Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker VS SpellHowler  (Przeczytany 10740 razy)

  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

  • Le i De Male sux!
Soul Breaker VS SpellHowler
« dnia: Marzec 20, 2008, 12:24:17 am »
Opisujcie tutaj Swoje taktyki i takie tam ^^
Cos od siebie:
Dzieki pieknemu skillowi Protection From Darkness mamy ochrone przed CDLem i DS ^-^
Wiec podbiegamy do SH walimy Death Mark Shining Edge,checkmate
I triple Trust jak nie padnie walimy jeszcze z tych skilli "Magicznych"
Typu Curse Divinity Anihilation Circle itp.
Więc mamy jakieś szanse na wygraną ;p
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2008, 10:50:42 am wysłana przez Ilcia »
XXXXX:-Creative nie umniejszając twoich pr0 zdolności...nie musisz rzucac silence na destro...


L2 Hate:
Anula
Anula2
Anula3
Anula4

(\__/)
( -'.'-)
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.



  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2008, 12:35:32 am »
surrender-> Vortex-> Vortex slug i Kamael na ziemi xD.


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

  • Le i De Male sux!
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2008, 11:36:06 pm »
Na szczescie na moim servie jeszcze nie ma Skilli z Kamaela ^-^
Teraz odstawilam moja kamaelke i biore sie za SpSke ;)
XXXXX:-Creative nie umniejszając twoich pr0 zdolności...nie musisz rzucac silence na destro...


L2 Hate:
Anula
Anula2
Anula3
Anula4

(\__/)
( -'.'-)
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.



  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2008, 08:47:41 am »
Ilcia : to na twojej postaci nie ma żadnych skili? bo wszystkie sklie kemeala sa z ct1
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2008, 05:21:08 pm »
Myha, nie czepiaj się słówek, przecież domyślne było to, że to był skrót myślowy


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 05, 2008, 05:40:39 pm »
W sumie na jedno wychodzi bo doświadczenia keamalemi z priv nie są nic warte tak naprawdę bo podejrzewam nawet połowa ich skili nie działa tak jak powinna a może nawet wiecej
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 05, 2008, 06:30:20 pm »
To są tylko twoje podejrzenia...


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 05, 2008, 06:47:25 pm »
myha, zły dzień czy co? ;>
Doświadczenie z grania daną postacią mogę mieć wielkie z samych domniemań i znajomości gry, a nie działania skilli w grze.


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

  • Le i De Male sux!
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 06, 2008, 10:53:10 am »
Po długiej przerwie w graniu Karmelkiem wracam do nielotow ;p
ale i tak EE rox ^^
A mam jeszcze pytanko:
Czy Karmelki rzeczywiście nie mogą brac udziału w Oli czy to tylko na moim servie tak jest?^^
XXXXX:-Creative nie umniejszając twoich pr0 zdolności...nie musisz rzucac silence na destro...


L2 Hate:
Anula
Anula2
Anula3
Anula4

(\__/)
( -'.'-)
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.



  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 06, 2008, 11:30:59 am »
Mogą brać udział w Oli.


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 07, 2008, 12:07:42 pm »
Sh nie ma szans z kamaelem na finalu za wolny cast to nie dla niego pvp :) Tak jak to wytłumaczyłem w dziale SB vs sps, final form i się modlimy żeby wygrać, a pewnie wygramy.
I kamael może walczyć na oli xD i to baaardzo skutecznie nie bedę mówił z kim wygrywa jak się nim odpowiednio gra, ale powiem z kim przegrywa ^^ dostaje sromotne lanie od glada szansa na wygraną z gladem to może 3% jak wejdzie lighting shield i od tyrka, ale tu jest już szansa na wygraną :) byle załapać jak najmniej dmg przy barierze i nie złapać stuna ^^.Tak poza tym w szczęśliwy miesiąc zebrałem kamaelem 321 pkt więc to jak najbardziej profka do pvp :D


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 07, 2008, 05:06:32 pm »
No 1 pvp na godzinę.


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 07, 2008, 06:46:43 pm »
Powtarzam już po raz drugi mówie o pvp na oli gdzie jest reuse skilli automatyczny.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 07, 2008, 09:38:54 pm »
No czyli pvp dotyczący 1 na 10 tysięcy graczy.


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 11, 2008, 12:40:30 pm »
To, że Ty nobla nigdy nie miałeś nie znaczy, że inni go nie mają...


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 11, 2008, 08:56:13 pm »
Cytuj
To, że Ty nobla nigdy nie miałeś nie znaczy, że inni go nie mają...
A co ma posiadanie nobla do reuse tego skilla? Masz zbugowana oli na serwie wiec twoje opinie sa raczej malo miarodajne.
...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 12, 2008, 04:34:31 pm »
Cóż to jest kwestia tego gdzie grasz i jak długo.Na pierwszy rzut oka widać, że grasz na jakimś podrzędnym low i błagasz o kase na tp...Grałem zwykle na x1, x4 i hr i często na tych dobrych Hi rate jest reuse skilli automatyczny na oli i regen hp 10 sekund przed walką.Zależy od serwera :> Tylko denerwuje mnie takie gadanie ''Final form ma długi reuse'' no to jak ma długi reuse trzeba się pogodzić, że przegrasz bo to ważny skill, a do pvp lepiej się zabierać z wszystkimi skillami.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 12, 2008, 04:40:15 pm »
Silence. Probuj swoj final form. Have fun w klikaniu skilla i patrzeniu jak postac nie robi... nic ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 12, 2008, 04:46:42 pm »
Ooo ja przykozaczyłeś :D ''Czytaj ze zrozumieniem'' nie wpoili tego w podstawówce ?? przykro mi...pisałem wlatujemy od razu na finalu bez tego cienkie szanse z nukami którzy za ''main'' nuk używają inne czary niż te o atrybucie dark.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 12, 2008, 05:01:33 pm »
Od razu wchodzisz na finalu na pvp ? Majac 3 skille na prawde nawojujesz, majac na sobie slow i silence
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 12, 2008, 09:08:36 pm »
Cytuj
Cóż to jest kwestia tego gdzie grasz i jak długo.Na pierwszy rzut oka widać, że grasz na jakimś podrzędnym low i błagasz o kase na tp...
Moj podrzedny low ma na chwile obecna najlepiej dzialajaca ct1,5. A co do tego co tobie sie wydaje- kontroluj troche fantazje, bo poki co pokazales tylko ze grasz na jakims zbugowanym l2jocie gdzie nic nie dziala jak trzeba(10 sekund przed walka na oly leczenie? O rly? Reuse skilli przed walka- no ba, jasne, ze tak!...), a ze brak ci argumentow to atakujesz moja osobe(nie ty pierwszy, nie ostatni...niestety...)
...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 13, 2008, 02:33:39 pm »
Cóż to jest kwestia tego gdzie grasz i jak długo.Na pierwszy rzut oka widać, że grasz na jakimś podrzędnym low i błagasz o kase na tp...Grałem zwykle na x1, x4 i hr i często na tych dobrych Hi rate jest reuse skilli automatyczny na oli i regen hp 10 sekund przed walką.Zależy od serwera :> Tylko denerwuje mnie takie gadanie ''Final form ma długi reuse'' no to jak ma długi reuse trzeba się pogodzić, że przegrasz bo to ważny skill, a do pvp lepiej się zabierać z wszystkimi skillami.

Hmm nie wiem czy zauważyłeś, ale twoje filozofie wyśmiały osoby grające na 2-3 niezaleznych softach, w tym na offie, więc schowaj swoje argumenty do kieszeni. Jedna walka na godzine to nie pvp. Ja równie dobrze mogę wpaść na zealocie, Bizonie, force barrier i może jakimś cud augu i wgniotę twojego Kamaela na final form w ciągu 5sec w ziemię, ale co z tego, jak kolejną walkę mam za około 30min? I to ma być najbardziej uczciwa walka? 5 kolejnych w czasie re-use skilli dostaniesz w dupe, bo nie ma final form.

Co do tekstu, że twoje pvp dotyczy 1 na 10 tysięcy osób czego już nie wyczytałeś, że swoimi umiejętnościami czytania ze zrozumieniem, wyniesionymi ze szkoły (to ty do tego szkoły potrzebowałeś?), to oczywiście chodzi o to, że 1 na 10 tysięcy osób gra na tak zbugowanym servie jak ty.


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 19, 2008, 02:52:28 pm »
omg no i co mam silenc co z tego ? nie używam tego skilla jednego :P 2 mam ten skill jak besrerker taki ''rush'' no i jeden skill w zwarciu...zresztą na nuka nie potrzebne mi skille daję focus, might, death whisper i nuk zbija połowe cp (wytestowane wczoraj na oli) nuk jest bez szans przy m defie z finala (6k)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 22, 2008, 05:21:12 am »
Taaa, chyba na twoim serwerze 6k mdef Oo
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellHowler
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 22, 2008, 09:47:16 am »
Na finalu i więcej m defa wbije...Pewnie nie walczyliście na oli to wam wytłumaczę, że biorę u npc kamaelem might, ww, haste, focus, death whisper...10 sekund przed walką otwierają bramy (już bez reuse skilli i regen hp) podlatuje na finalu do sh który zwykle próbuje się wbić głęboko w swoją klatkę żeby wytrzymać do rozpoczęcia walki.Mija 10 sekund jestem na progu klatki przeciwnika odpalam ''rush'' przerywam casta kilkoma crytami gf...nuk mi zbił 300 cp. Walka następna z sps ta sama taktyka sps zbił mi 400 cp.Nie gracie kamaelami tyle co ja to się nie wypowiadajcie znajdzcie temat gdzie możecie się popisać wiedzą niestety tu błaźnicie.