Witaj
Gość

Wątek: Tresure Hunter vs Warsmith  (Przeczytany 5584 razy)

Tresure Hunter vs Warsmith
« dnia: Maj 26, 2007, 03:28:50 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2007, 09:18:01 pm »
TH:
na spokojnie podbiegamy, gdy jestesmy blisko, detarget krasnala, zyskamy nieco czasu zanim nie bedzie probowal wrzucic na stuna i bluff golema, wchodzi niemal zawsze, seryjka blowow, jesli trzeba (watpie, no ale) dokanczamy nawet prostym biciem, a potem juz tylko detargety, bluffy, blowy obiegi w krasnala, nie pozwalamy mu przywolac drugiego golema detargetami, staramy sie przerywac mu stuna bluffem, bo detargety za wolno sie castuja+nasz nie zawsze szybki czas reakcji
ogolnie taka walka jest z korzyscia dla th, chyba ze stuny beda parszywie wchodzic
UE najlepiej  wrzucic jak tylko do golema podbiegniemy, bo bije nas mocno, ale accu wielkiego nie ma, a jak wylapiemy juz na poczatku stuna, to mniejsze beda straty, ogolnie nie ma co czekac na uzycie UE, bo krasnalek nie bardzo ma nas czym zaskoczyc, ot maszynka do pieniedzy a nie woj
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 08, 2007, 09:21:18 pm »
Riposte Stance i mamy 30% obrażeń na sobie. Parry Stance może nieźle osłabić nasz atak.
Jeśli walka jest na CP potkach to tym gorzej dla nas, ratują nas tylko skille bezpośrednio w nas (no tak, ale z riposte i tak chyba prosto w HP wszystko idzie).


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2007, 07:37:08 pm »
ripose nie odbija skilli, a inaczej nie ma co ich bic
parry stance oslabi nasz patk, a blowy nie podlegaja patk'owi
a walka na CP potach...
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2007, 07:49:39 pm »
Walka na CP potkach to bezsensowna walka, kto ma więcej udzwigu, jednak według NCSOftu to genialny pomysł...

Parry Stance podniesie obronę krasnala.

Uses weapon to reflect incoming attacks. It reflects the damage received and has a chance to reflect buff/de-buff skill attacks. The damage received through the skill use and remote attack are excluded. Moving speed, Atk. Spd. and accuracy are decreased. MP will be continuously consumed while in effect.

Przyznaje się, że z Angola jestem wręcz beznadziejny, ale na mój gust ten kawałek mówi też o odbijaniu obrażeń ze skilli.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 09, 2007, 07:54:17 pm »
Excluded - wyłączone.
wannabe
]|[


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 09, 2007, 10:25:50 pm »
Walka na CP potach to normalna walka, taka "w terenie". Skoro krasie nie mogą się pochwalić większymi umiejętnościami bojowymi i jakimiś wypasionymi skillami to niech chociaż mają więcej CP potów do załadowania.
A jak dobrze blowy będą wchodzić to i 10000 cp potów i jakiś bot na spamowanie ich nie pomoże. ^^
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 10, 2007, 04:10:00 pm »
Walka na CP potach to normalna walka, taka "w terenie". Skoro krasie nie mogą się pochwalić większymi umiejętnościami bojowymi i jakimiś wypasionymi skillami to niech chociaż mają więcej CP potów do załadowania.
A jak dobrze blowy będą wchodzić to i 10000 cp potów i jakiś bot na spamowanie ich nie pomoże. ^^

No ja bym się co do tego nie założył. Chyba tylko bacstab bije bezpośrednio w HP, więc jeden problem mniej więcej wykluczamy (tylko tego nie jestem pewien).
Krasnolud chyba nie da się ciągle detargetować i wchodzić sobie na plecy, a ze swoich skilli może nieźle uszkodzić daggera.

Dagger krasnala dodatkowo mocniej niż za 4k nie uderzy jednorazowo. Ma 3 blowy, powiedzmy, że 2 wejdą, no powiedzmy że razem za 7k. Zanim blowy się odnowią, to można sobie zregenerować co najmniej 5k CP (20CP potków można w 8sec użyć...).
A krasnal nie będzie dłużny i przy odrobinie szczęścia zestunnuje daggera (no to powiedzmy, że przez 8sec zużyje 15CP potków).
Każdy stun u daggera to pełne CP krasnala.

Oczywiście dagger w końcu zabił tego krasnala, o ile najpierw mu się mana nie skończy, ale to zależy jak blowy będą wchodzić. No i zawsze krasnal może pierwszy wykończyć daggera.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 10, 2007, 05:46:02 pm »
Tylko, że jak walnie za 7k, to już masz gratis 3k wsadzone na HP, bo tego CP potkiem nie odnowisz, następna seria i kolejne 3k. 3 serie i po walce :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 10, 2007, 09:50:45 pm »
No nie przesadzaj, że walniesz krasnoludowi w heavy armor, z tarczą i parry stance za 7k...
Jakby tak było, żadna klasa by nie miała szans z daggerem. Za 7k to magów mozna klepać, ale nie heavy armor userów.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 11, 2007, 03:07:09 pm »
ja bije heavy armory za 1,2k blowamina buffkach do 2k, tankow mniej
wiec nawet jak wejda BS+DB to daje mi max 4k, czyli minimum 3 udane serie po 2 blowy i krasnal lezy, to szybko, a 8sec reuse blowa? chyba na bazowym atk spd, ja walczac uzywam tricka, blowow, 2 hity i  znowu tricka i blowow, nie trwa to dluzej niz 5s, 3cp poty moze wejda (600CP) a blowy lacznie zadaja "nieco" wiecej ;)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 11, 2007, 03:36:03 pm »
Od keidy dwarfem nosi sie tarcze...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 11, 2007, 04:36:57 pm »
Ja tam zawsze noszę tarczę i do tego blunt jednoręczny.


Jak ktos ma CP potki na slocie np 1, to jest wstanie użyć 2 na sec.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 11, 2007, 08:10:57 pm »
Niezapomnijmy ze pan Warsmith ma swoje summony. A ja dowali nam z Big Boom to za duzo hp TH nie zostanie

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 11, 2007, 08:19:16 pm »
Od keidy dwarfem nosi sie tarcze...

Przeważnie widzę tarcza + blunt ewentualnie w robe albo w niczym.. ale to bardziej na rysnku ^^
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 11, 2007, 08:27:41 pm »
Noo, najwięcej jest krasi z tarczą, chociaż ja uważam, że Polearm jest nieco lepszy, a blunt 1h to tylko do stunowania jakiś no grade nosić.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 12, 2007, 09:41:31 am »
Zwlaszcza ze od C5 jest malo bluntow 2-recznych...


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 12, 2007, 09:57:12 am »
1. wydaje mi się, że większośc forumowiczów gra wciąż na c4. Niedawno powstał topic z zapytaniem czy grac na serwie IL czy c4. Sporo (większośc) odpowiedziała, że lepiej jest grac na starym, ale dopracowanym c4 niz IL z połową niedziałających/ działających źle rzeczy.
2. blunty 2 ręczne niby fajne - duży p.atk. Podejrzewam, że większy dps niż z normalnym, niemniej jednak jest jeden zonk - gorszy attack speed. Niższy attack speed - dłużczy reuse skilli. Wielu BH chodzi z high lvlowym DD mając za zadanie tylko spoilowac. Sam pamiętam chodziłem kiedyś z AW i destro (obaj mieli taki lvl jak ja - 44) i już wtedy było ciężko czasem, żeby spoil się zreusował. Mieliśmy buffy PP+SE.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 12, 2007, 06:21:56 pm »
Ee no, blunt 2h może być, ale i tak na Pole są najfajniejsze skille. Earthquake na 3 profe rządzi. xD
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 03, 2008, 02:28:14 pm »
tak używajcie Riposte Stance i Parry Stance życzę powodzenia bez obniżania tym acc trafisz nawet w TH może 30%(choć po send bomb to i to nie wiem) normal hitów a z tym to z 10% do tego zyskacie kosmiczny atack speed poniżej 400
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Tresure Hunter vs Warsmith
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 04, 2008, 12:49:06 pm »
a skad pomysl ze TH tak pieknie blowy wchodza?Z niejednym TH mialem do czynienia i pod wzgledem wchodzenia blowow,TH jest slabiutki i daleko w tyle za PW i AW ;)
zapamietalem taka akcje,a cmentarzu goni mnie Adv (ja na subie PW 58 wtedy) 1-szy blow..nic...2-gi...nic (ja dalej uciekam) trafil mnie za 5-tym razem gdzies w okolicach tego questowego mobka na 5-ty level klanu :P (offtop mode off)
wbrew pozorom taki maestro z dobrym sprzetem moze sporo krwi napsuc ;) a skad pomysl o 7k dam? o.O to chyba z l2j(oke) serwerow ;) najwiekszy dam jakim oberwalem w mojego tanka to bylo 1,1k od GH na fullbuffie (ja mialem tylko selfa i bez toggli) a jako ze GH>Adv w damage a kras tez nie w ciemie bity... to nie wiem jaki bylby wynik walki jakby kras wiedzial co robi i stuna wbil ze 2-3 razy ;)