogarem to grasz lidze brązowej..  jak grasz lepiej .. to masz inne ligi srebrna/złota/platynowa/diamentowa. Wystarczy kilka kilkanaście spotkań i można spać albo awansować o 2 ligi ..więc większość przeciwników ma Twój poziom.  I to jest chyba moc sc2