Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 919760 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1625 dnia: Marzec 05, 2015, 11:10:33 am »
Casual wraca, w Korei wprowadzili darmowe teleporty dla postaci poniżej 40 lvl'a.


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1626 dnia: Marzec 05, 2015, 11:21:21 am »
gratz roli  8)


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1627 dnia: Marzec 05, 2015, 01:35:05 pm »
dawac mje tu kjerwa tego classica, ilez mozna czekac ja pjerdole

2 letnie opoznienie, niedlugo hype spadnie i odechce sie kazdemu grac


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1628 dnia: Marzec 05, 2015, 06:10:28 pm »
Nie spadnie, zawsze się na jakieś serwy czekało. Będziemy grać po wakacjach pewnie ;

Gesendet von meinem Z Ultra mit Tapatalk



  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1629 dnia: Marzec 05, 2015, 06:22:40 pm »
Casual wraca, w Korei wprowadzili darmowe teleporty dla postaci poniżej 40 lvl'a.

No i zajebiście :) To powinno być już na starcie ;p teraz czekamy na casualowe mounty !


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1630 dnia: Marzec 05, 2015, 07:53:54 pm »
Poczytałem trochę komentów aż tak bardzo oblicze l2 się zmieniło w przeciągu  6 lat. Ktoś już to mówił l2 die ??? Jestem ciekaw?


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1631 dnia: Marzec 06, 2015, 10:49:52 am »
Mounty srąunty :D w Korei można książkę ze swoimi teleportami jak w h5 zdotować nie wspominając już o dodatkowym 1 songu lub 1 dace na 5 min ;p lub bakłażanku zwiększającym stasty :3

https://www.youtube.com/watch?v=LBj4EiO4HCc

Imba anchor i lighting strike land rate >.<
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2015, 10:52:25 am wysłana przez roli »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1632 dnia: Marzec 06, 2015, 08:54:10 pm »


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1633 dnia: Marzec 08, 2015, 06:18:25 pm »
Mnie r0zpierdala fakt ze 10lat po wydaniu Lineage 2 ludzie nie mogą się doczekać aby grac w jego pierwsze wcielenie,to tylko pokazuje jak z]ebany jest cały przemysł gier i jak szybko osiągneli równie pochyłą.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2015, 06:30:16 pm wysłana przez WiLdEcaRd »
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1634 dnia: Marzec 08, 2015, 07:11:11 pm »
co ty pieprzysz czlowieku, classic w niczym nie przypomina c1 albo c2, moze poza tym ze sa te same lokacje/maxlvl
eq, skille i mase innych rzeczy wyglada inaczej

to tylko pokazuje jak z]ebany jest cały przemysł gier i jak szybko osiągneli równie pochyłą.

raczej to, ze 10 lat temu zrobili tak zajebista gre, ze ludzie chca w nia grac az do dzisiaj


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1635 dnia: Marzec 08, 2015, 09:02:59 pm »
Skoro classic nie przypomina w niczym c1 i c2 to dlaczego nazywa się Classic
Skoro classic to nie classic to dlaczego porównujesz go do gry za przed 10 lat i to tej zajebistej
Skoro missing my point zobacz to http://i.imgur.com/DhsgTBq.gifv
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1636 dnia: Marzec 08, 2015, 09:53:04 pm »
dobra wyjdz


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1637 dnia: Marzec 08, 2015, 11:00:02 pm »
Skoro classic nie przypomina w niczym c1 i c2 to dlaczego nazywa się Classic
Skoro classic to nie classic to dlaczego porównujesz go do gry za przed 10 lat i to tej zajebistej

Znajdź 5 różnic...
C1


Classic


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1638 dnia: Marzec 11, 2015, 03:19:02 pm »
No masz racje, spatchowany interface to totalnie inna gra w porównaniu do pierwowzoru.


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1639 dnia: Marzec 11, 2015, 03:28:57 pm »
ale pierdolicie smuty, gdyby nie bylo zadnych uptade'ow (co ncsoft zapowiedzial na samym poczatku) to nikt by w to tyle nie gral

i jak uwazasz ze tylko interfejs zmienili, to pozdro600


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -2

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1640 dnia: Marzec 11, 2015, 10:10:28 pm »
ale ból dupy , grają na c1 po to żeby za czasów "interluda" juz coś mieć , to nie wasze lolowe serwery z updatem tylko po hacku


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1641 dnia: Marzec 12, 2015, 01:46:05 pm »
ale pierdolicie smuty, gdyby nie bylo zadnych uptade'ow (co ncsoft zapowiedzial na samym poczatku) to nikt by w to tyle nie gral

i jak uwazasz ze tylko interfejs zmienili, to pozdro600
Wild ma tutaj akurat racje, nie chodzi o nowinki/zmienione spelle czy interface a samą rozgrywkę która jest inna, ludzie a zwłaszcza ci którzy grają "casualowo" lub chcą pograc sobie po prostu więcej ale bez parcia na szkło mogą tutaj pograć, bo wiedzą ze maks 10-20% servera chcą być top top top top a resztą bedzie w zasiegu ręki/na jego poziomie grając normalnie, więdząc ze idziesz sobie na ulubionego spota powiedzmy sprzed 6 lat masz szanse zobaczyc ludzi którzy expią, server gdzie buffer to nie tylko box a jak się ktoś sflaguje to wołasz kumpla który ma taki sam lv jak ty i idziecie mu poderznąć gardło:D magia l2, paradoksem jest to ze to community uśmierciło tę grę przez jebane parcie na szkło obwiniając w nieskończoność o to dodatki...


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1642 dnia: Marzec 12, 2015, 02:32:08 pm »
chcialem cos napisac ale... eh

zawsze najwiecej maja do powiedzenia ci, ktorzy zrobili najmniej

jak chcecie mędrkować i wymyslac powody dla ktorych ludzie graja dzisiaj w l2 to prosze bardzo, ale beze mnie


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1643 dnia: Marzec 12, 2015, 09:04:58 pm »
@kHRYSTAL
Ziomek ja w czasach kiedy l2 było w swoim primie miałem przyjemność latać w takich pt o których Alarion może tylko pomarzyć :p
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2015, 09:09:04 pm wysłana przez WiLdEcaRd »
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1644 dnia: Marzec 12, 2015, 10:56:36 pm »
L2 miało klimat, który powoduje, że do dziś muzyczka z talking iland kojarzę jak przebój rockowy z dzieciństwa, a dźwięki w tle rozpoznaję w koreańskich filmach (te dziwne charakterystyczne owady).

Żaden nastolatek zaczynający dziś grę od ostatnich ~5-8 kronik nie powie tego samego, bo ta gra przestała wytyczać ścieżki, tylko gonić już wydeptane zawsze będąc w tyle. Oprawa tej gry to było mistrzostwo świata i zgrywała się z tempem i trybem rozgrywki. Poza pierwszymi kilkoma dodatkami, niemal każdy następny zabierał część starego L2 i robił shift+delete.

Nie wiem jak wygląda classic w praktyce, ale jeśli choć w połowie wrócił do korzeni, to chwała mu za to i chętnie na cywilizowanej wersji zagram.
Jestem casualem i randomem, ale grywam regularnie od 2004/2005 i myślę, że mogę wtrącić swoje 3 grosze ;).
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2015, 11:01:38 pm wysłana przez blacktyger »
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1645 dnia: Marzec 12, 2015, 11:10:52 pm »
@kHRYSTAL
Ziomek ja w czasach kiedy l2 było w swoim primie miałem przyjemność latać w takich pt o których Alarion może tylko pomarzyć :p


widac, ze marny troll, bo kazdy marzyl zeby zagrac z alarinem w cp


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1646 dnia: Marzec 12, 2015, 11:52:46 pm »
O chuj wam chodzi z Alarionem? Co to jest jakiś wyznacznik zajebistości?

We wczesnych latach l2 przez to forum przewinęło się multum osób, które potrafiły pomóc i doradzić w każdej pierdole, gdzie nic nie było z góry i na 100% wiadome i każdy się uczył od każdego. Poprawny dropcalc to był szczyt marzeń, a czegoś takiego jak quest walkthrough ze święcą w ręku trzeba było szukać. Teraz l2 to schemacik i tylko pvp/pvp/pvp jedyna niewiadoma tej gry na obecną chwilę. Wiadomo, Pvp to esencja tej gry, ale ile można wałkować to samo. Kiedyś gdzie nie poszedłeś, czy expiłeś, czy się biłeś, można się było cieszyć jak dziecko. Także taka rogrywka już nie wróci, a Ci którzy zaczęli grę po tym etapie, cóż... Dużo stracili i tego smaczku akurat nie poznają, bo priorytety się zmieniły jak i podejścia do rozgrywki mmorpg.

Peace.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1647 dnia: Marzec 13, 2015, 05:34:08 am »
Jestem za dużym fanboyem slh/zerka żeby powiedzieć ze prehistoria i wszystko przed było zajebiste;d gra miała klimat ale po większym obeznaniu była totalnie niezbalansowana, cóż do czasów aż nie wdarło się const party(przynajmniej u mnie na privach:D) tak cieszyłem się grą z byle czego, soundtrack, muzyka, spoilowanie, randomowe polowanie na rb, pvp z klanem gdzie byly randomowe party, co było oczywiscie dużo mniej skuteczne niz w CP ale dawało wiekszy fun i przyjemność z gry, więdząc ze 90% servera gra tak jak ja cieszyłem się tą grą lecz gdy 80-90% serverów zaczeła tryhardować w CP to już był koniec tej giereczki dla mnie;d


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1648 dnia: Marzec 13, 2015, 10:12:40 am »
O chuj wam chodzi z Alarionem? Co to jest jakiś wyznacznik zajebistości?

We wczesnych latach l2 przez to forum przewinęło się multum osób, które potrafiły pomóc i doradzić w każdej pierdole, gdzie nic nie było z góry i na 100% wiadome i każdy się uczył od każdego. Poprawny dropcalc to był szczyt marzeń, a czegoś takiego jak quest walkthrough ze święcą w ręku trzeba było szukać. Teraz l2 to schemacik i tylko pvp/pvp/pvp jedyna niewiadoma tej gry na obecną chwilę. Wiadomo, Pvp to esencja tej gry, ale ile można wałkować to samo. Kiedyś gdzie nie poszedłeś, czy expiłeś, czy się biłeś, można się było cieszyć jak dziecko. Także taka rogrywka już nie wróci, a Ci którzy zaczęli grę po tym etapie, cóż... Dużo stracili i tego smaczku akurat nie poznają, bo priorytety się zmieniły jak i podejścia do rozgrywki mmorpg.

Peace.

Troche szkoda mi ludzi, którzy zaczęli przygode z L2 od Interlude w góre, czasy do Interlude, to były czasy, kiedy właśnie grało się z włączoną muzyczką w tle i role-playowało kazdy wypad na moby :) to były niesamowite czasy L2, żaden classic nie odda tego :/ Ludzie maja inne podejscie teraz tak jak wspomniałeś.

Do tej pory pamiętam serwery C1 prywatne, pierwsze które sie pojawiły (noobwars?).

Pamietacie nazwy serwerów c1? Pierwszych?


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1649 dnia: Marzec 13, 2015, 01:27:24 pm »
widac, ze marny troll, bo kazdy marzyl zeby zagrac z alarinem w cp
Grałem z Alarionem







Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible