Witaj
Gość

Wątek: Bladedancer vs Warsmith  (Przeczytany 16317 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 13, 2007, 08:58:58 am »
No tank jest tak przegiety...

Nie no skill nie jest przegiety.
CoV dla Ally tez nie jest.
A ten to juz kompletnie co to jest niezniszczalnosc dla calego ally?
Neeee robe user z 1,5k p.def to normalka...

i To tez nie przegiecie.

Cytuj
Podczas gdy np. PW ma sam detarget za 83mp...

Ta? Bo Switch zabiera 34 mp a Bluff 35.

Cytuj
Tylko, że z nich najlepiej siada chyba Root i suspension, więc dość nie wiele z tych 10+ debuffów jakie mam, a i to wchodzi 1/5 rzutów, szczególnie na end game

Za to moje debuffy magiczne wchodza genialnie zawsze wchodza 100% land rate...

Cytuj
ToD... o tym to się w ogóle nie wypowiadam, jakiś przegięty skill.

Pewnie bo dobicie legalnie Tanka do 78 to jest kwestia miesiaca prawda?

Cytuj
ktoś mówił, że na odpowiednim buildzie SK ma 13k hp. Doprawdy mało...

14k a bijesz jak TK ktory nie ma rak...

Cytuj
debuffów jakie mam, a i to wchodzi 1/5 rzutów

No to moje beda wchodzic 2/5 bo twoje sa AoE wg. rozumowania?

Cytuj
- Arrest - chyba nie liczyłeś, że na mass pvp arrestem będziesz łapał ludzi na ziemi stojąc w sali tronowej. A może? Seal of Binding ma niewiele większy zasięg(a może i nie), a wchodzi o wiele rzadziej.

A wiesz ze Arrest ma zasieg 150?To troche malo prawda zwlaszcza ze Shackle ma 600.

Cytuj
To teraz ja Ci powiem OLem. OLem używa się: Silence, Winter, Slow, Root, Suspension, może czasem Gloom i Flame, resztu nie, bo to strata many.

Moze jak ja doliczylem debuffy z 3rd ty tez dolicz seale?

Cytuj
Ogólnie to sam fakt, że będąc fighterem masz tyle debuffów, co klasa od tego stworzona w l2 - OL, jest już mocno przegięte.

A ty wyciagasz wiecej P.atk i ja ta gre rzucam O! Jakbys nie zauwazyl to wlasnie OL,Necro i SK polegaja na debuffach(dlatego maja duzo a ze NCSoft to paly i polowe moga sobie wsadzic w dupe to nie moja wina) dlatego chociazby mniejszy CON i brak selfa na M.def SK nadrabia PB czy Hexem.Zreszta o ile ja wiem to OL/Domi zawsze Leczyl CP i uzywal tego draina w mass(ktory ma tego samego buga co Leech Life) ewentualnie.

Cytuj
Dodajmy to, że SK jest jeszcze świetnym tankiem to już w ogóle...

Nie,nie ma czegos jak swietny tank.Tanka tworzy gracz ktory nim gra i tak najlepszy Tank(rzekomo) TK moze byc do dupy a taki SK moze byc lepszy bo ma lepszego gracza i to wszystko.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 13, 2007, 09:11:47 am »
Cytuj
14k a bijesz jak TK ktory nie ma rak...
Coś za coś, więc nie narzekaj, że SK ma mało HP...

Cytuj
Ta? Bo Switch zabiera 34 mp a Bluff 35.
Mój błąd, racja. :P

Cytuj
A wiesz ze Arrest ma zasieg 150?To troche malo prawda zwlaszcza ze Shackle ma 600.
Shackle to spowalnia? Bo nie znam się na tym. Jeśli tak, to to są 2 różne skille, nie ma co porównywać.

Cytuj
Moze jak ja doliczylem debuffy z 3rd ty tez dolicz seale?
Racja, seal of despair jeszcze.

Cytuj
Neeee robe user z 1,5k p.def to normalka...
Taa, ale to zżera mane, i to dość mocno. Na mass pvp raczej się nie używa.

Cytuj
No tank jest tak przegiety...

Nie no skill nie jest przegiety.
CoV dla Ally tez nie jest.
A ten to juz kompletnie co to jest niezniszczalnosc dla calego ally?

Cytuj
Pewnie bo dobicie legalnie Tanka do 78 to jest kwestia miesiaca prawda?


Taa, a te skille na OLa to zdaje się na jeszcze wyższy poziom... 79? 80? Tak, to są 2 miechy expa i każdy będzie miał i będzie szczęśliwy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2007, 09:13:45 am wysłana przez Siena »
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 13, 2007, 09:29:48 am »
Cytuj
Coś za coś, więc nie narzekaj, że SK ma mało HP...

Ja wiem ale ja nie jestem fanem zeby miec 14k HP.

Cytuj
Shackle to spowalnia? Bo nie znam się na tym. Jeśli tak, to to są 2 różne skille, nie ma co porównywać.

To jest to samo co Arrest tylko wiekszy zasieg i ciut dluzej rzucasz(i lepsza animacja).

Cytuj
Taa, ale to zżera mane, i to dość mocno. Na mass pvp raczej się nie używa.

To teraz dolicz ze na mass ja mam SF czasem GS i jeszcze uzywam Hate.Debuffowanie odpada chyba ze mnie wsadza do PT archerow to hexuje dla nich i oslaniam im dupe.

Cytuj
Taa, a te skille na OLa to zdaje się na jeszcze wyższy poziom... 79? 80? Tak, to są 2 miechy expa i każdy będzie miał i będzie szczęśliwy.

No i wlasnie liczylem ze dostane taka odpowiedz.To teraz mi powiedz skoro legalne(bo bota to ja tez umiem postawic) wykoxanie postaci na ten 78-80 to "troche" pieprzenia to chyba jakas rekompensata za te rypanie lvl sie nalezy prawda?

Co do Arrest,jego zasieg jest za maly zeby byl imba skutecznym,w sumie jak gralem na PTS C5 to uzylem go tylko jak dopadlem daggera sam albo jak mag znalazl sie w zasiegu(zazwyczaj bylem z typem DA ktory mial Shackle).A na C4 ze skillami C5 to uzylem go na daggerze i na magu ktory uciekal.He to w ogóle nie mialem co uzywac bo byl za daleko(shackle by go dopadl).Gadacie tak o tym skillu jakby go sie uzywalo zawsze( a tak nie jest) tak samo moge powiedziec o Sealach ze zawsze mozesz ich uzyc.

Co do ToD, jest pare walkow pierwszy to jest to ze musisz miec 75% HP(czyli na moim buildzie ktory ja lubie z btb6 zostaje mi 3441 HP) i zre w C4 1,3k HP a w C5 1k HP(czyli w C4 zostaje mi 2141 hp a w c5 2441) czyli okolo pol HP.I tez go nie zawsze uzywasz(trzeba wiedziec kiedy).

Tak samo kazdego debuffa nie uzywasz na kazdej postaci bo poprostu szkoda mp a jak ci sie skonczy to masz GF,wiec jak OL sam powinienes wiedziec ze Jakiego skilla na jakiej klasie uzyc.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 13, 2007, 04:06:04 pm »
Tylko dodajmy do tego, że seale Ola wchodzą przeciętnie na osobę, która ma buff na m. def, zostaje z jego wszystkich 5, może 6, jak doliczymy mentala, to zostaną 2, może 3, a on jest debufferem...

Ty jesteś tankiem jakby nie patrząc...

Różnica Ol = debuffer (nie wyskakiwać z CP healerem, bo on do tego się tylko nadaje jak sie klepie 10 vs 10 ludzi co najmniej... cp potki rulez...) i gówno robi, bo może 2 debuffy na mass może skutecznie użyć, na 1vs 1 już lepiej, ale to do jasnej cholery przeklinacz na xx przeciwników, a w realiach L2 na x postaci jeśli xx walczy...

A SK i inne tanki to tanki... Ty masz stać jak głupi i przyjmować na siebie uderzenia... A twoje umiejętności to zbieranie ludzi na siebie samego...

Co do Soul Guarda i TP Necrosa, to akurat wynika z natury debuffera... On ma umieć przeklnąć i jednocześnie przyeżyć na polu walki...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 13, 2007, 04:22:39 pm »
Cytuj
Ty masz stać jak głupi i przyjmować na siebie uderzenia...

To ja powiem tak:STFU i leczyc CP i tyle.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 13, 2007, 04:44:22 pm »
Cytuj
Paladin:
Shackle,Tribiunal,Shield Slam,Shield Stun.
Zapomniales o mass shackling i mozna jeszcze liczyc ToL żeby komuś dać z ally :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 13, 2007, 04:49:02 pm »
To ja ci to bardziej zobrazuje.

Jeśli ja jestem Olkiem, albo Necro, ty jakimkolwiek tankiem jesteś.
To ty dbasz o to aby mnie za dożo osób nie biło,a ja od tego żeby cię za mocno nie bili, a ty wrecz przeciwnie. Twoje debuffy, a mój heal na HP i CP to tylko dodatek...

Ale to nie temat na takie dyskusję...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 13, 2007, 09:46:15 pm »
Cytuj
Jeśli ja jestem Olkiem, albo Necro, ty jakimkolwiek tankiem jesteś.
To ty dbasz o to aby mnie za dożo osób nie biło,a ja od tego żeby cię za mocno nie bili, a ty wrecz przeciwnie. Twoje debuffy, a mój heal na HP i CP to tylko dodatek...

Tylko zauwaz ze te moje debuffy maja wlasnie dodatkowy bonus w postaci Hate ale co tam...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 14, 2007, 09:47:56 pm »
Hmm a zauważ, że Olek jest debufferem, ty tankiem... To ma już wszystko wyjaśnić, a się okazuje, że z racji tego że twoje debuffy są w sporej cześci fizyczne lepiej wchodzą od debuffów debuffera...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 14, 2007, 09:53:17 pm »
a pomysl inaczej - SK ma po to debufy zeby miec malo hp i żeby też dłużej wystac
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 14, 2007, 09:58:08 pm »
Hrr... po co męczycie dalej tą bezowocną dyskusję. Przejdzcie do działu: OL/SK. Tu nie jest odpowiednie miejsce. xD
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 14, 2007, 09:59:12 pm »
Cytuj
Hmm a zauważ, że Olek jest debufferem, ty tankiem... To ma już wszystko wyjaśnić, a się okazuje, że z racji tego że twoje debuffy są w sporej cześci fizyczne lepiej wchodzą od debuffów debuffera...

5 fizycznych debuffow...


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 20, 2007, 08:22:11 am »
A ja ciągle nie rozumiem dlaczego ktoś wymyślił takie głupie stwierdzenie "nie używa sie potkow na pvp" To na cholerę one są? do bicia mobów? Pooglądajcie se filmiki z retaila to tam każdy spamuje CP potami i mixami i zwykłymi potkami i jakoś nikt sie nie pluje. Krach ma nie używać CP potkow lol. To jedna z jego broni. Jak nie chcesz nie używaj twoja sprawa. To tak jakby powiedzieć do maga: "Cho pvp ale bez magii".

Jak sie wlaczy z kumplem to można sie umówić że nie używamy żeby kasy nie marnować, ale to nie jest wtedy równa walka. I tak najczęściej walczy sie z wrogiem. I co nie będziesz używał potków? Czyli twórcy sie pomylili robiac cp potki bo moby nie walą w cpki?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 20, 2007, 08:50:33 am »
Cytuj
A ja ciągle nie rozumiem dlaczego ktoś wymyślił takie głupie stwierdzenie "nie używa sie potkow na pvp"

Bo wiekszosc ludzi widzi arene.Ale ostatnio mnie na jednym high rate rozwalil typ.Cos tam ze oszukuje(sam mnie zaczal okladac) bo uzywam CP potek lol xD


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 20, 2007, 02:42:46 pm »
na arenie w ustawionym pvp nie uzywa sie potek, w reszcie tak :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 20, 2007, 02:48:12 pm »
Ty na open czy mass nie uzywasz :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 20, 2007, 02:59:06 pm »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 20, 2007, 04:00:25 pm »
Tylko, że L2 jest tak zrobione, że dopiero przy użyciu CP potek i innych klasy sie wyrównują. Bez to jest śmiesznie. Bronią tanka a tym bardziej tk i pala jest to, że dostają małe obrażenia i CP potek daje im hp które tracą w większej ilości czasu np w porownaniu do dagera. Sws niby badziewny w pvp ale z CPkami tak źle nie wychodzi (to sama zasada co u tankow). Rozumiem oczywiście walki na arenie i to żeby nie tracić niepotrzebnie kasy. Ale niestety potem większość osób wie co to arena a nie L2. A L2 to wojny i siege a nie jakaś tam arena.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 20, 2007, 06:10:05 pm »
Tylko, że L2 jest tak zrobione, że dopiero przy użyciu CP potek i innych klasy sie wyrównują. Bez to jest śmiesznie. Bronią tanka a tym bardziej tk i pala jest to, że dostają małe obrażenia i CP potek daje im hp które tracą w większej ilości czasu np w porownaniu do dagera. Sws niby badziewny w pvp ale z CPkami tak źle nie wychodzi (to sama zasada co u tankow). Rozumiem oczywiście walki na arenie i to żeby nie tracić niepotrzebnie kasy. Ale niestety potem większość osób wie co to arena a nie L2. A L2 to wojny i siege a nie jakaś tam arena.


Jeśli twierdzisz, ze największa pomyłka producenta wyrównuje klasy to się puknij w głowę. CP potki robią z dvarfów bezmyślne cysterny potków i ich jedyny problem to trafiać w przeciwnika.
I to nie wyrównuje walk tylko debalansuje. Postacie z małym atakiem nie mają szans zabić kogoś z masą CP potków (no mają... ale szanse drastycznie maleją). Mag może się wyzbyć całej many zanim zabije co niektórych typków...
A L2 ma być na zasadach kamień > papier > nożyce > kamień, a z CP potkami nie zawsze tak jest.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2007, 08:58:20 pm wysłana przez TruTherion »


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 20, 2007, 07:44:23 pm »
Od C5 obrażenia np. OLa można zaspamować CP potkami. Też mi wyrównywanie szans.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 20, 2007, 09:45:49 pm »
W CT1 ma byc taki balans ze rozne postacie moga miec uzupelniane inne ilosci CP(bynajmniej tak to zrozumialem bo tam pisze "rozne postacie moga pic rozne ilosci CP").


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 22, 2007, 08:14:19 pm »
Hmm to może to będzie szło procentowo od ilości CP.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 22, 2007, 08:32:47 pm »
Raczej od klasy bo to co sie teraz dzieje to jest walek poprostu(zablokowany nuk na tanku to 2 cp poty ktore uzywam w 1 sekunde).


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 17, 2007, 04:35:32 pm »
Ostatnio moim PR 64lvl BoP + BW light set poszłem na arene z klanowym craftem. Dziadzia mial Yakse + BW Heavy set i 63lvl. Dodam że tylko selfy. Myślałem że takiego krasie to idzie obić bez dużych strat i się pomyliłem. Walke potraktowałem zupełnie na lajcie olałem  hexa, pb i reszte skilli. Zacząłem pykać w czajnika (summona) ale jak kraś w końcu wypłacił mi stuna i czajnik zaczął mnie lać na stunie to spanikowałem :D. Po utłuczeniu czajnika zostało mi zaledwie 1,4k hp na ubicie dziadzi. Tylko fatal counter mnie uratowal w ostatniej chwili bo zostało mi 56hp xD. Wniosek: Nigdy nie lekcewać WS'a zwłaszcza działającego razem z czajnikiem :D


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Bladedancer vs Warsmith
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 14, 2010, 05:15:28 pm »
W pvp bez cp potek (arranged 1v1/oly)

nie ma szans aby kras zabil bd ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77