Witaj
Gość

Wątek: Cp klikacz  (Przeczytany 17523 razy)

  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 10, 2008, 05:04:10 pm »
Dobra, do poniedziałku będzie.


A o jakiś 'pomocach' dodatkowych np. do dualboxa/zmiana kolorków na czacie itd mogę czy nie?


Bo dzisiaj testowałem / googlowałem i sporo ciekawego ruskiego .exe można znaleźć ^^


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 10, 2008, 05:28:38 pm »
A o jakiś 'pomocach' dodatkowych np. do dualboxa/zmiana kolorków na czacie itd mogę czy nie?
Zmiana kolorków - nie ma problemu, chociaż jest już coś na ten temat TUTAJ. Odnośnie "pomocy dodatkowych", to zależy co przez to rozumiesz ^^ Dopóki to jest legalne (nie można dostać bana), to w sumie może być wszystko. Jeśli coś typu bot/radar itp, to nie może być linków ani porad jak konfigurować taki program.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 10, 2008, 05:41:14 pm »
Dobra, najwyżej się wytnie kawałek artykułu.

Zaczynam powoli pisać.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 10, 2008, 06:37:00 pm »
bleh... l2dex ma anit na te ACP :<
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2008, 06:41:59 pm wysłana przez fedur »


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 10, 2008, 06:50:26 pm »
juz takiego pro skilla wcisniecie klawisza uruchamiajacego marko nie trzeba miec zeby w  jakies 100% auto spamy sie bawic , (chyba ze to dobrze spamuje)


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 10, 2008, 07:14:55 pm »
juz takiego pro skilla wcisniecie klawisza uruchamiajacego marko nie trzeba miec zeby w  jakies 100% auto spamy sie bawic , (chyba ze to dobrze spamuje)
Daje to przewage i tyle.

Np. Bot spamnie 1 potke wiecej od ciebie - i juz jestes na -200cp. A bot spamuje je raczej lepiej od człowieka.


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 10, 2008, 07:22:42 pm »
Podawałem w dziale o hatchlingach
Spis programów
Autoit super programik którego niegdyś używałem do expienia smoka (używanie jego skillów). Bardzo fajny tutorioal sprawia że raczej z głebsza nie będę go opisywał
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 10, 2008, 10:03:19 pm »
acp ma fajna opcje gdy spada ci ponizej 90% sam spamuje cp poty ;d
a czy jest do wykrycia?
pamiętam, że męczyłem się z programem o nazwie 'macrogamer'. Program, który absolutnie nie ingeruje (w sposób bezpośredni) w klienta i jest nie do wykrycia (nie wysyła/ pobiera żadnych pakietów) - zasada działania jest prosta: ustawiamy w programie żeby spamował co 1sec klawisz F12 od momentu aż pixel x,y zrobi się brązowy (pasek cp bez cp) do momentu aż pixel x,y zrobi się złoty. Problem w tym, że na kompie na którym gram ów program nie chce chodzić. Nie mam pojęcia dlaczego nie chce chodzić. Podejrzewałem, że to vista może coś chrzanić (na starym kompie - pod xp chodzi bez zarzutu), ale w innych grach program chodzi dobrze nawet i pod vista. Nie mam pojecia o co biega. Dlatego też przydałoby mi się coś ;)


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 10, 2008, 10:06:21 pm »
acp ma fajna opcje gdy spada ci ponizej 90% sam spamuje cp poty ;d
a czy jest do wykrycia?
pamiętam, że męczyłem się z programem o nazwie 'macrogamer'. Program, który absolutnie nie ingeruje (w sposób bezpośredni) w klienta i jest nie do wykrycia (nie wysyła/ pobiera żadnych pakietów) - zasada działania jest prosta: ustawiamy w programie żeby spamował co 1sec klawisz F12 od momentu aż pixel x,y zrobi się brązowy (pasek cp bez cp) do momentu aż pixel x,y zrobi się złoty. Problem w tym, że na kompie na którym gram ów program nie chce chodzić. Nie mam pojęcia dlaczego nie chce chodzić. Podejrzewałem, że to vista może coś chrzanić (na starym kompie - pod xp chodzi bez zarzutu), ale w innych grach program chodzi dobrze nawet i pod vista. Nie mam pojecia o co biega. Dlatego też przydałoby mi się coś ;)
Nie dziala w L2 czy ogólnie ?
Wiem że l2 chyba od interlude blokuje SendKey() + niektore servery (np azurel2 to blokują)


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 11, 2008, 01:17:26 pm »
na jednym komputerze działa w każdej grze (XP), na drugim kompie (vista) nie działa tylko w L2. Na obydwu kompach mam dokładnie tego samego klienta (był po chamsku kopiowany ;p), dokładnie ten sam serwer. Chodzi o IL na serwerze Dex.

Czytając pierwszego posta doszedłem do wniosku, że może na tym nowszym nie mam frameworka zainstalowanego. Będę musiał sprawdzić :)

PS. póki co wgrałem SP1. Czas zobaczyć GTA IV :)


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 11, 2008, 01:39:16 pm »
acp ma fajna opcje gdy spada ci ponizej 90% sam spamuje cp poty ;d
a czy jest do wykrycia?
pamiętam, że męczyłem się z programem o nazwie 'macrogamer'. Program, który absolutnie nie ingeruje (w sposób bezpośredni) w klienta i jest nie do wykrycia (nie wysyła/ pobiera żadnych pakietów) - zasada działania jest prosta: ustawiamy w programie żeby spamował co 1sec klawisz F12 od momentu aż pixel x,y zrobi się brązowy (pasek cp bez cp) do momentu aż pixel x,y zrobi się złoty. Problem w tym, że na kompie na którym gram ów program nie chce chodzić. Nie mam pojęcia dlaczego nie chce chodzić. Podejrzewałem, że to vista może coś chrzanić (na starym kompie - pod xp chodzi bez zarzutu), ale w innych grach program chodzi dobrze nawet i pod vista. Nie mam pojecia o co biega. Dlatego też przydałoby mi się coś ;)
Nie dziala w L2 czy ogólnie ?
Wiem że l2 chyba od interlude blokuje SendKey() + niektore servery (np azurel2 to blokują)
mialem wersje acp pod interlude i na azure smigalo ;]
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 11, 2008, 01:41:07 pm »
PS. póki co wgrałem SP1. Czas zobaczyć GTA IV :)

////offtop, sry
GTA IV SSIE! Na PC ponoć zabugowane, gralem na X360 i - sterowanie bez sensu(wolalem to starsze), policja za mądra, misje jakies takie średnie.


A program nie działa pewnie przez viste albo antyvirus (ale raczej viśta)


@Kazuya :
Azure blokuje SendKey()(czy jakos tak, nie wiem) a tego chyba jednak nie ma w ACP.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 11, 2008, 03:44:33 pm »
ale dex juz sobie z tym radzi =]


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 11, 2008, 04:12:34 pm »
////offtop, sry
GTA IV SSIE!
faktycznie słabawy... przede wszystkim spodziewałem się, że będzie choć troszkę lepiej chodzić. Na obrzeżach miasta/ w zamkniętych pomieszczeniach mam z 30fpsów. W centrum miasta ~15 ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 11, 2008, 05:10:29 pm »
dajcie linka do torrenta;d
rpg x5 [gh85]


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 11, 2008, 05:23:00 pm »
Ściągałem stąd, b. dobry transfer, miałem na drugi dzień
Starczy tego offtopa. Sorry za zaczynanie tego tematu  :oops: :oops:


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Cp klikacz
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 11, 2008, 09:57:01 pm »
Mi sie zaraz też dostanie ale chcę ci powiedzieć yoker że kocham cię za tego posta :* !!!Dzięki niemu dowiedziałem się o tym że Prodigy wydaje płytę w marcu. Wtajemniczeni wiedzą jak oni często wydają płyty i co takie wydarzenie znaczy dla każdego fana. YEAHHHHH!!!!!

/bula
no i na tym koniec, ok? :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2008, 10:38:59 pm wysłana przez bula »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!