Witaj
Gość

Wątek: Interlude x5 Dylemat dagger  (Przeczytany 4404 razy)

  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Interlude x5 Dylemat dagger
« dnia: Październik 30, 2013, 03:57:42 pm »
Siema, przeczytałem już wszystkie tematy ludzi z problemem wyboru TH vs AW
Grałem już też obydwoma na low rate rotfl ale mimo to nie moge się dalej do końca zdecydować

Jako ze będę grał najprawdopodobniej Solo z box bufferem,ewentualnie znajdzie sie inny sztylet do biegania razem interesuje mnie najbardziej pvp 1-2vs 3-9 ppl no i grind

Pytanie pada co sie bardziej nadaje? AW czy TH, jestem na 80% przekonany ze tu lepiej sprawi sie TH z racji dodatkowego switch'a i mirage oraz stealth na gank w cata czy innych miejscach gdzie jest dużo agro, no i znacznie wiekszej ilosci CON (hp+stun rezzist)
ALE jednak focus death jest o niebo lepszy od focus power na end game, hex też niby na plus ale tego też sie aż tak nie używa w takich pvp bo za duzo czasu zajmuje rzucenie, ale z drugiej strony do Grindu solo hex przyda się MEGA w cata .

Kolejna kwestia jaki sprzet składać pierwszy do 70+ najpewniej bede smigać w PL++
Ale pózniej zastanawiam się między MJ light i Tallum heavy, z paru powodów po pierwsze tallum hvy fajnie sprawuje sie na OLY vs heavy users a w połączeniu z AS+haste jest ciekawie No i byłby od razu pod subke Destro do farmienia kasy
Druga opcja to wybrać mj lighta i na sube zrobic sobie WK który sprzetu nie potrzebuje wcale i nim dalej farmic sobie ketre/varke
i s grade recki hmmmm? I prosze brać pod uwage ze jestem raczej typem Solo Farmera.

Hmm po przeczytaniu tego co napisałem wydaje mi sie ze w tej sytuacji najrozsądniejsze bedzie wybranie TH, sklepanie mu MJ i wybór WK na sube a w między czasie szukanie AW i BD do trio, Z racji ze tylko raz grałem WK i to na subie jako support mam pytanie jak WK radzi sobie z farmieniem kotem na  FOG wiem ze varke/ketre moze sobie z wc solować spokojnie, IT pewnie też ale random recka nie brzmi ciekawie xD a samemu 4sepulchers sie nieda zrobic :(

Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Interlude x5 Dylemat dagger
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 31, 2013, 03:26:28 pm »
powaga? nikt?
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Interlude x5 Dylemat dagger
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 31, 2013, 07:16:26 pm »
Jako ze będę grał najprawdopodobniej Solo z box bufferem,ewentualnie znajdzie sie inny sztylet do biegania razem interesuje mnie najbardziej pvp 1-2vs 3-9 ppl no i grind
Że w 1-2 daggerów chcesz zabijać 3 lub więcej osób, a nawet całe party? To wydaje się trochę niemożliwe, chyba że chcesz bić ludzi kilka leveli i eq słabszych.


Pytanie pada co sie bardziej nadaje? AW czy TH, jestem na 80% przekonany ze tu lepiej sprawi sie TH z racji dodatkowego switch'a i mirage oraz stealth na gank w cata czy innych miejscach gdzie jest dużo agro, no i znacznie wiekszej ilosci CON (hp+stun rezzist)
ALE jednak focus death jest o niebo lepszy od focus power na end game, hex też niby na plus ale tego też sie aż tak nie używa w takich pvp bo za duzo czasu zajmuje rzucenie, ale z drugiej strony do Grindu solo hex przyda się MEGA w cata .

Jeśli chodzi o Stealth, to na pvp jest bezużyteczny.
"Prevents being pre-emptively attacked by monsters for 2 minutes, and decreases Evasion by 12, P. Def. by 45%, M. Def. by 45%, Accuracy by 12 and P. Atk. by 45%."
Wbieganie w kogoś z tak obniżonymi statami to raczej samobójstwo, chyba że planujesz go zdjąć na 1 staba.
Do grania solo mi też wydaje się lepszy TH, ale głownie ze względu na dasha. Na interlude nie masz shadow stepa, żeby rzucić się komuś na plecy, a jak nuker zobaczy, że biegniesz, to zasadzi Ci kilka bomb zanim dobiegniesz. Właściwie to możesz nawet nie dobiec.

Kolejna kwestia jaki sprzet składać pierwszy do 70+ najpewniej bede smigać w PL++
Ale pózniej zastanawiam się między MJ light i Tallum heavy, z paru powodów po pierwsze tallum hvy fajnie sprawuje sie na OLY vs heavy users a w połączeniu z AS+haste jest ciekawie No i byłby od razu pod subke Destro do farmienia kasy
Druga opcja to wybrać mj lighta i na sube zrobic sobie WK który sprzetu nie potrzebuje wcale i nim dalej farmic sobie ketre/varke
i s grade recki hmmmm? I prosze brać pod uwage ze jestem raczej typem Solo Farmera.

Co to sprzętu - wszystko zależy od sytuacji na serwerze. Brałbym MJ light, a potem Draco set. MJ może Ci się jeszcze przydać na jakieś klasy na oly ze względu na resist stun. Nie wiem czy tallum set byłby taki dobry, nigdy nie walczyłem daggerem na oly, bo oly farmerem nazwać go nie można.

Hmm po przeczytaniu tego co napisałem wydaje mi sie ze w tej sytuacji najrozsądniejsze bedzie wybranie TH, sklepanie mu MJ i wybór WK na sube a w między czasie szukanie AW i BD do trio, Z racji ze tylko raz grałem WK i to na subie jako support mam pytanie jak WK radzi sobie z farmieniem kotem na  FOG wiem ze varke/ketre moze sobie z wc solować spokojnie, IT pewnie też ale random recka nie brzmi ciekawie xD a samemu 4sepulchers sie nieda zrobic :(

Nie próbowałem farmić kotem na fog, pewnie powoli się da, ale wątpię, że to będzie opłacalne.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Interlude x5 Dylemat dagger
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2013, 09:47:07 pm »
PVP 1vs 3-4 na podobnych lvl i equ juz mi sie zdarzało nie raz, jak ty w nich wjezdzasz pierwszy to da sie zrobic, cięzko ale mozna i to jest piękne :D

Co do mj light masz racje przyda się cholernie na OLY więc i tak i tak bede musiał go zrobic. nawet jako drugi set na stunneruw
uzywałem już Talluma hvy na oly i spisywal sie fajnie na gladów ale do tego długa droga, zapowiada się że jednak zrobie zupełnie co innego i będzie to pierw DC light pod kox około lvlu 70-72 a na 78/79 albo nawet po noblu przejde na MJ lighta, Draco set dopiero kiedys jak bede miał zakena, o ile w ogóle bede miał, na razie przewiduje gre bez klanu

Co do kota też wątpię, ale liczyłem ze może się mylę :( bo deska na samym COV tez i tak nieda rady a trzeciego boxa logowac nie mozna, chyba ze znajdzie sie patent na logowanie 3ciej postaci
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Interlude x5 Dylemat dagger
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 31, 2013, 10:12:40 pm »
Na pewno da się wygrać vs 3-4 osoby na podobnych levelach i eq, no ale to świadczy tylko o tych osobach. Jak trafisz na nieogarów to da radę. Szkoda czasu na crafcenie dc light, nie będzie wielkiej różnicy miedzy MJ pod farmę, a cena podobna.
Co do farmy recek na weapon - zawsze możesz farmić armory na ketrze/varce, sprzedawać niepotrzebne i kupić recki na weapony.
Serwer bez buffera i z dozwolonym 1 boxem nie jest stworzony do gry solo, szczególnie dla daggera :)


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Interlude x5 Dylemat dagger
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 31, 2013, 10:39:34 pm »
Prawda predzej powinienem isc w kierunku necro+Se jak chce grac solo ale jest sentyment do dagera z przed paru lat rotfl, dlatego ubrac mam sie zamiar dzieki subie Warlocka
a TH do 79 musiałbym przemeczyc po prostu, albo nabic 75 zaczac grac na subie wbic wc na cov i dalej znowu pozniej doexpic TH do 79 ale juz od 75 do 79 na covie z wc poza pt, musze wykombinowac cos zeby logowac 3cie konto, niby mam drugi komp ale niebede mógł tak grac cały czas, coś sie wymysli

nie wiem czemu ale liczyłem ze dc set bedzie dużo tanszy, armor góra+dół za grosze buty też, jedynie helm troche drożej no i rękawiczki drogie ale to licze ze sobie dropne recke miedzy 64-68lvl i na 70 mogłbym juz miec seta a mj długo zanim złoże bo póki niebędą spoile sprzedawac partsów na rynku to nic nie zdziałam, no i kwestia ze wstrzeleniem sie w odpowiedni czas mammona bo to moze byc róznica nawet biegac w PL 2 tygodnie dłużej lub krócej , no i teoretycznie wymieniam tylko light na robe buty/ręce dokrafcam dc robe i mam seta na sube WK/nuk na tydzien-2 expienia suby Ale to sie dopiero dogra jak zobacze jak bedzie działał rynek póki co wiem ze pierwszy 7s zaczyna sie w dniu startu 01.11 w pt a juz 4.01 PON bedzie mammon. więc pewnie żadnego setu nie uda się złozyc ale jesli juz to prędzej DC niz Mj do 11.11 ale najpewniej nie uda sie nic XD
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2013, 10:50:38 pm wysłana przez TankerEk »
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Interlude x5 Dylemat dagger
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 31, 2013, 11:31:02 pm »
MJ wcale nie tak ciężko zdobyć. Keye na kończyny pewnie już będą w obiegu po kilku dniach jak EE/bishe dorwą się do pagans. Sporo czasu tam spędziłem i muszę powiedzieć, że bardzo dobrze dropią. Na klatę spokojnie spoil 68+ wyspoiluje. Z tego co pamiętam, to jedynie z butami był problem, bo reckę na woa się dropiło. Stawiam, że recki na dc gloves nigdy nie wydropisz, bo będzie na vos stado nukerów i nawet moba nie uderzysz.

Jeśli chodzi o subę - jeżeli ma służyć tylko do farmy, to na warlocka w zupełności starczy Ci light armor. Bez własnego spoila też nic nie scrafcisz, bo nie będziesz miał podstawowych matsów. Ogólnie daggerem na starcie zostaniesz w tyle za innymi klasami. Polecam dropić zariche/akamanaha. Tym dasz rade dobrze się wyexpić nawet bez armoru, a TH to akurat idealna postać do zabijania cursed weaponów :)


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Interlude x5 Dylemat dagger
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 31, 2013, 11:43:56 pm »
Prawda ale dopiero po 2 tygodniach je aktywują na tym serwie takze nie licze na nie jakos mocno, ale na pewno bede gonił

ps poto własnie ide na vos nakurwiac karmiany :D zapowiada sie ze bedzie małe CP dagerow ^^
Common sense
So rare that it's a super power