Witaj
Gość

Wątek: Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction  (Przeczytany 4247 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction
« dnia: Marzec 15, 2012, 03:22:40 pm »
Online byłby zdecydowanie większy gdyby dało się grać w tę grę na prockach od AMD. Ja mam Phenom II X6 i na cs dostaję komunikat  systemowy "brak odpowiedzi" jaki jest więc sens grania ? Dla mnie nie ma żadnego, skoro castle siege i mass pvp mi odpadają.

Ja mogę sobie pozwolić na zmianę sprzętu i prawdopodobnie to zrobię, ale ja to nie wszyscy, więc online jest jaki jest i taki długo pozostanie, ponieważ w l2 będą grały tylko osoby którym naprawdę się na tym zależy. Jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć w to, że wiara z naszego biednego kraju tylko dla jednej gry zmieni swój komputer w naprawdę dobry i drogi sprzęt.

BTW Ma ktoś z was może podobną specyfikacje do mojej i działa mu płynnie gra ? AMD Phenom II X6 1100T SIX CORE 3,3 / Asus HD6970 2GB DDR5/256bit / DDR3 2x4GB 1333MHz Kingston HyperX CL9

Podaj jeszcze czy masz ssd czy nie :)
/Sebal


Ah trzeba nowy wątek. Przenoszę :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2012, 06:03:28 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gra się zacina
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2012, 05:31:52 pm »
          L2 sie konczy i tego faktu nic nie zmieni. Gra ktora miala najlepiej rozwiniety system PvP i eventow z tym zwiazanych , stala sie w tym temacie niegrywalna.Dlatego ludzie odchodza z serwera,watpie czy ida na inny, wiekszosc konczy grac albo gra w cos innego.Mysle ze koreancy jak najmniejszym nakladem probuja wyciagnac z tego produktu ile sie da, wydaje sie ze doskonale wiedza o problemie z silnikiem gry po to robia instancje,(wyobrazcie sobie pvp np o antka na core, serwer by sie wywalil albo wszyscy by stali na lagu). Po co farmic udoskonalac postac jak nie da sie w pelni tego wykorzystac.
          Tak naprawde tesknimy z starym L2 gdzie czlowiek ustalal sobie rozklad tygodnia pod epiki,siege gdzie godzinami sie siedzialo w TOI robiac Q na nobla,gdzie ubicie Baiuma gloryfikowalo klan na cale 5 dni, gdzie gralo sie o cos. A teraz wbijesz lvl 99 i co dalej?
Nuda ,pewnie znowu doloza kilka lvl nowe sety i jakos to jeszcze pociagnie . Kiedys czlowiek sie logowal i nigdy nie wiedzial co milego go w swiecie L2 spotka , a teraz ? Pare osob opisalo jak wyglada ich wieczor w grze wiec nie bede sie powtarzal.
            P.s jeszcze nie quitnelem

Zgadzam się.
/Sebal

+1
@Naito wykręć tego procka do 4.0Ghz i już poprawę zauważysz, ale oczywiści cudów nie oczekuj.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Gra się zacina
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2012, 05:44:47 pm »
@Sebal
Nie mam SSD, ale czy to aż takie ma znaczenie, skoro gra mi się tnie nawet jak stoję w miejscu na ALT+P i wszystko jest już wczytane od 10 minut ?

@Raziel
Jakieś problemy mam z jego podkręceniem. Opcja automatycznego podkręcania na płycie głównej robi z niego 3,8 Ghz Więcej nie udało mi się podkręcić, ponieważ jak zmienię cokolwiek to się winda nie odpala...

Jakby nie było kupię sobie ten SSD jakiś i zobaczę, ale wątpię że to coś pomoże z zacinaniem się. (nie mam tu na myśli chwili w której lokacja się wczytuje)

A i uprzedzę od razu pytanie. Format zrobiłem, sterowniki mam dobre zainstalowane, inne gry mi dobrze chodzą. Natomiast programy testujące sprzęt dają mi tyle samo punktów co innym osobom z taką samą konfiguracją.

AMD ssie i tyle ^^
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gra się zacina
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2012, 05:51:25 pm »
AMD nie ssie, procesory robi dla mniej wymagających uzytkowników po prostu.
Jaką masz płyte główną i zasilacz? (wyczuwam MSI)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Gra się zacina
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 15, 2012, 06:00:01 pm »
Płyta Asus CROSSHAIR IV FORMULA
Zasilacz OCZ StealthXStream 700W SLI PSU

Obejrzałem sobie Sebal te filmiki co dałeś i hmm jednak kupię ten SSD
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Gra się zacina
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 15, 2012, 06:01:43 pm »
Ale jak pisałem Ci na gg, nie będziesz miał tak super tego w GoD... ale na pewno się poprawi sytuacja ;)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gra się zacina
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 15, 2012, 06:10:46 pm »
Wyłącz TurboCore, mnożnik na x20 jeśli nie wstanie to zwiększ napięcie na 1.350V kolejna próbowa 1.375V
Do obciązżenia 6 rdzeni użyj Fritz Chess Benchmark
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 15, 2012, 06:24:25 pm »
Jak wrócę to sprawdzę to co napisałeś Raziel. Teraz i tak nie ma o czym dyskutować, bo dostęp do swojego PC będę miał nie wcześniej niż 2 miesiące. Ale i tak dzięki za odpowiedzi.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 15, 2012, 09:53:41 pm »
BTW Ma ktoś z was może podobną specyfikacje do mojej i działa mu płynnie gra ? AMD Phenom II X6 1100T SIX CORE 3,3 / Asus HD6970 2GB DDR5/256bit / DDR3 2x4GB 1333MHz Kingston HyperX CL9
Mam bardzo podobną konfigurację. Tyle, że mam SSD który po procu to najważniejsza rzecz w L2. Na mass pvp chodzi źle.

Wyłącz TurboCore
Łaj ??
mnożnik na x20 jeśli nie wstanie to zwiększ napięcie na 1.350V kolejna próbowa 1.375V
Ja na swoim procu (AMD Phenom II X4 960T Black Edition) też tak powinienem z boxowym chłodzeniem ?? Mam odblokowane 6 rdzeni.
Do obciązżenia 6 rdzeni użyj Fritz Chess Benchmark
Ten "ruski" programik OCCT nie działa tak dobrze do testowania ??
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2012, 10:21:08 pm wysłana przez Russe »
A może by wrócić na oficjal :)


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 16, 2012, 01:17:22 pm »
TC koliduje z OC
960T kręci się tak samo, musisz mieć tylko płytę z 8+2 chłodzoną sekcją zasilania, chipset AMD770 lub lepszy.
OCCT nie pamiętam czy obciąża 6 rdzeni.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 16, 2012, 01:21:12 pm »
TC koliduje z OC
960T kręci się tak samo, musisz mieć tylko płytę z 8+2 chłodzoną sekcją zasilania, chipset AMD770 lub lepszy.
OCCT nie pamiętam czy obciąża 6 rdzeni.
Czy ta płyta to ma ??
ASUS M5A78L-M/USB3 AMD 760G Socket AM3+ (PCX/VGA/DZW/GLAN/SATA/USB3/RAID/DDR3/CROSSFIRE) mATX
A może by wrócić na oficjal :)


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 16, 2012, 01:38:11 pm »
4+1 bez chłodzenia, chipset okrojony, szczerze to ta płyta jest mocno obciążona nawet bez OC
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 16, 2012, 01:50:36 pm »
To co mogę zrobić ??
A może by wrócić na oficjal :)


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 16, 2012, 01:50:59 pm »
Zmienic płyte główną :)
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 16, 2012, 01:56:56 pm »
Zmienic płyte główną :)
To nie wchodzi w gre. Mam proca tylko 8% podkreconego i tyle musi starczyć.  :(
A może by wrócić na oficjal :)


Odp: Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 16, 2012, 09:25:37 pm »
Online byłby zdecydowanie większy gdyby dało się grać w tę grę na prockach od AMD. Ja mam Phenom II X6 i na cs dostaję komunikat  systemowy "brak odpowiedzi" jaki jest więc sens grania ? Dla mnie nie ma żadnego, skoro castle siege i mass pvp mi odpadają.

Ja mogę sobie pozwolić na zmianę sprzętu i prawdopodobnie to zrobię, ale ja to nie wszyscy, więc online jest jaki jest i taki długo pozostanie, ponieważ w l2 będą grały tylko osoby którym naprawdę się na tym zależy. Jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć w to, że wiara z naszego biednego kraju tylko dla jednej gry zmieni swój komputer w naprawdę dobry i drogi sprzęt.

BTW Ma ktoś z was może podobną specyfikacje do mojej i działa mu płynnie gra ? AMD Phenom II X6 1100T SIX CORE 3,3 / Asus HD6970 2GB DDR5/256bit / DDR3 2x4GB 1333MHz Kingston HyperX CL9

Podaj jeszcze czy masz ssd czy nie :)
/Sebal


Ah trzeba nowy wątek. Przenoszę :)

Mówisz o całkowitym zmrożeniu okna L2 na jakies 1-2 sekundy? Nawet gdy nie obracasz w ogóle kamerą?


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 19, 2012, 03:18:20 am »
Tak mi się stało Acid na Siege. Udało mi się slajdami dobiec jakoś do zamku. Kiedy już byłem w jego środku ukazał mi się bardzo ładny biały ekran tu zaznaczam gry, nie explorera i oczywiście 2-3 minuty nic nie mogłem zrobić, później to już masakra nawet nie ma co mówić bo mogłem cokolwiek zrobić raz na minute i tylko przez sekundę. No ale to jeszcze było przed formatem więc się nie dziwię. Myślę, że teraz by aż tak tragicznie nie było, końcem końców po formacie program którym testowałem sprzęt wykazał wzrost wydajności o 35%. Problem jest natomiast inny. Stoję poza miastem, nie ma obok mnie ani jednej żywej osoby mam już wszystko wczytane od dawna i w momencie obrotu kamery dookoła  postaci zacina się gra na sekundę, 4-5 sec chodzi bez zacięcia i znowu sekundowa ścina i tak jest ciągle i wszędzie a gdzie więcej ludzi to już nie ma co nawet dyskutować. Nie ma znaczenia również to czy obracam kamerę na full detalach czy na low. Obserwując wówczas wykres z procesora nie widzę aby na jakimkolwiek rdzeniu skoczyło do 100% wykorzystania.

Teraz raczej i tak nic nie wymyślimy, nie mam dostępu do piecyka, więc nic w nim nie sprawdzę.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 19, 2012, 07:35:37 pm »
Stoję poza miastem, nie ma obok mnie ani jednej żywej osoby mam już wszystko wczytane od dawna i w momencie obrotu kamery dookoła  postaci zacina się gra na sekundę, 4-5 sec chodzi bez zacięcia i znowu sekundowa ścina i tak jest ciągle i wszędzie a gdzie więcej ludzi to już nie ma co nawet dyskutować. Nie ma znaczenia również to czy obracam kamerę na full detalach czy na low. Obserwując wówczas wykres z procesora nie widzę aby na jakimkolwiek rdzeniu skoczyło do 100% wykorzystania.

Teraz raczej i tak nic nie wymyślimy, nie mam dostępu do piecyka, więc nic w nim nie sprawdzę.

Mam takie ściny dopóki nie doładują się lokacje. Sprzęt na pewno mam gorszy od Twojego: AMD 4400+, Płyta z chipsetem nforce 430, Geforce 8600, 3 GB ramu, dysk - niestety 6-letni dziadek - 80 GB. Po załadowaniu lokacji nie ma problemów z płynnym graniem.



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


Odp: Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 30, 2012, 05:05:36 pm »
@Naito
Win 7?


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 31, 2012, 09:15:27 am »
Tak Acid
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


Odp: Zacinające się Lineage 2 - Goddes of Destruction
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 02, 2012, 11:52:07 pm »
Ja takie freezy łapałem na AMDku + SSD póki nie przełączyłem w Windowsie w tryb oszczędzania energii czy tam zrównoważony z maks wydajności.