Witaj
Gość

Wątek: Aeore Healer  (Przeczytany 130033 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #350 dnia: Wrzesień 06, 2016, 06:04:10 pm »
Za 8kkk mogę kupić bless seraph +8 a eternal to sama klata kosztuje 8kkk ;D


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #351 dnia: Wrzesień 06, 2016, 06:43:51 pm »
No to, różnica nawet większa niż ja doświadczyłem. Teraz zastanów się nad tym czy długo będziesz grał, jak wyglądają Twoje dochody czy ciśniesz do topki i dużo grasz pvp czy raczej jesteś casualem itd.

Samo kupienie seta +8 to ~20kkk (nie wiem czy blessowany, bo nie napisałeś), teraz bodajże 60 parę kamyków na full pvp. Nie wiem ile kamyki stoją u was, ale pewnie dark +8 będzie +50kk (jeśli ten set blessowany jest, jeśli nie to musisz go zblessować, żeby mieć 100% szansy na wejście pvp czyli dodatkowy koszt). Generalnie taniej kupić gotowy, zawsze zaoszczędzisz parę kkk, niż robić samemu czyli ciułać te miliardy powolutku na kolejne części (a wtedy dochodzą ci Cry-R/EoD'y/to zielone gówno i chyba gemy).

Bez doty chyba raczej ciężko, nawet grając w sidzie. Kolega gra na Naia w którymś sidzie i z tego co widziałęm to full epic set miał, ale dark armor nie bardzo, a dość dobre cp ma.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #352 dnia: Wrzesień 06, 2016, 07:13:05 pm »
Jak nie gra pvp, to może nawet w TW + 0 biegać.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #353 dnia: Wrzesień 06, 2016, 08:18:22 pm »
Może grać pvp, ale nie dorastać do topowych ^^ Tym bardziej, że na Naii akurat jest duży rozrzut sfarmionych ludzi i tych mniej.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #354 dnia: Wrzesień 22, 2016, 01:16:03 pm »
a co myślicie o bieganiu w robce czy też lajcie z tarcza i harmonia rycerza, zbiera się cos na hitow na tarcze czy gra nie warta świeczki ? Wydaje się być to dobrym rozwiązaniem, tylko ze lipa moze byc z reusem skili i castem ale to ostatnie mozna naprawic WIT-em. Przy dobrym setupie bizu i bless secie lajt +8 z wiz harm można zredukować reuse niemal o połowe więc bez wiza chyba da się przeżyć zakładając taki setup.


Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #355 dnia: Wrzesień 23, 2016, 12:06:47 am »
a co myślicie o bieganiu w robce czy też lajcie z tarcza i harmonia rycerza, zbiera się cos na hitow na tarcze czy gra nie warta świeczki ? Wydaje się być to dobrym rozwiązaniem, tylko ze lipa moze byc z reusem skili i castem ale to ostatnie mozna naprawic WIT-em. Przy dobrym setupie bizu i bless secie lajt +8 z wiz harm można zredukować reuse niemal o połowe więc bez wiza chyba da się przeżyć zakładając taki setup.
nie,


po prostu nie


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #356 dnia: Wrzesień 23, 2016, 11:40:35 am »
a co myślicie o bieganiu w robce czy też lajcie z tarcza i harmonia rycerza, zbiera się cos na hitow na tarcze czy gra nie warta świeczki ? Wydaje się być to dobrym rozwiązaniem, tylko ze lipa moze byc z reusem skili i castem ale to ostatnie mozna naprawic WIT-em. Przy dobrym setupie bizu i bless secie lajt +8 z wiz harm można zredukować reuse niemal o połowe więc bez wiza chyba da się przeżyć zakładając taki setup.

He's a genious!!! Oh wait...


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #357 dnia: Wrzesień 23, 2016, 02:05:20 pm »
a co myślicie o bieganiu w robce czy też lajcie z tarcza i harmonia rycerza, zbiera się cos na hitow na tarcze czy gra nie warta świeczki ? Wydaje się być to dobrym rozwiązaniem, tylko ze lipa moze byc z reusem skili i castem ale to ostatnie mozna naprawic WIT-em. Przy dobrym setupie bizu i bless secie lajt +8 z wiz harm można zredukować reuse niemal o połowe więc bez wiza chyba da się przeżyć zakładając taki setup.

He's a genious!!! Oh wait...

jakbyś nie zauważył deklu to konwersacja jest w języku polskim, nie wiem co chciałeś tym wpisem osiągnąć, być może to

gz for your english!

// Troszkę spokojniej - Paran0ya
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2016, 12:26:44 am wysłana przez Paran0ya »


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #358 dnia: Marzec 24, 2017, 08:30:14 pm »
Pytanko mam do was healerzy.
Jakie skille najlepiej wybrać z Chaos Promaderów ?
Czy zostawiać PoW'a? Jeśli tak to dlaczego ?
Z góry dzięki.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #359 dnia: Marzec 29, 2017, 10:22:06 am »
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego każdy każe mi zostawić POWind po przebudzeniu na SE? Przecież ten skill jest nadpisywany przez buffy ISSa
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Aeore Healer
« Odpowiedź #360 dnia: Marzec 29, 2017, 10:38:27 am »
Oly i te sprawy.. ?!

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #361 dnia: Lipiec 31, 2017, 01:19:38 pm »
Jestem ciekaw czy ktokolwiek tu zagląda jeszcze jak tak, to jakie skille warto enchantować i na co.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99