Witaj
Gość

Wątek: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"  (Przeczytany 63485 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 04, 2007, 04:50:35 pm »
Moja wizja jest taka:

-Necro-  powinien isc albo w nukera bez summona i TP albo na summonera.
-TK- wiecej skilli defenstywnych
-Th- powienien być troche osłabiony
-AW- to ma być ninija, cichy zabiójca.
-He - patrz TH
-Krasie- powinny zostać tak jak są
-Akcesoria- czyli peleryty widoczne
-Bitwy morskie
-Nowy kontynent
- Magowie nie mogą odejmować str bo to jest przesada.

i dużo, dużo więcej........


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 1

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 04, 2007, 09:44:45 pm »
Drogi kolego Maślan pocieszę cie i powiem ze w interlude lub po nim nie wiem beda bitwy morskie i powietrzne  :o Tak samo nowy kontynent bodajze Elenore.


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 1

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 04, 2007, 10:24:43 pm »
ja bym dodal troche dla EE, bo ni to healer dobry ni buffer
zachowalbym jego bardzo defensywna postawe, tzn heale i buffy zostawic jakie sa a dodac np cancel, slow i np silence. Wzmocnilo by go to ladnie, ale nie przegielo i jeszcze bardziej podkreslilo defensywna nature. Te debuffy ma necro, a poza tym summona i nuki, wiec i tak w stosunku do niego nie bylby duzo wzmocniony


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 04, 2007, 10:36:01 pm »
zadna podpucha, tylko pisze couwazam ze powinni zmienic


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 23, 2007, 10:25:36 am »
Wszyscy piszą co by chcieli zmienić a ja powiem że ta gra w założeniach jest zle zrobiona.
Jeżeli jest to rpg to powinno się zaczerpnąć z najlepszych takich gier, mam na myśli gry fabylarne i co z tym związane ustalanie statów postaci.Ci co grali w klasyczne rpg gdzie wybiera sie rasę i losuje się staty początkowe wiedzą o co mi chodzi .
Takie rozwiązanie byłoby najwłaściwsze i najbardziej sprawiedliwe i bardzo twórcze.Dalej odbywałoby się to tak że zdobywałoby się sp i dodatkowo pkt. którymi wzmacniałoby się staty (oczywiście wybrane przykład diablo znane chyba każdemu graczowi) i teraz dochodzimy do problemu zbroi i broni .Grade owszem ale do tego powinno dochodzić ograniczenie w noszeniu danej broni/zbroi w postaci tego że dany item można by założyć dopiero po osiągnięciu danej wartości danego statsa .
Wtedy nikt nie nażekałby na osłabienie danej postaci bo wszystko zależałoby od przypadku (na początku gry) a dalej od gracza który by inwestował pkt w dany stats żeby założyć dany item który dawałby jakieś tam bonusy.
Większe urozmaicenie itemów + ogromna ilość kombinacji statsów(inwencja gracza a nie z góry narzucone ograniczenia) +grafika l2 (bardziej urozmaicona widoczne wszystkie częsci setów np hełmy, biżuterja) +gra w sieci =takiej gry nie przebiłaby żadna inna przez bardzo długi czas.


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 6

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 23, 2007, 11:19:24 am »
Nie sprawdziloby sie. Ludzie tak dlugo by probowlai tworzyc postacie, az by "wykulal" dobre staty i juz.

Mi brak ustawien, jakie sa w WoW polegajace na tym, ze zmusza sie graczy do odpoczywania. Wyglada to tak, ze mazs jakby dodatkowy pasek czaus jaki grasz. Zalozmy ze starcza ci go na 4 godziny. Im bardziej jestes "zmeczony" tym mniej robisz expa. Regeneruejzs go w ten sposob, ze idziesz swoja postacia do twerny i po porstu "odpoczywasz", czyli gasisz gre. Serwer zapisuje kiedy  skonczyles oraz czas twego ponowngeo logownaia sie i oblicza czy juz jestes "wyspany" by grac dalje czy nie. W ten sposob ni ebyloby takich tlumow w wielu lokacjach, a gra zyskalaby wiecje na realizmie.

Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 25, 2007, 05:38:53 pm »
A ten system się sprawdza ?
Jest tak prosty i jest tak mała liczba kombinacji że wchodząc na serw high rate można przetestować ustawienia w kilka godz. albo poprostu czytając forum jakiekolwiek gdzie inni opisują np. jakie dyesy najlepiej wykuć dla danej postaci i do jakiej zbroi .
System gier fabularnych jest tak ustawiony że liczba kombinacji jest tak ogromna że niemożliwe jest stwożenie dwóch takich samych charów ,Jeżeli dodać by jeszcze wybór bóstwa czy np możliwość wzbogacania statów broni/zbroi poprzez wkładanie do nich jakichś kryształów czy czy np. założenie lub wykucie na nich jakichś run czy czegoś podobnego a nie sam tylko enchant ,liczba kombinacji wzrasta do takich rozmiarów że nie znalazł by się śmiałek który by był wstanie wypróbować je wszystkie.
Tego brakuje w L2 dowolności w tworzeniu postaci (tzn w jakichś tam granicach oczywiście bo po to stworzono rasy i profesje które niejako determinują początkowy wybór)
Zresztą sam system PVP jest do dupy.
Walki są ale tak mało zróżnicowane bo co mamy ?Siege raz na dwa tygodnie ,wojny klanowe czy system PK (najdurniejsza część gry) to wszystko co nam teraz oferuje gra. Acha są oczywiście eventy ale te są organizowane przez adminów o ile pozwala im czas na to (mówię o privach)
Teraz nikt nie musi próbować tworzyć postaci wystarczy wejść na pierwsze lepsze forum i zobaczyc co ludzie piszą o danych postaciach i którzy sprawdzili wszystko i na wszystkich. Teraz wybór sprowadza się do tego czy chcesz być zawsze ober i isć na łatwizne (mag) czy trochę sie pomęczyć (wojownik)


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 25, 2007, 07:43:14 pm »
Eee... w Grach RPG w SP to się sprawdza ale nie w MMO bo i tak zaraz by powstały optymalne ustawienia...

Mylisz system PvP(najlepszy jaki może być) z okazjami do wykorzystania go...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 03, 2007, 08:14:15 pm »
powinien byc nieograniczory lvl i nieograniczona liczba osub w klanie wiecej broni i arrmorow itp. itd. noi to chyba najwarzniejsze zeczy


  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 03, 2007, 09:46:18 pm »
powinien byc nieograniczory lvl i nieograniczona liczba osub w klanie wiecej broni i arrmorow itp. itd. noi to chyba najwarzniejsze zeczy
ta i cały serwer w jednym klanie może xDDD a co do broni i armorów to dojdzie ich troche ale troszke później ;)

w sumie wszystko w l2 mi odpowiada , ale oczekuje od ncsoftu wszystko co obiecali dodać  w serii "Chaotic Throne" ;) (oby forbidden gateway już wkrótce mnie nie wkurzało faktem, że nie wiem i nie jestem na dzien dzisiejszy w stanie się dowiedzieć, co jest za tą bramą ;))
Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 03, 2007, 09:58:14 pm »
Taa oczywiście i ludzie grający tam rok mieliby level 1000 a Ty zaczynając 1.
I nie ma możliwości żeby ich dogonić (jeśli beda ciągle grać, tak jak Ty)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 04, 2007, 06:37:40 am »
Tylko jedną rzecz bym znienił na obecną chwilę:

Użycie bsoe dopuszczalne tylko dla niezflagowanych graczy.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 04, 2007, 07:59:52 am »
to cos ci paru ucieklo chyba ostatnio^


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 04, 2007, 08:23:49 am »
to cos ci paru ucieklo chyba ostatnio^

Mi nie bo gram EE :)
Jesli ktoś sie flaguje a potem bsoe to to jest max słabe.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 04, 2007, 01:34:55 pm »
Skoro wam tyle rzeczy brakuje to po co gracie w Lineage 2 ?? Ja osobiście niczego bym nie zmienił. Jeśli komuś coś nie psuje to oznacza, że powinien zmienić grę. Podejrzewam, że tych wszystkich modyfikacji nie wprowadzą nawet do 10 odsłony Lineage 2 (na pewno takiej nie będzie więc nie czekajcie). Skoro chcecie wprowadzić broń palną to może od razu wprowadźmy samochody i motory, albo samoloty i śmigłowce. A może niech każdy ma swój dom a w nim 40calowy telewizor i kablówkę, komputer ze stałym łączem. Logiczne, że ten kto najbardziej lubi grać łucznikiem chciałby aby miał więcej siły i żeby było dostępne więcej łuków itd. Ehh, jak to było w jednym z kabaretów: Bezedura  :shock:

Cytuj
Mi brak ustawien, jakie sa w WoW polegajace na tym, ze zmusza sie graczy do odpoczywania.

Proste rozwiązanie:
Zacznij grać w WoW-a

Cytuj
Wszyscy piszą co by chcieli zmienić a ja powiem że ta gra w założeniach jest zle zrobiona.
Jeżeli jest to rpg to powinno się zaczerpnąć z najlepszych takich gier, mam na myśli gry fabylarne i co z tym związane ustalanie statów postaci.Ci co grali w klasyczne rpg gdzie wybiera sie rasę i losuje się staty początkowe wiedzą o co mi chodzi .

Sam jesteś źle zrobiony :/ Zagraj w Świątynie Pierwotnego Zła jak ci losowania statów brakuje.

Cytuj
Do tego efekt niszczenia, "starzenia" się noszonej zbroi, broni itp.

Jasne a jak się za bardzo zniszczą to będzie można ją oddać do "Lupeksu" i gracze mogliby kupować po niższej cenie. O_o
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2007, 01:43:42 pm wysłana przez Xyber »


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 04, 2007, 02:04:42 pm »
Xyber, ale nie ma co sie urażać.
To, że ktoś chce coś zmienić w danej grze to dobrze, bo dzieki słowom krytycznym gra staje się coraz to lepsza.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 06, 2007, 07:19:27 pm »
Gladiator nie powinien sie ładowac tylko od razu walic ze skili, ale reuse powinno byc wydluzone o około 1/4 ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 06, 2007, 07:48:40 pm »
etam ladowanie to cos, co pokazuje, ze to glad :D


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 06, 2007, 11:26:21 pm »
etam ladowanie to cos, co pokazuje, ze to glad :D

Nom. Ładowanie jest najfajniejsze :P
Ja bym jeszcze chciał, żeby dla mnie gra na retailu była bezpłatna xD. to bym se pograł wreszcie :xDxd
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 5

  • Dawniej tutaj Dilvish
Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 06, 2007, 11:46:14 pm »
Tu już chyba powiedziano wszystko, nawet mój największy ból poruszono - słabowitość w walce dwarfów. Przyznaję że wszystkich stron tego topicu nie przeczytałem, ale sądze że jedną rzecz mogę zaryzykować i stwierdzić że o niej nie pisano: chciałbym żeby dodano kurde kiedyś w Lineage wśród broni pole - kosę bojową grade a lub s. Coś jak u Sieny w awatarze :) Zdaje się że jest chyba w c grade jakaś a później już nic. Echhh Warcryer z tym szalikiem na twarzy i kosą w łapie - bezcenne :P (no i co że mało efektywne  8) )
Żegnam panie i panowie, zapowiada się (a nawet dokonała się) kolejna długa przerwa w graniu w L2. Wyjeżdżam za granicę w poszukiwaniu pracy - cóż typówa. Serdecznie was wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia.


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 07, 2007, 03:22:41 am »
no kosa C grade jest tylko ze to pole weapon :( dla mnie prawdziwa wlocznia to tylko lanca oraz saint spear S grade, to jest cos pieknego (no moze jeszcze tallum glaive). A reszta to jakies bardziej do dwurecznych obuchow podobne niz do wloczni :/


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 07, 2007, 09:19:06 am »
Na pewno przydały by się bronie unikatowe (nawiązanie do Diablo?), bo aktualnie to nie ma żadnego popisu, praktycznie postacie na tych samych lv mają podobny/taki sam sprzęt.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 09, 2007, 07:17:53 pm »
Są unikatowe przedmioty np. Ice hummer Crasher czy coś takiego który sa baaaaardzo rzadkie. U nas na serwie często można takie itemy na eventach dostac :P. A poza tym w L2 wywalilbym necro
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2007, 07:20:45 pm wysłana przez Nightmare93 »


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 09, 2007, 07:51:02 pm »
Czy ja wiem?
Głupia klasa, ale ma swoich wielbicieli ; ]


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Co waszym zdaniem w l2 powinno byc "inaczej"
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 10, 2007, 12:09:32 pm »
A poza tym w L2 wywalilbym necro

Czy ja wiem?
Głupia klasa, ale ma swoich wielbicieli ; ]

Znam takie klany gdzie z 50% to sami necro  :o :P





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+