Witaj
Gość

Wątek: L2 sie tnie? Oto propozycja rozwiązania problemu :D  (Przeczytany 2720 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

L2 sie tnie? Oto propozycja rozwiązania problemu :D
« dnia: Październik 08, 2013, 09:53:07 am »
Witam,
pewnie nie będąc odosobnionym przypadkiem miałem problemy z grą. Przy większym młynie na ekranie łapała zwiechy i FPS spadał do śmiesznie niskich wartości. Szukałem rozwiązania tego problemu, instalowałem zawsze najnowsze sterowniki, wyłączałem niepotrzebne procesy. Nie zawsze się to sprawdzało. Ratunkiem okazał się program "RAZER GAME BOOSTER". Z moich obserwacji niewielu graczy zna ten program, a poprawia on jakość rozrywki w stopniu, moim zdaniem przynajmniej zadowalającym. Program obsługuje się w sposób bardzo intuicyjny.
Program ściągamy z internetu, jest on darmowy.
Ja pobrałem ze strony:
http://www.dobreprogramy.pl/Razer-Game-Booster,Program,Windows,26748.html
Następnie instalujemy, czyli klikamy "next", ja pomijam instalowanie dodatków :D
Po uruchomieniu ukazuje nam się ekran główny, w górnym lewym rogu są zakładki, w zakładce "games można dodać grę, tak by automatycznie przy jej uruchamianiu "zboostować" nasz komputer. Druga zakładka "UTILITIES" pozwala na ręczne włączenie "BOOSTA". Wystarczy kliknąć na "boost now", a po skończeniu gry kliknąć na boost off, żeby wrócić do ustawień z przed podniesienia wydajności.
Program wyciąga więcej z naszych komputerów, ale przy słabszych procesorach może zmniejszyć ich żywotność. Dlatego ostrzegam, żeby nie było potem flamu, że komputer popsułem. Na moim sprzęcie jakość rozrywki poszła bardzo do góry. Na teredora idę bez przycinki i nie ginę po drodze :P
na Youtubie można znaleźć wiele filmików pokazujących jak używać tego programu, np:
http://www.youtube.com/watch?v=BbxGonXxhyE
ale dotyczy to starszej wersji. Nowa wersja różni się szatą graficzną, ale interface jest podobnie skonstruowany.
Mam nadzieje, że się przyda :D
Pozdro, Dagoth616
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2013, 07:19:40 am wysłana przez Dagoth616 »