Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 488119 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3100 dnia: Maj 13, 2011, 10:55:43 pm »
Żadnego dylematu nie mam, bardziej pytanie. Czy granie teraz deską jest opłacalne? Czy ta klasa cokolwiek robi teraz?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3101 dnia: Maj 14, 2011, 01:25:19 am »
Żadnego dylematu nie mam, bardziej pytanie. Czy granie teraz deską jest opłacalne? Czy ta klasa cokolwiek robi teraz?

Wczoraj mieliśmy PvP z party które ma w składzie Pala i deske z 2h bluntem, limity + FI dają desce niezłego boosta a jak dorzucić jeszcze odpalone akurat CC to masz jakieś 300% większy Crit.power

Generalnie Deska daje rade (zwłaszcza na RB) ale trzeba ją maksymalnie dopieścić żeby była maszyną do fragowania po tym jak obcięli frenzy.


Swoją drogą zastanawiałem się jakby wyglądało coś takiego: Doombringer na transformacji z bluntem 2h 300 + FI lub SoS + CC
myślę, że DMG mógł by być bardzo fajny ;D

p.s. nie ma ktoś na lancerze pożyczyć 2h blunta s80/s84 300? ^^

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3102 dnia: Maj 25, 2011, 05:27:14 pm »
SK, Pal czy TK?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3103 dnia: Maj 25, 2011, 05:38:39 pm »
Do czego?;p


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3104 dnia: Maj 25, 2011, 06:01:05 pm »
puszka na oly  :D


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3105 dnia: Maj 25, 2011, 11:05:51 pm »
Do czego?;p

Do pvp i expu (często solo : <)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3106 dnia: Maj 26, 2011, 12:16:34 am »
Ja bym wybrał Pala. Masz bufet na plecach?


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3107 dnia: Maj 26, 2011, 06:44:32 am »
Inaczej, zawsze solo chyba, że by ktoś się znalazł -.-
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3108 dnia: Maj 26, 2011, 05:37:35 pm »
Siemka Wszystkim,

Pobieram tą grę i już chcę wiedzieć czym będę grał oglądałem Filmiki na YT i tam było około 30 Klas...
Dobra przechodzę do rzeczy... Czy mógłby mi ktoś wskazać 3 postacie:

1. Silna W PvE i Na której się dużo kasy zarabia...
2. Dobra w PvE ( Tak żeby nie padała) I w PvE Była Dobra (tzn żeby kogoś mogła zabić i tak łatwo nie padła).
3. Bardzo silna w PvP (Nie obchodzi mnie PvE) i nie musi być tania ...

I taka prośba na koniec Piszcie całe nazwy postaci a nie skróty.

Dziękuje i Pozdrawiam,

Detox


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3109 dnia: Maj 26, 2011, 05:50:41 pm »
Źle przeczytałem... Q.Q:
1. Spoil czyli krasnolud - Bounty Hunter.
2. Przychodzi mi na myśl Tyrant, Destroyer i Berserker (ork, ork i kamael)
3.Human tank - Paladyn / Dark Avenger?Zresztą każdy tank wyfarmiony to kozak :D
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 06:02:31 pm wysłana przez Azarael »


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3110 dnia: Maj 26, 2011, 06:04:11 pm »
Dzięki,

A jak ta gra stoi z postaciami Magicznymi ??
Jak się sprawują w PvE, PvP, Zbieraniu Kasy ??

Źle przeczytałem... Q.Q:
1. Spoil czyli krasnolud - Bounty Hunter.
2. Przychodzi mi na myśl Tyrant, Destroyer i Berserker (ork, ork i kamael)
3.Human tank - Paladyn / Dark Avenger?Zresztą każdy tank wyfarmiony to kozak :D
z 3  postacią to Tank jest dobry do ataku czy do Obrony bo z poprzednich MMORPG To zazwyczaj tank nie miał prawie ataku a był nie do zabicia... A mi chodzi żeby był świetny w ataku ale jeżeli w tej grze tank jest dobry do ataku to przepraszam ... dopiero poznaję tę gre...

//Acid -- Używaj edit.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 08:06:08 pm wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3111 dnia: Maj 26, 2011, 06:27:18 pm »
Nie pisz posta, pod postem ; )

A tank tutaj jest świetny, ale na atak nie jest jakiś overpower bo są lepsi jednak sam potrafi dużo zdziałać jak go ogarniesz i masz ogarnięty skład, o chyba, że lecisz solo :P
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3112 dnia: Maj 26, 2011, 06:49:14 pm »
Ogarnięty tank to masakrator :D Jak solo to bym wolał deskę, tyra albo berserka :D


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3113 dnia: Maj 26, 2011, 07:04:26 pm »
Dzięki,

A jak ta gra stoi z postaciami Magicznymi ??
Jak się sprawują w PvE, PvP, Zbieraniu Kasy ??

Nukowie w PVP z dobrym składem i dobrym sprzętem robią masakrę, i bardzo szybko zbierają kasę. Jest 4 nuków(Spellsinger, Spellhowler, Sorcerer i Nekromancer). Każdy charakteryzuje się czym innym. Dla początkowych graczy polecam Spelhowler`a i Necromancer`a, gdyż te klasy są najłatwiejsze do expienia z racji wampira, który wysysa życie. Pozostali dwaj są również świetni, ale raczej dla bardziej doświadczonych graczy. Nie posiadają wampira i szybko kończy się im mana, ponieważ nie posiadają skilla Body to Mind, który odnawia MP kosztem życia(Necromaner i Spelhowler go maja)

Ogólna charakterystyka tych magów:
Sorcerer- Jest to mag ognia. Możesz nim grac tylko rasą ludzi. Jest najbardziej zbalansowany. Jego siłą magi jest duża, ale nie najwieksza. Szybko rzuca czary. Jest najbardziej żywotnym magiem i posiada duża obronę magiczną. Jest najwolniejszym magiem pod względem biegania.
Necromancer - Używa mrocznej magii. Ta klasa też jest zarezerowana tylko dla ludzi. Posiada te same statystyki co sorceser. O tej klasie można powiedzieć, ze jest hybryda. Wskrzesza on przyzwańce, które pomagają mu w walce. Posiada dużo więcej klątw w przeciwieństwie do pozostałych magów.
Spellsinger - Używa magii wody. Ma największą szybkość rzucania czarów, obronę magiczną i szybkość biegania, oraz średnią ilość życia i CP. W porównaniu do reszty posiada małą siłę ataku.
Spellhowler - Używa magii wiatru i ciemnej. Posiada największa moc magiczną. Jest najwolniejszym magiem pod względem szybkości rzucania czarów. Ma najmniejsza obronę magiczna. Jego żywotność jest najsłabsza.


Zapraszam na stronę http://lineage2.rochand.com/Knowledge/skills.php?race=human . Znajdziesz tu opis wszystkich skilli

/Tirius

« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 09:21:47 pm wysłana przez Tirius »
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3114 dnia: Maj 26, 2011, 10:41:54 pm »
Zastanawiam sie nad
Zerkiem (ogarniam dosc) Pw (tez w miare) i Tankiem sk/palem/da
Server mid z full buffem typu divinity, freya
Troszke pod oly, pod open pvp bo na takich servach czasem zdarzy sie 1 na 1 na chimerach czy w gc albo cos. Chodzi mi o to zeby zdazyl szybciej zabic przeciwnika nic on lub jego bot bedzie spamowal cp potkami.  :P
No i troche o farme
Z gory thx


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3115 dnia: Maj 27, 2011, 03:01:04 am »
Zastanawiam sie nad
Zerkiem (ogarniam dosc) Pw (tez w miare) i Tankiem sk/palem/da
Server mid z full buffem typu divinity, freya
Troszke pod oly, pod open pvp bo na takich servach czasem zdarzy sie 1 na 1 na chimerach czy w gc albo cos. Chodzi mi o to zeby zdazyl szybciej zabic przeciwnika nic on lub jego bot bedzie spamowal cp potkami.  :P
No i troche o farme
Z gory thx
Jeżeli to freya to Zerk z epicami na stuna = perma stun lub PW z dual AQ(oly ring) + preferowane 300 atri i ściąganie ludzi na hita

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3116 dnia: Maj 27, 2011, 09:27:48 am »
Bierz zerka, toć nim sam full tp zabijesz mając kurę, albo żywego ee na plecach, bo jedyny problem to mp jest na tej kronice ; D


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3117 dnia: Maj 27, 2011, 01:13:24 pm »
Do wyboru 3 postacie: Sps/Sh/Sorc docelowo osiągalny sprzęt am+a i major arcana set.
Zawsze postać będzie chodziła z bd na plecach + ee dodatkowo będzie kura dawała emp i z pp będzie zawsze zerk,ww,btb,bts  tyle jeśli chodzi o buffy.

Postać ma być do gry raczej solo więc i exp taki będzie. Pvp mile widziane. I najważniejsze aby postać była w stanie coś zdziałać na PI nawet na tych pojedynczych mobkach.

Kierując się takimi kryteriami kogo polecacie ?

kronika gf.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3118 dnia: Maj 27, 2011, 01:41:47 pm »
Do wyboru 3 postacie: Sps/Sh/Sorc docelowo osiągalny sprzęt am+a i major arcana set.
Zawsze postać będzie chodziła z bd na plecach + ee dodatkowo będzie kura dawała emp i z pp będzie zawsze zerk,ww,btb,bts  tyle jeśli chodzi o buffy.

Postać ma być do gry raczej solo więc i exp taki będzie. Pvp mile widziane. I najważniejsze aby postać była w stanie coś zdziałać na PI nawet na tych pojedynczych mobkach.

Kierując się takimi kryteriami kogo polecacie ?

kronika gf.

sh z racji na pierdolnięcie oraz drain w nagłych wypadkach, jednak z bd i ee to każdy się sprawdzi dość dobrze, każdy nuk daje radę w pvp
sh-siła
sps-szybkość
sorc-balans
wybieraj :)


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3119 dnia: Maj 27, 2011, 06:26:34 pm »
SH chyba będzie najlepszy w tym przypadku lub Necro, którego nie wziąłeś pod uwagę.

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3120 dnia: Maj 27, 2011, 11:52:52 pm »
SK, Pal czy TK?
Ja bym wybrał Pala. Masz bufet na plecach?
Inaczej, zawsze solo... chyba, że by ktoś się znalazł -.-

Hm, także co uważacie?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3121 dnia: Maj 29, 2011, 05:53:24 pm »
Ja cię widzę jako wiesz kogo :P a z tych które napisałeś to najbardziej w roli Paladyna.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3122 dnia: Maj 29, 2011, 06:58:02 pm »
Paladynem można lethalować undedy high lvlowe (mobki na DV np dające 500-700k expa za moba). DA/sk tylko aniołki na WoA, ale to do ilu? 78-79?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3123 dnia: Maj 30, 2011, 10:28:44 pm »
Zamierzam zagrać jakimś nukerem i nie wiem którego wybrać. Dotąd grałem zawsze dd a nuki to tylko pod RB a nigdy nie na maina. Także mam kilka pytań. Kronika Gracia Final (Noob Wars). Wiem, że trafniej byłoby napisać tego posta w dziale o prezentacji nukerów ale tutaj więcej osób zagląda no i w sumie też poniekąd trafny dział :D. Praktycznie każdy nuk ma coś co mi się w nim podoba i dlatego wybór nie jest łatwy.

- czy ten cancel ma dobry landrate i jaki ma reuse oraz do ilu max ściąga buffów?
- czy ten skill aoe aura flash zawsze ściąga target i jaki ma reuse?
- duża jest różnica pomiędzy dajmy na to spsem a shaczem w wyciąganiu m. attacku i częstotliwości magic critów?
- czy siłę magic crita można jakoś zwiększyć czy zawsze ma wartość stałą?
- jak wbije do broni element to np. hurricane od razu mocniej bije czy muszę go jakoś enchantować jak u wojów?

I jeszcze jedno pytanie. Jak się nuki mają w H5? Taki nuker nie jest trochę bezbronny jak mu dd podjeżdża na rushu? No i jak bardzo nukerzy zmienili się od czasu gracii final?

To na razie na tyle. Trochę nubskie pytania ale nigdy nie grałem nukiem na mainie to chcę się co nie co dowiedzieć :).


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3124 dnia: Maj 31, 2011, 09:31:50 am »
Zamierzam zagrać jakimś nukerem i nie wiem którego wybrać. Dotąd grałem zawsze dd a nuki to tylko pod RB a nigdy nie na maina. Także mam kilka pytań. Kronika Gracia Final (Noob Wars). Wiem, że trafniej byłoby napisać tego posta w dziale o prezentacji nukerów ale tutaj więcej osób zagląda no i w sumie też poniekąd trafny dział :D. Praktycznie każdy nuk ma coś co mi się w nim podoba i dlatego wybór nie jest łatwy.

- czy ten cancel ma dobry landrate i jaki ma reuse oraz do ilu max ściąga buffów?
- czy ten skill aoe aura flash zawsze ściąga target i jaki ma reuse?
- duża jest różnica pomiędzy dajmy na to spsem a shaczem w wyciąganiu m. attacku i częstotliwości magic critów?
- czy siłę magic crita można jakoś zwiększyć czy zawsze ma wartość stałą?
- jak wbije do broni element to np. hurricane od razu mocniej bije czy muszę go jakoś enchantować jak u wojów?

I jeszcze jedno pytanie. Jak się nuki mają w H5? Taki nuker nie jest trochę bezbronny jak mu dd podjeżdża na rushu? No i jak bardzo nukerzy zmienili się od czasu gracii final?

To na razie na tyle. Trochę nubskie pytania ale nigdy nie grałem nukiem na mainie to chcę się co nie co dowiedzieć :).
Ciężko jest odpowiedzieć na Twoje pytania, ponieważ grasz na l2j, a tam wszystko działa tak jak admin tego chce ;>
sh ma dużo większy m.atack, ale mniej m.crytów niżeli sps
nie da się zwiększyć siły m crytów, chyba, że większym m. attackiem z buffów oO
bije mocniej, ponieważ sam w sobie ma bazowy element, oczywiście różnica jest adekwatna do różnicy elementu pomiędzy Twoim ofensywnym, a przeciwnika defensywnym (czytaj broń vs armor)
o cancelu się nie wypowiem, bo to jest zagadka na takich servach :D
na h5 nuki nadal ownują, szczególnie na mass pvp : )