Witaj
Gość

Wątek: Adobe Flash Player - Problemy  (Przeczytany 2222 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Adobe Flash Player - Problemy
« dnia: Luty 01, 2012, 10:55:12 pm »
I znowu wracam do tego zacnego tematu. A mój problem jest banalny, ale nie potrafię go rozwiązać. Od dnia dzisiejszego na FF przestały mi działać filmiki z tekstem wtyczka adobe flash uległa awari.... Problemy by w tym nie było gdyby wgl. wszędzie mi wtyczka padła, a to się dzieje tylko na filmikach z różnych stron. Reinstalowałem wtyczkę, ff nic nie pomaga. Na pozostałych przeglądarkach Chrome, IE nie ma tego problemu ale tam są inaczej obsługiwane wtyczki. A ja chce mojego FF-a :(

Tak więc, Hiuston, Japierdziu!
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: Adobe Flash Player - Problemy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2012, 12:28:54 pm »
Ja mam to samo od zawsze z wtyczką Silverlight w FF. Nie ważne ile razy to instalowałem, czy FF, nawet były po drodze reinstale systemu (ofc z innych powodów  8)). Całe szczęście tylko niektóre www wymagają tej wtyki.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Adobe Flash Player - Problemy
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2012, 01:25:33 pm »
:bump: Dobra, problem naprawiony. Jak by ktoś miał coś podobnego do mnie to w zakładce adresów wpisujemy about:config, szukamy "dom.ipc.plugins.enabled " i wartośc zmieniamy z true na false :)
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2012, 01:40:58 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Adobe Flash Player - Problemy
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2012, 10:10:38 pm »
Dupa nie pomogło mi polopiryn ;/ Jak odpalam filmik np. z youtube to cała przeglądarka blokuje się i zostaje tylko ctrl/alt/del. Najlepsze jest to jak kliknę by zamknęło ff i pojawia się okienko "zakończ teraz" to przy tym zaczyna działać.. instalowałem ponownie all adobe itp. pierdy i nic !! Znów firefox puścił paskudną wersję pewnie