Witaj
Gość

Wątek: Spellsinger vs Bounty Hunter  (Przeczytany 11114 razy)

Spellsinger vs Bounty Hunter
« dnia: Maj 26, 2007, 03:46:06 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2007, 10:30:57 pm »
no to tak...
Bounty Hunter to jest taki grubasek ktory posiada wlasciwie tylko duzo cp/hp , stuna i nic wiecej (zostal stworzony do innych celow) dlatego  sps z  nie ma najmniejszych problemow.
Musimy uwazac tylko na stuna, bo jesli jest starszy to moze mu wchodzic stun za kazdym razem i tak moze nas stunowac i bic az w koncu zabije. Bijemy i uciekamy wtedy nas nawet nie dotknie, z racji ze nie ma jakis mocno ofensywnych atakow mozemy sie zabawic w surrendera. Co do konkretnej taktyki : stajemy jak najdalej, rzucamy freezing shackle (ma duzo hp a freezing bedzie go powoli gryzlo), surrendera i tu mamy dowolnosc mozemy rzucic mu debuffy (tak sps tez posiada debuffy heheh) curse weekness co zmniejszy jego p atk oraz wind shackle co zmniejszy jego szybkosc ataku, dzieki czemu bedzie wolniej biegal i nie powinien nas ani razu dosiegnac, nastepnie rzucamy w niego czym sie da solar, hydro frost itd.itp i PvP mamy wygrane. Chyba ze jest duzo starszy i ma dobra bizuterie to mozemy sie nameczyc (oby tylko mana sie nie skonczyla hehe) ale ogolnie to nie jest to silny przeciwnik jak dla spsa.
Rozni sie od Kowala jedynie tym ze posiada umiejetnosc udawania smierci, fake death ktora moze zmylic, polozy sie i wtedy gdy nie bedziemy zwracali na niego uwagi moze wstac i uciec ;) hehe
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2007, 10:44:05 pm wysłana przez Quczu »


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 26, 2007, 10:35:55 pm »
Bounty Hunter to jest taki grubasek
moze byc jestcze taka mala dziewczynka^^

imo takie tematy nie maja sensu ale skoro wam zalezy:

nie wrzycamy takich pasci jakie opisywal Quczu!!! dajemy cancel(zakladamy ze przeciwnik ma buffy) i albo surrender to water, i frost bolt(obniza szybkosc biegania), nuki albo sleep, nuk, nuk, sleep etc:)


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2007, 10:47:06 pm »
offtop : nie wiem Buddy co Ci przeszkadza... opisalem wszystkie mozliwe i skuteczne techniki co nie znaczy ze mozna zrobic to prosciej... sps lekko moze polozyc khazada uzywajac jednego przycisku "hydro blast", jak ktos mowil "spamujemy" hydro blastem i powinien lezec, ale opisywalem wydaje mi sie konkretnie i dokladnie co zrobic jesli przeciwnik jest starszy i naprawde bije mocno.


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2007, 12:17:57 pm »
no to tak...
Bounty Hunter to jest taki grubasek ktory posiada wlasciwie tylko duzo cp/hp , stuna i nic wiecej (zostal stworzony do innych celow) dlatego  sps z  nie ma najmniejszych problemow.
Musimy uwazac tylko na stuna, bo jesli jest starszy to moze mu wchodzic stun za kazdym razem i tak moze nas stunowac i bic az w koncu zabije. Bijemy i uciekamy wtedy nas nawet nie dotknie, z racji ze nie ma jakis mocno ofensywnych atakow mozemy sie zabawic w surrendera. Co do konkretnej taktyki : stajemy jak najdalej, rzucamy freezing shackle (ma duzo hp a freezing bedzie go powoli gryzlo), surrendera i tu mamy dowolnosc mozemy rzucic mu debuffy (tak sps tez posiada debuffy heheh) curse weekness co zmniejszy jego p atk oraz wind shackle co zmniejszy jego szybkosc ataku, dzieki czemu bedzie wolniej biegal i nie powinien nas ani razu dosiegnac, nastepnie rzucamy w niego czym sie da solar, hydro frost itd.itp i PvP mamy wygrane. Chyba ze jest duzo starszy i ma dobra bizuterie to mozemy sie nameczyc (oby tylko mana sie nie skonczyla hehe) ale ogolnie to nie jest to silny przeciwnik jak dla spsa.
Rozni sie od Kowala jedynie tym ze posiada umiejetnosc udawania smierci, fake death ktora moze zmylic, polozy sie i wtedy gdy nie bedziemy zwracali na niego uwagi moze wstac i uciec ;) hehe

Pomijając fakt, że ma od chuja HP, weźmie 500 cp potków to SpS'owi skończy się MP :)
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2007, 07:08:58 pm »
jak kras spi to raczej nie uzyje potka;p poza tym oddaje on 200 cp a sps zadaje ponad 1k dmg:)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2007, 07:26:45 pm »
jak kras spi to raczej nie uzyje potka;p poza tym oddaje on 200 cp a sps zadaje ponad 1k dmg:)

Wiesz ze jak ty na 61 masz sprzet top B to krasiek ma Top A i + ch*j wie ile?
Sleep castuje sie w cholere dlugo,ty juz dostaniesz stun na ryj zanim go rzucisz...
Krasiek po 3 profie wyciaga po 2-2,5k m.def...
Dolicz ze po 3 profie krasiek moze odbijac debuffy...
Kraski sa niedoceniane ale sa b.silne w rekach dobrego gracza.


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2007, 07:46:22 pm »
taa i rownie dobrze moge napisac ze kras ma 20 lvli mniej bo sie go wolniej lvluje i nie moze nosic jeszcze tych a + xxxxx ktore ma w wh 8) nie pisz ze mi da stuna na ryj bo sps dobie da hydro+ frost bolt na ryj ze ci dupa wyjdzie to forum zaczyna mnie irytowac moze zmiencie adres na forum.lineage2.zal.pl? jakos niektorzy urzytkownicy stali sie bardzo wnerwiajacy:/
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2007, 08:42:14 pm wysłana przez buddy »


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2007, 08:45:17 pm »
OJ no chodzilo o to ze mozesz wylapać stunem i tyle xd
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 07, 2007, 01:24:15 pm »
no niby tak niby moze nabrac tych cp potkow, ale jesli tak to dajmy i spsowi tych potkow... zalozmy ze dostanie stuna, stun mija rzuca frosta, freezing shackle odbiega i tez uzywa cp potkow. A poza tym z tego co wiem cp potki zdobywa sie od mammona a jak wiadomo ancient adeny nie latwo jest kupic za adene, a taki krasiek naprawde sam w katach nic nie narobi. Opowiadal mi kolega ktory ma krasia ze jak idzie sam do katow to bije moba i przez ten czas idzie do klopa sie zalatwic, zrobic sobie herbate itd. dopiero przychodzi spowrotem zaznacza drugiego ;p takze co do adeny sie zgodze ale ancient adeny to on za wiele raczej nie posiada chyba ze chodzi z klanowiczami, bo inni krasia raczej nie zechca, predzej spsa. Takze ja bym stawial ze sps moze miec wiecej cp potkow  :D a poza tym, wszystko zalezy od szczescia, sprzetu, buffow. Jak bedizemy sie tak mocno nad tym rozwodzic to wyjdzie na to ze krasiek to najmocniejsza rasa i rozwala wszystkich heheheh bo moze najwiecej cp potkow uniesc i dlatego innym sie skoncza a krasiek bedzie mial nadal i rozwali  :P czy to nie smieszne?


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 07, 2007, 01:28:40 pm »
aaa i zapomnialem o niedocenianych debuffach spsa, mianowicie o curse weaknees i wind shackle. Pierwszy zmniejsza sile ataku a drugi szybkosc, takze kolejny + dla spsa


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 07, 2007, 04:14:08 pm »
takze co do adeny sie zgodze ale ancient adeny to on za wiele raczej nie posiada chyba ze chodzi z klanowiczami, bo inni krasia raczej nie zechca, predzej spsa. Takze ja bym stawial ze sps moze miec wiecej cp potkow  :D
random including spoil i niemal każde party weźmie krasia, natomiast sps ma gorzej bo wolą sh i necro na cdl-u :)



  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 6

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 07, 2007, 05:14:53 pm »
Haha, jaki temat. Moj glowny charakter to warsmith a drugi to wlasnie sps. Moze wlacze dual boxa (na abbysie niestety dozwolony) i zrobie pojedynek swoich postaci :-) Sps naturalnie wygra bez klopotu, nawet o dobre 10 lvl nizej od krasnalki. I bedzie mial tyle roznych taktyk do wyboru, ze mozna tu by ksiazki pisac.

Pozdrawiam

Gifs designed by Pr0nabol

"Co w tym zlego, ze niczego
Nie ukrywam, ze nie zbywam
Cie wzruszeniem ramionami
Ze nie umiem tepic za nic .."

"Cuda wykonywane od reki. Rzeczy niemozliwe z opoznieniem jednodniowym."


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 09, 2007, 04:41:18 pm »
takze co do adeny sie zgodze ale ancient adeny to on za wiele raczej nie posiada chyba ze chodzi z klanowiczami, bo inni krasia raczej nie zechca, predzej spsa. Takze ja bym stawial ze sps moze miec wiecej cp potkow  :D
random including spoil i niemal każde party weźmie krasia, natomiast sps ma gorzej bo wolą sh i necro na cdl-u :)

oj czlowieku... moze i wezma z including spoil. Ja akurat o tym zapomnialem ale i tak wolalbym w druzynie spsa bo ten przynajmniej bije potwory, krasiek tez bije ale co to za bicie...


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 09, 2007, 04:46:06 pm »
Haha, jaki temat. Moj glowny charakter to warsmith a drugi to wlasnie sps. Moze wlacze dual boxa (na abbysie niestety dozwolony) i zrobie pojedynek swoich postaci :-) Sps naturalnie wygra bez klopotu, nawet o dobre 10 lvl nizej od krasnalki. I bedzie mial tyle roznych taktyk do wyboru, ze mozna tu by ksiazki pisac.

Pozdrawiam

No jak byś krasia ustawił na fallow i strzelał w niego to może ta! :P
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 09, 2007, 04:56:10 pm »
Cytuj
taa i rownie dobrze moge napisac ze kras ma 20 lvli mniej bo sie go wolniej lvluje i nie moze nosic jeszcze tych a + xxxxx ktore ma w wh

LOL? Ja porownoje postacie na takim samym levelu a ten mi pieprzy o 20 lvl nizej...a BH idzie szybko exp bo zarabiasz i expisz.A co do tego ze nie uniesie to N/C...

Cytuj
no niby tak niby moze nabrac tych cp potkow

Moj SK na 78 na +5 con uniesie ich ~70 i 50 potown na hp,mag uniesie mniej dajmy na to te 55-60.

Cytuj
A poza tym z tego co wiem cp potki zdobywa sie od mammona a jak wiadomo ancient adeny nie latwo jest kupic za adene, a taki krasiek naprawde sam w katach nic nie narobi

Nie u mammona tylko u priestow(chyba ze u niego tez da rade).A dwarf ma klan i czesto chodzi do kata/necro.

Cytuj
Takze ja bym stawial ze sps moze miec wiecej cp potkow  Very Happy

Ja zrobie Dwarfa ty Sps i wezmiemy 200 cp potow.Zobaczymy kto bedzie skuteczniej walczyl ok?

Cytuj
a poza tym, wszystko zalezy od szczescia, sprzetu, buffow

Dwarf ma zawsze dobry sprzet i kiedy ty sie cieszysz ze masz cos tam A to on juz ma to tez ale na +10...

Cytuj
Jak bedizemy sie tak mocno nad tym rozwodzic to wyjdzie na to ze krasiek to najmocniejsza rasa i rozwala wszystkich heheheh bo moze najwiecej cp potkow uniesc i dlatego innym sie skoncza a krasiek bedzie mial nadal i rozwali  Razz czy to nie smieszne?

Nie nie jest smieszne bo widzialem co potrafi Dwarf po 3 profie i mag sie praktycznie o niego zabil(debuffy same w niego powchodzily).Krasiek zazwyczaj enchantuje sobie jewlery i nie jest rzadkoscia dwarf z czyms na +10 wiec jego m.def jest duzy.Dolicz ze moze miec Parry stance(+25% m.def i p.def) oraz riposte(30% szans na odbicie debuffa) co mzoe ci napsuc krwi.Dodatkowo ma hexa i glooma w jednym + silny stun.Dobry dwarf ciebie wykonczy czasowo bo skoro widze filmy ze tank sobie daje rade z magiem na 3 profie to dwarf tez powinien dac sobie rade.Dwarf ma ta zalete ze w cholere uniesie tych gratow,ja SK ledwo unosze te 70 cp potow i PvP zaczynam przeciazony a Dwarf? On to sobie na luzie nosi bo ma pasywy na udzwig.Nie mowie ze dwarf jest pro i kladzie kazdego ale mowie zebyscie sie nie zdziwili jak dwarf was zdejmie poprostu niedoceniana postac.


Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 09, 2007, 06:08:41 pm »
Cytuj
aaa i zapomnialem o niedocenianych debuffach spsa, mianowicie o curse weaknees i wind shackle. Pierwszy zmniejsza sile ataku a drugi szybkosc, takze kolejny + dla spsa

curse weakness tak ale ... wind shackle?ten ktory sps rozwija do 40 lvla?


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 10, 2007, 04:14:45 pm »
ech... moze inaczej powiedzmy, moze jak bedziemy podawac walki pvp, kto ma wieksze szanse moze bez potkow, buffow itd. Bo mi sie cos wywraca jak mowicie ze krasiek polozy spsa, owszem jest to mozliwe ale myslmy realnie, krasiek to nie mistrz pvp i wcale do tego nie sluzy. Mowisz ze krasiek ma odbijanie debuffow itd. ale wtedy daj spsa a wlascisie mystic musa ktory tez ma fajne vortexy, duzo zalezy od sprzetu i buffow dlatego moze buffy i potki pomijajmy latwiej bedzie. Albo jak podajac takie przyklady zakladajmy ze obaj sa w tym samym stopniu zbuffowani itd.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 10, 2007, 04:36:50 pm »
Cytuj
ale wtedy daj spsa a wlascisie mystic musa

No chyba nie porownam FS i SpS...

Zobacz sam,stasty FS na 78 bez dance/song tylko ze sprzetem S -4 con +4 str(ktory na 78 bedzie na bank mial) bez swoich toggle a buffy to od Hiero:

HP   11695      CP   3909
MP   2278         
P.Atk.   1446      M.Atk.   235
P.Def.   1412      M.Def.   947
Accuracy   121      Evasion   113
Critical   55      Speed   143
Atk. Spd.   555      Casting Spd.   264

To samo tylko toggle:

HP   11695      CP   3909
MP   2278         
P.Atk.   1446      M.Atk.   235
P.Def.   1742      M.Def.   1183
Accuracy   113      Evasion   113
Critical   55      Speed   122
Atk. Spd.   355      Casting Spd.   264

Dolicz ze ma enchantowana bizuterie (tu akurat nie chcialo mi sie dawac) co tez bedzie mialo znaczenie.Nie mowie ze bedzie ownowal magow ale ma szanse zabic.Z buffem na HP(ten song) ma okolo 15k hp...


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 10, 2007, 04:51:26 pm »
ech Ryltar, Ryltar zgadzam sie z tymi statami, ale czemu podales tylko krasia? i watpie zeby mial sprzet S przynajmniej nie na moim serwie. I moze jeszcze enchantowana bizu S tak? oj wez przestan na innych swiatach gramy, u mnie to caly klan musial by kilka miesiecy robic aby wyposarzyc tak krasia zeby mial full sprzet S i w dodatku wyenchantowany...


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 10, 2007, 04:55:29 pm »
skoro tak masz tu spsa w sprzecie S z dye +4con,+4int,+4wit/-4str,-4men,-4men takze z buffkami od Hierophanta
HP 5284  CP 1630
MP 4141   
P.Atk. 444  M.Atk. 1110
P.Def. 900  M.Def. 1083
Accuracy 120  Evasion 107
Critical 54  Speed 154
Atk. Spd. 629  Casting Spd. 810

o nie wiem co tu duzo gadac?

w dodatku sps jest tu w major arcana robe a watpie ze w takiej by chodzil... juz lepsze DC
prosze bardzo tutaj DC
HP 5284  CP 1630
MP 3940   
P.Atk. 444  M.Atk. 935
P.Def. 821  M.Def. 1083
Accuracy 120  Evasion 99
Critical 54  Speed 154
Atk. Spd. 629  Casting Spd. 976
Czyli sps ma szate A co latwiej zdobyc niz S takze wydaje mi sie to realne, czyz nie? dajmy spokoj juz
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2007, 05:05:55 pm wysłana przez Quczu »


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 10, 2007, 08:25:37 pm »
Na moim servie mozna enhantowac bezpiecznie do +3,a przy +4 mozna juz rzecz spalic. Zeby wyenhantowac np +10,+16 trzeba brac udzial w olimpiadzie i costam placic, nie wiem dokladnie jak to sie robi, aler jest to cholernie drogie. Tylko nieliczni moga sobie na to pozwolic. FS ma poza tym swietnego stuna, ktory obniza m i p defa. Ma duza szanse na rozwalenie spsa bo ma do tego duzo cp i hp, a przy dobrej bizuterii trudno mu dac sleepa.
Aktuaknie:
Core: Sigel Eva's Templar 96


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 10, 2007, 08:37:28 pm »
heh coz Wy sie tak uczepiliscie tego Krasia ze taki mocny... no nie moge toz to profesja nie stworzona do pvp. Spsem moge sobie z Krasia jaja robic wrzucac mu frost bolta, cancela itd odbiegac, oblewac woda i go poloze. Ta klasa nie jest stworzona do pvp jeszcze raz powtarzam. Zwroccie uwage na ilosc skilli ofensywnych. Wlasciwie to jeden chyba ze ktos nosi pole i blunta i raz stuna raz whirlwind xD mowicie jakby Kras to bylby jakis pro gracz a sps totalny noob w dodatku bez dobrego ekwipunku... Sps ma bardzo duze szanse rozwalic poszukiwacza, napewno wieksze niz kowala ktory moze przywolac "czajnik" a podobno czajnik bije lekko mocniej lub tak samo jak sam Kras, wiec tu sps mialby wiekszy problem bo najpierw jednego pozniej drugiego ale wydaje mi sie ze mozna go potraktowac fearem. Jesli ktos nadal sie sprzecza zapraszam na moj serwer robcie krasi expcie ich do mojego lvlu i mozemy sie mierzyc hehe


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 10, 2007, 08:52:56 pm »
Trudny do rozwalenia nie jest dostanie vortexa i bedzie wolniejszy od orka. Sps sie tylko cofa i nukuje. Jak nie ma jeszcze vortexa to forst bolt, freezing shackle i ice bolt, to bedzie go powoli zjadac, a my cofamy sie i nukujemy. Taktyka sprawdzona, sam tak robie :P
Aktuaknie:
Core: Sigel Eva's Templar 96


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Spellsinger vs Bounty Hunter
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 10, 2007, 08:54:31 pm »
Tylko gorzej jak dwarf odbije debufa z vortexa i frosta bo wtedy sps już nie poucieka :P