Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 436799 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1900 dnia: Styczeń 23, 2011, 06:36:40 am »
kolejne pytania kronka Freya  nadchodzące h5 (czyli odp pod h5 mile widziane [o ile jest jakas różnica])

1 jakie agu w broni lepiej szukac +1str/con czy passywny p.atak a moze cos innego
2 jaka jest szansa wejscia FoD w AW z odpalonym Ghost Walking (to samo tyczy sie PW, TH i ich skilli z 83)
3 szansa wejscia PoD w daggerów z odpalonymi skillami z 83
4 patrząc na to ze np. SK, dagger moze nam zbic CP na hita to lepiej wziąśc koszulke z HP i certa CP zmienic na HP, a może samą koszulke zmienić

nadchodzi h5 wiec tyr w Hvy+Ogr+Rush to potęga
5
Cytuj
Force of Destruction: The skill power and the success rate were increased while the reuse time was decreased.
czy ktos oriętuje sie o ile moc skilla zostanie zwiekszona i ile bedzie  trwał reus

6 jaki set najlepiej, teraz posiadam Moiria i Vespera (wiadomo zalezy z kim walcze na oly)
Patrząc na to co jakie dają bonusy wydaje mi się ze opłaca się zostawic Moirai+6 (50%do stuna) a vespera zamienic na Elegie hvy
czy może sama Elegia + War Frenzy + Fortitude wystarczy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 06:38:47 am wysłana przez naman »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1901 dnia: Styczeń 23, 2011, 12:43:54 pm »
Koledzy gram teraz na interlude, mam pytanko do was. Czy jak użyje skila ripost stance i potem punch of doom, a losowo okaże się że walnąłem sobie stuna, to ten stun może zostać odbity na przeciwnika?


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1902 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:16:18 pm »
raczej nie, ale na ruskich javach widzialem juz wszystko...


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1903 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:23:06 pm »
kolejne pytania kronka Freya  nadchodzące h5 (czyli odp pod h5 mile widziane [o ile jest jakas różnica])

1 jakie agu w broni lepiej szukac +1str/con czy passywny p.atak a moze cos innego
2 jaka jest szansa wejscia FoD w AW z odpalonym Ghost Walking (to samo tyczy sie PW, TH i ich skilli z 83)
3 szansa wejscia PoD w daggerów z odpalonymi skillami z 83
4 patrząc na to ze np. SK, dagger moze nam zbic CP na hita to lepiej wziąśc koszulke z HP i certa CP zmienic na HP, a może samą koszulke zmienić

nadchodzi h5 wiec tyr w Hvy+Ogr+Rush to potęga
5
Cytuj
Force of Destruction: The skill power and the success rate were increased while the reuse time was decreased.
czy ktos oriętuje sie o ile moc skilla zostanie zwiekszona i ile bedzie  trwał reus

6 jaki set najlepiej, teraz posiadam Moiria i Vespera (wiadomo zalezy z kim walcze na oly)
Patrząc na to co jakie dają bonusy wydaje mi się ze opłaca się zostawic Moirai+6 (50%do stuna) a vespera zamienic na Elegie hvy
czy może sama Elegia + War Frenzy + Fortitude wystarczy

1.Dual might
2. Niby to skill który w daggerów wchodzi często ale ten skill z 83 maja prze je bany
3. Maja tylko tego jednego skilla na 83(patrz pkt 2)
4. Koszulka hp daje 200 hp czy cos takiego. Cp 600. Zreszto dagger jak cie nie trafi idealnie w plecy to ci moze stopy lizac. U mnie w pt zawsze dagger zbija tyra na zelo to musi wbic 2-3 bs, chyba ze ladnie kritnie
5. szczerze to slyszalem ze ten skill tak fajny nie jest..
6. Nie wiem ale u nas to w light tyrek biega.. Masz kolczykiz  TW buffek na rez stun i bardzo rzadko wchodzi.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1904 dnia: Styczeń 23, 2011, 04:44:22 pm »
A co do skilli dagerów
wind riding-75%
ghost walking-60%
exciting adventure-40%


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1905 dnia: Styczeń 23, 2011, 04:58:06 pm »
A co do skilli dagerów
wind riding-75%
ghost walking-60%
exciting adventure-40%

I te procenty na co ??


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1906 dnia: Styczeń 23, 2011, 05:15:26 pm »
Na uniknięcie skilli  :D


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1907 dnia: Styczeń 23, 2011, 05:52:58 pm »
1.  Duel might nadaje sie tylko dla daggerow, bo dodaje ok 500 p attack w pvp nie liczonego przez ssy/inne modyfikatory, czytaj gowno daje a nie podnosi dmg. +1 str ftw.
2. i 3. Pod jak i fod wchodza zawsze(chodzi mi o dmg, nie wiem jak z debuffem ale land rate tez wysoki z  tego co wiem)
4.Cert cp ssie paue, haste tylko i wylacznie z warriora. A takc zy siak cp shirt>hp, roznica w ilosci jest zbyt duza, zeby oplacalo sie zmieniac na hp.
5.Nie mam zielonego pojecia tbh ;)
6.Imo dobrze kombinujesz, vesper na elegie i jest cacy.
...


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1908 dnia: Styczeń 26, 2011, 11:53:21 am »
witam! jestem nowy na 4um, gram tyrkiem juz od sluzszego czasu, sledze ten temat na okraglo, ale nurtuje mnie jedna sprawa:> mianowicie...
gram na serwerze l2-divinitym moj tyrek ma 85 lvl, set moirai hvy found caly na +4, atri w armorze mam powiedzmy ze powyzej lvlu 4 + -  no i bizu vesper + beleth ring;) fisty vesper z health 300 element / dye +5 str -dex +4 wit -5int. Chodzi mi o skille a reaczej o ich enchant poniewaz sprawdzalem roznice miedzy enchantem na fire a duel i force blaster na +24 fire zadawal wiecej niz na duel i teraz moje pytanie...ktos tutaj wspominal o tym ze bardziej oplaca sie na duel niz na fire jezeli walcze z kims kto ma w zbroi 300 atri fire jest usless, duel oplaca sie dopiero przy +30? Czy jest mozliwosc ze na tym serwerze nie dziala to zbyt dobrze? Prosze o konrkety, z gory dzieki no i pozdrawiam Tyrkow;P 


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1909 dnia: Styczeń 26, 2011, 01:12:40 pm »
nie wiem jak działą system atri na tym serwerze

ale zobacz z logicznego punktu widzenia:

skoro bonus z atri to max 70% przy różnicy 0-300 a zakładając że ludzie mają około 300 resista na fire to ten enchant nie daje kompletnie nic bo bijesz tak jak byś atri nie miał a w najlepszym wypadku z boostem z +80.

Enchant na duel daje bonus tylko do pvp ale jest to stał współczynnik ktory jest zalezny tylko od p def.

Ergo: enchant ad atri: pdef + resisty vs atri w broni + p atack broni
         enchant at duel: p def vs p atack broni + stały dodatek

musisz wiedziec czy na twoim serwerze wiecej jest koksów z resistami czy wiecej ludzi na poziomie 200 atri w armorze

/Tirius

« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2011, 02:23:12 pm wysłana przez Tirius »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1910 dnia: Styczeń 26, 2011, 01:27:21 pm »
Wiekszosc na serwerze ludzi, ktorzy troche tam graja i cos dzialaja, maja 500 resistu w armorze, ale wiem ze miedzy 300 a 500 nie ma zadnej roznicy...Dziwi mnie tylko, ze jak sprawdzalem na OLu ktory mial 300 resist na fire uderzalem go po 900 z forca blastera majac enchant na duel, a 1100 majac na fire, stad sie wzielo moje pytanie:/ Dzieki za wytlumaczenie roznicy miedzy fire a duel bo nie dokonca wiedzialem na czym rzecz stoi;) Mysle, ze jakos sobie poradze i pokombinuje troszke z tym enchantem, dzieki wielkie Azella!


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1911 dnia: Styczeń 27, 2011, 01:39:34 am »
Bo 300 resista to za malo, zeby zbic calkowicie twoj bonus. Enchant+dark form i juz przebijasz resist. Gdyby mial 360-370 juz bys nic nie zyskal. A duel enchant za przeproszeniem g daje, zwlaszcza na takich serverach gdzie wyciagasz luzem 5k p attack. W przypadku blastera +30(liczac 5k p attack) daje to bonus rzedu 13% dmg w stosunku do czystego blastera. Szalu nie ma, ale boost jest staly i niezalezny od niczego innego.
W przypadku obszarowek nie da sie zauwazyc przyrostu dmg ;)
...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1912 dnia: Styczeń 27, 2011, 01:21:56 pm »
Scorpion, też źle na to patrzysz. Wsytarcz że ma te ~~180-190 resista i z twojego bonusu 300 robi się około 150 na twoją korzyść. a 150 vs 0 w H5 to tylko około 39% boostu. Ale skoro już o h5 mówimy, to zwróc uwagę, że wyciągnąć ++200 resista to nie jest kłopot. a wtedy twój atri w bro "na czysto" spada poniżej 150. to redukuje bonus do śmiesznych kilkunastu % a wtedy okazuje się, że ten enchant na duel jest już bardzo dobry.

Oczywiście to się nei sprawdzi na kronice z przed freyi.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1913 dnia: Styczeń 27, 2011, 04:07:14 pm »
Nah, dobrze na to patrze- atm taki czy taki enchant jest do bani. Duel daje malo, element niedlugo juz nic nie bedzie dawal(sic!). Ofc, ze duel wyjdzie lepiej niz ele(bo kilkanascie % zawsze jest lepsze od niczego), co nie zmienia faktu ze koszt zrobienia skilli+30 duel jest niewspolmierny do boostu z enchantu- przynajmniej wg mnie. Dla takiego daggera krecimy sie okolo 30% boostu do dmg- ale 10-15% boost jest conajmniej smieszny. Potraktuj to jako moj maly emorage o zmiany w nowych kronikach, tak czy siak trzeba bedzie pakowac w duel dla utrzymania wysokiego skill crit rate.
...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1914 dnia: Styczeń 27, 2011, 06:26:42 pm »
podałeś zły przykład z daggerem, bo jemu akurat duel najbardziej się ogarnia ze wszystkich postaci, ze względu na ilość rzeczy jakie się wzajemnie przemnażają ze sobą w modyfikatorach... ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1915 dnia: Styczeń 28, 2011, 02:11:26 am »
Alarion zaczales cos brać czy to ja pisze jakos niezrozumiale ostatnio? xD
Cytuj
Dla takiego daggera krecimy sie okolo 30% boostu do dmg- ale 10-15% boost jest conajmniej smieszny.
Z tego mialo wynikac, ze boost jaki ma dagger z duelu jest ok, ale u tyranta to dno. Te 10-15% bylo odwolaniem do mojego poprzedniego posta z opisem blastera +30 duel.
...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1916 dnia: Styczeń 28, 2011, 09:57:04 am »
no brać nei brałem, ale za dużo wczoraj uczyłem się do zaliczenia i może zacząłem coś bełkotać. ; p

Podsumujmy zatem:

Dla kronik freya w górę (szczególnie H5) duel nabiera dużego sensu na end game przy OE w okolicach +20 (u daggera moze nawet wcześniej)

Dla kronik starszych, to element chyba do końca.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1917 dnia: Styczeń 29, 2011, 04:29:54 am »
Ja bym raczej powiedzial, ze jest jedynym wyjsciem, ktore ciezko nazwac dobrym(dla glada i tyrka przynajmniej). Dla daggera/zerka/soulhounda jest ok, bo boost do dmg przynajmnieju jest widoczny.
...


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1918 dnia: Styczeń 31, 2011, 11:36:32 am »
kronika Freya

Jakie epiki ? mam zakena i antka.

na serverze dostępne są juz Freya's Necklace i stąd moje pytanie lepiej kupic  Frintezze czy Freye (pamietając ze Freye z czasem mozna zamienic na blessed)

i czy opłaca sie kupować baiuma i aq



  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1919 dnia: Styczeń 31, 2011, 11:52:06 am »
lol jak ty chcesz zamienić freye ze zwykłej na blessed???:shock:

teza>freya - nie daje chance na stuna tylko resist a do tego jest - str
baium i aq bo crit dmg z tych ringów robi swoje zwłaszcza jak jestes na zealocie.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1920 dnia: Styczeń 31, 2011, 01:08:31 pm »
lol jak ty chcesz zamienić freye ze zwykłej na blessed???:shock:

Cytuj
Freya Raid Difficulty Level: Extreme Mode
Possible Reward: Bottle of Freya's Soul
Reward Stats: Bring the Bottle of Freya's Soul and a (normal mode) Necklace of Freya to Rafferty. He can give you a Blessed Necklace of Freya.
takie info bylo podane przy tym co nam przyniesie kronika Freya (stwierdzilem ze tak  :shock:  :shock: LOL )

za reszte info thx  :P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1921 dnia: Styczeń 31, 2011, 04:11:22 pm »
Załóżmy, że tak nawet jest (sam musiałbym poszukać info), ale cały pic polega na tym, że... Nikt jej jeszcze nei zrobił ; p

Nawet w korei gdzie już mają lada moment (albo już?) H5 part 4 do tej pory jej nei ubili chyba, albo my nie mamy info na ten temat.

Jeżeli ktoś zrobi ją na privie, to znaczy że fajny bugland tam macie ; >

Ale ogólnie wygląda na to, że od H5 part 4 z czasem zaczną się pojawiać pierwsi zabójcy smoków i frey extreme...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: -1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1922 dnia: Marzec 01, 2011, 12:56:48 pm »
need info z off

faktycznie ma ten tyr te frenzy ? i czy ten rushimpact jest ten sam co ma zerk ?


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1923 dnia: Marzec 01, 2011, 01:28:02 pm »
Jakie frenzy? oO
RI reuse 20s nie da sie enchantowac.
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: -1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1924 dnia: Marzec 01, 2011, 02:31:56 pm »
aha to ri sprawa jasna a pytam o frenzy bo tak sami napisali na stronie \

http://www.lineage2.com/news/highfive_01.html#orc