Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Bishop  (Przeczytany 14160 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 18, 2007, 10:16:53 pm »
Ostatnio od glada kryta dostałem za 4k... w robe b grade. :P Bishop za tyle samo mógłby dostać. ^^ Więc mógł nie zdążyć bsoe dać :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 19, 2007, 02:14:54 am »
Cytuj
   

O czym wy mowicie???

My NIE móimy o Glad Vs PARTY bishopa - omg -.-'

Nie okłamujcie się - bishop umrze.

ofc dude w końcu to bo.pl :P
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 27, 2008, 03:05:49 pm »
Bish z gladem to jak z tyrkiem nie nadąży się nawet healować a co dopiero myśleć o jakiejś walce. Przy takim atak speedzie często są ,,your casting is inrupted". ja próbuje sleepować o odpalać soe ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 27, 2008, 04:27:24 pm »
Teraz można ponukować sobie będąc Bishem.


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 24, 2009, 02:01:12 pm »
Bish to nie taka cipka jak sie myśli, przynajmniej w CT2... Jak ma nuka w Arcane Mace z augu to może pięknie zrypać glada w terenie. W finallu to chyba już nie bo obcieli reuse z skilli z augu, ale pewności nie mam.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 24, 2009, 03:47:57 pm »
Bish to nie taka cipka jak sie myśli, przynajmniej w CT2... Jak ma nuka w Arcane Mace z augu to może pięknie zrypać glada w terenie. W finallu to chyba już nie bo obcieli reuse z skilli z augu, ale pewności nie mam.

W finallu to dostanie combo za pięcio cyfrową sumę i tyle sobie ponukuje.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 24, 2009, 08:21:57 pm »
Na end game bish zejdzie na tssa, tyle na ten temat.
...


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 24, 2009, 08:34:55 pm »
A ja bym zmienil nazwe tego dzialu na "Rasy/Klasy - Olympiad", bo rozpatrywanie pvp BISHOPA vs GLADIATOR, albo w ogole JAKIEJKOLWIEK PROFKI VS JAKAKOLWIEK PROFKA na open jest TEMPE jak wypowiedzi Marc1na
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 24, 2009, 10:09:20 pm »
A ja bym zmienil nazwe tego dzialu na "Rasy/Klasy - Olympiad", bo rozpatrywanie pvp BISHOPA vs GLADIATOR, albo w ogole JAKIEJKOLWIEK PROFKI VS JAKAKOLWIEK PROFKA na open jest TEMPE jak wypowiedzi Marc1na

W/e na oli czy nie i tak bish zginie.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 25, 2009, 12:51:53 am »
A ja bym zmienil nazwe tego dzialu na "Rasy/Klasy - Olympiad", bo rozpatrywanie pvp BISHOPA vs GLADIATOR, albo w ogole JAKIEJKOLWIEK PROFKI VS JAKAKOLWIEK PROFKA na open jest TEMPE jak wypowiedzi Marc1na

W/e na oli czy nie i tak bish zginie.

ale na oly jest okreslone kto ma jakie bufy i ile, a on na open bish moze miec kurwa 79 ol , 79 wc, 79 sws, 79 bd , 79 pp na boxie ,a twoj glad bedzie bez bufa i co wtedy? :O
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 25, 2009, 01:04:10 am »
Glad na selfach nadal zabije bisha na tssa, kwestia tego ktory wejdzie z crytem(przy sytuacji, ze bish na full buffie) ;)
...


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 25, 2009, 01:23:05 am »
A ja bym zmienil nazwe tego dzialu na "Rasy/Klasy - Olympiad", bo rozpatrywanie pvp BISHOPA vs GLADIATOR, albo w ogole JAKIEJKOLWIEK PROFKI VS JAKAKOLWIEK PROFKA na open jest TEMPE jak wypowiedzi Marc1na

W/e na oli czy nie i tak bish zginie.

ale na oly jest okreslone kto ma jakie bufy i ile, a on na open bish moze miec -_-'a 79 ol , 79 wc, 79 sws, 79 bd , 79 pp na boxie ,a twoj glad bedzie bez bufa i co wtedy? :O

Zapomniałeś jeszcze o 81 EE, 76 Ele summonerze z buffem konia i może 78 tanku by agrował naszą ofiare.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten temat tyczy się 1 vs 1 a nie bish + zboxowane full pt vs emolonely glad.

Tak więc przyjmij do wiadomości że po 78 obydwu postaci lvlu bish nie ma praktycznie ŻADNEJ szansy na pokonanie duelisty w 1 vs 1 czy to na oli czy w terenie czy na monster derby.

Edit:

a w zasadzie to powiedz mi co Ci dadzą te full buffy vs glad skoro on sobie odpali haxniety +++ duelist spirut, ultimate secret i tak czy siak będzie tłukł piekielnie mocno?
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2009, 01:25:35 am wysłana przez Rusoma »
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 25, 2009, 11:19:15 am »
To, ze bishop po 78 lvlu , jak taki szmieszny klan go zaczepi 1v1 to nie wypusci go z trance , bo GLAD nie ma MENTALA ( wiecie o tym , mam nadzieje? xD) i spali mu cala mane. TO ze glad moze akurat bic moba i go nie widziec, TO ze bishop moze akurat bic moba i nie widziec glada. WIEC GTFO Z Takimi durnymi dzialami, GO OLY STYLE!
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 25, 2009, 12:21:02 pm »
To, ze bishop po 78 lvlu , jak taki szmieszny klan go zaczepi 1v1 to nie wypusci go z trance , bo GLAD nie ma MENTALA
ale ma lionhearta i ic seta (zapewne), wiec gl z trancem


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 25, 2009, 01:16:56 pm »
To, ze bishop po 78 lvlu , jak taki szmieszny klan go zaczepi 1v1 to nie wypusci go z trance , bo GLAD nie ma MENTALA ( wiecie o tym , mam nadzieje? xD) i spali mu cala mane.

/win

Wciskaj trance na ic set/ wisdom (pasyw z 76) / LH i war frenzy. Powiedzmy, że się jakimś cudem uda, to mu wyaplisz mag crytem 1k many, glad ma jeszcze co najmniej 700-800 bo burn wybudza ze sleepa.
 
Cytuj
TO ze glad moze akurat bic moba i go nie widziec,

To go stargetuje po pierwszym mana burnie/nuku z augu i zabije?

Cytuj
TO ze bishop moze akurat bic moba i nie widziec glada.

To nieźle jak solo bijesz moby bishem 78+
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 25, 2009, 04:12:12 pm »

/win

Wciskaj trance na ic set/ wisdom (pasyw z 76) / LH i war frenzy. Powiedzmy, że się jakimś cudem uda, to mu wyaplisz mag crytem 1k many, glad ma jeszcze co najmniej 700-800 bo burn wybudza ze sleepa.
 


To go stargetuje po pierwszym mana burnie/nuku z augu i zabije?


To nieźle jak solo bijesz moby bishem 78+

1. Lol =) Trance +++ > twoje sety jak nie masz mentala
2. Lol =) A wg mnie glad bedzie mial freeza akurat na 2 minuty i zginie.
3. LOL=) Skoro BISH nie bije solo 78 + TO PO -_-' my tu rozpatrujemy pvp BISH vs GLAD( Gdzie w.g was glad ma juz Ultimate secret) 1vs1 ? COS tu chyba nie gra? Albo sami sie pogubiliscie w swoich wypowiedziach?


« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2009, 04:14:39 pm wysłana przez Ryuzaku »
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 25, 2009, 06:09:49 pm »

1. Lol =) Trance +++ > twoje sety jak nie masz mentala

QQ zaróno IC set jak i LH (każdy z osobna) dają większy resist na sleepa niż metnal (po 80% mental tylko 60%) dolicz do tego sobie jeszcze jakies 50% z toggle i passywa i zostaje magiczne 5% > że wejdzie sleep.

Cytuj
2. Lol =) A wg mnie glad bedzie mial freeza akurat na 2 minuty i zginie.

Od moba nie od bisha. \o/

Cytuj
3. LOL=) Skoro BISH nie bije solo 78 + TO PO -_-' my tu rozpatrujemy pvp BISH vs GLAD( Gdzie w.g was glad ma juz Ultimate secret) 1vs1 ? COS tu chyba nie gra? Albo sami sie pogubiliscie w swoich wypowiedziach?

To Ty się gubisz argumentując to walkami bish + full możliwy support na boxie vs glad bez buffa.
Nie wiem po co się burzysz i napinasz skoro wiadomo że glad zawsze > bish bo bez sensu bić się healrem vs DD.



o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 25, 2009, 06:28:49 pm »
glad bez many bedzie rzucal tymi dualami zeby zadac dmg? jak chcesz pisac ze bp mu nie spali many to daj sobie spokoj od razu.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 25, 2009, 06:35:15 pm »
glad bez many bedzie rzucal tymi dualami zeby zadac dmg? jak chcesz pisac ze bp mu nie spali many to daj sobie spokoj od razu.

Pewnie, przecież bp bez problemu bedzie przyjmować na klate 2 banany co 3-4 sekundy za 4K+ dmg bez healowania się co wiecej zostanie mu mnóstwo czasu na zmianę targetów i wypalanie many.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 25, 2009, 07:20:23 pm »
piszesz o gladzie 81+ i bp w dc? :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 25, 2009, 08:13:27 pm »

To Ty się gubisz argumentując to walkami bish + full możliwy support na boxie vs glad bez buffa.
Nie wiem po co się burzysz i napinasz skoro wiadomo że glad zawsze > bish bo bez sensu bić się healrem vs DD.

To byla ironia, jezeli w gimnazjum juz o tym nie ucza to bardzo mi przykro :(


QQ zaróno IC set jak i LH (każdy z osobna) dają większy resist na sleepa niż metnal (po 80% mental tylko 60%) dolicz do tego sobie jeszcze jakies 50% z toggle i passywa i zostaje magiczne 5% > że wejdzie sleep.

W.g Twoich obliczen to glad z LH+Ic set + mental to glad ma 220% resista na sleepa. Te 120% pewno sprawiaja ze trance odbija sie w bishopa! Zdajesz sobie sprawe z tego ze to jest increase bazowego resista na mental ataki? Ktory jest determinowany iloscia WITA( do c5?) i MENA( c5+). A z tego co mi wiadomo glad do najbardziej MENOWYCH postaci nie nalezy ;]


@donk , dajmy se spokoj.... ja myslalem ze u nas na ruofie ruski nie potrafia grac, ale to co tutaj widze to jakas masakra.... U nich zawsze Glad/tyrant/tank i inne emo klasy sa na bufie WC 85 i w full Vesperze , a mass pvp klasy typu lucznik,nuker, bp i supporty pod to lataja w Low A i maja 61 lvl :P. Zreszta to widac to flejmie w dziale Retaila. Poziom flame -1. I chocby nie wiadomo ile im tlumaczyc ze omawianie pvp 1vs1 klasy na farmie ( bo o innej formie "1v1" nie potrafie pomyslec, chyba ze jakas moda na privach weszla na robienie "Dueli o honor" na farm spotach.)
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2009, 08:20:24 pm wysłana przez Ryuzaku »
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 25, 2009, 08:33:20 pm »
glad bez many bedzie rzucal tymi dualami zeby zadac dmg? jak chcesz pisac ze bp mu nie spali many to daj sobie spokoj od razu.
bp mu nie spali many
piszesz o gladzie 81+ i bp w dc? :)
tyrant na ogrze i w dynasty (1500++ p defa) dostawal od diego vargasa z tssa za 4k. przypuscmy, ze bish ma dynasty i jest na wc buffie. pytanie za 100pkt - ile dmg dostanie?
W.g Twoich obliczen to glad z LH+Ic set + mental to glad ma 220% resista na sleepa. Te 120% pewno sprawiaja ze trance odbija sie w bishopa! Zdajesz sobie sprawe z tego ze to jest increase bazowego resista na mental ataki? Ktory jest determinowany iloscia WITA( do c5?) i MENA( c5+). A z tego co mi wiadomo glad do najbardziej MENOWYCH postaci nie nalezy ;]
widsom++ +ic set +lh +war frenzy +mental z laski - wciaz uwazasz, ze bish nie straci pol many zanim wrzuci gladowi trance?
@donk , dajmy se spokoj.... ja myslalem ze u nas na ruofie ruski nie potrafia grac, ale to co tutaj widze to jakas masakra.... U nich zawsze Glad/tyrant/tank i inne emo klasy sa na bufie WC 85 i w full Vesperze , a mass pvp klasy typu lucznik,nuker, bp i supporty pod to lataja w Low A i maja 61 lvl :P. Zreszta to widac to flejmie w dziale Retaila. Poziom flame -1. I chocby nie wiadomo ile im tlumaczyc ze omawianie pvp 1vs1 klasy na farmie ( bo o innej formie "1v1" nie potrafie pomyslec, chyba ze jakas moda na privach weszla na robienie "Dueli o honor" na farm spotach.)
dlatego przy 1 vs 1 bardziej mowi sie o oli niz o open pvp, aczkolwiek w tym przypadku bish przegrywa w obydwu kategoriach (nie ma to jak pieciocyfrowy dmg w dynasty seta)


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 25, 2009, 09:08:36 pm »
Co za naby, Bishop wsadza root'a i sleepa gladowi, wyjmuje łuk i zaczyna strzelać. Bishop ma unikalny skill jakim jest berserker spirit, rzuca na siebie tego buffa i wtedy wali kryty z łuku po 5k, więc glad będzie leżał po 2 sekundach.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 25, 2009, 09:48:01 pm »
QQ zaróno IC set jak i LH (każdy z osobna) dają większy resist na sleepa niż metnal (po 80% mental tylko 60%) dolicz do tego sobie jeszcze jakies 50% z toggle i passywa i zostaje magiczne 5% > że wejdzie sleep.

W.g Twoich obliczen to glad z LH+Ic set + mental to glad ma 220% resista na sleepa. Te 120% pewno sprawiaja ze trance odbija sie w bishopa! Zdajesz sobie sprawe z tego ze to jest increase bazowego resista na mental ataki? Ktory jest determinowany iloscia WITA( do c5?) i MENA( c5+). A z tego co mi wiadomo glad do najbardziej MENOWYCH postaci nie nalezy ;]

Haha self owned pozwole sobie powiedzieć  ;]. Mnie się czepiasz o brak wiedzy z gimnazjum a sam nie znasz podstaw matematyki. Dobra poświecę chwile i to wyliczę.

Powiedzmy że bish ma ten trance na +25 (nie wiem ile to jest dla trance dla sleepa jest 96% i tyle przyjmijmy).

Teraz mamy 0.96% base land rate i od tego odejmujemy 80% czyli0.96-0.96*0.8= ~76(zaokrągliłem w dół) czyli mamy juz z samym LH 20% na wsadze sleepa teraz dochodzi rezist z IC czyli znowu .20-.20*.8=0.20-.016= 0.04
Dodajac sobie 20% z wisdom i 30% z war frenzy i biorąc pod uwagę że glad ma mały m def i nie za wiele men wyjdzie gdzieś koło 3,5-4% szansy na wejście sleepa

Cytuj
piszesz o gladzie 81+ i bp w dc?

Niet, o bishu w MA setcie na oli.
Jeżeli na filmiku Daniel bije w PW na buffach z draco setem z TSSa za 4,6k (bez ultimate secret) to pomyśl jakie skutki będzie miało starcie bisha w robe z 81 duelistą.

« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2009, 09:51:48 pm wysłana przez Rusoma »
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Gladiator vs Bishop
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 25, 2009, 10:15:05 pm »
po1 Ryu mial racje nie masz pojecia jak sie to liczy, mimo tego steku bzdur tez nie jestem przekonany co do trance, z jednej strony w koncu wejdzie a wtedy juz z gorki a z 2 mozna w tym czasie zdjac ww i palic mane/healowac sie ale to chyba musialby sie ktos z doswiadczeniem wypowiedziec
po2 przestancie sie juz jarac co zrobil vardas czy inny idol z yt
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/