Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - Server Resurrection 21.12.2018  (Przeczytany 61927 razy)

  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 13, 2018, 08:32:50 am »
Asgota nie uważasz ze autoloot a raczej jego brak moze spowodowac niepotrzebne lagi na serwerze? mam na mysli masę śmieci które będą leżeć na ziemi bo nikt tego nie będzie podnosić ???

Nieraz byłem świadkiem jak w miejscowkach gdzie się farmi itp leżała masa śmieci bo nikt tego nie podnosił a taka masa na wielu miejscach napewno wpływa na płynność rozgrywki

Rozumiem cię że dążysz do starego dobrego Interlude ale może warto to rozważyć wkoncu czy to nuke czy dd kazdy musi podnosić :D

Drop znikający po 10 minutach czy godzinie i po problemie.


Cytuj
-Subclass Raid Bosses 24h +6h Random

Nie za dużo troszkę? :) Retail chyba było 12+8... Dałoby się chociaż też wrzucić ich spawn na stronkę jak dla epików?

Pomyłka, miało być 12h +6h Random. Myślę że będzie można dodać je do listy.

Z tego co widziałem nie jest to poprawione i błąd jest duplikowany dalej, np. w prezentacji, która poszła m.in. na maxcheatersa
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2018, 08:36:56 am wysłana przez chiv »


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 13, 2018, 09:27:58 am »
Asgota nie uważasz ze autoloot a raczej jego brak moze spowodowac niepotrzebne lagi na serwerze? mam na mysli masę śmieci które będą leżeć na ziemi bo nikt tego nie będzie podnosić ???

Nieraz byłem świadkiem jak w miejscowkach gdzie się farmi itp leżała masa śmieci bo nikt tego nie podnosił a taka masa na wielu miejscach napewno wpływa na płynność rozgrywki

Rozumiem cię że dążysz do starego dobrego Interlude ale może warto to rozważyć wkoncu czy to nuke czy dd kazdy musi podnosić :D

masz racje nie pomyślałem o tym to też jest jakieś rozwiązanie :D:D:D

Drop znikający po 10 minutach czy godzinie i po problemie.


Cytuj
-Subclass Raid Bosses 24h +6h Random

Nie za dużo troszkę? :) Retail chyba było 12+8... Dałoby się chociaż też wrzucić ich spawn na stronkę jak dla epików?

Pomyłka, miało być 12h +6h Random. Myślę że będzie można dodać je do listy.

Z tego co widziałem nie jest to poprawione i błąd jest duplikowany dalej, np. w prezentacji, która poszła m.in. na maxcheatersa


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 13, 2018, 09:38:56 am »
Z tego co widziałem nie jest to poprawione i błąd jest duplikowany dalej, np. w prezentacji, która poszła m.in. na maxcheatersa

Zapomniałem... Już poprawione.

Poza tym, zachęcam do wrzucania reklamy serwera (i dbania o nią) na różne fora dotyczące Lineage 2, oraz Fanpage na FB.
Linki z wrzutkami wysyłajcie mi na PW, albo zrobimy specjalny temat na wasze linki. Pomoc w reklamie będzie nagrodzona!

//edit.
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=62661.msg714360#msg714360
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2018, 09:52:40 am wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 13, 2018, 09:58:41 am »
Po co Wam forum serwera, skoro w ogóle go nie sprawdzacie? Od kilku dni wisi mój topic z requestem o powiększenie / zniesienie limitu boxów. Piszecie, że celujecie w EU community, a administracja z EU serwerów, szanująca potencjalnych graczy, na bieżąco by nadzorowała forum i odpisywała w tematach.

Rozumiem, że macie sporo pracy przed startem serwera, ale nadzorowanie forum jest jedną z nich. Jeśli nie wyrabiacie czasowo, ogarnijcie sobie moderatora, który będzie zbierał najważniejsze pytania i przekazywał je wyżej...


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 13, 2018, 10:01:55 am »
Po co Wam forum serwera, skoro w ogóle go nie sprawdzacie? Od kilku dni wisi mój topic z requestem o powiększenie / zniesienie limitu boxów. Piszecie, że celujecie w EU community, a administracja z EU serwerów, szanująca potencjalnych graczy, na bieżąco by nadzorowała forum i odpisywała w tematach.

Rozumiem, że macie sporo pracy przed startem serwera, ale nadzorowanie forum jest jedną z nich. Jeśli nie wyrabiacie czasowo, ogarnijcie sobie moderatora, który będzie zbierał najważniejsze pytania i przekazywał je wyżej...

Czytałem temat i nic nie odpisywałem gdyż:
1.Czekałem na wypowiedz większej ilości graczy.
2.Pisałem Ci gdzie masz się zgłosić z pytaniem/prośbą o zmianę ilości Boxów.

(Jak się przyjrzysz forum to w innych postach pisze na bieżąco.)



  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 13, 2018, 11:42:09 am »
Wybacz, ale jak na serwer, który startuje za dwa tygodnie, to forum jest "pretty much dead" - i zanim doczekamy się konkretnej odpowiedzi, większość osób pewnie już będzie grała na innych projektach.

Advertisement leży i kwiczy - i jak tak dalej pójdzie, niestety nie spodziewałabym się za dużego online..

A odsyłanie do pozostałych członków administracji w celu spamowania im prywatnej wiadomości, tudzież na FB nawet nie skomentuję, bo o profesjonalizmie to za dobrze nie wróży...


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 13, 2018, 12:12:23 pm »
Wybacz, ale jak na serwer, który startuje za dwa tygodnie, to forum jest "pretty much dead" - i zanim doczekamy się konkretnej odpowiedzi, większość osób pewnie już będzie grała na innych projektach.

Advertisement leży i kwiczy - i jak tak dalej pójdzie, niestety nie spodziewałabym się za dużego online..

A odsyłanie do pozostałych członków administracji w celu spamowania im prywatnej wiadomości, tudzież na FB nawet nie skomentuję, bo o profesjonalizmie to za dobrze nie wróży...

Chodziło mi o to byś napisał do osób decyzyjnych w tej sprawie i zapewne w ciągu kilku godzin otrzymał byś odpowiedz z wyjaśnieniami, a co do FB chodziło mi o ich Fanpage https://www.facebook.com/Lineage2ComPl/ Tutaj złapiesz Administrację Live...

Reklamy na topkach etc już poszły.... Sam wszystkiego jednocześnie nie zrobię...  :)

Co do forum, dostałeś kilka odpowiedzi... A jest mało ruchliwe gdyż głównie wszystko skupiło się tutaj, tak naprawdę reklama international jest może od tygodnia? A premium od dziś...

Jeżeli chodzi o moje zdanie w temacie boxów to może być 1+2 (chociaż granie sam ze sobą to trochę lipa), ale nie jestem osobą w pełni decyzyjną w tym temacie...



  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 13, 2018, 12:50:06 pm »
Asgota nie uważasz ze autoloot a raczej jego brak moze spowodowac niepotrzebne lagi na serwerze? mam na mysli masę śmieci które będą leżeć na ziemi bo nikt tego nie będzie podnosić ???

Nieraz byłem świadkiem jak w miejscowkach gdzie się farmi itp leżała masa śmieci bo nikt tego nie podnosił a taka masa na wielu miejscach napewno wpływa na płynność rozgrywki

Rozumiem cię że dążysz do starego dobrego Interlude ale może warto to rozważyć wkoncu czy to nuke czy dd kazdy musi podnosić :D

Jeśli masz lagi na interludzie od tego ze drop leży na ziemi to brak pytań, ta gra ma wymagania praktycznie zerowe.
Addicted


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 13, 2018, 01:08:01 pm »
Asgota nie uważasz ze autoloot a raczej jego brak moze spowodowac niepotrzebne lagi na serwerze? mam na mysli masę śmieci które będą leżeć na ziemi bo nikt tego nie będzie podnosić ???

Nieraz byłem świadkiem jak w miejscowkach gdzie się farmi itp leżała masa śmieci bo nikt tego nie podnosił a taka masa na wielu miejscach napewno wpływa na płynność rozgrywki

Rozumiem cię że dążysz do starego dobrego Interlude ale może warto to rozważyć wkoncu czy to nuke czy dd kazdy musi podnosić :D

Jeśli masz lagi na interludzie od tego ze drop leży na ziemi to brak pytań, ta gra ma wymagania praktycznie zerowe.

Chodziło mu raczej o lagi po stronie servera. Chociaż przy współczesnych serwerach to tez mało możliwe :D

drop będzie znikał po 10minutach.



  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 13, 2018, 01:33:38 pm »
nie wiem po co to owijanie w bawełne z lagami przy dropie, wystarczy napisać, że się jest mid/high rate playerem :)


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 13, 2018, 01:54:56 pm »
dla twojej wiadomości yTr jestem starym graczem Lineage II i moja przygoda z ta grą zaczela sie 12 lat temu gdy przez 7 lat grałem na sieci Dragon  Network na ktorej znajdowały sie serwery x5 x10 x15 x30 gdzie grało po 2-3k ludzi na kazdym z nich i drop wypadał na ziemie po kilku godzinach farmy od restartu dało sie odczuć lagi po stronie serwera rzecz jasna jeśli chodzi o gre wiec chciałem się upewnić jak to będzie tutaj.


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 13, 2018, 02:00:57 pm »
Nie zaprzeczam, ten problem mógł mieć miejsce, ale jak sam wspomniałeś, 12 lat temu..
Addicted


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 13, 2018, 04:58:16 pm »
jqa dalej czekam na podstawowe info dotyczace donacji - czy bedzie mozliwosc wykupienia buffa po 61 lvlu ? Np cos jak buff pp+se z buffami do 76 lvlu ?
Nie chce mis sie targac martwego konta tylko po to zeby raz na 20 min sie przebuffowac.
Castani


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 13, 2018, 05:58:17 pm »
Sheani chcesz buffera idz na mid/high rate :D tam napewno bedziesz koksem z full buffem :D
przeczytaj kilka wiadomości wyżej to nie ma byc gra solo ludzie nastawiaja sie tu na gre z supportem jako main a nie martwe konto które będziesz ciągnął za plecami :D

Twórcy serwa chcą by support był grywalny i ja popieram brak buffa po 61 lvl niech ludzie graja WC,PP,BD,SWS na tym ta gra polega


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 13, 2018, 06:42:51 pm »
ale bredzisz
po pierwsze support bedzie grywalny bo licza sie buffy po 76 jak cov reneval syrena/vamp
po drugie co w takim wypadku z buffem dostepnym do lvla 61.. wtedy support magicznie bedzie grywalny mimo buffa ? czysta hipokryzja...
po trzecie - to juz nie te czasy ze ludzie maja po 12h na gre dzien w dzien dlatego serwery sie zmieniaja daja dostep do buffa albo mozliwosc odpalenia kilku kont tym bardziej ze z wiekiem ta gra to sie robi single player dla odstresowania ewentualnie granie z grupka znajomych a nie planowanie klanowe z rozpisanymi cp na 2 miechy przed startem
Castani


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 13, 2018, 07:34:35 pm »
+1 dla Sheani.

Boxy na buffy mogę ciągnąć, podzielę się ze znajomym, ale limit 2 boxów per PC nas odstrasza, łącznie z naszymi złotówkami, które mogłyby pójść na donate :)


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 13, 2018, 08:03:23 pm »
łącznie z naszymi złotówkami, które mogłyby pójść na donate :)

To brzmi jak "Takie tam, zrób więcej boxów będziesz miał więcej donate" :D

Nie kupisz nas :)
Jak Shaniqu się zgodzi na 1+2 albo całkowity OFF limitu to będzie zdjęty.


Co do buffów. Na tą chwile będzie tylko przerobiony Newbie i on będzie dawał buffy z opisu serwera.
Dodatkowo z donate chcemy zrobić coś na zasadzie tych Koktajli z np H5. i w nich będzie zawarty podstawowy buff dla Maga i Woja. (prawdopodobnie będzie to wyglądać jak na H5 właśnie)
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2018, 08:05:53 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 13, 2018, 09:27:01 pm »
Tak miało zabrzmieć, ale raczej w formie żartu :)

Tak czy inaczej czekam na rozwój sytuacji. Glupio by było pominąć projekt, nad którym polska ekipa już pracuje kawałek czasu, no ale cóż... męczyć się na dwóch oknach nie zamierzam :)

Miłego wieczoru.


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 13, 2018, 10:26:23 pm »
dwa okna własnie zmuszają do współpracy z klanem a na tym polega ta gra, ale nie zabiera Ci to mozliwosci farmu, mozesz sobie lognąc swojego boxa buffera albo jeszcze lepiej kumpla z klanu i isc koksac, to nie high rate na którym sam biegasz nabuffowany jak swinia po end game spotach i robisz pvp z połową pt na plecach z gośćiem który po drugiej stronie robi to samo...bedzie fajnie ale tylko przez miesiąc. I nie kupuje osobiscie gadki a co z krasiem w miescie? mozesz miec i 5ciu na offline shopie nato niema byc limitu
Common sense
So rare that it's a super power


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 13, 2018, 11:57:54 pm »
Tak miało zabrzmieć, ale raczej w formie żartu :)

Tak czy inaczej czekam na rozwój sytuacji. Glupio by było pominąć projekt, nad którym polska ekipa już pracuje kawałek czasu, no ale cóż... męczyć się na dwóch oknach nie zamierzam :)

Miłego wieczoru.

odpal drugiego kompa i masz 4 konta :D



  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 14, 2018, 07:02:35 am »
Cytuj

odpal drugiego kompa i masz 4 konta :D

I w tym momencie takim głupim gadaniem zniecheciłeś wiele osób do zagrania. Zachowujesz sie jak rozwydrzone dziecko zamiast posłuchać ludzi. Ja rozumiem jest pewien koncept którego się trzymacie ale mam wrażenie, że  w takim razie po cholere zadawac pytanie do potencjalnych graczy skoro ich pomysły macie w d... Teraz mam wrażenie, że to przyslowiowy Januszowy serwer dla dzieciaków z kasą rodziców. No cóż scena l2 umarła teraz to widocznie szybki zwrot unwestycyjny co chwila otwierając servy.  Kolejna kwestia na logikę. Po co tworzyć przepis który można ominąć bezproblemu?
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2018, 07:04:14 am wysłana przez Foreps »


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 14, 2018, 08:07:58 am »
Cytuj

odpal drugiego kompa i masz 4 konta :D

I w tym momencie takim głupim gadaniem zniecheciłeś wiele osób do zagrania. Zachowujesz sie jak rozwydrzone dziecko zamiast posłuchać ludzi. Ja rozumiem jest pewien koncept którego się trzymacie ale mam wrażenie, że  w takim razie po cholere zadawac pytanie do potencjalnych graczy skoro ich pomysły macie w d... Teraz mam wrażenie, że to przyslowiowy Januszowy serwer dla dzieciaków z kasą rodziców. No cóż scena l2 umarła teraz to widocznie szybki zwrot unwestycyjny co chwila otwierając servy.  Kolejna kwestia na logikę. Po co tworzyć przepis który można ominąć bezproblemu?


Pewnego razu lew kazał się zebrać wszystkim zwierzętom na polance i powiedział tak: Wszyscy którzy uważają się za pięknych niech staną po lewej stronie, zaś wszyscy którzy uważają się za mądrych po prawej stronie. Zwierzęta posłusznie wykonały polecenie lwa. Na środku została tylko żaba. Lew podchodzi do niej i pyta: Dlaczego nie wypełniłaś mojego polecenia kazałem ci wybrać stronę? Żaba odpowiedziała: No przecież się nie rozerwę.

Podobnie jest w tym przypadku. Nie da się zadowolić wszystkich i wybrać tylko 1 strony, bo istnieje spora grupa graczy którzy nie chcą boxów  i jest spora grupa graczy którzy chcieli by boxy bez limitu. Już dawno temu była ankieta w której większość graczy wybrała najbardziej kompromisowe rozwiązanie czyli 1+1 (postąpili wiec dokładnie jak żaba z anegdoty, chcą boxy ale z limitami). Administracja tego serwera zachowując limit 1+1 zadowala właśnie tych graczy którzy postanowili pozostać w rozkroku między stronami. I to według mnie jest najrozsądniejsze co można zrobić.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 14, 2018, 09:31:20 am »
Cytuj

odpal drugiego kompa i masz 4 konta :D

I w tym momencie takim głupim gadaniem zniecheciłeś wiele osób do zagrania. Zachowujesz sie jak rozwydrzone dziecko zamiast posłuchać ludzi. Ja rozumiem jest pewien koncept którego się trzymacie ale mam wrażenie, że  w takim razie po cholere zadawac pytanie do potencjalnych graczy skoro ich pomysły macie w d... Teraz mam wrażenie, że to przyslowiowy Januszowy serwer dla dzieciaków z kasą rodziców. No cóż scena l2 umarła teraz to widocznie szybki zwrot unwestycyjny co chwila otwierając servy.  Kolejna kwestia na logikę. Po co tworzyć przepis który można ominąć bezproblemu?


Pewnego razu lew kazał się zebrać wszystkim zwierzętom na polance i powiedział tak: Wszyscy którzy uważają się za pięknych niech staną po lewej stronie, zaś wszyscy którzy uważają się za mądrych po prawej stronie. Zwierzęta posłusznie wykonały polecenie lwa. Na środku została tylko żaba. Lew podchodzi do niej i pyta: Dlaczego nie wypełniłaś mojego polecenia kazałem ci wybrać stronę? Żaba odpowiedziała: No przecież się nie rozerwę.

Podobnie jest w tym przypadku. Nie da się zadowolić wszystkich i wybrać tylko 1 strony, bo istnieje spora grupa graczy którzy nie chcą boxów  i jest spora grupa graczy którzy chcieli by boxy bez limitu. Już dawno temu była ankieta w której większość graczy wybrała najbardziej kompromisowe rozwiązanie czyli 1+1 (postąpili wiec dokładnie jak żaba z anegdoty, chcą boxy ale z limitami). Administracja tego serwera zachowując limit 1+1 zadowala właśnie tych graczy którzy postanowili pozostać w rozkroku między stronami. I to według mnie jest najrozsądniejsze co można zrobić.

dokładnie.

Cytuj

odpal drugiego kompa i masz 4 konta :D

I w tym momencie takim głupim gadaniem zniecheciłeś wiele osób do zagrania. Zachowujesz sie jak rozwydrzone dziecko zamiast posłuchać ludzi. Ja rozumiem jest pewien koncept którego się trzymacie ale mam wrażenie, że  w takim razie po cholere zadawac pytanie do potencjalnych graczy skoro ich pomysły macie w d... Teraz mam wrażenie, że to przyslowiowy Januszowy serwer dla dzieciaków z kasą rodziców. No cóż scena l2 umarła teraz to widocznie szybki zwrot unwestycyjny co chwila otwierając servy.  Kolejna kwestia na logikę. Po co tworzyć przepis który można ominąć bezproblemu?

Kolego w 99,9% omijasz blikadę boxów kolejnym komputerem, gdyż nie możemy blokować waszych klientów po IP, dlaczego? wyobraź sobie że dla przykładu masz dwóch braci i wszyscy trzej chcecie zagrać w jednym momencie... Chyba dalej nie muszę tłumaczyć?
Blokada HWID działa tylko na dany komputer... Jest to logiczne czy nie?

Napisałem mu to dla żartu, a ty robisz z tego aferę jakbym go co najmniej tutaj obrażał...

Dalej, oto wynik ankiety dotyczącej boxów:


I teraz powiedz sam, 2 albo 3 graczy prosi o podniesienie limitów boxów do 1+2, co byś zrobił na moim miejscu?

A i tak jeszcze mi się przypomniało:
Cytuj
Ilość aktywnych kont na HWID 1 + 1

Czy przepis został złamany?
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2018, 09:34:59 am wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 14, 2018, 09:50:52 am »
To nie będzie banow za granie samemu na 2 kompy? Powinien byc reaport i ban bo inaczej ten limit boxow jest faktycznie bez sensu
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 14, 2018, 10:43:39 am »
Chciałabym tylko dodać, że niektórzy dowiedzieli się o serwerze dopiero na przestrzeni dwóch ostatnich miesięcy, już nie wspominam o EU community, których widzę śladowe ilości, natomiast wspomniana ankieta była kawał czasu temu...

Na obecną chwilę, życzę Wam powodzenia i dotrzymania terminu Grand Openingu - cytując znajomego - "będę w szoku jak się wyrobią z taką ilością mnożących się defektów".