Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker VS Destroyer  (Przeczytany 19921 razy)

  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 20, 2008, 04:25:15 pm »
Na oli to się nie dziwie, bo destro zawsze wchodzi z frenzy, rage i zealotem, a ten mu cyk i po destro, w sumie to ta walka opiera się głównie na tym, czy SB zabierze frenzy i spółkę i czy tego dożyje, a że na oly destro zawsze wchodzi od razu z frenzy to nie ma szans z kamaelem. Czyli rada do destro na oly: Jak walczysz z kamaelem, nie odpalaj frenzy na starcie.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 20, 2008, 05:33:42 pm »
A przed tą kradzieżą buffów nie ma żadnych sposobów obrony takich jak Chant of Spirit, MS, LH?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2008, 06:36:40 pm wysłana przez TruTherion »


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 20, 2008, 07:05:32 pm »
To jest zwykły debuff czyli... sami wiecie.
Ale do końca nie wiem jak to działa


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 21, 2008, 08:03:59 pm »
Co do łuku to może (niezbyt testowane) ale to jednak lepsze niż stać i patrzeć się jak kamael trzyma nas na smyczy  :D
Z-PermBanowany. xD


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 07, 2008, 12:00:15 pm »
Death mark oczywiście jest wstępem do Checkmate, ale, że wpieprza wrogowi hp to już swoją drogą :) i to obniża dość zadowalająco.Jak to ktoś tam powiedział ''To PVP to pomyłka'' oczywiście jeśli mówimy o oli :D Jak wiemy większość destro czy pr0 czy nie wbija się na oli frenzy+zealot :> najgorszy błąd podczas walki z SB jako, że my grając nim robimy tak ^^- steal divinity, surrender, death mark, blink, vortex, soul of pain (dystansowe bez leopolda) po czym warp i dokańczamy w zwarciu checkmate.   
Druga opcja jeśli chcemy żeby destro padł po 10 sekundach to: steal divinity jak dobrze pójdzie mamy frenzy, zealot, rage po czym final form i mamy go na kilka hitów nie sądzę żeby nadążył z gutsem :> Wszystko rozbija się o steal divinity jak ukradniesz frenzy etc. i haste destro to kaleka :)

/Fro
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 02:06:23 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 07, 2008, 12:20:56 pm »
Rownie dobrze na start zanim cokolwiek wycastujesz to oberwiesz 2 kryty ze sworda i po walce.
...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 07, 2008, 02:33:07 pm »
Jak się umie grać to nie ma takiej opcji :P steal divinity...poleci haste, frenzy, zealot może ww albo rage wtedy blink/warp i znowu można się bawić :P destro to wolny kloc, a kamaelem można zręcznie i szybko operować.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 07, 2008, 05:05:22 pm »
200 speeda to mało?


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 07, 2008, 06:47:42 pm »
No pewnie wyciągnij tyle na oli jak Ci ukradnę zealota i ww to pogadamy wtedy kto ma więcej speeda...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 07, 2008, 09:38:35 pm »
Jak zdążysz ukraść to pogadamy...


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 08, 2008, 12:53:24 pm »
i JESLI Ci sie to uda


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 11, 2008, 12:39:53 pm »
Zdążę na pewno...czy mi się to uda tu jest zonk.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 11, 2008, 08:49:46 pm »
Cytuj
Zdążę na pewno...czy mi się to uda tu jest zonk.
Bramy otwieraja sie 10 sekund przed rozpoczeciem walki- za ten czas destro z 200+ speeda spokojnie bedzie stal przy tobie od poczatku walki.
...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 12, 2008, 04:36:40 pm »
Nie wierz mi, że jest czas na wykastowanie steal divinity.Gdy kończyłem cast destro był już na progu mojej ''klatki'' po czym warp 2 debuffy i blink i dopiero final form u mnie zawsze działało.Ale czasem destro ucieka za ścianę i cast przerywa ''Cannot see target''. Nawet th na dashu jak targetu wcześniej nie zrzucił zdołałem okraść z buffa.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 13, 2008, 02:35:56 pm »
Nie wierz mi, że jest czas na wykastowanie steal divinity.Gdy kończyłem cast destro był już na progu mojej ''klatki'' po czym warp 2 debuffy i blink i dopiero final form u mnie zawsze działało.Ale czasem destro ucieka za ścianę i cast przerywa ''Cannot see target''. Nawet th na dashu jak targetu wcześniej nie zrzucił zdołałem okraść z buffa.

Widzisz normlanie gdy zaczniesz cast to będziesz czuł oddech Destro na swoim karku, a gdy nadejdzie czas gdy go powinieneś kończyć, to Destro będzie się kłaniał na środku areny.


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 19, 2008, 02:49:45 pm »
Gram kamaelem odkąd się pojawił w L2 więc wiem, że na oli nawet jak destro wbije na zealocie to mam czas żeby okraść z buffa po czym warp final i jadę go już spokojnie tylko chodzi o to czy wejdzie steal divinity czy nie :>


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 19, 2008, 06:13:24 pm »
Gram kamaelem odkąd się pojawił w L2 więc wiem, że na oli nawet jak destro wbije na zealocie to mam czas żeby okraść z buffa po czym warp final i jadę go już spokojnie tylko chodzi o to czy wejdzie steal divinity czy nie :>

Pytanie na jakim buglandzie grasz i z kim grasz, a nie jak grasz.


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 22, 2008, 09:49:31 am »
Gram na 4 różnych serwerach dla pewności i no fakt Graveland,pl jest buglandem, ale kamaele dopracowali >prawie< idealnie troszkę przesadzili blowy kamaela 5-6 k.Jak mówiłem th na dashu wybiega 10 sekund przed rozpoczęciem i po 10 sekundach jest 4 kroki ode mnie, destro na progu klatki.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 22, 2008, 02:00:04 pm »
Gram na 4 różnych serwerach dla pewności i no fakt Graveland,pl jest buglandem, ale kamaele dopracowali >prawie< idealnie troszkę przesadzili blowy kamaela 5-6 k.Jak mówiłem th na dashu wybiega 10 sekund przed rozpoczęciem i po 10 sekundach jest 4 kroki ode mnie, destro na progu klatki.

Tylko tu się sugerujesz GL HR więc twoje doświadczenia są mało warte.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • The Dark Knight
Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 31, 2009, 04:47:26 pm »
ja bym chcial sie dowiedziec kogos kompetentnego z offa, zeby napisal jak to jest teraz w przypadku soula?? Slyszalem ze steal divinity wlazi na 100% a silence i root dzialaja normalnie ( w sensie ze silence dostaje a kamael moze sie normalnie ruszac) No i co dokladnie robi skil painkiller. Gralem na offie tylko Sk wiec nie znam sie na kamaelach i warto wiedziec co nieco czy te skile nie sa zbugowane poprostu  :D Bo wlasnie mysle nad gra soulbreakerem.
Dex x4: Shillien Templar lvl 85
Grave x4:Shillien Templar lvl 82 hero-retired
Grave x4:Soul Hound Lvl 80 hero-retired
RuOff/Retail:Shillien Knight-retired


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 01, 2009, 12:45:54 am »
Painkiller powoduje iz sb jest niesmiertelny przez 6 sekund ( nie mozna wtedy go wyleczyc ) po czym wchodzi efekt dizzines ktory zmiensza speed przez krotka chwile.

Co do land rate shadow bind i voice bind - czasami wchodzi czasami nie. ( z przewaga ze nie wchodzi - niestety )

Co do skilla Disarm - mimo tego iz posiadamy tylko 1 lvl ladnie wchodzi na przeciwnikow z takim samym lub mniejszym lvl, co do przeciwnikow z wiekszym lvlem od nas to juz gorzej.

No i tyle

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 19, 2009, 12:08:44 pm »
steal divinity jest 100% land ratu :P W końcu jak kamael nie ma ani CONa, ani jakichś skilli o power 10k to musi mieć jakiś as w rękawie.Ale jak mówiłem zbugowane te HR na potęgę i czy jest 100% steal czy nie zależy od serwa.Na serwerze z kamaelem dopracowanym w 100% tylko z gladem przegrywałem i czasem tyrkiem reszta to małe piwo i bez finala.
A tak poza tematem mając na hero infinity rapier +30 (tak żeby opłacało się być hero) fajnie wykaszało się pt tanków/destro itp. bo nuki padały na 2 hity ^^


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 19, 2009, 12:18:39 pm »
infinity rapier +30... pr000....


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 19, 2009, 02:15:17 pm »
steal divinity jest 100% land ratu :P W końcu jak kamael nie ma ani CONa, ani jakichś skilli o power 10k to musi mieć jakiś as w rękawie.Ale jak mówiłem zbugowane te HR na potęgę i czy jest 100% steal czy nie zależy od serwa.Na serwerze z kamaelem dopracowanym w 100% tylko z gladem przegrywałem i czasem tyrkiem reszta to małe piwo i bez finala.
A tak poza tematem mając na hero infinity rapier +30 (tak żeby opłacało się być hero) fajnie wykaszało się pt tanków/destro itp. bo nuki padały na 2 hity ^^

"Ken Aj tacz ju maj mastah?" O_o
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Destroyer
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 19, 2009, 03:05:36 pm »
Cytuj
Na serwerze z kamaelem dopracowanym w 100%
Grasz na offie? Bo na privach nie ma bardziej zbugowanej klasy niz kamael.
...