Witaj
Gość

Wątek: Gustavs - One of the best TH  (Przeczytany 19597 razy)

  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 05, 2011, 09:03:45 pm »
Na Chronosie DarkDrag0n albo Dux, na Naia Squeez. Jakiś Gustavs to jest chyba  żart,  hahaha.
Na ruoff pojęcia nie ma  kto jest ogar i robi frapsy.


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 05, 2011, 11:14:53 pm »
Linki plox. Gadać to też potrafię.




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 05, 2011, 11:27:37 pm »
na Naia Squeez.

Hmm nie jestem pewnien, czy Squeez grał na połączonych bo jego dotychczasowe frapsy dotyczą Teona. Obecnie się nie loguje. Zarzuć linka do jakiegoś frapsa z 2011.


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 05, 2011, 11:53:50 pm »
Nie zapodam bo raczej frapsów nie robił /chyba że nie miałem dostępu/, Dux w dziale chronos na blah, DarkDrag0n o ile wiem nigdy nie frapsował ale to mega wyjechany TH grający tą postacia od c4 mający super sprzet i tyle,na bank ogarnia.


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 06, 2011, 12:13:17 am »
Mój ojciec też jest pro elo ogarniaczem. Gra od c1 TH w factor klanach na każdym serwie. Miał jakieś 40x hero oraz z 20x na offie ( Teonie ) Tyle, że nigdy nie frapsował, bo mu się nie chciało.

@Poza tym po kiego grzyba wyskakujesz mi w dziale z frapsami o jakichś typach, którzy nawet frapsa nie mają?
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 01:19:41 am wysłana przez MiilkyChocolate »




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 06, 2011, 12:56:36 pm »
Dux ma frapsa z zeszłego m-ca albo coś koło tego, Drag0n nigdy nie postował. A twój tato niech Ci złoi skórę za trolowanie na forach o offie.  hahaha


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 06, 2011, 01:46:52 pm »
Forach o offie? Czekaj bo czegoś tu nie zrozumiałem. Według Ciebie to forum jest o offie? : D Daj linki albo zamknij się i skończ już pierdolić ^^ I nie troluj mi w temacie Gustavs'a o Twoich pro elo uber mega hiper ogarniaczach z dupy.




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 06, 2011, 02:19:35 pm »
c5 adv
http://www.megaupload.com/?d=3BBBKL3R

ostatnio malo czasu mam na to forum ;p

kurcze, gralem na exi, ogladalem tego frapsa z 5x i dopiero teraz zauwazylem ze na paru akcjach biega bez Focus Power... why? pierwsza akcje jeszcze rozumiem, dwa daggery to lepiej nawet bez FP ale wiekszosc gdzie ludzie mu uciekali a on bil po 2k ? spokojnie 3.5 by wyciagal:D
Franc/TooHotForYou


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 06, 2011, 07:11:54 pm »
Piszesz o Gustavsie,który żadnym "ogarniaczem" nie był . Idź na blah dział chronos i sobie wklep dux albo coś. Twoje zafascynowanie idiotą biegającym bez tagu z wybotowanym th ,który zabijał w 80% random ludzi jest dziwne choć bardzo znamienne. Nie jestem tu od dawania linków bo możesz sobie poszukać i porównać , śmiech mnie tylko pusty bierze jak się zachłystujesz gościem,który krecił own frapsy a z niego wszyscy na teonie lali bo był retardem. W ciągu kilku dni zaliczał 100+ zgonów, robił frapsa i udawał kozaka :).


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 06, 2011, 10:01:02 pm »
Piszesz o Gustavsie,który żadnym "ogarniaczem" nie był . Idź na blah dział chronos i sobie wklep dux albo coś. Twoje zafascynowanie idiotą biegającym bez tagu z wybotowanym th ,który zabijał w 80% random ludzi jest dziwne choć bardzo znamienne. Nie jestem tu od dawania linków bo możesz sobie poszukać i porównać , śmiech mnie tylko pusty bierze jak się zachłystujesz gościem,który krecił own frapsy a z niego wszyscy na teonie lali bo był retardem. W ciągu kilku dni zaliczał 100+ zgonów, robił frapsa i udawał kozaka :).

To mnie smiech ogarnia jak widze frapsy pro wyjadaczy z tego forum, ktorzy tez zaliczaja 100+ zgonow zeby nagrac jedna dobra akcje, a potem udaja kozaka. Kazdy tak robi, nie ma niesmiertelnych w tej grze, a liczy sie tylko ten kto probowal cos zrobic. Bo niby to jest wirtualny swiat , a jednak duzo osob bierze go na zbyt powaznie. Twoj post dziala tez w druga strone, pokaz mi, opisz, przedstaw goscia goscia, ktory nie mial ani 1 deadu na pvp, bo inaczej to sa puste slowa. Duzo ludzi podneica sie tutaj mj10, ktory sciaga nuka w A grade na staba, samemu majac AS'a. Niestety ogladnalem jego film na yt i tylko takie wrazenie mi pozostalo, ale to jest ich sprawa. Podoba sie to ludzia, uwazaja, ze to ogar i to jest ich sprawa. Nam sie podoba gustavs i to tez jest nasza sprawa, a twoje argumenty sa bez pokrycia, bo tak jak mowilem kazdy przez to przechodzi, ale nie kjazdy sie do tego przyznaje co by jego epenis nie zmalal.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 06, 2011, 10:12:11 pm »
cały twój post świadczy o tym ze nie wiesz o czym piszesz, pominę treści o dead na pvp bo to chyba norma, lecz  pvp nie ma nic wspólnego z tym co robił Gust...to moja opinia. Nie zachwycił mnie mj10, choć koleś ogarnia th. Kwestia gustu co do rodzaju frapsa lecz on przynajmniej umie grać...jak chcę zobaczyć wyjechany film z akcji typu gustavs to moge obejrzec "Against" z Franza, film wgniata w fotel a autor ma spoko podejscie do swojego dzieła... :D


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 06, 2011, 10:23:11 pm »
Rozparuk nie wiem o co Ci chodzi, ale z kolejnym Twoim postem dochodzę do wniosku, że jednak jesteś the billem. Niby z jakiej racji Gust nie ogarnia? Co Ci w nim nie pasuje? Mnie właśnie kręci to co on robi. Biegnie nie bojąc się i nie martwiąc o expa. Może miał zbotowaną postać, ale kto nie ma na offie? Poza tym nie kręcą mnie frapsy typu shadow step backstab +1 next target backstab +1 Gdzie właśnie takich "kozaków" jest najwięcej. Mi się podoba jak Gustavs gra i dla mnie oraz wielu innych osób on ogarnia. Nie podoba się Tobie? Nie masz prawa mówić, że nie ogarnia, bo jestem pewny, że gra 1000x lepiej niż Ty. Poza tym napisałeś
Cytuj
lecz  pvp nie ma nic wspólnego z tym co robił Gust...to moja opinia.
Nikt tego nie atakuje i spoko. Ale dlaczego w takim razie Ty nas atakujesz, że według nas Gust ogarnia?


Poza tym napiszę jeszcze raz:
Nie wyskakuj mi tutaj z jakimiś Twoimi "gównami" raz w temacie o Guscie, a dwa tym bardziej nie podając żadnego frapsa.


@Nie miałem czasu w zeszłym tygodniu, ale postaram się w tym ogarnąć opisy i sound track.




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 06, 2011, 10:26:10 pm »
Nie masz racji, ja doskonale wiem co mowie :) Zapodaj jakies linki bo przejzalem przed chwila guru i nie moglem znalesc nikogo z nikiem dux. Nie neguje ciebie, tylko pisze jakie sa realia. I ciagle nie wskazales mi nikogo kto jest "niesmiertelny" i nie pada na pvp.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 06, 2011, 10:36:26 pm »
Gdzie napisałem że ktoś ma być nieśmiertelny? :) Duxa film wykasowałem kurde 2-3 dni temu, musisz pokopać w dziale movies albo chronos  na blahu jednak jego konto forumowe to nie pamiętam.  No i prosze....:

http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=135280

Jak dla mnie koles ogarnia i tu jest normal pvp, gdzie są war tags, można zebrać bombę od pierwszej sekundy a nie od randoma z 3k dmg backtabem w plecach.


Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 06, 2011, 10:45:40 pm »
To mnie smiech ogarnia jak widze frapsy pro wyjadaczy z tego forum, ktorzy tez zaliczaja 100+ zgonow zeby nagrac jedna dobra akcje, a potem udaja kozaka. Kazdy tak robi, nie ma niesmiertelnych w tej grze, a liczy sie tylko ten kto probowal cos zrobic. Bo niby to jest wirtualny swiat , a jednak duzo osob bierze go na zbyt powaznie. Twoj post dziala tez w druga strone, pokaz mi, opisz, przedstaw goscia goscia, ktory nie mial ani 1 deadu na pvp, bo inaczej to sa puste slowa. Duzo ludzi podneica sie tutaj mj10, ktory sciaga nuka w A grade na staba, samemu majac AS'a. Niestety ogladnalem jego film na yt i tylko takie wrazenie mi pozostalo, ale to jest ich sprawa. Podoba sie to ludzia, uwazaja, ze to ogar i to jest ich sprawa. Nam sie podoba gustavs i to tez jest nasza sprawa, a twoje argumenty sa bez pokrycia, bo tak jak mowilem kazdy przez to przechodzi, ale nie kjazdy sie do tego przyznaje co by jego epenis nie zmalal.
chyba nie bardzo masz pojecie o czym piszesz


gustavs gangowal tych samych ludzi 100+ razy w ciagu 30 minut az wreszcie udalo mu sie ich zabic i tylko to wrzucal we frapsa(nikt normalny nie ganguje enemy TYLE razy co on bo to sie z % nie oplaca, nawet majac 2 stronnego wara), do tego jeszcze biegal z tym kretynem yudee co jest samo w sobie przegieciem


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 06, 2011, 10:48:32 pm »
na frapsach nawet to widac czasem po kilka % roznicy w expie ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 06, 2011, 10:55:17 pm »
na frapsach nawet to widac czasem po kilka % roznicy w expie ;p
EA 79 lvl, way to go


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 06, 2011, 10:56:33 pm »
na frapsach nawet to widac czasem po kilka % roznicy w expie ;p
EA 79 lvl, way to go
to tez ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 06, 2011, 11:09:37 pm »

Against:

http://www.youtube.com/watch?v=4k7Mwl1t-kY

Większość chyba zna...moze koles nie robi own ale co za fraps/edycja, szacun dla jego pracy. Miałem nie wklejac linków...eh :)
Dobrej nocy wszystkim.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 11:11:48 pm wysłana przez Razparuk »


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 06, 2011, 11:52:43 pm »
To mnie smiech ogarnia jak widze frapsy pro wyjadaczy z tego forum, ktorzy tez zaliczaja 100+ zgonow zeby nagrac jedna dobra akcje, a potem udaja kozaka. Kazdy tak robi, nie ma niesmiertelnych w tej grze, a liczy sie tylko ten kto probowal cos zrobic. Bo niby to jest wirtualny swiat , a jednak duzo osob bierze go na zbyt powaznie. Twoj post dziala tez w druga strone, pokaz mi, opisz, przedstaw goscia goscia, ktory nie mial ani 1 deadu na pvp, bo inaczej to sa puste slowa. Duzo ludzi podneica sie tutaj mj10, ktory sciaga nuka w A grade na staba, samemu majac AS'a. Niestety ogladnalem jego film na yt i tylko takie wrazenie mi pozostalo, ale to jest ich sprawa. Podoba sie to ludzia, uwazaja, ze to ogar i to jest ich sprawa. Nam sie podoba gustavs i to tez jest nasza sprawa, a twoje argumenty sa bez pokrycia, bo tak jak mowilem kazdy przez to przechodzi, ale nie kjazdy sie do tego przyznaje co by jego epenis nie zmalal.
chyba nie bardzo masz pojecie o czym piszesz


gustavs gangowal tych samych ludzi 100+ razy w ciagu 30 minut az wreszcie udalo mu sie ich zabic i tylko to wrzucal we frapsa(nikt normalny nie ganguje enemy TYLE razy co on bo to sie z % nie oplaca, nawet majac 2 stronnego wara), do tego jeszcze biegal z tym kretynem yudee co jest samo w sobie przegieciem

 I tak mysla wlasnie carebears chlopczyki. Oby nie stracic za duzo % bo to mi sie nie oplaca. Nigga nie badz kolejnym, ktory probuje mi wmowic , ze nie wiem o czym pisze. Kazdy pada , wieksza czy mniejsza ilosc razy, tego goscia natomiast cechuje zawzietosc. Kozaka by robil z siebie pokazujac swoje filmy i upierajac sie , ze jest master i nigdy nie pada. Tym czasem wszyscy wiedza, jak wyglada jego ownienie. Pada 100 razy, ale sie z tym nie kryje, nie to co wiekszosc. Dlatego wlanie chyba ty nie wiesz o czym piszesz , piszac, ze ja nie wiem o czym pisze :)

@Rozparuk
Faktycznie widzialem to juz dawno, edycja genialna, ale gry to tam za bardzo nie widac. Mowa o againscie. Jak ogladne film duxa, to zedytuje.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 07, 2011, 01:54:32 am »
Cytuj
Duzo ludzi podneica sie tutaj mj10, ktory sciaga nuka w A grade na staba, samemu majac AS'a. Niestety ogladnalem jego film na yt i tylko takie wrazenie mi pozostalo, ale to jest ich sprawa. Podoba sie to ludzia, uwazaja, ze to ogar i to jest ich sprawa. Nam sie podoba gustavs i to tez jest nasza sprawa, a twoje argumenty sa bez pokrycia, bo tak jak mowilem kazdy przez to przechodzi, ale nie kjazdy sie do tego przyznaje co by jego epenis nie zmalal.
Jesli ty nie widzisz roznicy w tym jak targetuje/porusza sie/obiega daggerem mj10 a gustavs to faktycznie szkoda dyskusje ciagnac. Az z ciekawosci wrocilem do frapsow gustavsa- polowa akcji to jakies pomiotlo okolo 70 lvla, albo gankowanie hero w 2 daggerow(really big deal jak jeden bije w twarz a drugi w plecy...). Szkoda, ze jak byl tagged to nie frapsowal nic wiecej poza exp pt nie wiem czy nawet 70 lvl w loa. Majac 79 lvl. Poza tym kilka akcji, gdzie wbija sie w walczacych juz ze soba ludzi, wiecej ludzi na woa i tak w kółko. No i epic moment, w ktorym nawet nie trafil stabami w gaucho, a tego dobil jakis blaster...Po co to pokazał? Miało wyjsc, ze on zabil czy jak? Probował zrobić kolo siebie zamieszanie, priv kidy sie cieszyły(ja tez sie jarałem zanim zacząłem sie przyglądać dokładniej), a cały teon miał z niego niezła bekę.
Gra dobrze, ale sa od niego znacznie lepsi.

Cytuj
Pada 100 razy, ale sie z tym nie kryje, nie to co wiekszosc.
I tu jest roznica- dobry gracz wiecej razy wygrywa niz dostaje po tyłku. Kill/death ratio ftw.
...


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 07, 2011, 02:43:08 am »
Cytuj
Duzo ludzi podneica sie tutaj mj10, ktory sciaga nuka w A grade na staba, samemu majac AS'a. Niestety ogladnalem jego film na yt i tylko takie wrazenie mi pozostalo, ale to jest ich sprawa. Podoba sie to ludzia, uwazaja, ze to ogar i to jest ich sprawa. Nam sie podoba gustavs i to tez jest nasza sprawa, a twoje argumenty sa bez pokrycia, bo tak jak mowilem kazdy przez to przechodzi, ale nie kjazdy sie do tego przyznaje co by jego epenis nie zmalal.
Jesli ty nie widzisz roznicy w tym jak targetuje/porusza sie/obiega daggerem mj10 a gustavs to faktycznie szkoda dyskusje ciagnac. Az z ciekawosci wrocilem do frapsow gustavsa- polowa akcji to jakies pomiotlo okolo 70 lvla, albo gankowanie hero w 2 daggerow(really big deal jak jeden bije w twarz a drugi w plecy...). Szkoda, ze jak byl tagged to nie frapsowal nic wiecej poza exp pt nie wiem czy nawet 70 lvl w loa. Majac 79 lvl. Poza tym kilka akcji, gdzie wbija sie w walczacych juz ze soba ludzi, wiecej ludzi na woa i tak w kółko. No i epic moment, w ktorym nawet nie trafil stabami w gaucho, a tego dobil jakis blaster...Po co to pokazał? Miało wyjsc, ze on zabil czy jak? Probował zrobić kolo siebie zamieszanie, priv kidy sie cieszyły(ja tez sie jarałem zanim zacząłem sie przyglądać dokładniej), a cały teon miał z niego niezła bekę.
Gra dobrze, ale sa od niego znacznie lepsi.

Cytuj
Pada 100 razy, ale sie z tym nie kryje, nie to co wiekszosc.
I tu jest roznica- dobry gracz wiecej razy wygrywa niz dostaje po tyłku. Kill/death ratio ftw.

Nie to co 90% akcji mj10 to zchodzenie nuka na baka za 6 k, nuk w DC :) Juz nie mowie o targetowaniu, i obchodzeniu co kazdy debil potrafi zrobic. Zdawalo mi sie ale mj10 porusza sie myszka ... Big deal -_-' typa w A grade na full buff z as (prawdopodobnie attri, ale napewno znajda sie tacy ktorzy beda mowic, ze nie mial attri, bufa i biegal bez broni). Mowie o tym filmie na yt, jezeli ma wiecej filmow i pokazuje na nich cos lepszego to chetnie przygarne linki.

Nie mowie ze gust byl imba elo zajebisty, tylko ze swoja gra, swego czasu pokazywal zupelnie co innego niz reszta frapsujacych.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2011, 02:47:57 am wysłana przez Duo »


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 07, 2011, 04:38:21 am »
Niby co takiego? Bo nie kumam, to ze bez tagu randomów stabował?  hahaha
Z jego kill/death ratio powinien nie frapsować bo po 2-m filmie wszyscy lali go jak psa i śmiali się do łez....sam widziałem akcje jak przebiegające party randomów upolowało go na porcie...:)


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 07, 2011, 04:54:21 am »
Cytuj
Nie to co 90% akcji mj10 to zchodzenie nuka na baka za 6 k, nuk w DC :) Juz nie mowie o targetowaniu, i obchodzeniu co kazdy debil potrafi zrobic. Zdawalo mi sie ale mj10 porusza sie myszka ... Big deal -_-' typa w A grade na full buff z as (prawdopodobnie attri, ale napewno znajda sie tacy ktorzy beda mowic, ze nie mial attri, bufa i biegal bez broni).
Kazdy debil potrafi obiegac i targetowac, ale nie kazdy tak szybko(i efektywnie). Gustavs targetowal ze 2 razy wolniej, a w zamieszaniu to juz w ogole gdzie ten gosc bije go na leb. Full buff mial tam chyba tylko raz, chyba ze dla ciebie wc buff i songi to full buff. Gustavs latal na full pp+sws+bs jak juz nie dawal rady, poza tym zywy war tag>x100 better niz untagged bicie w plecy ludzi ktorzy nijak nie maja zamiaru reagować na świra. No chyba, ze ta egzekucje w loa na low lvlach tez nazwiesz pvp...

http://l2movie.ru/rusoff/lancer/613-mj10-adrenaline.html
Ostrzegam, ze stream totalna pikseloza.
...


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Gustavs - One of the best TH
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 07, 2011, 07:40:55 am »
ten hero glad to jakiś zart racja?:D w 3 minucie