Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2548990 razy)

  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15850 dnia: Wrzesień 24, 2012, 07:30:36 pm »
Troy nigdy Ci się nie przyzna że uczciwie przegrał PVP.

Bo zawsze jest na programach.

Generalnie znam troche Gironesa i wiem że dość długo biegał bez programów na PVP, trochę się zmieniło jak 'zziomił' się z Martelem w CP Mitsa. Jedyną rzeczą do czego się przyznał to fakt że miał odpalone jakieś alt chary na chodziku. )


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15851 dnia: Wrzesień 25, 2012, 08:48:36 am »
Epic Octavis, Istina down...


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15852 dnia: Wrzesień 25, 2012, 12:26:53 pm »
Epic Octavis, Istina down...
Chwalisz się czy żalisz?


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15853 dnia: Wrzesień 25, 2012, 12:59:12 pm »
Epic Octavis, Istina down...
Chwalisz się czy żalisz?

W oparciu o to ile razy ty zrobiles te bosy w tej kronice sprobuj zgadnac  :D
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Banned
  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15854 dnia: Wrzesień 25, 2012, 01:15:19 pm »
Epic Octavis, Istina down...

dokładnie pierwsza epic istina ubita na Core Innova - na nowej kronice Tauti - na NA offie jeszcze nikt tego nie zabił :D


Co do poprzednich wypocin "łapserdaków" szkalujących CORE!
Nieokrzesane pajace spod kozich bobków - nie chcemy was w tym dziale - my do waszego "uber" "słitaśnego" działu rpg nie włazimy i nie piszemy jaki tam jest gnój - tak więc widać gołym okiem gdzie są problemy.
Chcecie porównywać serwery ?
Proszę bardzo - ile teraz RPG ma online 5k ? - stoi ile miesiąc?
Pierwsze 2 miesiące na Core 6k + ludzi

Coś macie jeszcze do powiedzenia? Jakieś inne plusy waszego "serwerka" ?

Wy chędożeni w xxxxx należycie xxxxxxx grupy ludzi którzy skaczą po serwerach jak pchły po psie ponieważ nie dajecie rady i zaliczacie "faila" za "failem" - jesteście tacy sami jak "sławetny" klan BMF który na początku kozaczy a później znika gdyż po prostu nie wyrabia na zakrętach.
Następnie przełazicie na "nowy"  "genialny" i w ogóle przekozak serwer na który mspędzacie miesiać lub 2 i idziecie na nowy.
Tym samym waszymi OPINIAMI - można dupę podetrzeć bo są gów.no warte.
Sparafrazuje pewien sławetny list:
Wy badziewni gracze co nawet gołą dupą jeża zabić nie umiecie. Twoje party zjada czarcie łajno. Nie będziecie wy, sukin syny, synów i córy serwera Core obrażać, walczyć będziemy z wami ziemią i wodą, k.u.r.w.a wasza mać. Wy świńskie pastuchy, błazny dla wszystkiego co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomki i ch.u.j.e zagięte. Świńskie wy ryje, kobyle zadki, k.u.r.w.a wasza mać.

O tak wam JA z Graczami serwera Core odpowiadamy, plugawcy. Teraz kończymy, dzień u nas taki jak i u was, za co możecie w d.u.p.ę pocałować nas!


Tak więc zabierajcie wasze plugawe zady i hyc na wasz dział.


//Bez przekleństw i omijania cenzury
Raziel
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2012, 08:24:31 pm wysłana przez Russe »


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15855 dnia: Wrzesień 25, 2012, 01:18:03 pm »
Fenris lecz sie haha


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15856 dnia: Wrzesień 25, 2012, 01:20:52 pm »
Epic Octavis, Istina down...
kiedy ta E.Istina padła i dlaczego ja nic o tym nie wiem? o.O


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15857 dnia: Wrzesień 25, 2012, 01:24:13 pm »
wczoraj, i was nie bylo wiec padla ;)
retired


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15858 dnia: Wrzesień 25, 2012, 01:38:25 pm »
Epic Octavis, Istina down...
nie chcemy was w tym dziale - my do waszego "uber" "słitaśnego" działu rpg nie włazimy i nie piszemy jaki tam jest gnój - tak więc widać gołym okiem gdzie są problemy.
Kłamiesz panie, Alariona szyderce i złośnika żeście nasłali!
 8)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15859 dnia: Wrzesień 25, 2012, 01:41:29 pm »
Epic Octavis, Istina down...
nie chcemy was w tym dziale - my do waszego "uber" "słitaśnego" działu rpg nie włazimy i nie piszemy jaki tam jest gnój - tak więc widać gołym okiem gdzie są problemy.
Kłamiesz panie, Alariona szyderce i złośnika żeście nasłali!
 8)

Uwazaj alarion i motocyklisci sa wszedzie  :D
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15860 dnia: Wrzesień 25, 2012, 01:41:47 pm »
Zaraz zapewne wpadnie moderator i oczyści to jakże "żywe" forum :D


//na razie nie ma co czyścić
Raziel
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 05:01:09 pm wysłana przez RazielIII »


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15861 dnia: Wrzesień 25, 2012, 04:05:32 pm »
Epic Octavis, Istina down...
Chwalisz się czy żalisz?

W oparciu o to ile razy ty zrobiles te bosy w tej kronice sprobuj zgadnac  :D

A ja słyszałem jakoby ona  padła ze strachu , po tym jak się dowiedziała ilu PvP masterów gra na core. Śmietanka wśród wszystkich graczy na świecie...Poza tym sam Alarion mógłby ja zabić swoja aura -_-'.

Ps Fenris musisz się bardziej postarać, ze swoimi prowokacjami. Większa część tu obecnych dawała się trolowac od początku powstania core, a niektórzy nawet dłużej. I znaczna część chyba sobie uświadomiła, ze dawali się podpuszczać jak małe dziec, robiąc jednocześnie z siebie pośmiewisko. Dlatego z dużym zgrzytem zębów, teraz starają się nie odzywać


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

  • www.HolyBlood.com.pl
    • Forum klanu HolyBlood
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15862 dnia: Wrzesień 25, 2012, 04:40:19 pm »
@Fenris

Synu Cora i matki Innovy... albo ja przespalam fakt otwarcia serwera albo jeszcze nie ma 15 pazdziernika :D :D :D :D i nie uogolniaj tak - niektorzy z innych przyczyn odeszli, nie tylko dlatego, ze bylo za trudno farmic ;)



Pozdrawiam i zycze rychlego powrotu do zdrowia :D
Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein (1879-1955)


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15863 dnia: Wrzesień 25, 2012, 05:26:01 pm »
Lajtowa jakaś ta Istina była ;p
Dobre dowodzenie -> nie ma lipy ^^
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15864 dnia: Wrzesień 25, 2012, 05:52:50 pm »
I znaczna część chyba sobie uświadomiła, ze dawali się podpuszczać jak małe dziec, robiąc jednocześnie z siebie pośmiewisko. Dlatego z dużym zgrzytem zębów, teraz starają się nie odzywać
Największe pośmiewisko jest tu z ciebie i jedynie taki megaloman jak ty może sobie nie zdawać z tego sprawy  hahaha
Już na Ts-ie jak ktoś w grze odpieprzy jakąś głupotę lecą teksty "nie rób z siebie Tazmana" więc jakąś tam sławę osiągnąłeś, ale czy jak wiem, czy jest z czego się cieszyć...
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15865 dnia: Wrzesień 25, 2012, 06:10:42 pm »
I znaczna część chyba sobie uświadomiła, ze dawali się podpuszczać jak małe dziec, robiąc jednocześnie z siebie pośmiewisko. Dlatego z dużym zgrzytem zębów, teraz starają się nie odzywać
Największe pośmiewisko jest tu z ciebie i jedynie taki megaloman jak ty może sobie nie zdawać z tego sprawy  hahaha
Już na Ts-ie jak ktoś w grze odpieprzy jakąś głupotę lecą teksty "nie rób z siebie Tazmana" więc jakąś tam sławę osiągnąłeś, ale czy jak wiem, czy jest z czego się cieszyć...

Nic z tego bełkotu nie rozumiem, co ja niby mam wspólnego z jakimś tazmanem?
Z tej ekscytacji chyba ci coś się z lekka pomyliło, a nawiasem mówiąc " u nas na tsie" mamy bekę z większość wypowiadających się tu, włącznie z tobą.Ehhh ty nick powinieneś mieć Tard nie Kard, bo nic nadal nie pojmujesz
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 06:15:11 pm wysłana przez TTerrorPropaganda »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15866 dnia: Wrzesień 25, 2012, 07:02:26 pm »
A u nas na tsie wszyscy mają wy-_-ane  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15867 dnia: Wrzesień 25, 2012, 07:29:47 pm »
I znaczna część chyba sobie uświadomiła, ze dawali się podpuszczać jak małe dziec, robiąc jednocześnie z siebie pośmiewisko. Dlatego z dużym zgrzytem zębów, teraz starają się nie odzywać
Największe pośmiewisko jest tu z ciebie i jedynie taki megaloman jak ty może sobie nie zdawać z tego sprawy  hahaha
Już na Ts-ie jak ktoś w grze odpieprzy jakąś głupotę lecą teksty "nie rób z siebie Tazmana" więc jakąś tam sławę osiągnąłeś, ale czy jak wiem, czy jest z czego się cieszyć...

Nic z tego bełkotu nie rozumiem, co ja niby mam wspólnego z jakimś tazmanem?
Z tej ekscytacji chyba ci coś się z lekka pomyliło, a nawiasem mówiąc " u nas na tsie" mamy bekę z większość wypowiadających się tu, włącznie z tobą.Ehhh ty nick powinieneś mieć Tard nie Kard, bo nic nadal nie pojmujesz

Najwieksza beka to ty eido piszacy cos o pvp masterach z core - zawsze mi sie wtedy przypominasz ze swoim smiesznym klanem jak naszym party was zmietlismy obszarowkami az sie poplakales i musiales qiuta strzelic - to byla niezla beka  :D

I tak wiem kompy z nasa  :?  hahaha
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15868 dnia: Wrzesień 25, 2012, 07:43:54 pm »
Bez obrazy Tytus ale ja nie mogę się nadziwić jak z płaczka o byle -_-' i najwiekszego farmera mobów na lancerze który z fogu nie wychodził i miał doswiadczenie z pvp tyle co moja babcia stałeś się takim pro playerem piszącym jaką to ma "beke" z innych i jak to sklada ludzi na obszarówki.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15869 dnia: Wrzesień 25, 2012, 07:49:37 pm »
Na lancerze mialem 3k+ pvp nie grajac postacia typu lowca fragow takze nie narzekam ... W przeciwienstwie do ciebie gralem kilka miechow majac cap level pewnie tez wedlug ciebie wtedy siedzialem w fog  hahaha

Btw nie wiedzialem ze najwieksi farmerzy graja takimi postaciami jak slh ale co tam ja wiem  :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2012, 07:53:07 pm wysłana przez tytusDeZoo »
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15870 dnia: Wrzesień 25, 2012, 07:56:29 pm »
Tekst byl napisany głównie w oparciu o opinie innych graczy. A z fogu wyszedles juz pewnie jak przestalem grac. W takim razie zwracam honor.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15871 dnia: Wrzesień 25, 2012, 07:56:59 pm »
eee tam Tytus przyznaj się, że Alarion Cię doskillował :)
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15872 dnia: Wrzesień 25, 2012, 07:58:53 pm »
I znaczna część chyba sobie uświadomiła, ze dawali się podpuszczać jak małe dziec, robiąc jednocześnie z siebie pośmiewisko. Dlatego z dużym zgrzytem zębów, teraz starają się nie odzywać
Największe pośmiewisko jest tu z ciebie i jedynie taki megaloman jak ty może sobie nie zdawać z tego sprawy  hahaha
Już na Ts-ie jak ktoś w grze odpieprzy jakąś głupotę lecą teksty "nie rób z siebie Tazmana" więc jakąś tam sławę osiągnąłeś, ale czy jak wiem, czy jest z czego się cieszyć...

Nic z tego bełkotu nie rozumiem, co ja niby mam wspólnego z jakimś tazmanem?
Z tej ekscytacji chyba ci coś się z lekka pomyliło, a nawiasem mówiąc " u nas na tsie" mamy bekę z większość wypowiadających się tu, włącznie z tobą.Ehhh ty nick powinieneś mieć Tard nie Kard, bo nic nadal nie pojmujesz

Najwieksza beka to ty eido piszacy cos o pvp masterach z core - zawsze mi sie wtedy przypominasz ze swoim smiesznym klanem jak naszym party was zmietlismy obszarowkami az sie poplakales i musiales qiuta strzelic - to byla niezla beka  :D

I tak wiem kompy z nasa  :?  hahaha

Przyznaje się , to dramatyczne wydarzenie odcisnęło się na mnie strasznie, koszmary śnią mi się do tej pory serio!!!!
Klan stworzyliśmy by rządzić serwerem, a inne klany miały mi składać lenno, ale plany chuj strzelił. Troszku nie wyszło, i nie wiem czy zgonił bym na "kompy z nasa", wydaje mi się ze większy wpływ miały na to plamy na słońcu. Teraz jakby się nad tym dłużej zastanowić, to wydarzenie miało nawet wpływ na PKB Bhutanu


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15873 dnia: Wrzesień 25, 2012, 11:23:49 pm »
Czemu gowna twojego pokroju co jak gralem siedzialy cicho w harnaku uzywaja mojego nicku na forach? A moze nawet i nie w harnaku bo klanu i nicku z twojego siga to nawet z harnak rejpów nie kojarze :/
Gowno to ci koleś zrobiło i teraz tak się szwendasz i wszędzie paskudzisz :)
JA -_-', TO NA TYM GAVNIE NAWET COMMUNITY POD WZGLEDEM FLAME JEST SLABE. ;FFFF


Nie nadużywamy wielkich liter.
//Russe
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2012, 08:31:27 pm wysłana przez Russe »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15874 dnia: Wrzesień 25, 2012, 11:32:01 pm »
Czemu gowna twojego pokroju co jak gralem siedzialy cicho w harnaku uzywaja mojego nicku na forach? A moze nawet i nie w harnaku bo klanu i nicku z twojego siga to nawet z harnak rejpów nie kojarze :/
Gowno to ci koleś zrobiło i teraz tak się szwendasz i wszędzie paskudzisz :)
JA -_-', TO NA TYM GAVNIE NAWET COMMUNITY POD WZGLEDEM FLAME JEST SLABE. ;FFFF
nie musisz krzyczeć, niestety czasami trzeba się zniżyć do poziomu oponenta by cokolwiek dotarlo...
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans