Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Tresure Hunter  (Przeczytany 32736 razy)

  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 24, 2010, 04:16:54 pm »
A gdyby walka zaczęła się na dystansie? Glady ma chwilę na bananka i obszarówkę...chociaż TH ma shadow step i jakby to zadziałało???? :?


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 24, 2010, 04:25:08 pm »
To i tak Azella zabija cie na 3bs :O


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 24, 2010, 04:30:04 pm »
Powiem tak Walka Glad vs Th  Przy Buffku Wyglada mniejwiecej tak ze Glad najpierw powinien wbic TSS gdyz on je duzo Sonicow ( Oczywiscie Wiecie ze Czym wiecej Sonicow Tym Wiekszy DMG ze skila) nastepnie laduje fo fulla skillem na odleglosc od razu zadajac dmg DSS  i  niepozwala sie zdetargetowac a jak wiadomo Th jako papierowy
wojownik powinien na takie male Combo pasc No Chyba ze ruznica sprzeatu i LVL jest duza to juz inaczej to wyglada ( grajac troszke Gladem Stwierdzam iz th to latwa postac do pokonania dla gladiatora )

Pozdrawiam ;)

Taką poradę, radziłbym wywalić do kosza. ;x
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 24, 2010, 06:29:46 pm »
Powiem tak Walka Glad vs Th  Przy Buffku Wyglada mniejwiecej tak ze Glad najpierw powinien wbic TSS gdyz on je duzo Sonicow ( Oczywiscie Wiecie ze Czym wiecej Sonicow Tym Wiekszy DMG ze skila) nastepnie laduje fo fulla skillem na odleglosc od razu zadajac dmg DSS  i  niepozwala sie zdetargetowac a jak wiadomo Th jako papierowy
wojownik powinien na takie male Combo pasc No Chyba ze ruznica sprzeatu i LVL jest duza to juz inaczej to wyglada ( grajac troszke Gladem Stwierdzam iz th to latwa postac do pokonania dla gladiatora )

Pozdrawiam ;)

ue+adevturing oznacza że glad napisze gf po max 3 bs :) stawiam raczej na 2 z cw a th pewnie bez straty cp nawet będzie :)

Zacznij grać w l2
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 24, 2010, 07:07:38 pm »
jezeli mowisz do azelli to troche fail z Twojej strony. :P


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 24, 2010, 07:34:52 pm »
A odpowie ktoś na serio? :shock:


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 24, 2010, 07:39:03 pm »
glad dostanie po dupie, serio (chyba ze ma hummer crusha +30 chance i troche szczescia)


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 25, 2010, 01:12:34 am »
Eee chcialem zauwazyc, ze szansa na unik skilla u th jest troche mala, przy gladzie spamujacym aoe w 10 sek wyrwie z 5 skilli. A z oe duelist spirit, final secret to bedzie 2,5k dmg z kazdego spokojnie. Wiec kto kogo w tej walce nie jest takie oczywiste imo.
...


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 25, 2010, 07:39:31 am »
Eee chcialem zauwazyc, ze szansa na unik skilla u th jest troche mala, przy gladzie spamujacym aoe w 10 sek wyrwie z 5 skilli. A z oe duelist spirit, final secret to bedzie 2,5k dmg z kazdego spokojnie. Wiec kto kogo w tej walce nie jest takie oczywiste imo.

A dokładnie to jest 40% szansy na uniknięcie skilla. Zresztą jaki problem rzucić weapon  blockade + celke i przeczekać EA? Ewentualnie +++ stun.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 25, 2010, 09:25:59 am »
taaa na hide jeszcze to rzucisz bo to ma ruse 4s ok!!!!!

poszlibyście na oly, pograli trochę i sprawdzili swoje teorię. Naogląda się jaki koleś filmików gdzie wyfarmiony glad klepie noże i później opowiadają pierdoły. Jakiś koleś to czyta idzie na oly a tu zonk bo go pw/th/aw niszczy mając a grade armor i as gdzie glad ma s80 set :)

najlepiej żeby th stał na afku nie włączył mirage nie używał switcha i tricka i walił bs od przodu :(
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2010, 12:33:24 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 25, 2010, 01:57:58 pm »
tak jak azella mowi glad raczej ma male szanse jesli TH ogarnia
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 25, 2010, 02:08:53 pm »
Moim zdaniem szanse sa wyrównane jak sie wali masowkami samymi to da rade ubic buster wiadomo 1 sec reuse jak wali hide to trzeba bariere w dobrym momencie chwile przed tym jak sie pojawi zeby backstapem nie walnal nas potem max ladowanie i dalej masowki ale to ryzykowne chociaz vs th jeszcze da rade ale vs pw to jest dopiero masakra ten to unika prawie wszystkiego ewentualnie OE stun i FS na element tez da rade ale to jak stun bedzie siadal wiec jest 50% na 50% na win moim zdaniem



  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 25, 2010, 02:34:17 pm »
WSZYSTKO w tej walce zalezy od szczescia  :oops:
new future.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 25, 2010, 03:10:12 pm »
WSZYSTKO w tej walce zalezy od szczescia  :oops:

Nie nie wrong, 2 bs i padasz.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 25, 2010, 03:11:05 pm »
WSZYSTKO w tej walce zalezy od szczescia  :oops:

Nie nie wrong, 2 bs i padasz.

1TSS i padasz....
new future.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 25, 2010, 03:17:23 pm »
WSZYSTKO w tej walce zalezy od szczescia  :oops:

Nie nie wrong, 2 bs i padasz.

1TSS i padasz....

Nie nie, mówię Ci że nie tak. 2 bsy bo każdy glad to retard a my oglądamy za dużo jakiś filmów  :oops:
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 25, 2010, 06:59:48 pm »
WSZYSTKO w tej walce zalezy od szczescia  :oops:

Nie nie wrong, 2 bs i padasz.

1TSS i padasz....

Nie nie, mówię Ci że nie tak. 2 bsy bo każdy glad to retard a my oglądamy za dużo jakiś filmów  :oops:
a ty za dużo bajek oglądasz jak  th zabija glada na 2 bs'y, przy dobrym wierze jeden banan takiego th sklada.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 25, 2010, 07:05:31 pm »
Cytuj
pw/th/aw
Jesli stawiasz th na rowni z reszta daggerow  w walce vs glad to masz cos z glowa chyba.
...


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 25, 2010, 09:02:53 pm »
WSZYSTKO w tej walce zalezy od szczescia  :oops:

Nie nie wrong, 2 bs i padasz.

1TSS i padasz....

Nie nie, mówię Ci że nie tak. 2 bsy bo każdy glad to retard a my oglądamy za dużo jakiś filmów  :oops:
a ty za dużo bajek oglądasz jak  th zabija glada na 2 bs'y, przy dobrym wierze jeden banan takiego th sklada.

Serio nie zauważyłeś ironii w mojej wypowiedzi? Z PW może i jest ciężko, ale nie z TH. Najlepsza taktyka to wywalić mu  broń z łapy WB i busterem do skutku. Jeżeli nie ma EA to jest jeszcze łatwiej. A że ktoś się upiera przy th >>>>>> glad to znaczy że albo sam jest retardem albo walczy z retardami. Fakt, dagger szanse ma ale potrzebuje do tego dużo szczęścia.
PS. też zacznij grac w normalne L2 bo nie wiem czy TSS powali TH na hita a co dopiero bana  :oops:
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 25, 2010, 09:51:39 pm »
Cytuj
pw/th/aw
Jesli stawiasz th na rowni z reszta daggerow  w walce vs glad to masz cos z glowa chyba.

a co za różnica który? zanim ty coś trafisz na ue to będziesz gryzł glebe. skile missujesz jeden za drugim. Nie wiem gdzie wy gracie ale oglądanie filmów na youtbe nie wpływa na was dobrze :(
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 25, 2010, 10:36:10 pm »
Cytuj
pw/th/aw
Jesli stawiasz th na rowni z reszta daggerow  w walce vs glad to masz cos z glowa chyba.

a co za różnica który? zanim ty coś trafisz na ue to będziesz gryzł glebe. skile missujesz jeden za drugim. Nie wiem gdzie wy gracie ale oglądanie filmów na youtbe nie wpływa na was dobrze :(
niestety combo UE + EA jest nie do wyjebania ^_^; poza tym dagger ma darmowego BSa przy hide i shadow stepie a wywalenie broni tez ci moze uniknac (pamietaj ze na UE i EA ma 80% szansy na unikniecie  :oops:)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 25, 2010, 11:04:24 pm »
Od kiedy mozna odpalic UE i EA razem ???
new future.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 25, 2010, 11:38:04 pm »
Od kiedy mozna odpalic UE i EA razem ???
meh fail  :D
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 26, 2010, 12:06:49 am »
Cytuj
zanim ty coś trafisz na ue to będziesz gryzł glebe. skile missujesz jeden za drugim.
Nope, na 10 skilli missujesz 4. Bijesz srednio 1 skill/sek, wiec w 10 sek luzem zabijasz th na EA/UE. Jak przyfarcisz, to zabijesz na 2 skille(jak wejdzie chociaz jeden crit).
...


  • Banned
  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Tresure Hunter
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 26, 2010, 01:00:38 am »
Glad dostaje wciry od BD a ty go porownujesz do tehacza