Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 488485 razy)

  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2125 dnia: Grudzień 05, 2009, 10:21:01 pm »
A byłby ktos na tyle miły by opis jak wg niego to wyglada ,ale w taki sposob :
oly glad>tyr
1vs1 tyr>glad  etc?
( to tylko przyklady)
Bardzo dziękuje :)

http://www.youtube.com/watch?v=hrtX964pVVA&feature=related

Tu masz przykład w miarę dobrego glada na graci final. Sam sobie oceń jak Ci się podoba postać.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2126 dnia: Grudzień 05, 2009, 10:25:43 pm »
ok,zaraz zobacze  ;) Dziękuje .
Moglby mi tez ktos stresic jak sobie pal radzi ? bo w gf bardzo duzo dostał ;) wiem,ze na oly pwni,a na inne pvp jak ?
zaraz moze poleciec flame gtfo poszukaj w tematach do tego stworzonch !ale uwiezcie mi,ciezko tak wszystko ogarnac jak ostatni raz sie grało w l2 na c3 ;). Takze z gory dziekuje jak ktos by sie rozpisal co do tych 3 klas tyr/glad/pal.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2127 dnia: Grudzień 05, 2009, 10:38:52 pm »
Ja Ci teraz napiszę, że polecam Ci Palka :D
Moja ulubiona postać od czasów Gracia Part 1 aż do teraz, cały czas go lubię aczkolwiek poszedłem w stronę sk. W GF palek radzi sobie bardzo dobrze z Magami.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2128 dnia: Grudzień 05, 2009, 11:23:00 pm »
Dzieki Sebal:) Szczerze mowiac,wiele,ale to wiele sie zmienilo od c3 ; < Ciezko ogarnac wszystko. na razie wyczytalem,ze glad jest uber pro z critem,ale jak sie skonczy mana to tylko sie moze patrzec. Tyrek podobnie,bez many tez jest słaby,a pal to nie wiem. Jak by ktos był tak miły i ladnie to uzupełnil ( w sensie,ze np glad>tyr>pal)
1vs1
party( powiedzmy 5vs5)
jakies small pt (3vs3,2vs2)
tvt
oly
mass

Wiem,ze zadaje pytania,ktore dla Was moga byc oczywiscie,ale naprawde nie jestem pewnien :) z góry dziekuje i pozdrawiam


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2129 dnia: Grudzień 06, 2009, 06:02:23 pm »
Moim zdaniem tyrant jest dużo lepszy od glada czy to pvp czy mass.. wiem, ze zaraz pojawi się masa głupich komentarzy "typu czepianie się szczegółów" albo"jak wejdzie krytyk" i nie mam zamiaru podejmować z takimi polemiki, to jest moje zdanie i tyle. A liczenie, na jeden skil, czy przypadek typu krytyk z tss to moim zdaniem fail.. nie grałem zadną z tych postaci,  wyrobiłem sobei zdanie na podstawie obserwacji w pvp, bo często się bije z gladami i tyrami
bez mp to żaden nie powalczy, tyle ze tyrant ma te skile które włącza poniżej 30% hp zealot czy tam cos i totemy. a glad nie ma nic;p nie wiem dokladnie, nie interesuje mnie to, nie lubie obu postaci. Tak jak mówiłam obserwuje pvp.
z tego co wiem, a gram tankiem(nie palem) pal jest troche mp-chlonny.. ale ogólnie bez mp tez długo nie postoi, nie będzie się leczył a tarcza bez sf gówno da..


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2130 dnia: Grudzień 07, 2009, 10:19:05 am »
Witam,
jestem ciekaw kogo byście polecili na serwer, gdzie chyba połowa to daggerzy [przepakowani w gf], a w szczególności wr. Jaka postać nadaje się do NAJLEPSZEJ ich eksterminacji?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2131 dnia: Grudzień 07, 2009, 10:47:28 am »
berserker - kamael
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2132 dnia: Grudzień 07, 2009, 12:50:41 pm »
Jesli moze robic disarm na +time, to berek w sumie jest kosa na kazda klase ;)
...


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2133 dnia: Grudzień 07, 2009, 06:01:31 pm »
ja jako kompletny retard,ktorego wiedza na temat l2 zatrzymała się na c3 ponownie napisze. Mysle nad th/glad/tyr/pal.
Móglby ktos wypisac to w taki sposob xx>xx>xx>xx? Zalezy mi na :
siege(tutaj przyklad : th/glad/tyr/pal - w taki sposob jakby ktos mogl to niech wypisze :))
1vs1
jakies small pt typu 2vs2,3vs3
i ew oly
Mysle,ze napisalem zrozumiale:) Jak ktos bedzie na tyle mily i troche mi uswiadomi jak to teraz jest z tymi klasami,to bede baaardzo wdzieczny :) Z góry dziekuje
Pozdrawiam


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2134 dnia: Grudzień 07, 2009, 11:49:52 pm »
rzeczywiście berek z disarmem i eye for eye będzie rewelacyjny. Co do kolegi powyżej to bierz pala jeżeli to srv gracia, bardzo klimatyczną postać i jedzie tamtych pozostałych.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2135 dnia: Grudzień 08, 2009, 12:36:57 pm »
Dziekki Dexter za opinie  ;) Jednak jakby ktos mógł jeszcze sie wypowiedziec to bardzo prosze i bede wdzieczny .


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2136 dnia: Grudzień 08, 2009, 12:44:23 pm »
Spon polecam Ci zerkera chyba ze nie trawisz kamaeli. zerker>th/glad/tyr (z palem troche gorzej, jak to z tankami).
pod oly z tych 4 to pal
pod siege to w sumie kazdym mozna fajnie pograc - polecalbym th bo fajnie sie nim gra (to moja ocena)
2v2/3v3 - w sumie tez kazdym by bylo nie najgorzej.
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2137 dnia: Grudzień 08, 2009, 04:16:40 pm »
dziękuje Shevra;) Ktos jeszcze się moze wypowie ,by rozwiac me ewentualne wątpliwosci ? ;)


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2138 dnia: Grudzień 08, 2009, 04:19:27 pm »
Spon polecam Ci zerkera chyba ze nie trawisz kamaeli. zerker<glad/tyr (z palem troche gorzej, jak to z tankami).
fixed, walczac z tyrantem nie wybudzisz sie ze stuna, a dobry glad przeczeka ud po czym zabije w 3 sekundy (3x cona i light armor robia swoje)
z tankami nie ma szans
z reszta raczej sobie radzi (chociaz m cryt z vorta na range 900 tez konczy sprawe), ogolnie tez dobra postac

PS wg mnie tyrant to teraz najlepszy woj w grze, wszystko przez zmiany w GF (skrocony reuse, nowy ogr, ogromny dps, dobry stun). glad i zerk tez sa dobrzy, wiec wybor nalezy do Ciebie (pal to raczej ownator oli, ale na open nie robi szalu)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2009, 04:22:44 pm wysłana przez Kwadrat »


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2139 dnia: Grudzień 09, 2009, 01:22:07 am »
Odkad sie przesiadlem z glada na tyrka zero watpliwosci jaka klasa jest najlepszym warriorem na GF. Nowy ogr> all, palujesz magow/lukow/gladow jak chcesz. Do tego mozliwosc spamowanie blastera na przemian z hurri w kwestii dps robi masakre(i oszczedza mane, bo mozna sobie dosc czesto darowac obszarowki w ogole).
Na twarde klasy jest pvp mod w fistach. Oe stun tez daje rade, cripple niezastapione jak zawsze.

Tylko co do zerka bym sie Kwadrat nie zgodzil-moze nakopac tyrkowi, jesli wbije mu disarma zanim oberwie stuna(disarm +time boli)
...


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2140 dnia: Grudzień 09, 2009, 03:48:12 pm »
Spon polecam Ci zerkera chyba ze nie trawisz kamaeli. zerker<glad/tyr (z palem troche gorzej, jak to z tankami).
fixed, walczac z tyrantem nie wybudzisz sie ze stuna, a dobry glad przeczeka ud po czym zabije w 3 sekundy (3x cona i light armor robia swoje)
z tankami nie ma szans
z reszta raczej sobie radzi (chociaz m cryt z vorta na range 900 tez konczy sprawe), ogolnie tez dobra postac

PS wg mnie tyrant to teraz najlepszy woj w grze, wszystko przez zmiany w GF (skrocony reuse, nowy ogr, ogromny dps, dobry stun). glad i zerk tez sa dobrzy, wiec wybor nalezy do Ciebie (pal to raczej ownator oli, ale na open nie robi szalu)
gladem nie przeczekasz ud bo poprostu niebardzo jest jak to zrobic bez zebrania wiekszych batow. piszac to z tyrkiem wziales pod uwage kamaelowe: disarm,sword shield,body reconstruction, eye for eye i rush impact (nie wiem jak w tyrka by siadal)? ^_^; z tankami sie w pelni zgodze ze taki kamael ma przejebane ale imo reszte z wymienionych klas zjada na sniadanie
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2141 dnia: Grudzień 09, 2009, 03:55:15 pm »
Tylko co do zerka bym sie Kwadrat nie zgodzil-moze nakopac tyrkowi, jesli wbije mu disarma zanim oberwie stuna(disarm +time boli)
to fakt^^ ale na szczescie nie ma 100% landrate jak steal u sb
gladem nie przeczekasz ud bo poprostu niebardzo jest jak to zrobic bez zebrania wiekszych batow. piszac to z tyrkiem wziales pod uwage kamaelowe: disarm,sword shield,body reconstruction, eye for eye i rush impact (nie wiem jak w tyrka by siadal)? ^_^; z tankami sie w pelni zgodze ze taki kamael ma -_-'ane ale imo reszte z wymienionych klas zjada na sniadanie
bo zerk moze wygrac z tyrem/gladem, ale z ogarnietym ma jednak imo ciezko  :P


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2142 dnia: Grudzień 13, 2009, 03:27:37 pm »
pisze według schematu:

w zwarciu
bardziej na sile, ale za wolny w ataku nei moze być
raczej taki średni :p za wolnego nei chce
raczej fighter
nie musi być megaopowerovered, ale żeby nie był słaby
obrona zeby nie była mała :) (tutaj dodałem cos od siebie)


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2143 dnia: Grudzień 13, 2009, 06:30:59 pm »
glad imo
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2144 dnia: Grudzień 20, 2009, 06:02:12 pm »
Witam ! Gram na Gracii Final i szukam postaci pod PVP. Mysle nad Soul Breakerem ,Tyrantem oraz Berserkerem . Mam na mysli pvp róznej maści. Te małe jak i duże. Z góry dziękuje !

Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2145 dnia: Grudzień 20, 2009, 10:14:40 pm »
Witam,

ja również mam dylemat. Zaznaczę, że przeczytałem prawie wszystkie podstrony tego tematu. Do wyboru mam 3 postaci. OL, necro, warlock. Nie otrafie się zdecydować, każdą z tych postaci mam rozwinięta na 62-68 lv. Lecz nie potrafię podjąć decyzji. Każdą z nich gra mi się wyśmienicie. Gracia final, która z tych postaci będzie się najlepiej spisywać na masz pvp; pt vs pt; 1vs1 w end game np ze sprzętem a, s grade.. Doradzicie coś, bo nie wiem kim grać ;)

pozdrawiam


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2146 dnia: Grudzień 22, 2009, 02:31:21 pm »
Witam !
Nikt nie odpisał ,więc dam lekki "  refresh " powtarzam ;

 Gram na Gracii Final i szukam postaci pod PVP. Mysle nad Soul Breakerem ,Tyrantem oraz Berserkerem . Mam na mysli pvp róznej maści. Te małe jak i duże. Z góry dziękuje !

Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2147 dnia: Grudzień 22, 2009, 07:57:22 pm »
Ostatnie 2 strony tego tematu są o tym.... poczytaj trochę, ale imo w GF tyrek>all jeśli chodzi o DD.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2148 dnia: Grudzień 23, 2009, 11:24:39 am »
Witam :D
Gram na dragon - network ( Arena) chce zrobić łucznika dobrego na pvp. Grałem kolegi postacią HE/WL - jest świetny. Chce zrobić własną. Myślę też o he/wl  lub  pr/wl. Porsze o porady. nie wiem kogo zrobic.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2149 dnia: Grudzień 25, 2009, 12:40:28 pm »
Witam
Dziękuje bardzo Mamusiu za odpisanie! ( brzmi to idiotycznie ...). Ostetnie dwie strony to była głownie sprzeczka tyr/glad. Prosze więc zeby ktos jeszcze wyraził swoją opinię . Berserker/soul breaker/tyrant. Gracia Final,kazdy rodzaj pvp . Dziękuje .
Pozdrawiam