Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 917881 razy)

  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4375 dnia: Grudzień 22, 2016, 01:38:03 pm »
Najkrócej mówiąc drop nekrarów jest ustawiony tak, że party zabijające po 30 grupek na ABG wydropi w tym samym czasie mniej niż ruski farmer na CDLu siedzący w centrum DV ze swoimi 6 boksami. Ja solo WLem bijąc po 25-30 mobów naraz nie wyciągam nawet 20% tego co ten typ. po dwóch dniach miał 6k nektarów a ja mam z 500-600. Dodatkowo, w tzw "prime" drop jest zwiększony poprzez pomnożenie jakiegoś tam współczynnika przez 3. Fragola się nad tym pręży na forum 4game.

A poza tym wiecie, że szansa na coś naprawdę fajnego z dyni jest taka jak na 6 w totka mniej więcej? :D Przy okazji poprzedniego eventu wydropienie scrolla high albo jakiegoś boosta do expa to było coś :P

BTW summonuję sobka! Nie ma dziś jak grać w robocie to pospamowałbym o polityce i przyszłości serwera. Kaman! :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2016, 01:39:41 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4376 dnia: Grudzień 22, 2016, 04:14:13 pm »
Drop rate nektaru zależy od ilości graczy na serwerze nie od ilości zabitych mobów?

Nie wiem jak na classicu, ale na Core pare lat temu, bylo tak, ze im mniej ludzi na servie tym czesciej lecialy nectary. Sprawdzone doswiadczalnie przez wiele osob :) W "prime time" kolo 18-22 w pavel ruins nectar lecial z co ~15 moba natomiast po 2-3 jak server byl pusty lecialo ~ 9/10. Tak samo lepiej wychodzilo bicie  1 by 1 niz aoe.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4377 dnia: Grudzień 22, 2016, 10:13:32 pm »
Najkrócej mówiąc drop nekrarów jest ustawiony tak, że party zabijające po 30 grupek na ABG wydropi w tym samym czasie mniej niż ruski farmer na CDLu siedzący w centrum DV ze swoimi 6 boksami. Ja solo WLem bijąc po 25-30 mobów naraz nie wyciągam nawet 20% tego co ten typ. po dwóch dniach miał 6k nektarów a ja mam z 500-600. Dodatkowo, w tzw "prime" drop jest zwiększony poprzez pomnożenie jakiegoś tam współczynnika przez 3. Fragola się nad tym pręży na forum 4game.

A poza tym wiecie, że szansa na coś naprawdę fajnego z dyni jest taka jak na 6 w totka mniej więcej? :D Przy okazji poprzedniego eventu wydropienie scrolla high albo jakiegoś boosta do expa to było coś :P

BTW summonuję sobka! Nie ma dziś jak grać w robocie to pospamowałbym o polityce i przyszłości serwera. Kaman! :D

Praca  :/


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4378 dnia: Grudzień 23, 2016, 04:57:21 pm »
18k HP + 8,5k CP i to chyba dopiero 76 lvl bo nie widzę skilli z 77 i 78. Powodzenia :D https://www.youtube.com/watch?v=f4s0803NEn8
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4379 dnia: Grudzień 23, 2016, 06:10:32 pm »
to jest dopiero wjazd na kwadrat :)
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4380 dnia: Grudzień 23, 2016, 06:35:39 pm »
Przepraszam, stun blast -> lvl 77.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4381 dnia: Grudzień 23, 2016, 07:38:24 pm »
to jest dopiero wjazd na kwadrat :)

ten AOE stun jest przegięty D:


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4382 dnia: Grudzień 23, 2016, 08:45:22 pm »
Ale na Skleth dalej nikt nie docenia WL. I dobrze ;)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 231

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4383 dnia: Styczeń 02, 2017, 09:05:20 pm »
+- 1300 online


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4384 dnia: Styczeń 03, 2017, 08:05:08 am »
Zobaczymy o ile spadnie po evencie, na który niektórzy powykupowali kilka kont, łudząc się, że uda im się wyciągnąć broń. Chociaż za 12,5 e to pewnie są na 3 miechy. Liczby są wysokie i przyciągają kolejnych, nawet jeśli są nie do końca prawdziwe :D
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4385 dnia: Styczeń 03, 2017, 10:32:43 am »
Ile macie PvP w statach? 50? xD


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4386 dnia: Styczeń 03, 2017, 01:37:50 pm »
Ile macie PvP w statach? 50? xD

z ciekawosci - jaka byla Twoja motywacja do napisania tego posta?

Zakladam, ze to mialo byc smieszne, tylko tak sie zastanawiam i kompletnie nie rozumiem dla kogo. Mozna wyselekcjonowac pare grup na tym forum:

- ludzie grajacy na Skelth

Oni to raczej sie nie usmieja, bo raczej pierwsza mysla bedzie, ze kolejny idiota probuje w jakis sposob wysmiac online servera (tutaj akuratnie insynuujac, ze na serverze w ogole nie ma PvP) co chyba juz jest srednim zartem przy populacji 1000-1200

- ludzie nie grajacy na Skelth

Wydaje mi sie, ze tacy tutaj nie wchodza, bo i po co, no ale przyjmijmy, ze mozna do tej grupy zaliczyc umyslowe ameby, ktore uzywaja forum glownie do pisania dlaczego ich server jest lepszy w watkach innych serverow.

- ludzie nie grajacy nigdzie, wchodza na forum aby wiedziec co sie dzieje w L2 / ewentualnie wrocic do gry i szukaja informacji

to ludzie, ktorzy raczej nie zczaja follow upu do tego, ze pare miesiecy server mial chujowy online. No tez sie nie usmieja.


Z powyzszego wychodzi chyba, ze grupa docelowa Twojego posta byly tylko te ameby flejmiace watki wszystkich serverow, tylko nie swojego. Zgadza sie? Oswiec mnie prosze bo bardzo mnie sprawa intryguje!


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4387 dnia: Styczeń 03, 2017, 02:26:08 pm »
Pokaż ALT+T swojej postaci i nie piernicz pan.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4388 dnia: Styczeń 03, 2017, 02:26:27 pm »
Ile macie PvP w statach? 50? xD



pól fraga na dzien, not bad


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4389 dnia: Styczeń 03, 2017, 02:36:47 pm »
Było już wałkowane, że on tym już od pół roku nie gra. Tam większość pvp to na siege chyba jest gdzie pvp pkt nie wpadają. Walk o epiki chyba nie ma.
https://eu.4game.com/lineage2classic/play/ratings/
Po rankingach widać, że jest/było ze 100 osób aktywnych pvp, ale jest też b.dużo carebearów. No ale co się dziwić jak taki gość wbija pół roku 60lvl to PVP i strata expa to ostatnia rzecz której szuka.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2017, 02:38:45 pm wysłana przez QRQ »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4390 dnia: Styczeń 03, 2017, 02:47:49 pm »
ESED trzeba jeszcze dodać jedną grupę ludzików  - to tacy co nie ogarniają niczego, ani kto gra na serwerze, jaką postacią a PVP mierzą  licznikiem na stronie :D

Olewając debili którzy już dawno po raz kolejny zaliczyli faila w L2, i płaczą - mam kilka pytań do ogarniętych.

1. Ile jeszcze potrwa pokój pomiędzy CP kriza (reszta wyszła z klanu) a zergiem United/Unforgiven/DT/DS
2. Czy nadal jest "wojna" pomiędzy llllll a United? (renegocjacja stawek za power level czy co? :D)
3. Czy spectre to madpr0 - robione postacie przez nich na sprzedaż?

@QPR w classic 1.5 i w nieustającej walce o spota z expem było ciężko.

Teraz od 2.0 exp jest łatwy i szybki, grając obojętnie jaką postacią, z przeciętnym sprzętem i supportem robisz 4kk expa na 1h, a wiec np na takim 50 poziomie to 8% na godzinę.
Dużo osób, głównie z privów wpada nabija 5x level w miesiąc i tradycyjnie robi QQ, bo już  spać mu się chce a co podskoczy do kogoś to wpiernicz i płacz.

Obecnie teraz to odbywają się tylko takie lol wojenki. United PK większość "neutralnych" wyznając zasadę nie z nami to przeciwko jesteś.
Imperials a w zasadzie Kriza olał temat i tam jest teraz tylko 1 CP, z DT/DS ludzie przychodzą i odchodzą ale to z racji tego co powyżej lub zmęczeniem uczestnictwem w epic/oly = feed/murzyn




  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4391 dnia: Styczeń 03, 2017, 03:30:13 pm »
@ 1 i 2 pytaj ziomków z Requiem, przecież są w united to chyba wszystko wiedzą?
@3 nie wiem czy pełne madpr0 takie jak było, bo to co robią to można w kilka osó ogarnąć. Postacie finalnie zapewne na sprzedaż, aczkolwiek póki co to farmią i sprzedają głównie POBy. Nie zdziwiłbym się gdyby część z tych postaci była zrobiona pod konkretne zamówienie i tylko przy okazji wykorzystują je do swoich celów.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4392 dnia: Styczeń 03, 2017, 03:32:15 pm »

- ludzie nie grajacy na Skelth

Wydaje mi sie, ze tacy tutaj nie wchodza, bo i po co, no ale przyjmijmy, ze mozna do tej grupy zaliczyc umyslowe ameby, ktore uzywaja forum glownie do pisania dlaczego ich server jest lepszy w watkach innych serverow.

do tej grupy mozna tez zaliczyc ludzi, ktorzy sporadycznie sprawdzaja ten temat zeby posmiac sie z sobka, po tym jak pisal w temacie kazdego priva ze jedyna opcja na zywy serwer to classic podczas okresu kiedy z onlinem bylo tam bardzo kiepsko


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4393 dnia: Styczeń 03, 2017, 03:54:52 pm »
buła -  dla ciebie to dodałbym kategorie "nie rokujący" :P


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4394 dnia: Styczeń 03, 2017, 04:39:11 pm »
buła -  dla ciebie to dodałbym kategorie "nie rokujący" :P
a gdzie tekst o placzku ktory sfailowal priva? zawiodlem sie


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4395 dnia: Styczeń 03, 2017, 04:51:20 pm »
buła -  dla ciebie to dodałbym kategorie "nie rokujący" :P
a gdzie tekst o placzku ktory sfailowal priva? zawiodlem sie

buła poszukaj sobie jak cie zaorłaem na tym forum wcześniej i jak przyznałeś ze jesteś głąbem, zapomniałeś? - no cóż ten sort tak ma :D


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4396 dnia: Styczeń 03, 2017, 04:52:29 pm »
buła -  dla ciebie to dodałbym kategorie "nie rokujący" :P
a gdzie tekst o placzku ktory sfailowal priva? zawiodlem sie

buła poszukaj sobie jak cie zaorłaem na tym forum wcześniej i jak przyznałeś ze jesteś głąbem, zapomniałeś? - no cóż ten sort tak ma :D
gdybys tylko nadawal sie do czegos wiecej niz orania ...


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4397 dnia: Styczeń 03, 2017, 06:27:37 pm »
Mój zielony nick podpowiada, żeby przypomnieć o w miarę trzymania się tematu.
Z drugiej strony, mój wewnętrzny hultaj i nicpoń mówi, żeby patrzeć i się pośmiać.

Ktoś mi wyjaśni czemu spoil, sk i 2x BD są w top 4 pvp?
W ogóle co jest nie tak z tymi licznikami? U nas to dobry DD na jednej walce o smoka potrafiłby nabić 100+, a tutaj takie smutki.

Zawsze się dziwiłem ludziom, którzy grają w L2 dla PvE. Nie wydaje mi się, żebym w życiu grał w MMORPG, gdzie PvE byłoby nudniejsze.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4398 dnia: Styczeń 03, 2017, 06:31:21 pm »
a gdzie tekst o placzku ktory sfailowal priva? zawiodlem sie
przecież on zfailował lancera tak samo jak każdy inny retail serwer, na końcu łańcucha, ile to ja sie nasluchalem od justpaula o polaczkach z ałtkasters dostających bęcki od 2-3 osób na spotach będąc w full pt. skelth 180 pvp, please xD ale prosy nie grają na privach, szkoda tylko, że ludzie z topki teona, cadmusa, lancera regularnie odwiedzali takie privy jak rpg bo mieli tam 3x wiecej pvp w krotszym czasie, no ale priv kul,  3 lata na teonie zamieniłbym na jeszcze 1.5 roku zajebistej dramy i  pvp jakie miałem na rpg serwach

myslalem, ze mityczny argument retail>priv wymarł jakieś 8 lat temu, widzę, że dalej powtarzają go najbardziej non factory gdziekolwiek by nie zagrały xD, gram lepiej bo gram na retailu xD
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2017, 06:44:49 pm wysłana przez xRelapse »


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4399 dnia: Styczeń 03, 2017, 07:01:07 pm »
Mój zielony nick podpowiada, żeby przypomnieć o w miarę trzymania się tematu.


Cytuj
Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane