Witaj
Gość

Wątek: nowy dzial na forum  (Przeczytany 2621 razy)

  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 7

nowy dzial na forum
« dnia: Luty 26, 2011, 12:51:07 pm »
@Hellsign
PMowałem już ale bez ŻADNEJ odpowiedzi, fajni moderatorzy, macie łączność między sobą pierwsza klasa.
Mówisz dział się nie uda i będzie mało postów.
Mam tu przykład działu o TS i co jak na razie są to 3 topici w których jest po jednym poście napisanym przez moderatorów... ostatni post 21...
Zapewne napiszesz, że to nowy dział i się rozkręci ale tak samo będzie z tym.


Cytuj
Rozumiem idee powstania takiego dzialu, jesli bedzie sie bardziej oplacac kupowac od userow tego forum, niz na allegro. W przeciwnym przypadku tak jak ten to jest bezsensowne.

Równie dobrze bez sensowne jest pisanie tutaj, granie w gry i w ogóle życie... bo po co żyć i tak w końcu umrzemy...

@Rayane  O co Ci kaman z tym sprzętem?

P.S.: Dolicz jeszcze koszty przesyłki.... A ile ? 20/25zł



///Hellsign

Znajdź 30 osób, które będą z takiego działu chciały korzystać, zrób listę i przedstawię Twój pomysł, albo zrobisz to sam.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2011, 09:36:35 pm wysłana przez Ryane »


Odp: Odp: Sprzedam Procesor oraz Ram
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2011, 05:31:44 pm »
Działu nie będzie ponieważ jest to forum, którego głównym tematem jest Lineage 2, a nie sprzęt komputerowy.
Ta część służy do rozwiązywania problemów/udzielania porad ze sprzętem, a NIE jako bazar.

Do sprzedaży sprzętu służą portale aukcyjne lub typowe fora komputerowe, które posiadają specjalnie do tego przeznaczone działy.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Odp: Sprzedam Procesor oraz Ram
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2011, 07:02:47 pm »
Co ma anime wspólnego z L2? Dlaczego na forum o L2, są inne gry MMORPG? Skoro takie działy są, to dlaczego nie może być również takiego o jakim piszą?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: Odp: Sprzedam Procesor oraz Ram
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2011, 07:26:16 pm »
Poza tym na system 32bitowe takie jak WINDOWS XP PRO SP 3, WIND 7 z racji tego, że są 32bitowe mogą maksymalnie wykorzystywać 3.8~~gb ramu, więc tyle slotów nie potrzeba.

3.25 gb

@Rickert
Co innego pisać o kompach, a co innego je sprzedawać.
Po prostu to forum nie pełni funkcji portalu aukcyjnego dla komputerów, ponieważ bezpośrednio ich nie dotyczy. Jak się to komuś nie podoba proszę kontaktować się z administracją w celu wymiany poglądów.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2011, 07:31:17 pm wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Odp: Sprzedam Procesor oraz Ram
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2011, 07:46:58 pm »
Ja tu się czepiam tylko tego:

Działu nie będzie ponieważ jest to forum, którego głównym tematem jest Lineage 2, a nie sprzęt komputerowy.
Bo to nie do końca prawda. :P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Sprzedam Procesor oraz Ram
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2011, 09:24:48 pm »
Cytuj
Po prostu to forum nie pełni funkcji portalu aukcyjnego dla komputerów, ponieważ bezpośrednio ich nie dotyczy. Jak się to komuś nie podoba proszę kontaktować się z administracją w celu wymiany poglądów.
Nie widzę żadnych niezgodności z regulaminem.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Odp: Sprzedam Procesor oraz Ram
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 26, 2011, 09:34:20 pm »
I tez to nie jest w jakis sposob zabronione. Po utworzeniu takiego dzialu administracja forum niestety moze miec problemy, jesli dojdzie do jakiegos oszustwa. Wiec nie wiem czy jest sens tworzenia takiego dzialu skoro istnieje takie cos jak allegro gdzie jest duza konkurencja, przez co ceny niskie.
Wydzielilem temat


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: nowy dzial na forum
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 26, 2011, 11:01:25 pm »
To może wprowadzimy jeszcze takie coś, że na każde zawołanie zakładamy nowy dział? Zebrały się dwie osoby, które chcą nowy dział i jeszcze narzekają, jaka to administracja i moderacja tego forum jest zła. A porównywanie mangi, anime i innych działów do tego niedoszłego byłoby na miejscu, gdyby te działy były puste.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 7

Odp: nowy dzial na forum
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 27, 2011, 12:49:02 am »
A co ma administracja do tego? Lol!

Piszesz temat z propozycja kto chce pisać, wystawiasz dla konkretnej osoby na allegro i po sprawie, ja pier***...


P.S.: Nie ma wysypu tematów o treści kupie/sprzedam bo zapewne któryś z was Super Pr0 el0 Moderatorów dał by mu ostrzeżenie za spam i nie dostosowanie się do regulaminu...
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2011, 12:51:19 am wysłana przez Maxt0r »


Odp: nowy dzial na forum
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 27, 2011, 10:59:23 am »
A co ma administracja do tego? Lol!

Piszesz temat z propozycja kto chce pisać, wystawiasz dla konkretnej osoby na allegro i po sprawie, ja pier***...

Do tego przeznaczone są fora stricte komputerowe.


P.S.: Nie ma wysypu tematów o treści kupie/sprzedam bo zapewne któryś z was Super Pr0 el0 Moderatorów dał by mu ostrzeżenie za spam i nie dostosowanie się do regulaminu...

Chcesz jeszcze coś dodać nie mając pojęcia o całej sprawie z w/w działem z punktu widzenia administracji, czy nie masz bardziej przekonywujących argumentów...?


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: nowy dzial na forum
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 27, 2011, 11:21:55 am »
Sprzedam HD 4870 512 mb od XFX'a ; P


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: nowy dzial na forum
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 27, 2011, 11:24:56 am »
A co ma administracja do tego? Lol!

Piszesz temat z propozycja kto chce pisać, wystawiasz dla konkretnej osoby na allegro i po sprawie, ja pier***...


P.S.: Nie ma wysypu tematów o treści kupie/sprzedam bo zapewne któryś z was Super Pr0 el0 Moderatorów dał by mu ostrzeżenie za spam i nie dostosowanie się do regulaminu...

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,41623.0.html

Z tego co widzę, to tutaj nie ma ŻADNEGO ostrzeżenia.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 7

Odp: nowy dzial na forum
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 27, 2011, 12:12:49 pm »
Moderatorów można porównać do nauczycieli, z wami się nie wygra, jak coś się stanie zawsze znajdziecie pretekst aby udu**.

Do tego przeznaczone są fora stricte komputerowe.

To po co tu dział o filmach i muzyce?  :shock: Od tego są fora stricte filmowe i muzyczne
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2011, 12:14:55 pm wysłana przez Maxt0r »


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: nowy dzial na forum
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 27, 2011, 12:30:31 pm »
Masz dział o kompach? Masz. Dział o filmach i muzyce to jest masowo ROZRYWKA i jakbyś nie zauważył nie ma tam ofert do kupna/sprzedaży płyt DVD, kaset VHS i innego badziewia, a raczej specjalnego poddziału do tego przeznaczonego. Więc to co insynuujesz jest, jak już raz napisałem, NIE NA MIEJSCU. Więc jeśli tego nie rozumiesz, to wybacz, nie pomogę.

"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: nowy dzial na forum
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 27, 2011, 04:00:33 pm »
To ustalcie jedną wersję, bo jeżeli piszecie tak:
Do tego przeznaczone są fora stricte komputerowe.
To trochę nie fair.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 7

Odp: nowy dzial na forum
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 28, 2011, 03:48:33 pm »
Większość użytkowników włącznie z Modami to fani mangi/anime więc to się nie może udać. Tyle ode mnie.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: nowy dzial na forum
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 28, 2011, 07:57:38 pm »
Akurat nie oglądam anime i nie czytam mangi. A sam sobie wyjaśniłeś pewną kwestię - to jest dużo bardziej popularne.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: nowy dzial na forum
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 28, 2011, 09:38:03 pm »
Kurna ludzie. Inaczej administracja forum (czytaj właściciele + pewnie czerwoni, nie wiem jak to prawnie wygląda) zgodnie z ustawą powinna odpowiadać prawnie za udostępnione materiały na tym forum (co prawda nie do końca prawnie jest to pomieszane).

Jeżeli byłby dym w dziale, że ktoś sprzedał zły towar i byłoby info o tym na forum i przez forum "by kupował" to mógłby podać administrację pod restrykcję prawną i admini mogliby mieć długi i nerwowo niszczący proces który i tak w 90% powinni wygrać.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: nowy dzial na forum
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 28, 2011, 11:17:57 pm »
Jeżeli byłby dym w dziale, że ktoś sprzedał zły towar i byłoby info o tym na forum i przez forum "by kupował" to mógłby podać administrację pod restrykcję prawną i admini mogliby mieć długi i nerwowo niszczący proces który i tak w 90% powinni wygrać.
No ok, to jest argument. Ale chyba nie czytałeś wyższych wypowiedzi, argumentowane było to tym, że są przecież fora o komputerach - a to jest L2!
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: nowy dzial na forum
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 01, 2011, 07:50:26 am »
Jeżeli byłby dym w dziale, że ktoś sprzedał zły towar i byłoby info o tym na forum i przez forum "by kupował" to mógłby podać administrację pod restrykcję prawną i admini mogliby mieć długi i nerwowo niszczący proces który i tak w 90% powinni wygrać.
No ok, to jest argument. Ale chyba nie czytałeś wyższych wypowiedzi, argumentowane było to tym, że są przecież fora o komputerach - a to jest L2!

Ten argument padł w dziale moderatorów.
I tez to nie jest w jakis sposob zabronione. Po utworzeniu takiego dzialu administracja forum niestety moze miec problemy, jesli dojdzie do jakiegos oszustwa. Wiec nie wiem czy jest sens tworzenia takiego dzialu skoro istnieje takie cos jak allegro gdzie jest duza konkurencja, przez co ceny niskie.
Wydzielilem temat
.. jak również tutaj..
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: nowy dzial na forum
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 01, 2011, 08:25:34 am »
Jestem przeciw swoim skromnym zdaniem, argumentów nie podam bo wystarczy się 10 sek bez emocji samemu zastanowić.


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: nowy dzial na forum
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 01, 2011, 10:19:32 am »
@Ricket
Tak nie czytałem dokładnie dyskusji, tu mnie masz. Ale mój argument już był napisany przez Ryane.

Argument że forum jest głównie o L2. Widziałem wiele różnych for i jakoś w większości dużych takich nie oficjalnych był dział rozrywka/hydepark i tam też często było dużo o anime. Software, hardwere też miało swoje działy. Ale te fora był traktowane jako ciekawostka, bądź dodatek do tego co najważniejsze czyli danej gry i celowo nie były one rozbudowywane bardziej. Dawni userzy którzy mieli duże doświadczenie a przestali grać zatrzymywali się na forum właśnie przez te działy. Czy to z powodu sentymentu do forum, czy właśnie niezbyt wielkich rozmiarów, nie ważne. I ci starzy userzy mieli swój mały kawałek "ziemi" i co jakiś czas pomagali na forum  :P


Mi osobiście wisi to czy będzie ten dział czy nie. Nie sądzę, że bym musiał go używać. Mi szkoda tylko możliwych komplikacji dla (nie pamiętam jak to mój kumpel kiedyś powiedział jakoś tak) "Bandy niebieskich policjantów i czerwonych komunistów" którzy swój czas poświęcili na rozwój forum i dają możliwość za darmo by był ten mały kącik z sieci.  Bo to by było na prawdę
nie fair.
by musieli miec nieprzyjemności przez idiotów, cwaniaczków i złodziei.


Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3: