Witaj
Gość

Wątek: Berserker vs Destroyer  (Przeczytany 29613 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 29, 2009, 10:00:44 am »
Dobry Destro i na ud zerka bije go dość konkretnie. Nawet bardzo konkretnie bym rzekł...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 29, 2009, 11:47:04 am »
jak mówimy o oly to nigdzie tym zerkiem nie uciekniesz. Mała arenka wystarczy podejść dwa kroki i masz zasięg. Jak mówimy o otwartym terenie i cp potkach to pal tym zerkiem bsoe od razu bo ci many zabraknie zanim zabijesz destro :)

zakładając nawet że ty zaskoczysz destro walniesz stuna disarm wejdzie to jak się obudzi odpala skile i możesz zacząć uciekać.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 29, 2009, 12:38:56 pm »
W otwartym terenie destro jest bez szans, podczas gdy destro odpala freenzy/gutsa, uciekamy przed destruchem przez ten czas a potem do zwarcia, i destro gryzie ziemię


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 29, 2009, 12:46:10 pm »
nie przesadzaj, arena jest wystarczajaca no chyba ze chcesz biegac srodkiem :P jednak wieksze szanse ma destro na wygrana 60-40, w terenie jest latwiej 80-20 dla zerka :) w sumie nie przegralem jeszcze z destro ale te 20 tak na wypadek fr i stuna w plecy :D
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 29, 2009, 12:56:17 pm »
W otwartym terenie destro jest bez szans, podczas gdy destro odpala freenzy/gutsa, uciekamy przed destruchem przez ten czas a potem do zwarcia, i destro gryzie ziemię

aha... ty chcesz wygrać walkę z destro w zwarciu :) gl

tak btw na jakim serwerze grasz?:)

Donk a trafiłeś na destro na 79 z atrybutami? bo mnie się trafił taki na oly. Destro może skile na element enchantować więc hm....
destro ze skili zadaje podobny dmg jak zerk a ma ciut ciut więcej hp (cp nie licze zakładam użycie otb)

to co kiedyś już pisałem zerk jest dobry na wszystko co ma mało hp. Jak ma dużo już sobie tak świetnie nie radzi.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2009, 01:04:01 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 29, 2009, 01:04:22 pm »
tak 79+ nie wiem ile w broni, trwalo to chyba z 5minut ale to glownie przez to ze mam 74lvl, w terenie jesli zerk nie dostanie na wstepie stuna to destro tylko czas i skille traci
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 29, 2009, 04:51:21 pm »
W otwartym terenie destro jest bez szans, podczas gdy destro odpala freenzy/gutsa, uciekamy przed destruchem przez ten czas a potem do zwarcia, i destro gryzie ziemię

aha... ty chcesz wygrać walkę z destro w zwarciu :) gl

tak btw na jakim serwerze grasz?:)

Donk a trafiłeś na destro na 79 z atrybutami? bo mnie się trafił taki na oly. Destro może skile na element enchantować więc hm....
destro ze skili zadaje podobny dmg jak zerk a ma ciut ciut więcej hp (cp nie licze zakładam użycie otb)

to co kiedyś już pisałem zerk jest dobry na wszystko co ma mało hp. Jak ma dużo już sobie tak świetnie nie radzi.


Uciekamy przez czas trwania freenzy i/lub gutsa --> włączamy UD -->idziemy do zwarcia --> piszemy "GF"

Berek również może enchantować skille na element, zatem nie zapominaj o tym, to raz, a dwa że na UD to destro będzie go bił najwyżej 1/3 tego co berek będzie bił destro (tymbardziej że berek ma debuffy między innymi na p deffa)


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 29, 2009, 08:30:16 pm »
aha

no tak kto by się przejmował tym hp u destro to i tak jest pikuś :( dmg kotuś będziesz zadawał podobny a do tego wyłapiesz większość stunów które cię dodatkowo mocno kopną.

Podsumowując całą twoją wypowiedź można stwierdzić że all destro to debile i nie umieją grać. Ty wybiegasz a destro nie wybiega. No tak że ork to musi być kretyn :(

Nie rozśmieszaj mnie z tym ud idź na oly i powalcz. Dostaniesz stuna i sobie destro poczeka chwilkę. Potem poprawi kolejnym stunem aż ci zejdzie to ud. Ja stawiałem na stunie/roocie grając DA. Wyłapiesz stuna z 3 profki za 1,5k na tym lol ud to się ockniesz. Destro poprawi kilkoma doomami i zapytasz co to było?

Frenzy jest teraz do bani ale guts jest imba. Idziesz na oly z pofem który nie obniża speeda a dodaje. Przy stałym reuse skili destruch teraz zjada takie zerki.....
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 29, 2009, 08:47:27 pm »
równie dobrze ja mogę mówić że każdy rush impact zestunuje destra, ewentualnie każdy disarm wejdzie
jeśli walka jest wśród mobów to zerk z łatwością sobie poucieka od destra te 2 minuty, po tym gdy destro nie ma tych swoich dodatków i części hp i cp, łatwo można go pokonać

a jeśli destro w czasie walki zacznie odpalać tego gutsa, zealota, rage, to spokojnie zanim to zrobi wszystko powinien już leżeć, lub ledwo co żyć

na oli może i jest inaczej bo nie ma gdzie wiać
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2009, 08:49:15 pm wysłana przez Blitz »


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 29, 2009, 09:04:08 pm »
aha

no tak kto by się przejmował tym hp u destro to i tak jest pikuś :( dmg kotuś będziesz zadawał podobny a do tego wyłapiesz większość stunów które cię dodatkowo mocno kopną.

Podsumowując całą twoją wypowiedź można stwierdzić że all destro to debile i nie umieją grać. Ty wybiegasz a destro nie wybiega. No tak że ork to musi być kretyn :(

Nie rozśmieszaj mnie z tym ud idź na oly i powalcz. Dostaniesz stuna i sobie destro poczeka chwilkę. Potem poprawi kolejnym stunem aż ci zejdzie to ud. Ja stawiałem na stunie/roocie grając DA. Wyłapiesz stuna z 3 profki za 1,5k na tym lol ud to się ockniesz. Destro poprawi kilkoma doomami i zapytasz co to było?

Frenzy jest teraz do bani ale guts jest imba. Idziesz na oly z pofem który nie obniża speeda a dodaje. Przy stałym reuse skili destruch teraz zjada takie zerki.....

Czytanie ze zrozumieniem sux co?

Jak wynika z wcześniejszych postów mowa jest o walce w otwartym terenie, zatem destro nie jest w stanie dorwać berka.
Stuny? Wiesz że berek ma takie cuś jak toogle na rez stuna?
Tylko widzisz, destro nie jest w stanie dorwać berka na swoim freenzy/gutsie, natomiast berek jest w stanie destra jak najbardziej (szarża i zjadasz crushing paina na plery)
Może przedstawię Ci to tak :
Berek : Bije mocniej destroy
Destro : Bije słabiej berka
(mowa na UD, czyli przez 30-40s)
Czy to jest dla Ciebie jasne czy też trzeba Ci to tłumaczyć w jakiś inny bardziej zrozumiały dla Ciebie sposób?


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 29, 2009, 11:04:59 pm »
to odpal sobie tego toogla zobaczymy ile many ci zostanie. Destro może sobie prawie all toogle odpalić bo mana na dobrą sprawę nie jest mu żywotnie potrzebna.

Jak mówisz o otwartym terenie to dodaj cp potki.

Nie wiem czy ty kiedyś miałeś pvp z destro na +79 z atrybutami i oe skilami. To toogle na stuny to możesz sobie wstadzić w buty jak dostaniesz z armor crusha ++ nie mówiąc o epicach biżu z oly czy bizu z TW.

Nie chce mi się dyskutować bo to nie ma sensu. Będziesz biegał i biegał i biegał i biegał tak wszystko da się wybiegać. Kiedyś z kumplem OL wybiegaliśmy całe party bo gonili nas z centrum varki  do katek koło bs z lilithem. Im się skończyły bufki a nas ol buffował i się poskładali bez buffa :(

równie dobrze ja mogę mówić że każdy rush impact zestunuje destra, ewentualnie każdy disarm wejdzie
jeśli walka jest wśród mobów to zerk z łatwością sobie poucieka od destra te 2 minuty, po tym gdy destro nie ma tych swoich dodatków i części hp i cp, łatwo można go pokonać

a jeśli destro w czasie walki zacznie odpalać tego gutsa, zealota, rage, to spokojnie zanim to zrobi wszystko powinien już leżeć, lub ledwo co żyć

na oli może i jest inaczej bo nie ma gdzie wiać

troche nie bo masz lion hart u destro i warfrenzy:(

o czym my tu mówimy o klasie z conem 31 i bez żadnych ataków dystansowych.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2009, 11:08:59 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 29, 2009, 11:54:00 pm »


Czytanie ze zrozumieniem sux co?

Jak wynika z wcześniejszych postów mowa jest o walce w otwartym terenie, zatem destro nie jest w stanie dorwać berka.
Stuny? Wiesz że berek ma takie cuś jak toogle na rez stuna?
Tylko widzisz, destro nie jest w stanie dorwać berka na swoim freenzy/gutsie, natomiast berek jest w stanie destra jak najbardziej (szarża i zjadasz crushing paina na plery)
Może przedstawię Ci to tak :
Berek : Bije mocniej destroy
Destro : Bije słabiej berka
(mowa na UD, czyli przez 30-40s)
Czy to jest dla Ciebie jasne czy też trzeba Ci to tłumaczyć w jakiś inny bardziej zrozumiały dla Ciebie sposób?

A ja ci przedstawie to tak

Ad1. Berek bije destra slabiej.
Ad2. Destro ma heavy.
Ad3. Berek ma lighta.
Ad4. Ud nie trwa 30s. A na ud masz speeda jak ciota.
Ad5. Jak wlaczysz Warfrenzy i hard march i moze jeszcze True berserker i chuj wie co jeszcze i chcesz biegac na tym 1.5 minuty , to ja Chce zobaczyc jak ty potem ta deske zabic chesz.
Ad6. Pisanie o pvp w otwartym terenie jest tak inteligente jak rozmawianie o pogodzie na antypodach bedac w Polsce. Kazda gankowana postac ssie, logiczne.
Ad7. Pograj tymi postami nawet na lolprivach na aktualnej kronice, a potem sie wypowiadaj.
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 30, 2009, 12:20:22 am »


Czytanie ze zrozumieniem sux co?

Jak wynika z wcześniejszych postów mowa jest o walce w otwartym terenie, zatem destro nie jest w stanie dorwać berka.
Stuny? Wiesz że berek ma takie cuś jak toogle na rez stuna?
Tylko widzisz, destro nie jest w stanie dorwać berka na swoim freenzy/gutsie, natomiast berek jest w stanie destra jak najbardziej (szarża i zjadasz crushing paina na plery)
Może przedstawię Ci to tak :
Berek : Bije mocniej destroy
Destro : Bije słabiej berka
(mowa na UD, czyli przez 30-40s)
Czy to jest dla Ciebie jasne czy też trzeba Ci to tłumaczyć w jakiś inny bardziej zrozumiały dla Ciebie sposób?

A ja ci przedstawie to tak

Ad1. Berek bije destra slabiej.
Ad2. Destro ma heavy.
Ad3. Berek ma lighta.
Ad4. Ud nie trwa 30s. A na ud masz speeda jak ciota.
Ad5. Jak wlaczysz Warfrenzy i hard march i moze jeszcze True berserker i -_-' wie co jeszcze i chcesz biegac na tym 1.5 minuty , to ja Chce zobaczyc jak ty potem ta deske zabic chesz.
Ad6. Pisanie o pvp w otwartym terenie jest tak inteligente jak rozmawianie o pogodzie na antypodach bedac w Polsce. Kazda gankowana postac ssie, logiczne.
Ad7. Pograj tymi postami nawet na lolprivach na aktualnej kronice, a potem sie wypowiadaj.

Grałem Berkiem(co prawda na lolprivie gdzie nawet disarm nie działał ale cóż;/)
Zatem wygląda na to że niektóre skille berka działały nie poprawnie (np. szarża powodowała że berek pojawiał się przy przeciwniku i mógł mu wpakować skilla, ale skoro piszesz że berek nie dogoni destrucha to pewnie działa to inaczej)
No to kolejny fail na privie... ile trwa UD na offie?
Walka w zwarciu raczej nie będzie trwać 1.5 min a ja mówiłem żeby odpalić toogle właśnie na nią


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 30, 2009, 10:54:20 am »
stary uważaj: tymi szarżami nie wiele osiągniesz poza podejściem do deski. Jak już podejdziesz to łykasz stuna jak zorro (no chyba że jesteś w maju ale to trzeba być idiotą ). Po szarży zmiana na młotek i walisz na zmianę arrmor crush i hammer crush. Tu nie chodzi o dmg tylko się ze stuna nie obudzisz i całe ud przeminie z wiatrem :( tak ewentualnie szarżą walniesz bleeda i potem contigion czy jakoś tak i co? poprawisz drugim skilem crushing pain czy jakoś tak. No i co dalej? Dalej lykasz stuna za stunem i jak destro się zbije na gutsa to odpala guts zealot rage otb (spam cp) battle roar i przenosisz się do krainy wiecznych łowów dla jednoskrzydłowych

Jak ci stun wejdzie to jakimś fartem bo nie przebijesz się przez combo LH/wf.

Ile zerk ma pdefa na tym ud w draco?

i tak dalej i tak dalej... pograj trochę zerkiem i traf na ogarniętego destro.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 30, 2009, 11:24:17 am »
A ja ci przedstawie to tak

Ad1. Berek bije destra slabiej.
Ad2. Destro ma heavy.
Ad3. Berek ma lighta.
Ad4. Ud nie trwa 30s. A na ud masz speeda jak ciota.
Ad5. Jak wlaczysz Warfrenzy i hard march i moze jeszcze True berserker i -_-' wie co jeszcze i chcesz biegac na tym 1.5 minuty , to ja Chce zobaczyc jak ty potem ta deske zabic chesz.
Ad6. Pisanie o pvp w otwartym terenie jest tak inteligente jak rozmawianie o pogodzie na antypodach bedac w Polsce. Kazda gankowana postac ssie, logiczne.
Ad7. Pograj tymi postami nawet na lolprivach na aktualnej kronice, a potem sie wypowiadaj.

nie masz zielonego pojecia o czym piszesz
Ad1/2/3. loled, vt tadam
Ad4. ud trwa 30s i na chuh mi ten speed, ud nie odpalam zeby uciekac a gdybym nawet mial 1 speed i tak mi nie uciekniesz ze wzgledu na 4 rushe
Ad5. wiesz co to za skill true berserker? - pdef do biegania swietny pomysl, warfrenzy odpale razem z ud zeby nie stracic ud przez stuna, na bieganie z wlaczonym hard marchem strace hmmm 100 many?
Ad6. w koncu cos z sensem
Ad7. gralem obiema postaciami: destro 79 dexterlude a o zerku wiesz :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2009, 11:26:22 am wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 30, 2009, 11:53:21 am »
Tak jest, bo mimo wszystko przefarmionych zerkow nie ma tylu, co destro. Wejdzie do gry kilku zerkow z disarmem na +30 time, tak powodzenia w zabiciu tego czegos.
...


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 30, 2009, 01:09:54 pm »
imo wszystko w hvy+dużo hp+mocne skile>zerk.

tyrant, glad, destro, all tanki >zerk

zerk >deagery, nuki, sumonerzy, inne wingedemo

zastanawiam się jak sobie zerk by poradził z OL i wc ale sądzę że też miałby poważne problemy
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 30, 2009, 01:22:15 pm »
z ol nie walczylem,zerk>wc
zerk>dagger ale daggera jesli nie zauwazysz to z reguly ss+bs i koniec
tyrant<zerk
na dobrego glada nie trafilem jeszcze
tanki>zerk
zerk>wszystko w robe oprocz ee/bp
lucznicy<zerk
sb>zerk im blizej konca tym lepiej to widac
krasie>zerk !!! :D
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 30, 2009, 02:11:17 pm »
stary uważaj: tymi szarżami nie wiele osiągniesz poza podejściem do deski. Jak już podejdziesz to łykasz stuna jak zorro (no chyba że jesteś w maju ale to trzeba być idiotą ). Po szarży zmiana na młotek i walisz na zmianę arrmor crush i hammer crush. Tu nie chodzi o dmg tylko się ze stuna nie obudzisz i całe ud przeminie z wiatrem :( tak ewentualnie szarżą walniesz bleeda i potem contigion czy jakoś tak i co? poprawisz drugim skilem crushing pain czy jakoś tak. No i co dalej? Dalej lykasz stuna za stunem i jak destro się zbije na gutsa to odpala guts zealot rage otb (spam cp) battle roar i przenosisz się do krainy wiecznych łowów dla jednoskrzydłowych

Jak ci stun wejdzie to jakimś fartem bo nie przebijesz się przez combo LH/wf.

Ile zerk ma pdefa na tym ud w draco?

i tak dalej i tak dalej... pograj trochę zerkiem i traf na ogarniętego destro.

ahhh no przecież ten stuny mają 100% land rate!! zapomniałem ;/

ud zerka dodaje 3200 p defa, jesli w draco ma np. 1k to razem wyjdzie 4200, ile destro na tym swoim gutsie wyciągnie ?? mniej raczej

lion heart trwa tylko minute, czyli jak wczesniej, mozna uciekac
jak już minie to stuny zerka> stuny destro, cześciej powinny wchodzić ze względu na znacznie większy base land rate, a con destra już go tak bardzo nie wyratuje
a no i destro bijąc samymi stuna taki ogromny dmg mu zrobi..
po za tym disarm i zadnych stunow nie dostane przez 5 sek

traf na ogarniętego zerka, a nie destro s84 +10 all epic biżu 5/5 vs zerk z s gradem bez enchantowanych skilli ;]


Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 30, 2009, 02:22:41 pm »
stary uważaj: tymi szarżami nie wiele osiągniesz poza podejściem do deski. Jak już podejdziesz to łykasz stuna jak zorro (no chyba że jesteś w maju ale to trzeba być idiotą ). Po szarży zmiana na młotek i walisz na zmianę arrmor crush i hammer crush. Tu nie chodzi o dmg tylko się ze stuna nie obudzisz i całe ud przeminie z wiatrem :( tak ewentualnie szarżą walniesz bleeda i potem contigion czy jakoś tak i co? poprawisz drugim skilem crushing pain czy jakoś tak. No i co dalej? Dalej lykasz stuna za stunem i jak destro się zbije na gutsa to odpala guts zealot rage otb (spam cp) battle roar i przenosisz się do krainy wiecznych łowów dla jednoskrzydłowych

Jak ci stun wejdzie to jakimś fartem bo nie przebijesz się przez combo LH/wf.

Ile zerk ma pdefa na tym ud w draco?

i tak dalej i tak dalej... pograj trochę zerkiem i traf na ogarniętego destro.

ahhh no przecież ten stuny mają 100% land rate!! zapomniałem ;/

ud zerka dodaje 3200 p defa, jesli w draco ma np. 1k to razem wyjdzie 4200, ile destro na tym swoim gutsie wyciągnie ?? mniej raczej
destro ma 1k p.defa to na gutsie wyciagnie 3k? ale destro raczej nie bedzie mial 1k tylko wiecej
Cytuj
jak już minie to stuny zerka> stuny destro, cześciej powinny wchodzić ze względu na znacznie większy base land rate, a con destra już go tak bardzo nie wyratuje
a jakich stunow oprocz rush impact zamierzasz uzywac? AoE wiekszy base land rate?

Cytuj
a no i destro bijąc samymi stuna taki ogromny dmg mu zrobi..
bo skille OE w element to nic



  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 30, 2009, 02:57:11 pm »
ahhh no przecież ten stuny mają 100% land rate!! zapomniałem ;/

ud zerka dodaje 3200 p defa, jesli w draco ma np. 1k to razem wyjdzie 4200, ile destro na tym swoim gutsie wyciągnie ?? mniej raczej

lion heart trwa tylko minute, czyli jak wczesniej, mozna uciekac
jak już minie to stuny zerka> stuny destro, cześciej powinny wchodzić ze względu na znacznie większy base land rate, a con destra już go tak bardzo nie wyratuje
a no i destro bijąc samymi stuna taki ogromny dmg mu zrobi..
po za tym disarm i zadnych stunow nie dostane przez 5 sek

traf na ogarniętego zerka, a nie destro s84 +10 all epic biżu 5/5 vs zerk z s gradem bez enchantowanych skilli ;]

to nie musi być +84 destro wystarczy taki 79 i zerka 79 zjada. jakimi ty stunami chcesz walczyć z destro który ma większy con 2 toogle na stuny i lh. ciągle nie rozumiesz czym jest stały reuse skilli chyba. Oznacza to że spamujesz tym non stop i nawet jak wejdzie 30% stunów (uważam że wejdzie więcej) to przy twoim caście skili połowę ci przerwie jak będziecie walczyć blisko siebie na destro to sobie możesz podarować szarże.

Widzisz enchant na element skilli oznacza tylko że destro bije mocno a przy twojej ilości hp oznacza tylko że ty szybciej spłyniesz nawet z ud boody reconstriuction i szarżami.

prosty przytkład biegam Da na fortecy a tu leci na mnie s grade glad ja w nm. Jakież moje zdziwienie było jak z banana 3 hity po 2k dostawałem. Nawet pakując resist fire w tego zerka to z infernalem i tak kolo łapie się w drugie okieno boostu do dmg.

Over the boody daje ci pofa dodającego speeda więc hm.... jak ty coś takiego chcesz zabić???? i przede wszystkim czym?

nie zapominaj że ty musisz odbiec od destro żeby walnąć stuna a destro sobie stoi i spamuje :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2009, 02:59:25 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 30, 2009, 03:48:27 pm »
nie mowilem o destro w draco ze ma 1k p defa tylko zerk =)
czyli stuny sie enchantuje na element ;/ ja myslalem ze na chance lepiej
no i hammer crush ma 50% base land rate, jak z land rate zerkam to nie wiem dokladnie ale czytając poradnik slonia i opierajac sie o wlasne doswiadczenie, domyślam się, że taki jak tanki (80%)
akurat da się uciekać przez czas trwania tych wszystkich dopalaczy destro, wiec nie widze problemu, po tym wszystkim można spokojnie odejść, wbić rush impact, jak wejdzie to skille jak nie to znow odejsc i rush
perfect zerk> perfect destro, a to że większość zerków woli iść w zwarcie z destro na dopalaczach to nie moja wina =)
zerk w walce ma raczej tyle samo hp co destro (body reconstruction), cp wiecej (otb destro), wiec o czym tu mowa?
zerk również skille na element enchantuje, co przy wiekszym powerze i duszach, oraz podobnym p defem daje lepszy efekt niz skille destra
jeśli dodać do tego super wyfarmione postacie, znow przewaga dla zerka, eye for eye i destro sie sam zabije...
a i disarm jak wczesniej pisalem tez dobrze wchodzi
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2009, 03:50:03 pm wysłana przez Blitz »


Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 30, 2009, 05:18:00 pm »
nie mowilem o destro w draco ze ma 1k p defa tylko zerk =)
czyli stuny sie enchantuje na element ;/ ja myslalem ze na chance lepiej
no i hammer crush ma 50% base land rate, jak z land rate zerkam to nie wiem dokladnie ale czytając poradnik slonia i opierajac sie o wlasne doswiadczenie, domyślam się, że taki jak tanki (80%)
akurat da się uciekać przez czas trwania tych wszystkich dopalaczy destro, wiec nie widze problemu, po tym wszystkim można spokojnie odejść, wbić rush impact, jak wejdzie to skille jak nie to znow odejsc i rush
perfect zerk> perfect destro, a to że większość zerków woli iść w zwarcie z destro na dopalaczach to nie moja wina =)
zerk w walce ma raczej tyle samo hp co destro (body reconstruction), cp wiecej (otb destro), wiec o czym tu mowa?
zerk również skille na element enchantuje, co przy wiekszym powerze i duszach, oraz podobnym p defem daje lepszy efekt niz skille destra
jeśli dodać do tego super wyfarmione postacie, znow przewaga dla zerka, eye for eye i destro sie sam zabije...
a i disarm jak wczesniej pisalem tez dobrze wchodzi
ale destro majac 1k na gutsie mialby 3k, a raczej ebdzie mial wiecej niz 1k

kto powiedzial ze stuny sie na element enchantuje? jest jeszcze cos takiego jak crush of doom i demolition impact
hammer crush ma 50% ale mozna go OE i do tego w chance, a rush impact da sie w ogole OE?
czas trwania gutsa > czas trwania UD zerka, eye for eye nie ma instant reuse wiec destro sam sie nie zabije


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 30, 2009, 05:24:25 pm »
ale ma reuse cos jak soul barier, czyli ze dwa razy na walke moze dac
hammer na bardzo wysokim plusie = cos jak land rate zerka
a no i jakby nie patrzec spamujac caly czas skillami u destra idzie zbic sobie ten 1k hp jak nie wiecej =)
dobra nie chce mi sie juz gadac o tym ;] przyjmijmy ze gdy maja podobny sprzet, umiejetnosci to jest 50%/50%


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 30, 2009, 06:11:33 pm »
dobra pozostań w świecie "Zerk ownuje" nie będę ci tego tłumaczył pograj na offie pogadamy
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!