Witaj
Gość

Wątek: Kamael: The First Throne  (Przeczytany 140737 razy)

  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 5

  • Dawniej tutaj Dilvish
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 11, 2007, 06:49:23 pm »
Oni maja sie rozwijac z dodatku na dodatek.Ale z tego co czytalem na innej stronie to maja wraz z ranga/lvl sie zmieniac az dojda do swojej ostatecznej formy.
Hehehe do formy wielkiej dżdżownicy :P Coś jak Marsh Predator  8)
Żegnam panie i panowie, zapowiada się (a nawet dokonała się) kolejna długa przerwa w graniu w L2. Wyjeżdżam za granicę w poszukiwaniu pracy - cóż typówa. Serdecznie was wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 5

  • Only the Good Die Young
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 11, 2007, 07:23:23 pm »
Mnie ciekawi ten system wchlaniania dusz.Czyli jak? Gram,zabijam SK to moge uzywac jego niektorych dusz tak? Rozumiem ze to ja sobie moge zbudaowac postac?

Po staremu to pewnie byłoby tak że niektóre skille wymagałyby określonej ilości dusz aby je użyć a żeby takową zdobyć pewnie nie trzeba będzie zabić gracza/moba tylko wyssać z niego trochę "energii życiowej" tzw chi ^^. Mam nadzieję że zaskoczą mnie jakimś nowym rozwiązaniem. Jak znajdę jakieś sprawdzone informacje to dam znać.


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:50:47 pm »
gz ncsoft !!! teraz 90% ludzi na offie to beda jakies karmelki :!: ale czy to ich obchodzi? licza się $ $ $


tak jak Ryl zabija mlodych elfow na spawnie, tak i ja bede siedzial w karmelowej krainie i wycinal rase "niedorobionych". Mam nadzieje ze zdaze zrobic duelista. Kto juz dzis sie do mnie przylaczy? Serwer Teon


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 5

  • Only the Good Die Young
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 11, 2007, 11:12:50 pm »
UPDATE!

- jak już mówiłem mogą wykorzystać teren przy używaniu niektórych skilli np zakładania pułapek ale będzie to zależało od wysokości danego terenu!
- jak powiedział Ryltar facet może używać długich mieczy i szpad a kobieta kuszy i szpady więc są nałożone ograniczenia względem płci
- 11 kwietnia (start interlude) będzie można wziąć questa dzięki któremu dowiemy się więcej o Kamael (licze na screeny od graczy retka)
- jednak dusze będzię mozna wyciągnąć tylko z trupków co będzie działo się automatycznie po zabiciu moba/gracza. Ale co one robią? Jeszcze nie wiem XD
- kraina Kamael będzię całkowicie oddzielona od kontynetu Aden (inny wymiar?), sami Kamael będą mogli go opuścić poprzez otrzymanie pozwolenia które można uzyskać po ukończeniu 1 questa na zmiane profesji
- będzie można nimi zagrać jeszcze w tym roku po letnim update!


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 11, 2007, 11:15:26 pm »
gz ncsoft !!! teraz 90% ludzi na offie to beda jakies karmelki :!: ale czy to ich obchodzi? licza się $ $ $


tak jak Ryl zabija mlodych elfow na spawnie, tak i ja bede siedzial w karmelowej krainie i wycinal rase "niedorobionych". Mam nadzieje ze zdaze zrobic duelista. Kto juz dzis sie do mnie przylaczy? Serwer Teon

k**** czlowieku pomysl troche, na razie jest wiecej plotek niz faktow o nowej rasie wiec przestan pisac glupoty, dotyczy to takze reszty.

- kraina Kamael będzię całkowicie oddzielona od kontynetu Aden (inny wymiar?), sami Kamael będą mogli go opuścić poprzez otrzymanie pozwolenia które można uzyskać po ukończeniu 1 questa na zmiane profesji
- będzie można nimi zagrać jeszcze w tym roku po letnim update!

1. bzdura, nowa rasa dostanie nowa wyspe i bedze mozna ja w kazdej chwili opuscic na takiej zasadze jak teraz opuszcza sie nowe tereny
2. Obecnie trwaja prace koncepcyjne nad nowym dodatkiem, nie ma jeszcze nawet PTS koreanskiego czyli na pewno po wakacjach nie bedzie nowego dodatku, nalezy sie raczej spodziewac pod koniec roku kolejnej kroniki

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2007, 11:20:15 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 11, 2007, 11:26:40 pm »
Mi sie najbardziej podoba to ze oni moga uzywac dwurakow ^^


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 12, 2007, 12:19:41 am »
a dla mnie to przegięcie... bylem ciekaw ale jakos straciłem wiare... niby wszystko ok, ale te wysysanie dusz, kusza, stawianie pulapek i inne "syfy" zrobia z i tak dla mnei przekombinowanego l2 IT kolejne... Dragon Network?


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 5

  • Dawniej tutaj Dilvish
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 12, 2007, 01:27:23 am »
Nie powiem, mnie też to śmierdzi odejściem od fantastycznych źródeł tej gry.
Ryltr, przecież teraz też są dwuraki i każdy, nawet mangowa scerfata dziefsynka udająca Krasnoludkę może ich radośnie używać, w kuchni, przedszkolu a nawet piaskownicy :P
Żegnam panie i panowie, zapowiada się (a nawet dokonała się) kolejna długa przerwa w graniu w L2. Wyjeżdżam za granicę w poszukiwaniu pracy - cóż typówa. Serdecznie was wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:03:26 am »
To nie to samo...tutaj mamy zua postac z dwurakiem ^^V
A tak to musze moim SK robic suba destroyera ;/


Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:35:19 am »
Ta "nowa" wersja i nowa rasa zapachniala mi troszku Guild Wars ... w koncu to produkt tej samej firmy :P


  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 17, 2007, 09:47:51 pm »
nowe newsy na temat T1 :)
1. New hunting place
Hellbound for lvl80's will have new dungeon 'the castle of steel'.
The oracle of crystal(?)수정의 신탁소 for lvl70's. New boss monster valor(?) will be added.

2. Pet System
Pets will be re-balanced. They can transform when they level up, and leveling them will be easier.

New pets, Agathion(?)아가시온 will be introduced. They are spiritual types. You can summon Agathion and normal pets at the same time. To summon Agathion, you need special item.

3. Fortress Siege
Fortress Siege has 2 phases.
1st : PVE
All registered clans have to clear all npc defenders inside fortress.
2nd : PVP
battle royal(?) Winner takes all

Unlike castle siege, there will be rewards to all clans in process of sieges. New skills, items, accessories will be added for fortress holding clans.

4. New items for Kamael
Crossbow will have faster atk. speed, weaker PAtk and shorter attack range than normal bows.
Rapier will have faster atk. speed and more critical damage than one hand sword.
No info about 대검(great sword/long sword or w/e)

5. Q&A
Can other class can choose Kamael as Subclass?
- undecided yet.
How's balance about Kamael?
- leaning into having strong power on kamaels, but still in development.
Is it hard for kamael to summon souls from corpses?
- Automatic not like dwarf's spoil/sweeper.
(I guess those souls will be stored in inventory, but not sure if it's permanent or temporary.)

The new locations of the "Kamael" are mainly LvL 70 and LvL80 hunting grounds: (Source: lineage2.co.kr)



Hell Bound LvL 80 :


Tower of ??? : (stands in close relation to the Ivory Tower) :




Another Underwater area (relation to the goddess of Eva) :





Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 2

  • Owned Powned
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 18, 2007, 03:52:47 pm »
Ciekawy nawet 3 punkt  :) PvE z jakimś silnym mobe, to może być fajne. Ciekawe jak to rozwiązą bo przecież czymś się bedzie musiało różnić od RB'sów
GL & HF


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 18, 2007, 04:06:26 pm »
A co, nie wiesz jak się CH niektóre zdobywa :?: Myśle, żę tutaj będzie podobnie..
Co do Kamael jako samej rasy...lepiej ,żeby była gimped jak TK w PVP, niż Overpowred jak Necro, bo będzie liiiipa
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 18, 2007, 04:17:57 pm »
Coś mi się wydaję, że Kamaele, będą WSZYSTKICH mieść...
Tym lepiej ; ]

Mam pytanie, czy będą magowie Kamael, czy tylko wojki?


  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 18, 2007, 04:34:24 pm »
Coś mi się wydaję, że Kamaele, będą WSZYSTKICH mieść...
Tym lepiej ; ]

Mam pytanie, czy będą magowie Kamael, czy tylko wojki?
z tego co wiadomo , będą Crossbow userzy, Rapier Userzy oraz Long/Great sword userzy (nie mylić z 2h albo 1h sword, nowy rodzaj miecza)nie wiadomo nic o nukerach raczej ich nie będzie ;p
Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 18, 2007, 04:52:22 pm »
Coś mi się wydaję, że Kamaele, będą WSZYSTKICH mieść...
Tym lepiej ; ]

Mam pytanie, czy będą magowie Kamael, czy tylko wojki?
z tego co wiadomo , będą Crossbow userzy, Rapier Userzy oraz Long/Great sword userzy (nie mylić z 2h albo 1h sword, nowy rodzaj miecza)nie wiadomo nic o nukerach raczej ich nie będzie ;p

pff. Głupio, bo ja magami gram głównie xD


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 18, 2007, 11:45:49 pm »
2h sword mmm...


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 30, 2007, 03:29:42 pm »
A ja myśle że będą Kamael i Mroczny Kamael :) PS.Jak by sie dalo latac to luuuudzie wszyscy by nimi byli fajnie by bylo jezeli tylko mozna by bylo latac po drugiej profce bo jak by od razu to by wszystkie rasy wyginely ;) pozdro


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 30, 2007, 04:28:55 pm »
Te miecze będą takie wieeelkie :D
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 30, 2007, 05:14:20 pm »
A ja myśle że będą Kamael i Mroczny Kamael :) PS.Jak by sie dalo latac to luuuudzie wszyscy by nimi byli fajnie by bylo jezeli tylko mozna by bylo latac po drugiej profce bo jak by od razu to by wszystkie rasy wyginely ;) pozdro
nie może być coś takiego jak "Zwykły Kamael i Mroczny Kamael" , Kamael to poprostu unikatowa starożytna  neutralna (napewno będzie :P) rasa zamieszkująca swoją "Wyspe Dusz" od 2 tysiącleci
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2007, 05:18:02 pm wysłana przez Sengaia »
Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 30, 2007, 05:44:32 pm »
pff kamedały ... nienawidze ich. Będe ich tępić!! Wytłukę całą ich populacje ... Przelecę się na tę ich wyspę i im nogi w dupy powyrywam ...

Ale najpeirw sobie nimi pogram :P 
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 30, 2007, 07:37:57 pm »
Heh to znaczy że nie będą mogli latać?!:( a ja myślałem że już będę wysysal dusze z góry :) . Troche te kameale są podobne do mrocznych elfów alee to nie oni(mroczne elfy).Tylko jak by ktos przetlumcayl wiadomosci po angielsku na Polski to bym poczytal dużo.Ciekawi mnie też jak sie bedzie je wybierac (naprzyklad ludze stoja kolo wioski mroczni elfi kolo kamienia czy cos) a oni moze na jakim gniezdzie ?? wszysatko sie okaze jak wyjdzie ta wersja :)


  • Wiadomości: 783

  • Pochwał: 22

  • Tobi wa ii ko da ^^
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 30, 2007, 08:15:28 pm »
Heh to znaczy że nie będą mogli latać?!:( a ja myślałem że już będę wysysal dusze z góry :) . Troche te kameale są podobne do mrocznych elfów alee to nie oni(mroczne elfy).Tylko jak by ktos przetlumcayl wiadomosci po angielsku na Polski to bym poczytal dużo.Ciekawi mnie też jak sie bedzie je wybierac (naprzyklad ludze stoja kolo wioski mroczni elfi kolo kamienia czy cos) a oni moze na jakim gniezdzie ?? wszysatko sie okaze jak wyjdzie ta wersja :)
napewno gdzieś w swojej wiosce lub gdzieś indziej w "Island of souls", nie gadaj mi tu o jakimś gnieździe, to nie ptaki mimo skrzydła :P
to ich wyspa
to ich wioska :p
Nie gram w L2.
Czuję się szczęśliwy z tego powodu :D


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 30, 2007, 08:27:33 pm »
ale ich będe bić omg :D już nie mogę sie doczekać :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

  • BooM
Odp: Kamael: The First Throne
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 31, 2007, 09:33:50 am »
Aaa ja Sram na Karmelki :D Wezme Mojego SS/Necro Anchora w locie mu walne i walnie o ziemie jak worek ziemniakow  ;p ;p Mi sie wydaje ze to bedzie taka lamowata rasa tu podleciec tam podskoczyc tu czaic sie za krzaczkiem a Np. Destro idzie i go wszystko wali xd i idzie dalej ;p


A tak na boku to po screena'ch to bedzie taka leko mroczna rasa :) I wydaje mis ei ze z tymi duszami to bedzie tak ze bediesz musial zabic z 5 mobkow wsysnac ich dusze zeby wlaczyc karmelkowy atak ptaka xD a jak bedzie tak dalesz szlo to L2 Zamieni sie w "Lineage 2 Trony Pokemonow" 

Ale mi sie to podoba xd
( ) )IIIIIIIIIIIID