Witaj
Gość

Wątek: Error>.>  (Przeczytany 1731 razy)

  • Wiadomości: 252

  • Pochwał: 0

Error>.>
« dnia: Maj 26, 2010, 05:56:47 pm »
sprawa wyglada tak wybralem postac gra mi sie laduje powinnenem byl wtedy zobaczyc moja postac w miescie:p ale mam errora..jakies pomysly?

Assertion failed: InPos<=Size [File:..\..\Core\Inc\FFileManagerWindows.h] [Line: 186]

History: FArchiveFileReader::Seek <- ULinkerLoad::Seek <- LoadImportMap <- ULinkerLoad::Load <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::Load <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class LineageMonster.pet_wolf NULL) <- UObject::StaticLoadClass <- UGameEngine::OnNpcInfo <- NpcInfoPacket <- UNetworkHandler::Tick <- Function Name=NpcInfoPacket <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop
Abyss x7: Leathien Moonlllight Sentinel 78 sub necro 75/ex hero:D
Celes:Leathien Sagi 77/ sub cardi x77/Titan 76/AW x6:(   
l2 Existance x7:Onix Dominator 80<3 sub sh 75 ex hero:D


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: Error>.>
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2010, 06:26:06 pm »
Sprobuj zrobic full check moze brakuje jakichs plikow :X
cashed out


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Error>.>
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2010, 12:17:55 am »
a więc gra włącza się wszystko ładnie lecz gdy wpisze passy i nacisnę "enter" wtedy pojawia mi się...
(wczoraj jeszcze takiego problemu nie miałem, proszę o szybką pomoc.)
2010.9.16 00:08:28
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : GenuineIntel Unknown processor @ 2996 MHz with 509MB RAM
Video : Intel(R) 82865G Graphics Controller (3762)
PosCode : LS1:0:0:0 1/0

General protection fault!

History: CL2NPKCrypt::CloseKeyCrypt <- UIGameState::HideUI <- UIGameStateManager::SetState <- NCAuthWnd::OnLoginBtnClick <- NControl::SendEventMessage <- NCButton::OnClickButton <- NCButton::OnLButtonUp <- NCVirtualWndMain::PassToFocusedWindow <- NCVirtualWndMain::DispatchWndMsg <- NConsoleWnd::DispatchWndMsgX <- NConsoleWnd::MasterConsoleEventProcess <- UEngine::InputEvent <- UWindowsViewport::CauseInputEvent <- UWindowsViewport::UpdateInput <- UViewport::ReadInput <- APlayerController::Tick <- ALineagePlayerController::Tick <- TickAllActors <- ULevel::Tick <- (NetMode=0) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop



  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Error>.>
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2010, 06:55:54 am »
Tak jak wyzej bylo radzone zrób full checka, ewentualnie mozesz sprobowac reinstall gry
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Error>.>
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2010, 01:28:53 pm »
"full check"? co to jest i jak to zrobić ;D?


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Error>.>
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 16, 2010, 06:43:06 pm »
Usuń system i Zapuskator ci zrobil upload wszystkich brakujących.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99