Witaj
Gość

Wątek: Talizmany  (Przeczytany 2443 razy)

  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Talizmany
« dnia: Styczeń 25, 2014, 12:02:31 pm »
Witam skad wziąć talizmany bo nie mam pojecia. Koszule też bym chcial jakas dobra jest jakis quest?


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Talizmany
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2014, 02:43:19 pm »
Witam skad wziąć talizmany bo nie mam pojecia. Koszule też bym chcial jakas dobra jest jakis quest?

Co do koszuli, jak nie chcesz przeplacac a dbasz o calkiem dobra jakosc materialu to polecam Vistule. Maja teraz 70% zniki http://vistula.pl/koszule Mam nadzieje, ze pomoglem  :)


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Talizmany
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2014, 04:34:58 pm »
Judaszku zatrudnili Cię w Vistuli, że tak reklamujesz?:D


Sagara:
a tak na serio to najlepiej kupić koszulke instiny/octavisa albo te z dualclassy :)
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Talizmany
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2014, 08:10:48 pm »
Witam skad wziąć talizmany bo nie mam pojecia. Koszule też bym chcial jakas dobra jest jakis quest?

talizmany biorą się z zamku lub fortecy, można je kupić za KE
koszulkę najlepiej z Istiny lub Octavisa, zdobędziesz je z dropa lub z AH


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Talizmany
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2014, 02:43:07 pm »
są jeszcze talizmany te same co w zamku/fortecy ale z 60 many zamiast 600, które wyciąga się od npc po zrobieniu instancji Tredor R grade, spezion R, epic spezion R95 i na parnas'ie R99


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: Talizmany
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 24, 2014, 09:18:02 am »
Wstałem rano, przeczytałem "Tazmany". Myśle nowa drama, trzeba przeczytać koniecznie, patrze a tu talizmany... :(


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Talizmany
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 25, 2014, 02:48:08 pm »
 Na "płaczkowie" każdy temat po jakimś czasie schodzi na Tazmany, więc i tu chyba może :P
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Talizmany
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 07, 2014, 10:58:03 am »
Tazmany odchodzą  z serwera jak i wiele innych osób. Obecnie na Lilith został 1 duży połączony klan BMF + Euphoria + ci których udało im się wyciągnąć ( i zniszczyć dzięki temu) z mniejszych klanów. Zrobili 200 osobowy zerg , który przejął wszystkie zamki, obecnie bez wojen, bo niby z kim się mają bić?? Są stroną sami dla siebie,  Lilith stał się serwerem tylko PVE.  Nigdy grając w lineage2 nie widziałem tak głupiego pomysłu prowadzącego  serwer do zamknięcia, choć taka durna akcja na polaczkowym serwerze była do przewidzenia, ludzie żałują że w ogóle zaczęli grać na lilith bo była to tylko strata czasu.
Nie polecam tego serwera .


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Talizmany
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 23, 2014, 10:32:12 pm »
Cytuj
ludzie żałują że w ogóle zaczęli grać na lilith bo była to tylko strata czasu.
Nie polecam tego serwera .



Chociaż przynajmniej ogarnąłem nową kronikę to jak będę koxać na core to szybciej zleci.