Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - Server Resurrection 21.12.2018  (Przeczytany 61916 razy)

  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 14, 2018, 10:50:49 am »
Cytuj

odpal drugiego kompa i masz 4 konta :D

I w tym momencie takim głupim gadaniem zniecheciłeś wiele osób do zagrania. Zachowujesz sie jak rozwydrzone dziecko zamiast posłuchać ludzi. Ja rozumiem jest pewien koncept którego się trzymacie ale mam wrażenie, że  w takim razie po cholere zadawac pytanie do potencjalnych graczy skoro ich pomysły macie w d... Teraz mam wrażenie, że to przyslowiowy Januszowy serwer dla dzieciaków z kasą rodziców. No cóż scena l2 umarła teraz to widocznie szybki zwrot unwestycyjny co chwila otwierając servy.  Kolejna kwestia na logikę. Po co tworzyć przepis który można ominąć bezproblemu?

Na dexie classicu tez tak GM napisal i ludzie grali.
Kto ma 2 kompy niech gra na dexie tak bylo i nikt nie narzekal ludzie bardziej chwalili bo nie trzeba bylo
zerga boxow logowac ;p

Ale +1 box z premki to by byla dobra opcja nie powiem
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2018, 10:52:23 am wysłana przez born2b3wildLOL »


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 14, 2018, 11:11:41 am »
I że niby jak by to miało działać? Zakładając, że premium jest per Account / Char, wykupuję premię na dwóch kontach - czyli mam +2 boxy. Podobnie robię z pozostałymi kontami i szybko dobijam do 8 boxów :) wtedy limit sensu nie ma, przynajmniej pieniążki z donate się zgadzają.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 14, 2018, 11:19:19 am »
Cytuj

odpal drugiego kompa i masz 4 konta :D

I w tym momencie takim głupim gadaniem zniecheciłeś wiele osób do zagrania. Zachowujesz sie jak rozwydrzone dziecko zamiast posłuchać ludzi. Ja rozumiem jest pewien koncept którego się trzymacie ale mam wrażenie, że  w takim razie po cholere zadawac pytanie do potencjalnych graczy skoro ich pomysły macie w d... Teraz mam wrażenie, że to przyslowiowy Januszowy serwer dla dzieciaków z kasą rodziców. No cóż scena l2 umarła teraz to widocznie szybki zwrot unwestycyjny co chwila otwierając servy.  Kolejna kwestia na logikę. Po co tworzyć przepis który można ominąć bezproblemu?


Pewnego razu lew kazał się zebrać wszystkim zwierzętom na polance i powiedział tak: Wszyscy którzy uważają się za pięknych niech staną po lewej stronie, zaś wszyscy którzy uważają się za mądrych po prawej stronie. Zwierzęta posłusznie wykonały polecenie lwa. Na środku została tylko żaba. Lew podchodzi do niej i pyta: Dlaczego nie wypełniłaś mojego polecenia kazałem ci wybrać stronę? Żaba odpowiedziała: No przecież się nie rozerwę.

Podobnie jest w tym przypadku. Nie da się zadowolić wszystkich i wybrać tylko 1 strony, bo istnieje spora grupa graczy którzy nie chcą boxów  i jest spora grupa graczy którzy chcieli by boxy bez limitu. Już dawno temu była ankieta w której większość graczy wybrała najbardziej kompromisowe rozwiązanie czyli 1+1 (postąpili wiec dokładnie jak żaba z anegdoty, chcą boxy ale z limitami). Administracja tego serwera zachowując limit 1+1 zadowala właśnie tych graczy którzy postanowili pozostać w rozkroku między stronami. I to według mnie jest najrozsądniejsze co można zrobić.


Piękne były czasy sceny l2 kiedy gracze byli zintegrowani ze sobą. Jak wcześniej wspomniano, wszyscy współpracowali ze sobą i każdy miał przydzielone zadanie. Tylko pamietaj, że po tych kilku latach człowiekowowi też cyferki w wieku sie zmieniają i nie ma już tyle czasu. Młodzi nie grają już w wiekowe l2, a jak już zagrają to kwestia czasu zanim zmienią kolejny serwer. Dla serwerów dlugoterminowych jedynie  gracze wracający z sentymentu do l2 utrzymają pewien klimat. Mi to rybka czy czy bedzie dual box, triple box itd. bo jak bym miał zagrać to i tak bym grał w swoim rytmie. Kwestia jest to, że ludzie którzy wróca do l2 to gracze ktorzy zostaliby na dlugi czas ale pewne kwestie juz ich odstraszyly od tego serwera. Skoro i tak mozna pewne ogrniczenia obejsc to po co je na sile trzymac. Gracze starsi juz nie maja ochoty bawic sie w lewackie na sile wciskanie szczęścia gry na serwerze przez tworzony sztucznie klimat regulacjami. Serwer tworza gracze dlugoterminowi nawet jesli pograja maks 3/4 godziny w tygodniu. Przez podjescie staroswieckie z mlodziencza fantazja kilku porzadnych starych wyjadaczy juz zrezygnowalo.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 14, 2018, 11:31:25 am »
Cytuj

odpal drugiego kompa i masz 4 konta :D

I w tym momencie takim głupim gadaniem zniecheciłeś wiele osób do zagrania. Zachowujesz sie jak rozwydrzone dziecko zamiast posłuchać ludzi. Ja rozumiem jest pewien koncept którego się trzymacie ale mam wrażenie, że  w takim razie po cholere zadawac pytanie do potencjalnych graczy skoro ich pomysły macie w d... Teraz mam wrażenie, że to przyslowiowy Januszowy serwer dla dzieciaków z kasą rodziców. No cóż scena l2 umarła teraz to widocznie szybki zwrot unwestycyjny co chwila otwierając servy.  Kolejna kwestia na logikę. Po co tworzyć przepis który można ominąć bezproblemu?


Pewnego razu lew kazał się zebrać wszystkim zwierzętom na polance i powiedział tak: Wszyscy którzy uważają się za pięknych niech staną po lewej stronie, zaś wszyscy którzy uważają się za mądrych po prawej stronie. Zwierzęta posłusznie wykonały polecenie lwa. Na środku została tylko żaba. Lew podchodzi do niej i pyta: Dlaczego nie wypełniłaś mojego polecenia kazałem ci wybrać stronę? Żaba odpowiedziała: No przecież się nie rozerwę.

Podobnie jest w tym przypadku. Nie da się zadowolić wszystkich i wybrać tylko 1 strony, bo istnieje spora grupa graczy którzy nie chcą boxów  i jest spora grupa graczy którzy chcieli by boxy bez limitu. Już dawno temu była ankieta w której większość graczy wybrała najbardziej kompromisowe rozwiązanie czyli 1+1 (postąpili wiec dokładnie jak żaba z anegdoty, chcą boxy ale z limitami). Administracja tego serwera zachowując limit 1+1 zadowala właśnie tych graczy którzy postanowili pozostać w rozkroku między stronami. I to według mnie jest najrozsądniejsze co można zrobić.


Piękne były czasy sceny l2 kiedy gracze byli zintegrowani ze sobą. Jak wcześniej wspomniano, wszyscy współpracowali ze sobą i każdy miał przydzielone zadanie. Tylko pamietaj, że po tych kilku latach człowiekowowi też cyferki w wieku sie zmieniają i nie ma już tyle czasu. Młodzi nie grają już w wiekowe l2, a jak już zagrają to kwestia czasu zanim zmienią kolejny serwer. Dla serwerów dlugoterminowych jedynie  gracze wracający z sentymentu do l2 utrzymają pewien klimat. Mi to rybka czy czy bedzie dual box, triple box itd. bo jak bym miał zagrać to i tak bym grał w swoim rytmie. Kwestia jest to, że ludzie którzy wróca do l2 to gracze ktorzy zostaliby na dlugi czas ale pewne kwestie juz ich odstraszyly od tego serwera. Skoro i tak mozna pewne ogrniczenia obejsc to po co je na sile trzymac. Gracze starsi juz nie maja ochoty bawic sie w lewackie na sile wciskanie szczęścia gry na serwerze przez tworzony sztucznie klimat regulacjami. Serwer tworza gracze dlugoterminowi nawet jesli pograja maks 3/4 godziny w tygodniu. Przez podjescie staroswieckie z mlodziencza fantazja kilku porzadnych starych wyjadaczy juz zrezygnowalo.

Jakich zasad byś nie wprowadzał ( z boxami czy bez ) to i tak część graczy zrezygnuje i nie odwiedzi serwera ( bo jak już wspomniałem wszystkim nie dogodzisz ). Istotną kwestią pozostaje jedynie to żeby limit boxów nie był bezsensowny ( żeby nie było to martwe prawo i żeby wymusić jego przestrzeganie). Ale to są już kwestie techniczne i w tych sprawach powinien się wypowiedzieć ktoś kompetentny np. Asgota.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 14, 2018, 11:46:38 am »
I to jest istota problemu, martwe przepisy bez logiki. Przez to, że poczytałem sobie o poprzednich projektach Asgoty i ślędzę poczynania co do tego projektu. Plan mam taki, że jeżeli serw będzie kwitł to wraz z znajomymi wrócimy do l2 w połowie lipca. Wtedy się przekonamy co klimat serwera będzie sobą reprezentował.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 14, 2018, 12:19:28 pm »
Powiem wam szczerze. Ja jestem głównie od strony technicznej, czyli naprawa bugów, ustawienie serwera, kontrola maszyny, zabezpieczenia itd. No ale jak widać zajmuje się też innymi sprawami.
Od napisania regulaminu itp. spraw jest ekipa tego forum, Soulern ma napisać regulamin, jakie prawo oni ustalą na serwerze, takie będzie przestrzegane.
Będą kary za kilka komputerów to będą, nie będzie to nie będzie...

Moje zdanie co do boxów jest następujące, każdy sam decyduje czy gra z innymi graczami czy solo, jedni wolą biegać z CP inni wolą mieć CP odpalone na swoim kompie... Dla mnie każdy powinien zdecydować jaki styl gry sobie obierze...
Prawda jest taka że gracze L2 nie są już dziećmi i nie narzuci im się czegoś na siłę, nie podpasuje to po prostu nie zagra i tyle...

Była ankieta dotycząca HWID i ja się tego aktualnie trzymam, jeżeli jednak szefostwo zadecyduje o zmianie będę się trzymał tej zmiany, proste...

Trzeba czekać na regulamin, wtedy wszystko będzie jasne.
Zaraz wyślę PW do Soulerna jak on z tym tam stoi.



  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -2

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 14, 2018, 12:21:43 pm »
I że niby jak by to miało działać? Zakładając, że premium jest per Account / Char, wykupuję premię na dwóch kontach - czyli mam +2 boxy. Podobnie robię z pozostałymi kontami i szybko dobijam do 8 boxów :) wtedy limit sensu nie ma, przynajmniej pieniążki z donate się zgadzają.

to juz lepiej te pieniądze przeznaczyć na gre single player, efekt podobny. To jest MMO, chesz full bufki to graj z ludźmi, każdy po jednym boxie. Albo out?


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 14, 2018, 12:33:12 pm »
Odnosząc się do komentarza powyżej, requestuję o 0 boxów, wszystkie itemy z C włącznie tylko z crafta + retail luxury oraz newbie buffy retail like. Już się je mogę doczekać PPków i SEków sprzedających buffy w mieście.

Wtedy zobaczymy prawdziwe MMO, jakie chce Costey i inni gracze typu "grasz solo? Spier*alaj ".

Brak słów, ale chyba po prostu odzwyczaiłam się od polskiego community...


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 14, 2018, 12:55:46 pm »
Będą kary za kilka komputerów to będą, nie będzie to nie będzie...


Bez urazy Asgota. Ale to stwierdzenie pachnie lekką hipokryzją. Wóz albo przewóz. Chcecie wprowadzić kary za multibox to wprowadźcie narzędzia do ich egzekwowania. Nie chcecie karać za multibox to znieście ograniczenie limitu boxów. Nic tak nie denerwuje ludzi jak bezkarność innych łamiących prawo. Całkowity zakaz boxów uważam za nieporozumienie i takiego serwera nie odwiedzę. Mam nadzieję że podejmiecie słuszną decyzję.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 14, 2018, 01:01:24 pm »
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2018, 01:03:48 pm wysłana przez camar »


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 14, 2018, 01:04:33 pm »
Piękne były czasy sceny l2 kiedy gracze byli zintegrowani ze sobą. Jak wcześniej wspomniano, wszyscy współpracowali ze sobą i każdy miał przydzielone zadanie.
Wspomnienia, ale nie wrócisz do tamtych czasów. Nikt już nie ma czasu by siedzieć po kilka godzin dziennie w grze.
Te nowe serwery najzwyczajniej dopasowały się do wymagań graczy - tych którzy nie mają już czasu za to bardziej zasobne portfele. Masz też część graczy wychowanych na high rate l2j, którzy mają zupełnie inne preferencje i bugi im nie przeszkadzają.

Oczywiście każdy musi postawić sobie pytanie - gdzie jest ta granica przy której uznam, że ciągle gram w grę której klimat jest wystarczająco podobny do pierwotnego L2 - i tak, by nie tracić za dużo czasu, mieć rozrywkę i nie było debalansu gry.
I każdy sam określa ten swój próg.

Dlatego kłótnie i na siłę forsowanie swojej wizji jest bezsensowne. Administratorzy zrobią tak jak im pasuje a Tobie przyjdzie jedynie dokonać wyboru - albo gram tu, albo gdzie indziej, albo nie gram w ogóle.

Dodam tylko, że oglądając co się dzieje aktualnie na privach zauważyłem, ze brakuje jednego typu serwerów. Aż dziwne, ze nikt nie odważył się postawić czegoś takiego. Jakiego? A to już nieistotne.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 14, 2018, 02:13:59 pm »
Piękne były czasy sceny l2 kiedy gracze byli zintegrowani ze sobą. Jak wcześniej wspomniano, wszyscy współpracowali ze sobą i każdy miał przydzielone zadanie.
Wspomnienia, ale nie wrócisz do tamtych czasów. Nikt już nie ma czasu by siedzieć po kilka godzin dziennie w grze.
Te nowe serwery najzwyczajniej dopasowały się do wymagań graczy - tych którzy nie mają już czasu za to bardziej zasobne portfele. Masz też część graczy wychowanych na high rate l2j, którzy mają zupełnie inne preferencje i bugi im nie przeszkadzają.

Oczywiście każdy musi postawić sobie pytanie - gdzie jest ta granica przy której uznam, że ciągle gram w grę której klimat jest wystarczająco podobny do pierwotnego L2 - i tak, by nie tracić za dużo czasu, mieć rozrywkę i nie było debalansu gry.
I każdy sam określa ten swój próg.

Dlatego kłótnie i na siłę forsowanie swojej wizji jest bezsensowne. Administratorzy zrobią tak jak im pasuje a Tobie przyjdzie jedynie dokonać wyboru - albo gram tu, albo gdzie indziej, albo nie gram w ogóle.

Dodam tylko, że oglądając co się dzieje aktualnie na privach zauważyłem, ze brakuje jednego typu serwerów. Aż dziwne, ze nikt nie odważył się postawić czegoś takiego. Jakiego? A to już nieistotne.

Ale tu jest tego typu problem, że nie pewne elementy nie mają ani składu ani ładu i nie dopasujesz się bo poprostu rozwiązanie w obecnym stanie informacji jest bezsensowne.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 14, 2018, 02:31:36 pm »
Ale tu jest tego typu problem, że nie pewne elementy nie mają ani składu ani ładu i nie dopasujesz się bo poprostu rozwiązanie w obecnym stanie informacji jest bezsensowne.

Dziś wieczorem będę się słyszał z administracją tego forum i sprawa będzie wyjaśniona...



  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 14, 2018, 03:40:43 pm »
Asygota ile trzeba wylozyc zebys mi postawil serwer taki jak ja chce ? Serio sie pytam.
Castani


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 14, 2018, 03:42:41 pm »
Asygota ile trzeba wylozyc zebys mi postawil serwer taki jak ja chce ? Serio sie pytam.

Pińcet plus.

A to serio, mam kogos kto razem z plikami może postawić całość wedle życzenia klienta, ale to drogi gips.
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2018, 03:46:14 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 14, 2018, 06:40:00 pm »
To kwota oscylacyjna jakas z 500euro ?
Castani


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 14, 2018, 11:38:57 pm »
To kwota oscylacyjna jakas z 500euro ?

Jak poważnie się tym interesujesz to PW, nakieruje cię na odpowiednie osoby.
Ale nie, wiele więcej, zależy to też w sumie od twoich umiejętności...



  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 15, 2018, 12:16:33 am »
[...] Dodam tylko, że oglądając co się dzieje aktualnie na privach zauważyłem, ze brakuje jednego typu serwerów. Aż dziwne, ze nikt nie odważył się postawić czegoś takiego. Jakiego? A to już nieistotne.

Aż się zalogowałem :). Ty tajemnicza postacio!


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 15, 2018, 06:18:46 am »
Na dniach rozpoczęła się akcja promowania serwera w internetowych rankingach i dopiero gromadzimy nasze startowe community. Aby umożliwić zabranie głosu wszystkim rzeczywiście zainteresowanym grą na serwerze, za tydzień w poniedziałek 21.05 ruszy nowa, krótka ankieta, w której zbadamy, co uważacie o kwestii ilości dopuszczalnych boxów.
Poza tym wkrótce na forum i witrynie serwera pojawi się regulamin w języku angielskim, zawierający informacje o tym, co będzie mile, a co niemile u nas widziane.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 15, 2018, 07:25:20 am »
Na dniach rozpoczęła się akcja promowania serwera w internetowych rankingach i dopiero gromadzimy nasze startowe community. Aby umożliwić zabranie głosu wszystkim rzeczywiście zainteresowanym grą na serwerze, za tydzień w poniedziałek 21.05 ruszy nowa, krótka ankieta, w której zbadamy, co uważacie o kwestii ilości dopuszczalnych boxów.
Poza tym wkrótce na forum i witrynie serwera pojawi się regulamin w języku angielskim, zawierający informacje o tym, co będzie mile, a co niemile u nas widziane.

Czyli zakładając czysto hipotetycznie że wynik ankiety będzie podobny czyli gracze wybiorą 1+1 to jeśli ktoś będzie używał multiboxa to będziecie się jedynie "krzywo patrzyć" i nie spotkają go żadne konsekwencje? To nie wystarczy. Jest sporo takich ludzi po których wszystko spływa jak po kaczce i w ten sposób będziecie mieli sporo nadmiarowych boxów bo ich właściciele pomyślą : nie zbanują mnie i tak przecież robię im dotacje na serwer. Prawo którego nikt nie przestrzega jest bardzo irytujące i odstrasza wielu graczy. Jeśli nie potraficie dopilnować przestrzegania dobrych obyczajów napiszcie wprost :multibox nam się nie podoba ale nie będziemy za niego karać.


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 15, 2018, 07:36:24 am »
Aż się zalogowałem :). Ty tajemnicza postacio!
Nie.. nie dam się podpuścić.
Nie zdradzę pomysłu, bo i tak byłby poddany krytyce i wyśmiany, poza tym to już offtopic, poza tym kto wie, może to ten serwer będzie taki.
Sam jestem ciekawy, może będzie to drugi znany po Gravelnadzie i Allsronie polski serwer?
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 15, 2018, 07:52:21 am »
Na dniach rozpoczęła się akcja promowania serwera w internetowych rankingach i dopiero gromadzimy nasze startowe community. Aby umożliwić zabranie głosu wszystkim rzeczywiście zainteresowanym grą na serwerze, za tydzień w poniedziałek 21.05 ruszy nowa, krótka ankieta, w której zbadamy, co uważacie o kwestii ilości dopuszczalnych boxów.
Poza tym wkrótce na forum i witrynie serwera pojawi się regulamin w języku angielskim, zawierający informacje o tym, co będzie mile, a co niemile u nas widziane.

Czyli zakładając czysto hipotetycznie że wynik ankiety będzie podobny czyli gracze wybiorą 1+1 to jeśli ktoś będzie używał multiboxa to będziecie się jedynie "krzywo patrzyć" i nie spotkają go żadne konsekwencje? To nie wystarczy. Jest sporo takich ludzi po których wszystko spływa jak po kaczce i w ten sposób będziecie mieli sporo nadmiarowych boxów bo ich właściciele pomyślą : nie zbanują mnie i tak przecież robię im dotacje na serwer. Prawo którego nikt nie przestrzega jest bardzo irytujące i odstrasza wielu graczy. Jeśli nie potraficie dopilnować przestrzegania dobrych obyczajów napiszcie wprost :multibox nam się nie podoba ale nie będziemy za niego karać.

Zakładając czysto hipotetycznie, że wynik ankiety będzie podobny i gracze wybiorą 1+1, to jeśli ktoś będzie używał multiboksa ponad ustalony limit, to go zbanujemy.

Multiboksy mają w założeniu przyspieszyć i ułatwić rozgrywkę poprzez uniezależnianie się od obecności innych, żywych graczy. Przez wzgląd na ten cel rozważamy też możliwość wykupu dodatkowych slotów na multiboks - pieniądze na dotacje przeznacza się zasadniczo właśnie po to, by oszczędzić sobie czas. W ten sposób też uregulujemy ilość multiboksów, bo nie każdy będzie latał z party pełnym "duchów", tylko te mniej liczne osoby, które na ten cel poświęciły swoje środki.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 15, 2018, 08:02:45 am »

Przez wzgląd na ten cel rozważamy też możliwość wykupu dodatkowych slotów na multiboks - pieniądze na dotacje przeznacza się zasadniczo właśnie po to, by oszczędzić sobie czas. W ten sposób też uregulujemy ilość multiboksów, bo nie każdy będzie latał z party pełnym "duchów", tylko te mniej liczne osoby, które na ten cel poświęciły swoje środki.

W jaki sposób zwykły gracz rozróżni kto boxuje legalnie a kto nie ? Pytam jedynie przez wzgląd na poczucie sprawiedliwości z poziomu gracza.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 15, 2018, 08:06:49 am »
Box z doty na + .Co do reszty doty  to ta z E-Globala jest fajna jakbyscie sobie sciagneli taka
na wasz server to za duzo roboty by nie bylo z wymyslaniem.No oprocz tego odbanowania za hajsy
to jest perfecto


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: [L2J] L2Emi&L2com.pl - IL x7 - START 31.05.2018
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 15, 2018, 08:41:37 am »

Przez wzgląd na ten cel rozważamy też możliwość wykupu dodatkowych slotów na multiboks - pieniądze na dotacje przeznacza się zasadniczo właśnie po to, by oszczędzić sobie czas. W ten sposób też uregulujemy ilość multiboksów, bo nie każdy będzie latał z party pełnym "duchów", tylko te mniej liczne osoby, które na ten cel poświęciły swoje środki.

W jaki sposób zwykły gracz rozróżni kto boxuje legalnie a kto nie ? Pytam jedynie przez wzgląd na poczucie sprawiedliwości z poziomu gracza.

Jeśli będziesz uważać, że ktoś robi nielegalny multibox, to możesz go zareportować. Po ocenie przypadku najwyżej odpowiemy, że dany user wykupił sobie sloty poprzez donate.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel