Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 488103 razy)

  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2225 dnia: Styczeń 30, 2010, 11:17:46 pm »
Do twojego opisu pasuje elfi łucznik, czyli Silver Ranger. Ma duży atak speed, częste krytyki, generalnie najslabiej bije z łuczników, najszybciej biega... nie wiem co tam jeszcze xd
Aha...ale nie w graci... :oops:


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2226 dnia: Styczeń 31, 2010, 10:40:17 am »
Tak,tak dużo zależy od kroniki, a ostatnio trudno dogodzić osobie która chce wybrać łucznika.
Mimo to również polecam Silver Ranger.IMO Daje rade we wszystkich kronikach.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • LOLWUT
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2227 dnia: Styczeń 31, 2010, 11:52:12 am »
Gram na officialu , więc nie ma mowy o jakichś innych kronikach.
A ja , tak system pierdolę , że nawet nie chce mi się go "rozpierdalać"


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2228 dnia: Styczeń 31, 2010, 11:55:29 am »
Grasz na officialu i nie masz pojęcia o grze? Ciekawe...


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • LOLWUT
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2229 dnia: Styczeń 31, 2010, 12:09:40 pm »
Em... nie rozumiem <.< A co , żeby grać na officialu muszę być proelomaster ?
A ja , tak system pierdolę , że nawet nie chce mi się go "rozpierdalać"


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2230 dnia: Styczeń 31, 2010, 01:15:03 pm »
Zależy jaki masz staż w l2 :P jeśli ponad rok to wypadałoby wiedzieć takie podstawowe rzeczy  :P


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2231 dnia: Luty 01, 2010, 06:40:54 am »
Skończcie z tym offtopem.

SR, a może dla odmiany Arbalester?


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2232 dnia: Luty 01, 2010, 01:03:29 pm »
Tak wiem znów szukam ale dobra, zerk jakoś mnie nie przekonał ;/
Zastanawiam się nad kilkoma postaciami, którą wybrać? Po prostu aby się nie męczyć i nie nudzić, bardziej pod pvp :)
Kronika Gracia Final.
-Arbalester-bardzo ciekawi mnie ta postać,ale nadal próbuje ogarnąć teoretycznie fajnie wyglądające skille, chciałbym zobaczyć w praktyce ale trochę wątpię w moc tej classy.
-Paladyn-no cóż wg.mnie wyjątkowy tanker. Jednak też nie jestem pewien. Po prostu nie chcę stracić czasu na próby ;p
-Soul Breaker (obojętna płeć)-Tutaj także ciekawe skille mnie kręcą.
-Glad-no chyba każdy wie dlaczego ;p

Ponieważ nie chcę tracić czasu czekam na poradę któregoś z wielu specjalistów :)
Możecie też podsunąć inną classe ale nie bez powodu...

Czekam niecierpliwie na odpowiedź :P
Pozdro :)
@edit
Poproszę także o podanie najlepszego buffera dla polecanej przez Was postaci :D
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2010, 01:05:38 pm wysłana przez DonKoks »


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2233 dnia: Luty 01, 2010, 01:32:40 pm »
Tak wiem znów szukam ale dobra, zerk jakoś mnie nie przekonał ;/
Zastanawiam się nad kilkoma postaciami, którą wybrać? Po prostu aby się nie męczyć i nie nudzić, bardziej pod pvp :)
Kronika Gracia Final.
-Arbalester-bardzo ciekawi mnie ta postać,ale nadal próbuje ogarnąć teoretycznie fajnie wyglądające skille, chciałbym zobaczyć w praktyce ale trochę wątpię w moc tej classy.
-Paladyn-no cóż wg.mnie wyjątkowy tanker. Jednak też nie jestem pewien. Po prostu nie chcę stracić czasu na próby ;p
-Soul Breaker (obojętna płeć)-Tutaj także ciekawe skille mnie kręcą.
-Glad-no chyba każdy wie dlaczego ;p

Ponieważ nie chcę tracić czasu czekam na poradę któregoś z wielu specjalistów :)
Możecie też podsunąć inną classe ale nie bez powodu...

Czekam niecierpliwie na odpowiedź :P
Pozdro :)
@edit
Poproszę także o podanie najlepszego buffera dla polecanej przez Was postaci :D


Pod pvp to po pierwsze SB. Nie grałem nim, ale dużo ludzi mówi, że na oly jest praktycznie nie do pokonania. W open też daje rade, chociaż osobiście jakoś mnie jego ilość hp itd mało przekonuje. Ma strasznie OP skille. Steal~ który zawsze wchodzi i kradnie 7 buffków, złośliwe klątwy, niezłe nuki i ta bariera co daje paraliż ^^.

Glad - chyba jedna z lepszych postaci do 1 vs 1, 1 vs 2-3 i ganków. Ma piekielnie duży dmg, odkąd wprowadzili mu ultimate secret i skille na ele to kolesia w light/robe bez rezista sciąga na cryta z TSSa. Z rezistami na 3-4 skille. Wadą jest jego niski movement speed, ale nadrabia to swoim dashem + bardzo mocnymi dystansówkami (dmg podobny jak nie większy niz nuki niektórych magów ^^). Posiada poza tym dobre selfbuffy (3 dodające dmg; 1 bardzo mocny resist na różne przeszkadzacze typu sleep, paraliż, cancel; i dobre toggle).
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2234 dnia: Luty 01, 2010, 01:57:30 pm »
A który soul breaker jest lepszy?
Male czy Female?

Jaki buffer? :D
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2010, 02:06:21 pm wysłana przez DonKoks »


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2235 dnia: Luty 01, 2010, 02:37:15 pm »
A który soul breaker jest lepszy?
Male czy Female?

Jaki buffer? :D
Ja wolę female, ze względu na większy dex, ue, oraz teleporty...


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2236 dnia: Luty 01, 2010, 02:48:34 pm »
A który soul breaker jest lepszy?
Male czy Female?

Jaki buffer? :D
Ja wolę female, ze względu na większy dex, ue, oraz teleporty...


No ja też raczej wybrałbym female ale jakiego zrobić buffera??? Plz o szbką odp. bo mi się nudzi ;/ Chodzi tu o grę na dualboxie ;p


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2237 dnia: Luty 01, 2010, 02:52:58 pm »
A który soul breaker jest lepszy?
Male czy Female?

Jaki buffer? :D
Ja wolę female, ze względu na większy dex, ue, oraz teleporty...


No ja też raczej wybrałbym female ale jakiego zrobić buffera??? Plz o szbką odp. bo mi się nudzi ;/ Chodzi tu o grę na dualboxie ;p
Hmmm...
Ja grałem bez, ale jak miałbym wybierać...
Ciężko...
Można by było pp wziąć, dla zerka, oraz btb, ale nie ma vampa, co potrafi na prawdę wpienić...
Weź jednak wc, on niemal jest dla wszystkich. :)
Osobiście bym wybrał chyba tego WC.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2238 dnia: Luty 03, 2010, 01:53:33 pm »
PW czy AW ??
Wyczytalem ze blow'y u PW nie sa tak drastycznie mniejsze niz u AW. Pomimo nedznego wygladu, wolalbym jednak skutecznosc, chociaz zawsze wolalem D.Elfy
Jak to wyglada w najnowszych kronikach???

Inaczej:
+ dla PW za czestsze krytyki z regulara, ale
+ dla AW za wiecej STR i <jak przeczytalem> dzieki temu czestsze krytyki ze skilli

Wiadomo, ze najbardziej mnie beda interesowac te kryty ze skilli, jednak ktos na forum napisal ze w Final, czy juz w Epilog'u, ta roznica w crit. rate ze skilli nie jest wcale taka duza i PW tez sobie radzi. Jak to jest? Czy w najnowszych kronikach ta roznica sie zaciera i lepiej wziac PW z wieksza iloscia Evasion i A. Speedem?
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2010, 07:17:21 pm wysłana przez Pain.Torment »


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2239 dnia: Luty 10, 2010, 10:10:07 pm »
dylemat xD
mianowicie 2
1 - czy granie na il ma jakis sens? zwlaszcza na low rate? bo na graci jest juz sporo udogodnien, a w il jeszcze duza czesc klas jest udupiona xD
2
a) gracia - wk vs ps / tk vs sk [vs ew pal, da raczej nie chce grac, ogolnie 1 z tankow] (pve game mode, pvp po 80, i zaleznie jesli ktos poleci serv to na dualu odpowiedni buffer (o ile jest dozwolony))
b)interlude - wk vs ps (bez buffera bo nie mam czasu na 3 questy, wiec tip me :P)
patrze tez na szanse na clan i na to ze clan zlozy sprzet itd
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2010, 10:32:50 pm wysłana przez bobpl »


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2240 dnia: Luty 11, 2010, 09:15:03 am »
dylemat xD
mianowicie 2
1 - czy granie na il ma jakis sens? zwlaszcza na low rate? bo na graci jest juz sporo udogodnien, a w il jeszcze duza czesc klas jest udupiona xD
2
a) gracia - wk vs ps / tk vs sk [vs ew pal, da raczej nie chce grac, ogolnie 1 z tankow] (pve game mode, pvp po 80, i zaleznie jesli ktos poleci serv to na dualu odpowiedni buffer (o ile jest dozwolony))
b)interlude - wk vs ps (bez buffera bo nie mam czasu na 3 questy, wiec tip me :P)
patrze tez na szanse na clan i na to ze clan zlozy sprzet itd

1 nie ma bo to i tak będzie jeden wielki bug
2 ps zawsze. tk>pal>sk zalezy jaki sewer ci jest potrzebny. IL j/w
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2241 dnia: Luty 11, 2010, 11:59:04 am »
Dopiero zaczynam grać w L2 i również mam dylemat co do wyboru klasy...

Zaznaczam że nie miałem wcześniej żadnej styczności z L2, ale sporo grałem w inne MMO.
Generalnie zastanawiam sie nad nukerem, summonerem albo daggerowcem. Pytanie do Was - która klasa pozwala na szybkie i przyjemne zdobywanie doswiadczenia, i równocześnie "daje rade" na pvp?
Generalnie lubię być w każdej grze nastawiony na atak, chyba że smierć w postaci sporo kosztuje...

Nie mam pojęcia o mechanice tej gry więc proszę o w miarę pełne odpowiedzi, bez skrótów myślowych.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2242 dnia: Luty 11, 2010, 03:53:26 pm »
Zaczynam przygodę z L2 i mam problem z wyborem klasy. Ogólnie lubię tanków i zastanawiam się nad Shilien Knight'em a Paladynem. Która postać jest łatwiejsza do początkującego gracza ?

//Madith: Masz do tego specjalny temat. Po co zakladasz nowy ?:O
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2010, 03:55:00 pm wysłana przez Madith »


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2243 dnia: Luty 11, 2010, 04:05:42 pm »
Sk jest dla doświadczonego...
Pal jest łatwiejszy, o wiele...
Nie wiem która łatwiejsza...raczej Pal....
Ech...moja działka to Tk w tankach xD
Ale tanki są dość łatwe na początek.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2244 dnia: Luty 11, 2010, 04:27:08 pm »
ok to spróbuje Palem ;]


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2245 dnia: Luty 11, 2010, 05:11:55 pm »
Ewentualnie będziesz miał przy 39 rozkminke, czy DA, czy Pal...
W tedy się znów zapytaj, ale ekspertów ;]
Czy Pal, czy DA lepszy...


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2246 dnia: Luty 11, 2010, 06:23:41 pm »
Dopiero zaczynam grać w L2 i również mam dylemat co do wyboru klasy...

Zaznaczam że nie miałem wcześniej żadnej styczności z L2, ale sporo grałem w inne MMO.
Generalnie zastanawiam sie nad nukerem, summonerem albo daggerowcem. Pytanie do Was - która klasa pozwala na szybkie i przyjemne zdobywanie doswiadczenia, i równocześnie "daje rade" na pvp?
Generalnie lubię być w każdej grze nastawiony na atak, chyba że smierć w postaci sporo kosztuje...

Nie mam pojęcia o mechanice tej gry więc proszę o w miarę pełne odpowiedzi, bez skrótów myślowych.
Ja mogę Tobie polecić classe Elemental Summoner-czyli elf którego "bronią" są jego summony. Ale o tym już możesz poczytać sam ;)
Na początku nie jest zbyt mocny, ale później im większy lvl tym łatwiej i szybciej się expi. Ja mam z tego wielką satysfakcję, że np. wbiłem lvl czy kogoś pokonałem, taka satysfakcja występuje tylko na summonerach powiem Ci ;]
W PvP również daje rade. Chociaż to zależy:
1.Jakie będziesz miał buffy. Albo raczej Summon.
2.Jaki to server-jeśli to high rate to możesz już skończyć czytać ten post  :D

Ogólnie wszystkimi summonerami gra się fajnie ale mi najlepiej właśnie Elemental Summonerem :)
Jak ogarniesz podstawowe rzeczy to spokojnie sobie poradzisz :)

A i wg.mnie daggerowcem sobie nie poradzisz (obejścia,tricki itp.), a nuker zapewne szybko znudziłby Ci się.


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2247 dnia: Luty 11, 2010, 06:25:49 pm »
Dopiero zaczynam grać w L2 i również mam dylemat co do wyboru klasy...

Zaznaczam że nie miałem wcześniej żadnej styczności z L2, ale sporo grałem w inne MMO.
Generalnie zastanawiam sie nad nukerem, summonerem albo daggerowcem. Pytanie do Was - która klasa pozwala na szybkie i przyjemne zdobywanie doswiadczenia, i równocześnie "daje rade" na pvp?
Generalnie lubię być w każdej grze nastawiony na atak, chyba że smierć w postaci sporo kosztuje...

Nie mam pojęcia o mechanice tej gry więc proszę o w miarę pełne odpowiedzi, bez skrótów myślowych.

Jeśli serwer podobny do offa to tylko dagger albo nuker.



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2248 dnia: Luty 11, 2010, 06:28:55 pm »
Dopiero zaczynam grać w L2 i również mam dylemat co do wyboru klasy...

Zaznaczam że nie miałem wcześniej żadnej styczności z L2, ale sporo grałem w inne MMO.
Generalnie zastanawiam sie nad nukerem, summonerem albo daggerowcem. Pytanie do Was - która klasa pozwala na szybkie i przyjemne zdobywanie doswiadczenia, i równocześnie "daje rade" na pvp?
Generalnie lubię być w każdej grze nastawiony na atak, chyba że smierć w postaci sporo kosztuje...

Nie mam pojęcia o mechanice tej gry więc proszę o w miarę pełne odpowiedzi, bez skrótów myślowych.

Jeśli serwer podobny do offa to tylko dagger albo nuker.

Hmm no nie powiedziałbym -.-
Myślę, że to twoja opinia, nie wiem jak sparrow_88 ale jakoś ja się z nią nie zgadzam


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2249 dnia: Luty 11, 2010, 07:24:39 pm »
Dopiero zaczynam grać w L2 i również mam dylemat co do wyboru klasy...

Zaznaczam że nie miałem wcześniej żadnej styczności z L2, ale sporo grałem w inne MMO.
Generalnie zastanawiam sie nad nukerem, summonerem albo daggerowcem. Pytanie do Was - która klasa pozwala na szybkie i przyjemne zdobywanie doswiadczenia, i równocześnie "daje rade" na pvp?
Generalnie lubię być w każdej grze nastawiony na atak, chyba że smierć w postaci sporo kosztuje...

Nie mam pojęcia o mechanice tej gry więc proszę o w miarę pełne odpowiedzi, bez skrótów myślowych.

Jeśli serwer podobny do offa to tylko dagger albo nuker.

Hmm no nie powiedziałbym -.-
Myślę, że to twoja opinia, nie wiem jak sparrow_88 ale jakoś ja się z nią nie zgadzam

Nie proponował bym początkującemu w L2 summona. A dagger i nuker świetnie sobie radzą w gracia.



Finaly retired, L2 is not fun anymore.