Witaj
Gość

Wątek: Smartphone do ~700zl  (Przeczytany 1724 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Smartphone do ~700zl
« dnia: Lipiec 15, 2012, 06:35:52 pm »
Jakie polecacie telefon do 700zl? Ewentualnie moze byc do 1kzl, wtedy bym kupil jakis uzywany za 200-300zl mniej :)
I czy oplaca sie kupic uzywanego iPhone 3GS czy lepiej cos z Samsunga/LG za taka sama cene?


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Smartphone do ~700zl
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2012, 06:53:47 pm »
Samsung Galaxy III/II, Xperia Arc S, Neo V, HTC. - Na te czasy te są najlepsze.
z LG Jedynie Swift 3D do czegoś by się nadał, ale też praktycznie niewidoczny :)

Iphona to ja praktycznie w życiu nie widziałem.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Smartphone do ~700zl
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2012, 07:28:16 pm »
Z tych co podales najbardziej przypadlaby mi do gustu ta xperia. Znalazlem jeszcze starszy model x10, ktory w ogolnym zestawieniu funkcji jest dosc podobny do arc s, a cena jest duzo nizsza. I teraz mam dylemat :) Troche mnie martwi ten brak radia w x10.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Smartphone do ~700zl
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 15, 2012, 07:49:33 pm »
X10 brak radia? Zapewne w fabrycznych wersjach, w normalnych salonowych X10, Arc S posiadają radio...... Idiotyzmem było ze strony producenta nie umieszczanie radia ^.^

Zależy do czego Ci ten telefon, jak tylko do sms, rozmowy i jakieś tam pseudo gierki to bierz x10 i tak ma zegar 1GHz. Jeżeli chcesz się bawić w gry z wyższej półki to bierzesz Arc S, ten telefon pociągnie wszystko co zostało stworzone dla smartphonów 1,4GHz zegar + opcja oc :). Zdarzało się, że robili nawet 2.0 robili i chodził normalnie :P.

Haczyk jest taki, że X10 zostało wydane 2,5 roku temu. Jeżeli chcesz kupować używanego to licz się, że ciężko będzie znaleźć w idealnym stanie. Tym bardziej, że smartphonach to bateria szybko pada, ekran się rysuje, a to są dodatkowe koszta.

//
A X10 ma jeden -_-' +, jego obudowa jest metalowa. Takiej bynajmniej nie rozwalisz w 5 sekund :P
ale te nowy telefony SE mają zaletę czy to 5 czy 11Mpx zdjęcia wychodzą boskie :)

Tutaj masz przykład z mojej X8 aparat ledwo 3Mpx
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2012, 08:03:18 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Smartphone do ~700zl
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2012, 08:45:39 pm »
Wedlug tej strony ten telefon nie posiada radia - http://telepolis.pl/telefony.php?id=1647

Argument o grach przekonal mnie jednak do tego Arc S :) Lecz raczej poszukam jakiegos uzywanego, bo nowe sa dla mnie troche za drogie :P

Jak na 3Mpx dosc fajna jakosc, moj obecny telefon ma tyle samo, a zdjecia robi o wiele gorsze.


Odp: Smartphone do ~700zl
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 16, 2012, 03:01:29 pm »
Jeśli nie masz zamiaru rozmawiać przez tel to bierz X10... Niestety największą porażką tego telefonu jest to, że idąc ulicą nie pogadasz... bo... ma aż tak ujowy głośnik... Mnóstwo takich tematów jest w necie. Ja 1,5 roku temu też rozważałem opcję X10, jednak wolałem troszkę dołożyć i wziąć SGSa.

Co do tych wszystkich xperii... Jakoś nie przekonują mnie wcale te taktowania zegara. Dozbierałbym, albo poszukał używanego SGS II bo to pewniak.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Smartphone do ~700zl
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 16, 2012, 03:24:40 pm »
Jeśli nie masz zamiaru rozmawiać przez tel to bierz X10... Niestety największą porażką tego telefonu jest to, że idąc ulicą nie pogadasz... bo... ma aż tak ujowy głośnik... Mnóstwo takich tematów jest w necie. Ja 1,5 roku temu też rozważałem opcję X10, jednak wolałem troszkę dołożyć i wziąć SGSa.

Co do tych wszystkich xperii... Jakoś nie przekonują mnie wcale te taktowania zegara. Dozbierałbym, albo poszukał używanego SGS II bo to pewniak.

O głośniku to nawet pojęcia nie miałem. Co do SGSII to zgadza się, jest to pewniak - Mój znajomy go ma, niby wszystko ładnie chodzi ale jednak coś mnie odrzuca, a co nie mam pojęcia. Wiem, że do Xperii bardziej mnie ciągnie i jakoś mam wrażenie, że są lepsze. Co do Xperii, Arc S to też jest pewniak tak jak SGS.
Możliwe, że to przez producenta, więcej miałem do czynienia z SE niż Samsungami i nigdy z nimi nie miałem problemu :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)