Witaj
Gość

Wątek: sub dla Glada  (Przeczytany 1937 razy)

  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

sub dla Glada
« dnia: Marzec 23, 2006, 03:06:59 pm »
Chciałbym poznac wasza opinie na temat : Jaka subklasa jest dobra dla Glada?

Osobiscie zastanawialem sie nad DA, gdyz mialbym wtedy pantere (nice dmg), duze M. def, no i zajebistegu stuna (oczywscie jak kazdy glad walcze dualem, wiec musialbym zmienic w odpowiednim momencie na tarcze, stun potem dual, tripple sonic itp.). Moglby byc tez TH, ale nie chcem miec go gdyz uwazam ze sa to zbyt latwe i noobiarskie postacie, gdyz na privach sa w chuj mocni i gra sprowadza sie do wciskania na zmiane 3 klawiszy. Moze jakis mag ? Ale to musial by byc chyba propeth bo innym bym w ogóle w cel nie trafial.
Duelist / Hell Knight 78 lvl

server : Nightmare
klan : Poland
ally : Fenix

www.l2poland.com


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

eee...
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2006, 03:25:12 pm »
tylko widzisz... jest taki mały problem... w momencie robienia subklasy... grasz wybaną przez siebie klasą... od 40 lvl nie mając skilli z prawdziwej swej profesji... możesz się przełańczać między klasami u jakiegoś npc chyba ale nie jestem pewny, ale napewno nie będziesz miał skilli z obu klas naraz...


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

sub dla Glada
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2006, 03:34:32 pm »
Tak jak napisał Innos (pozdrawiam fana Gothica :D) jest na retailu, Ty pewnie grasz na Dragon Network (dawniej idragon), gdzie skille z subklasy zostają.
Póki co wstrzymałbym się z subklasą, dlatego że serwer jest down i nie wiadomo kiedy wstanie, bo wprowadzają "C4" i niektóre postacie mają dostać po dupie, więc trzeba będzie czekać na komentarze graczy odnośnie zmian, kiedy serwer wstanie.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

sub dla Glada
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2006, 03:38:55 pm »
a orientujesz sie mniej wiecej kiedy "C4" wprowadza ?? Bo juz dawno mieli wprowadzic :P
Duelist / Hell Knight 78 lvl

server : Nightmare
klan : Poland
ally : Fenix

www.l2poland.com


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

sub dla Glada
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2006, 03:50:21 pm »
drake ostatnio coś pisał, że w tym/przyszłym tygodniu jeśli się nie mylę, jest wiele plotek, bardzo możliwe że to już dziś się zaczyna, bo serwer down od samego rana.


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

sub dla Glada
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2006, 06:14:37 pm »
Ja gram DA i jak bede mial 76 lvl to napewno biore propetha !!! :P

Bo:

1. Kupuje tylko buffy u propetha bo mi najbardziej odpowiadaja.
2. Jak bede propethem/DA to nie musze wydawac kasy na buffy.
3. Moge sam sie leczyc i innych.
4. Moge sam i innych buffowac.
5. Moge brac kase za buffy :P
6. -_- (bardzo) duzo MP czego mi bardzo brakuje grajac DA
7. inne przydatne skille np. sleep :P
8.
9.
10. niemam juz pomyslow na 8-10 ale chcialem zrobic do 10 :)

To samo pasuje do glada :)


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

sub dla Glada
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2006, 06:38:22 pm »
I przy tym bedziesz miec mnie hp i beznadziejne statsy maga ;) DA>TH albo HE, nic innego sie nie oplaca :P


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
sub dla Glada
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2006, 08:03:41 pm »
DA/Proph - lol  (juz SK/SE duzo lepiej wypada ><)
i jak eSkel pisal, DA to tylko + TH lub HE, inaczej nie da rady ;P


a co do gladiatora, to DA jest swietnym wyjsciem i wcale nie trzeba zamiatac z dualami ^^

Bo bieganie z bluntem tez ma zalety:
Fatal strike - niby maly power ale dmg dodatkowy zawsze mile widziany
Hammer Crush + shield stun - wspanialy motyw, jak nie z tarczy to z broni xD

i wciaz uzywamy atakow sonicznych, tylko tyle ze nam odpadaja splash'e :]

a mamy tarcze wiec ql jest ;] taki tank z dobrym dmgem =))


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

sub dla Glada
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 13, 2006, 06:43:48 pm »
A Glad/TH ??

1. Szybko biegamy.
2. Wiecej Evasion.
3. Czestsze krytyki.
4. 3 zajebiste blowy.
5. LionHeart w polonczeniu z szybkim bieganiem, unikami i tripple sonic slash, potem zmiana na sztylet i 3 blowy to kozacka rzecz.

Wiecej pomyslow nie mam :P.
Duelist / Hell Knight 78 lvl

server : Nightmare
klan : Poland
ally : Fenix

www.l2poland.com


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 1

sub dla Glada
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 15, 2006, 01:14:05 pm »
Ja robie dla swojego Glada DA: glad cechuje sie duzym dmg ale no niestety ma mało p defa subclassa DA to wyeliminuje poza tym glad ma FinalFrenzy Da FinalFortres wiec jak typek na pvp zjedzie Ci do 30 % HP zacznie sie zabawa do tego ultima Drain, pantera czyli dodatkowy dmg, Majestic Reflect Damage i takie pierdoly jezeli chcesz mozesz zawsze zamieniac duale podczas walki na tarcze i jakiego mlota co daje Ci 3 stuny (stun shield, hummer crush, stun atack) jden musi wejsc, no a gdy stun wejdzie zakładasz na sokojnie duale ładujesz sonica i nawalasz Triple sonic slash  nastepnie double sonic slash i sonic slash. W miedzyczasie majac jeszcze założony młot mozesz walnąć FatalStrike'iem kolejny dmg tak wiec wg. mnie DA jest najlepszym rozwiązaniem dla glada.... fakt TH to jest maszynka na pvp ale biorąc TH napewno stracisz przyjemność z gry.........wg mnie TH jest dobry dla nooba.. pozdrawiam


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
sub dla Glada
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 15, 2006, 01:35:01 pm »
Na idragonie Glad/TH ma jedna wade... żałosny m. def ^^
Sleep wciaz jest zbugowany i wciaz zbyt czesto wchodzi, a jak Ci spellcaster slowem zajedzie to juz w ogole masz fajnie xD (a tak swoja droga Glad/TH bylby wsysany doslownie przez postacie ktore jako jeden z subow (lub profe podstawowa maja SE lub EE)... powod ? wind shackle ftw xD

Nie warto maksymalizowac dmg'u az tak, lepiej troche o defa zadbac, DA jest zdaje sie lepszym wyjsciem niz TH (tak dla porownania choc moze nie do konca u nas na shadow jest kolo Sor1n, TH/WL i powiem Ci ze jego lionheart i duzo hp na nic mu sie nie zdaja ^^ i tak go sciagaja spellcasterzy :] )

Swoja droga... warto poczekac bo byc moze bedzie mozna brac suba nie ze swojej rasy ^^ DE podobno moga brac human proff na suba... to moze byc ciekawe xD jak ludzie zaczna łączyc profki :]
Tylko ciekawe z ktorej (podstawowej czy suba) zostana staty, tak czy inaczej

ES/Necro (lub Nec/ES) - xDDDDDD
SK/WC (lub WC/SK) - xDDDDD

Era magow i tankow powroci na dobre xDDD