Witaj
Gość

Wątek: Co kto pije?  (Przeczytany 14700 razy)

  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Co kto pije?
« dnia: Styczeń 13, 2009, 11:38:31 am »
Dobra koniec tych teorii spiskowych, czas na coś przyjemniejszego :). Nie wiem czy taki temat był więc założę nowy. Ogólnie to chodzi o to jakie trunki piliście/pijecie, nazwy wódek, browarów albo jakie "ciekawe" drinki które piliście w życiu i polecacie (albo odradzacie). Ja może zacznę

-Wódka

Hmm nie przepadam, jak już pije to na weselach itp ogólnie tam gdzie się ruszać dużo trzeba. Inaczej szybko mnie ścina a czasem mam problemy żołądkowe. Gdzie te czasy gdy się składało z dziewczynami wszelkie żółte pieniążki żeby uzbierać na Pszenicznają albo spirolek od sąsiada ^^. Jeżeli chodzi o nazwę to piłem różne Bollsy Finlandie i nasz wyroby Polmosu ale najbardeziej ze wszystkich smakuje (i wchodzi) mi Artemida o smaku czarnej porzeczki z ukrainy. Jak dotąd nie piłem lepszej wódki a inne smaki Artemidy też się nie umywają

Wino -
Oczywiście tylko półsłodkie. Kiedyś szwagier przywiózł ukraińskie z takim wyciętym motylkiem przyklejonym na etykietę - pyszne. Ostatnio piłem bardzo dobre węgerskie Tokaji białe. Świetne. Z bardziej dostępnych to zawsze kupuję Varnę/Varnę 1440 czerwoną która jest super. Kosztuje tylko 15-17 zł a jest naprawdę dobra. No i oczywiście Igristoje koniecznie Sovietskoje :D
Najlepsze jednak wino które piłem robiła moja świętej pamięci babcia. To było winko z owoców róży.

Egzotyki
Hmm w zasadzie nie jestem koneserem ale piłem rum, whiskey, brandy i koniak. Tylko brandy mi jako tako smakowało reszta nie bardzo. Ale i tak nie mam co porównywać bo whisey była z USA ale w jakiejś plastikowje butelce a nie jakiś tam Johny Walker. Z chęcią kiedyś spróbuje sake.

Drinki
Też małe doświadczenie. Kiedyś piłem jednak jakiś zapalany i muszę powiedzieć że po jednym kieliszku już byłem bardzo wesoły i "elastyczny" xD. Drugi prawdopodobnie by mnie położył. Kiedyś nad jeziorem piliśmy wściekłego psa bo nie mieliśmy zapitki a zagryzka była uboga. Musze powiedzieć że bardzo dobra alternatywa :D

Piwo
Hmm najbardziej smakuje mi Heineken - ten smaczek tak jakoś zalatuje mi dymem spalonych liści albo trawką ^^. Z polskich to lech albo żywiec. Kiedyś lubiłem Warkę mocną ale teraz jakaś taka za słodka. Najgorsze co piłem to wojak z biedronki (nie ten co reklamowali). Naszykowaliśmy się kiedyś z bratem na picie i kupiliśmy jednego, to jak wypiliśmy go to odeszła nam ochota na te zgrzewki żywca co zostały. Trochę lepsze jest Karpackie supermocne ale to też tylko do nadziubania się. Bardzo smakują mi (i mojej mami która piwa nie lubi) ruskie plastiki. Najlepsze jest Xmilne Micne (z brązową etykietą nie zieloną) .

Dobra teraz wy.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2009, 01:01:33 pm »
Nareszcie jakiś sensowny temat w offtopie :D

Jeśli chodzi o trunki to jestem dosyć konserwatywny w ich doborze. Nie lubię eksperymentować za bardzo - szkoda mi na to kasy i zdrowia. Choć jak jest okazja to czasem coś nowego "chlupnę" :P


Zacznę od piwa:

- tanie, jak nie ma kasy (do 1.80 zł) - właściwie to byle co - może być jakiś szczoch z Carrefoura, VIP z Biedronki a z tych bardziej znanych Książ.

- droższe - w liceum preferowałem mocniejsze piwka - Warka Strong czy Dębowe Mocne. Z czasem ich smak zaczął mnie odrzucać. Teraz jestem wiernym fanem klasycznej Warki "Czerwonej", czasem też sięgam po Żywca/Carlsberg.


Wódki:

Wódy mało pijam z racji tego, że ćwiczę. Organizm potem "odpłaca" mi się i kondycha na następne 2 treningi spada, zresztą siłownia i alkohol nie idą w parze :x

- tanie - Starogardzka - dla mnie niczym nie różni się w smaku od dobrych, markowych wódek a przy tym jest tania.

- droższe - Kiedyś Bols, ale przerzuciłem się na Smirnoffa. Żubrówka też może być.


Wina:

Nie pijam. W Liceum - Cavalier Gold, ale to przeszłość :P


Egzotyki:

Tequila i Gin. Moim faworytem jest GIN Lubuski(ogólnie też gin, droższy i lepszy - Seagram) - wiele osób go nie znosi ze względu na "choinkowy" smak, dla mnie bomba - przynajmniej nikt mnie na imprezie nie opije :P W sumie kupuję go bardzo często. Trunek dla wybranych - albo się go kocha albo nienawidzi, na pewno nie można przejść obok niego obojętnie. Za Whisky nie przepadam - toż to perfumy  8)


Drinki:

Klasycznie - wściekły pies. Mój kolega jest od niego uzależniony ;) Fajnie "wchodzi" i przy tym dobrze smakuje. Szybko kopie, zdradliwy bo na wódce oparty. Jeszcze GIN z Tonikiem - mniam. Inne drinki nie wchodzą w grę - są za słodkie, np. Błękitna Laguna itp.


Jak sobie coś przypomnę to oczywiście dopiszę. Pogrubiłem nazwy trunków, które polecam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2009, 01:24:50 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: -1

  • Dla Brata Badź Bratem Nigdy Nie Udawaj
Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2009, 01:50:00 pm »
ehm, jestem za młody na piwa,wina,wódki ;)
piję COLE ;D



Staram się pomagać gdy mogę i potrafię.
Staram się bardzo dokładnie opisywać serwer na którym grałem.
Cytuj
w wiosce człowieków masz kowala koło drzwi do bramy

own3D


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2009, 02:05:42 pm »
                                             Źródło
                                             PRIMAVERA
                                              Naturalna woda źródlana


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2009, 02:30:52 pm »
Piwa:
- z jasnych i slabych to lubie nawet Zubra i Lecha, Zubra nawet bardziej, ale malo takich piw pijam
- mocnych to tylko i wylacznie STRONG, nic go dla mnie nie przebija smakiem z jasnych piw
- z innych, to ciemne piwa i na nich sie skupiam, czyli Okocim Palone albo Zywiec Porter(9,5% i ciemne jak kawa), dla mnie pasuja niesamowicie. Do tego wszystkie piwa niepasteryzowane, czyli "Zywe Piwo", Ciechany i inne wynalazki, aha, no i oczywiscie Kozlak od Ambera, ale jest dosc rzadkie.
- ze smakowych Desperados ktore jest moim piwem nr 1 ogolem, no i Miller, ktore w sumie smakowe nie jest, ale jest zupelnie inne, smakuje jak amerykanskie piwo, czyli takie lekkie cos.
Wodki: powiem krotko, nie lubie, ale jak juz jestem zmuszony wypic w pewnych okolicznosciach, to minimum Maximus/Absolut/Nemirnoff/Smirnoff/Finlandia/PanTadeusz. Nie pije tanich, bo pije naprawde wodke nie wiem, czy z 5 razy na rok, poprostu mnie ona odrzuca.
Wina: ogolnie najwiecej pijam "dyszek" czyli win po ok. 10pln, Pol-Slodkie/Pol-Wytrawne, zazwyczaj Kadarka albo Fresco, oczywiscie czerwone, czasami trafia sie okazja jakas i sie wtedy pije drozsze, ale tych nazw jest taka masa, ze ja tego nie pamietam i zazwyczaj prosze, zeby mi ktos doradzil. Wina pijam zazwyczaj z dziewczynami, jak juz nimi cos pijam, tez dosc malo w siebie tego leje.
Egzotyki: Pilem jakies likiery, Malibu, probowalem Whisky, ale w sumie ja te wszyskie cuda srednio widze.
Drinki: Nie pije, bo nie umiem robic, conajwyzej Wodka z Sokiem i lodem, koniec kombinacji, ale tez srednio, bo trzeba kupic wodke, a mi sie zazwyczaj na tym etapie odechciewa.
Ogolnie srednio lubie, a mozna nawet powiedziec, ze nie lubie efektu Alkoholu, bo to nie jest to co Psychoaktywy. Jezeli pije, to juz dla smaku. Jakies 8miesiecy temu zapilem sie Wodka i od tej pory nie pije wiecej niz kieliszek w ramach toastu, Piwem zapilem sie 3 dni przed Sylwestrem i tez w sumie srednio mi teraz wchodzi, Winem sie na razie nie zapilem i to jedyny z populanych alkoholi do ktorego nie mam wstretu.
Ogolnie to preferuje sobie raz na jakis czas(szczegolnie jak bylo cieplo) kupic Desperadosa/Warke STRONG i wypic rolane do szklanki przy kompie, posiedziec z 30minut i isc walnac sobie drzemke. A takto lubie roznej masci Kawy, niestety nawet po Cappucino moj zoladek reaguje jakims dziwnym uczuleniem no i mamy srake ;p A takto herbaty litrami dziennie(ze 2 litry herbaty wypije na 24h zazwyczaj), ale to nie jest temat o tym ;)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2009, 02:54:05 pm »
Praktycznie kazdy alkohol(nawet te tanie wina typu lesny dzban ale to juz coraz rzadziej) :P


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2009, 02:55:59 pm »
Piwo- Tyskie ! , z mocniejszych Dębowe.
Wódka- Bols,Absolwent, Starogardzcka ( jak kryzys finansowy ), Smirnoff, Luksusowa ( nie jest zła :> )
Egzotic- Jack Daniels <3
Wina- Po ukończeniu 18 nie pije żadnego wina, ani z górnej półki, ani z dolnej ( a nawet z podłogi :] ), typu Komandoosy, Arizonki, Brzoskwinki, Amareny, Cherry itp...
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2009, 03:01:07 pm »
Piwo - Tyskie, Żywiec, Warka, Guiness <3
Wódka - Bols, Żubrówka, Żołądkowa, Finlandia
Egzotyczne - Jack Daniels
Wina - Komandos <3333
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2009, 04:04:32 pm »
WÓDKA:

Kilka słow o:
No to standard, wodka jak wodka smakuje ale tylko przepijana, chociaz mialem sytuacje picia z roznych przedmiotow, w roznych ilosciach bez przepoi, z gwinta itp.

- WYBOROWA - wódka zawodowa.. najczesciej pita przez nas.
- Finlandia - tylko czysta
- Polish Vodka aka Polonaise - ujdzie
- Sobieski - j/w

- Bols - syf totalny



PIWO:
Nie ma to jak zimny browar ;). Osobiscie najbardziej lubie LECH, HARNAŚ, CARLSBERG. Tyskie ostatnio sie pogorszylo. Nie nawidze OKOCIM, WARKA STRONG.


WINO:
Lampka wina wytrawnego, półwytrawnego jest fajna. Ale jakies wina słodkie czy byle jakie siki z biedronki za 2zł to juz nawet nie wino ;p


INNE:
Wiele wynalazkow nie piłem, ale lubie MARTINI a nienawidze WHISKY.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 3

  • DarkOne
Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 13, 2009, 06:01:12 pm »
Wódka: Absolwent, Smirnoff  8), Żołądkowa Gorzka
Piwo: Tyskie, Żóbr, Warka ^^


  • Wiadomości: 438

  • Pochwał: 3

  • Watch your back!
Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 13, 2009, 06:03:19 pm »
Drinki:

Klasycznie - wściekły pies. Mój kolega jest od niego uzależniony ;) Fajnie "wchodzi" i przy tym dobrze smakuje.

Swoj chlop. :D

Wodka
Z tych tanszych Absolwent i Zoladkowa Gorzka DeLux(dobrze wchodzi, lol)
Drozsze - Finlandia i pochodne : p

Piwo
Strong <3, Heineken, Debowe mocne, Okocim Palone

Wino
Wytrawne tegoroczne... Nie pjam, jakos nie stronie za tego typu trunkami.

Drinki
j/w+Kamikadze =D


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 13, 2009, 06:52:49 pm »
Wódka: Polska, Luksusowa jak nie ma floty :P Jak jest Smirnoff a jak jest dużo Finlandia.
Piwo: Dębowe, Lech, Harnaś, Żywiec
Wino: Żadko jak coś to swojskie, albo powyżej 10 pln :P
Inne: Absynt :P

Drinki są dla pedałów, prawdziwy drink dla mężczyzny to piwo z wódką ! 

blesss man :P


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 13, 2009, 07:07:26 pm »
Zapomnialem dodac ze BALSAM POMORSKI jest zajebiaszczy xD to cos w stylu miodowej wodki.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 13, 2009, 07:09:18 pm »
Miód pitny też jest dobry. Dodatkowo wodę mineralną + crytyna
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 13, 2009, 07:13:08 pm »
wino - praktycznie nic

egzotyki - "Wiski" - wiem że pisze sie inaczej, ale na opakowaniu był inny napis. A nadmnienie że już jakiś czas temu pisłem Whisky rzekomo z kukurydzy - nie powiem nawet nawet

wódka - bols, Finlandia ( zwłaszcza Redberry czyt. żurawina ), starogarda i absolwenta unikam

piwo - głównie lech, warka i czasem z dziadkiem stronga

driny - różnie, często cola+voda/sok pomar.+voda


hmm kolega ma urodziny (18) za jakieś 2-3tyg i ma ~~9L spirytusu 90%...
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 13, 2009, 07:59:28 pm »
piwa - okocim palone/dog in the fog
wodki - smirnoff
wina - zbyt rzadko pije zeby cos o tym napisac :<
egzotyki - brak
drinki - tez nie bardzo, zle wspomnienia :<


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 13, 2009, 08:08:18 pm »
Piwo- heineken, carlsberg, pilsner, piwa pszeniczne od czasu do czasu, generalnie lekka/mocna goryczka, 0 piw smakowych, zdala od slodkich typu warka/strong
Wodka- zubrowka?
egzotyki - absynt :* :* , miod pitny
wina- nie wchodza mi :<
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2009, 02:23:10 am wysłana przez bylyforumowicz »


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 13, 2009, 11:56:35 pm »
wódka.

nigdy samą.
najczęściej z sokiem pomidorowym <3
bols?
finlandia?

piwo

nie widzę różnic smakowych pomiędzy różnymi 'markami' piw.
wszystkie są obleśne.

wino

półsłodkie, czerwone.
jeśli dodać tu także wina musujące,
to ruski szampan spod radomia jest -_-'istyyy <3~
aa! i wino grzane, świeżo robione przez akjdsadas.  <3

egzotyki

nie, dziękuję.

drinki

Jak wcześniej wspomniałem.
Głównie Krwawa Mary,
Kamikadze jest też spoko - nie pogardzę Wściekłym Psem~

/


Wodka- rzubrowka?


Stopień upośledzenia w oparciu o iloraz inteligencji:
75 – 85 Ociężałość umysłowa
(50-59) 50 – 74 debilizm
(20-49) 25 – 49 imbecylizm
(00-19) 00 – 24 idiotyzm

jak myślisz, gdzie się plasujesz?

« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2009, 11:59:07 pm wysłana przez NetSuuN »


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 14, 2009, 02:01:18 am »
Wódka jest niedobra, jak już to jabłecznik robię (żubrówka z sokiem 1:2/1:3), ew żołądkowa gorzka. Z sentymentu polonez ^^
"(...)nawet najgorszemu wrogowi ciepłej wódki nie polewać! Ani bolsa!"

Piwo - stouty my love, szukam, czekam aż coś sensownego się trafi w Polsce, a tak to poza oklepanym Guinessem polecam czeskiego Kelta (jest inny niż słowacki ;)) Z polskich Okocim lane, Okocim mocne, tyskie... Albo jak z kasą lepiej koźlak z Ambera/Grand porter/Żywiec porter.

Wino - z półsłodkich fajne są niemieckie (cena do 20 zł, do wypicia i płci piękniejszej bardziej smakują), a tak to bardzo lubię wytrawne - w Makro jest czasami Bordeaux Reserve za 15 zł, baardzo fajne ^^

Inne - whisky chętnie, absynt jak się zdarzy, gin (seagrams <3). Fajny jest też gin na shoty, 50ml pół na pół z tonikiem, bez zapojki. Po 3cim jest wesoło ;]
wannabe
]|[


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 14, 2009, 02:38:43 am »

/


Wodka- rzubrowka?


Stopień upośledzenia w oparciu o iloraz inteligencji:
75 – 85 Ociężałość umysłowa
(50-59) 50 – 74 debilizm
(20-49) 25 – 49 imbecylizm
(00-19) 00 – 24 idiotyzm

jak myślisz, gdzie się plasujesz?



to zes mi pojechal po rajtach, az twoja stara uciekla spod biurka :F

Tak na powaznie, poza nie stosowaniem znakow diakrytycznych, bledy w pisowni przytrafiaja mi sie niezwykle rzadko, na pewno nie w takich slowach jak zubr, zubrowka itd. FYI "r" pojawilo sie z niedopatrzenia po niepelnym skasowaniu wyrazenia "roznie, w zaleznosci co jest akurat obalane", bo przypomnialem sobie o walorach smakowych zubrowki. Krotko mowiac, QQ.     


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 11

  • Recenzent&Redaktor
Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 14, 2009, 10:50:25 am »
wódeczka:
wyborowa
luksusowa
finlandia
żubróweczka

bols, absolwent- bleee

piwo:
tylko warka strong , no czasem leszek

wino:
dziwne jakieś z dziewczyną nie pamiętam nazw

drinki
rum z różnymi rzeczami(cytryna cukier gotowany albo banany sok bananowy i inne takie)

inne dziwne
martini(lub inne pochodne niższej ceny)
whisky 
tequila only sól i cytryna, pomarańcz i cynamon śmierdzi
spirytus z akademika
koziołki(przepalanka):(50 kieliszek: 3/4 soku malinowego takiego co rozpuszczasz z woda, 1/4 spirytusu sklepowego +-95% , podpalasz, przykładasz do ręki żeby zassało jak bańki na plecy, mieszasz podnosząc i opuszczając ręke, 5-10 sekund i pijesz bez popity, po takich 4,5 już jest dobrze przynajmniej u mnie


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 15, 2009, 11:28:51 am »
Przypomniało mi się parę rzeczy.

Z wódek kiedyś zachwyciłem się Ziołową Gorzką którą piłem dosłownie jak wodę u brata na 18-tce. Inne wódki mi średnio wchodziły a tą "zakosiłem" do siebie i piłem w zasadzie sam ją ^^. Jeżeli tylko zdołam ją znaleźć napewno kiedyś kupię

Kiedyś na 18-tkę kumpla rozrabialiśmy spirolek. Kolega rozrabiał wg słynnej recepturki z cukierkami ICE. On jednak na koniec wrzucał listek gumy orbit strong i zostawiał tak na 2 dni. Przepyszna musze powiedzieć wyszło 4,5l i pięknie wchodziła aż do pewnego momentu. Ktoś przyniósł Kukułkę - spirolek rozrabiany z wanilią, czekoladą , miodem i cukierkami kukułka o ile dobrze pamiętam (niewiele ogólnie pamiętam z tamtego dnia). Dodatkowo ten ktoś nie rozrabiał tego tak bardzo i mówił że jak dzień wcześniej sprawdzał alkohol wyszło mu 62 %. I właśnie po tym polegliśmy. Do dziś pamiętam te wielkie opony z bizonów na których leżeliśmy po 4-5 i wymiotowaliśmy do środka. Ale nie opowiadam tego żeby odradzać - wręcz przeciwnie, Kukułeczka jest pyszna ale nie wolno jej mieszać z niczym innym.
Bardzo fajny specyfik robi też mama koleżanki mojej dziewczyny - balsam cappuccino. Tak jak z Kukułeczką odradzam mieszanie

Jeżeli chodzi o kolorowe piwa to tylko Red's jabłkowy. Kiedyś dobry był Freeq wiśniowy ale teraz zalatuje jakimś metalem.

Co do absynthu to chętnie bym spróbował. Mój kumpel kiedyś przy mnie robił ale nie pamiętam bo byłem po Tatrze i Kaprackim supermocnym. Czy to naprawdę jest inne niż reszta alkoholi w działaniu czy to tylko taka ściema?


-Największy zgon
Hmm w ostatnich miesiącach liceum postanowiliśmy z 2 kumplami sobie jak zwykle zajarać. Ponieważ w klasie B mieliśmy znajomego który załatwiał tzw "masakrutora" więc od niego kupiliśmy zioło. Kolega z B mówił się że po tym chce się pić więc kazaliśmy 3 z nas coś kupić. Zamiast napojów kupił 2 winka. 2 pierwsze chmurki pamiętam jak dziś , 3 już tak przez mgłę bo zaczeliśmy pić wino i potem co się działo w mojej głowie przechodzi ludzkie pojęcie. Wydawało mi się że słyszę wszystkich w promieniu 100m i dziwne schizy miałem. Chłopaki myśleli że nawet ja na policję chciałem zadzwonić a ja chciałem do starego żeby przyjechał. W kontaktach na pierwszym miejscu miałem 997 i jak tylko wszedłem w kontakty chłopaki wyrwali mi telefon xD . Ogólnie po tym wydarzeniu odechciało mi się na kilkanaście miesięcy trawy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2009, 11:34:40 am wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 15, 2009, 02:25:58 pm »
Alkohol = zmniejsza czulosc zmyslow i oglupia, a Trawa = wrazenie wyostrzenia zmyslow i oswiecania umyslowego...
Dlatego mieszanie jest marnowaniem towaru. A tak btw: alkohol to jak juz mam, to zazwyczaj piwo jedno tylko dlatego, ze akurat ono to mnie nie rusza, a mozna sobie takim Desperadosem smacznie przeplukac drogi oddechowo-pokarmowe i wyplukac efekt dymu. Niektorym to nie przeszkadza, ale ja nigdy w zyciu fajka nie palilem nawet i mnie dym wkurza w takiej postaci, chodz jest 100x przyjemniejszy od dymu papierosowego, bo chodz gesty to miekki, no ale sie osadza jak to dym.
HATE ME MOAR!


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 15, 2009, 03:08:40 pm »
Woda niegazowana z dodatkiem cytryny ^^. No alcochol :P. Szkoda wszystkich lat treningów
Prepare for unforeseen consequences...


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Co kto pije?
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 15, 2009, 04:50:49 pm »
Wodka, Piwo - prawie nigdy.

W 90% Whiskey, dobre Whiskey ;)

Jasiow wedrowniczkow, Jimkow bimkow i podobnych wynalazkow nie dotykam - szkoda czasu i pieniedzy.
Sa to podrobki dobrego alkoholu - mieszance, ktore tak naprawde nie maja z Whiskey nic wspolnego oprocz nazwy.

Wino - tylko czasami do obiadu, lub lepszej kolacji - wtedy w zaleznosci od serwowanego dania
to, co najlepiej pasuje i oczywiscie w odpowiedniej temperaturze.
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."