Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker VS SpellHowler  (Przeczytany 10742 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 22, 2008, 01:57:46 pm »
Na finalu i więcej m defa wbije...Pewnie nie walczyliście na oli to wam wytłumaczę, że biorę u npc kamaelem might, ww, haste, focus, death whisper...10 sekund przed walką otwierają bramy (już bez reuse skilli i regen hp) podlatuje na finalu do sh który zwykle próbuje się wbić głęboko w swoją klatkę żeby wytrzymać do rozpoczęcia walki.Mija 10 sekund jestem na progu klatki przeciwnika odpalam ''rush'' przerywam casta kilkoma crytami gf...nuk mi zbił 300 cp. Walka następna z sps ta sama taktyka sps zbił mi 400 cp.Nie gracie kamaelami tyle co ja to się nie wypowiadajcie znajdzcie temat gdzie możecie się popisać wiedzą niestety tu błaźnicie.

Taaa, chyba na twoim serwerze 6k mdef Oo

Eee w tym miejscu Dev próbuje ci uświadomić, że ty masz bugland nie server. Tak on gra na retku, pozostaje pytanie czy do końca wie jakie statystyki daje final form.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 22, 2008, 11:27:56 pm »
Moze i miec 6k, bo na hr gl-a da sie w sumie latwo bizu s80 na +25 zrobic :)
...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 22, 2008, 11:32:37 pm »
Moze i miec 6k, bo na hr gl-a da sie w sumie latwo bizu s80 na +25 zrobic :)

Podejrzewałem tą opcję ale wątpiłem, że aż tyle to by dało.


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 03, 2010, 12:14:27 am »
Odświeżam temat po zebraniu doświadczenia w pvp SB z uwzględnieniem aktualnych kronik. 

Taktyka dla female SB w warunkach oli - Steal divinity następnie można silence spróbować chociaż osobiście przechodzę z miejsca do Death mark (bez surrendera ponieważ dmg SH boli jednak) Checkmate, Shining Edge, TT i powinno wystarczyć.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 03, 2010, 07:28:33 am »
Odświeżam temat po zebraniu doświadczenia w pvp SB z uwzględnieniem aktualnych kronik. 

Taktyka dla female SB w warunkach oli - Steal divinity następnie można silence spróbować chociaż osobiście przechodzę z miejsca do Death mark (bez surrendera ponieważ dmg SH boli jednak) Checkmate, Shining Edge, TT i powinno wystarczyć.

Raz się uda, raz nie, ale jedno steal divinity na SH może nie wystarczyć, ponieważ ukradniemy mu pewnie tylko jakieś lolbuffki, więc zostanie mu emp/accu/emp echo etc, a wtedy prawdopodobnie zostaniemy zgładzeni (jeśli nie wejdzie silence).
Polecałbym jak już pisałem gdzie indziej SD-->celka-->celka z agu-->SD a potem można już śmiało zabić kalekę


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 03, 2010, 12:28:03 pm »
Hm pomyślmy jakie buffy SH może mieć na oli ... btb, mental, shield, concentration, empower, acumen, zerk, empowering echo, ww (w przybliżeniu) z czego Steal Divinity kradnie 5 losowych buffów...tak czy siak trafi na sensowny buff czy dwa i jestem pewny, że SH to odczuje.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 03, 2010, 01:33:35 pm »
Hm pomyślmy jakie buffy SH może mieć na oli ... btb, mental, shield, concentration, empower, acumen, zerk, empowering echo, ww (w przybliżeniu) z czego Steal Divinity kradnie 5 losowych buffów...tak czy siak trafi na sensowny buff czy dwa i jestem pewny, że SH to odczuje.
hmm...
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 03, 2010, 03:06:11 pm »
Przepraszam za pomyłkę. Aktualnie gram na low rate i mam 3 lvl skilla, który ściąga 5 buffów i tym się zasugerowałem. 5 lvl skilla oczywiście ściąga 7 buffów co tym bardziej obala teorię Lanera.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 03, 2010, 03:30:15 pm »
Hm pomyślmy jakie buffy SH może mieć na oli ... btb, mental, shield, concentration, empower, acumen, zerk, empowering echo, ww (w przybliżeniu) z czego Steal Divinity kradnie 5 losowych buffów...tak czy siak trafi na sensowny buff czy dwa i jestem pewny, że SH to odczuje.
hmm...
moze to go naprowadzi
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 03, 2010, 04:11:48 pm »
btw chcialo Ci sie to wszystko pisac? i tak nie oplaca sie juz robic sb, bo od h5 to bedzie warzywko


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 03, 2010, 06:19:51 pm »
btw chcialo Ci sie to wszystko pisac? i tak nie oplaca sie juz robic sb, bo od h5 to bedzie warzywko

Czy ja wiem, powiedziałbym raczej że nie będzie czyścicielem oly:P


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 03, 2010, 07:13:17 pm »
Zostanie nieco stonowany to wszystko. Od Epiloga był mały nerf i nie można już kraść buffa summonom co wyklucza go jako pogromcę summonerów, ale nadal profa będzie ciekawa jak dotychczas i każdy będzie musiał się z nią liczyć. Mając w pamięci The Kamael i soule wymagane na każdy skill nic mnie nie zniechęci już ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 03, 2010, 08:05:16 pm »
Od Epiloga był mały nerf i nie można już kraść buffa summonom co wyklucza go jako pogromcę summonerów

 :o Gdzie to jest napisane? :)


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 03, 2010, 08:07:10 pm »
i każdy będzie musiał się z nią liczyć
od h5? jakos nie wydaje mi sie;p


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 04, 2010, 04:08:33 pm »
Napisane hm... sam nie wiem xD gdzieś to widziałem i parę osób mi o tym mówiło...nie wszędzie to działa co prawda, ale był pewien mądry człowiek, który powiedział ''na privach kamaele nigdy nie będą działały poprawnie'' i miał tu trochę racji.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 14, 2010, 04:50:49 pm »
Lubie odkopywac zabytek tematy :D .
Obecnie gram na Epilogu i walki z sh vs sph na oly z reguly polegaja albo na starej dobrej taktyce steal divinity celka ( w tym momencie sierota zuzywa vorta i sluga ;p ) deathmark shining checkmate i gf. Jak nie chce mi sie az tak bawic stawiam delikwenta na lighting shocku. W 10 sekund to rapierem zdaze mu 2 wlepic minimum 8k dmg co przekreca kazdego robe usera xd .

A co do gromienia summonerow. Lightning shock i juz mozna na summona miec wyjebane a przy odrobinie szczescia to i oba biedaki stoja.  Bijac skilami z rapiera z reguly jestesmy w stanie sprzatnac summona transfer painem z wlasciciela :P


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 14, 2010, 08:40:20 pm »
od anchora ma sie kubika ;d
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 14, 2010, 10:32:57 pm »
Lubie odkopywac zabytek tematy :D .
Obecnie gram na Epilogu i walki z sh vs sph na oly z reguly polegaja albo na starej dobrej taktyce steal divinity celka ( w tym momencie sierota zuzywa vorta i sluga ;p ) deathmark shining checkmate i gf. Jak nie chce mi sie az tak bawic stawiam delikwenta na lighting shocku. W 10 sekund to rapierem zdaze mu 2 wlepic minimum 8k dmg co przekreca kazdego robe usera xd .

A co do gromienia summonerow. Lightning shock i juz mozna na summona miec -_-' a przy odrobinie szczescia to i oba biedaki stoja.  Bijac skilami z rapiera z reguly jestesmy w stanie sprzatnac summona transfer painem z wlasciciela :P

Cóż za wspaniały SH ładujący w Ciebie vorta na celce. To że jakiś idiota nieogarnia swojej klasy to nie oznacza że każdego SH sobie tak zjedziesz. I proszę skończ bajki o hitach za 8k, tyle to możesz wyrwać ze sluga co najwyżej, nie licz że wpakujesz coś takiego w SH.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 14, 2010, 10:46:02 pm »
Czytaj ze zrozumieniem :)
8k  - sumarycznie . Na hita byloby ciezko ;p
Co do dmg to na hita z reguly wychodzi 3-4k dmg z Shining edge
Czytanie ze zrozumieniem 2 - napisalem ze obecnie glownie stawiam ludzi na Lightning Shocku i patrosze ;p


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 0

  • NICK = Jyq
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 15, 2011, 12:43:26 pm »
hmmm moja taktyka soulbreakerem :D
lightnig barrier na poczatek walki potem pain killer jezeli nei bije i nie dostanie paraliza to lighting shock. w 90% paraliz wtedy steal divinity i od czasu do czasu voice bind ------> gf
Jyq=WejdeCiDoWanny


W życiu najważniejszy jest fuks...


thx mpxx24


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 15, 2011, 01:12:42 pm »
lightnig barrier na poczatek walki potem pain killer
Jak na Twoim serwerze działa Barriera i celka?
Archeage <3