Witaj
Gość

Wątek: Paladyn vs Dark Avenger  (Przeczytany 35758 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 24, 2007, 11:21:43 pm »
Donkey kong ? xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

  • Upadly Paladyn
Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 25, 2007, 12:43:43 am »
No.. mniej wiecej ;)
Ivo - PhoenixKnight - NoName Member [L2 eXistence]


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 18, 2007, 01:27:46 am »
najlepiej jak na taka walke mamy maja bo wtedy szansa na wygrana dosyc sie zwieksza;].Wlanczamy all toggle(aegis,holy armor).Gdy zaczynamy walke odpalamy SF i jedziemy panterke.Na DA warto walic stuny(zadko sie zdarza zeby ktorykolwiek mial maja ubranego).Troche ta walka zalezy od szczescia jak beda wchodzily hity na tarcze;].Jak panterke ubilismy to wylaczamy sf i aegis.Jesli DA niema blunta to szkoda tracic mane na tribunal.Lepiej na stuna :P albo heale :P.No i niemozna dopuscic do przywolania ponownie panterki;].Warto rowniez co chwile walnac sacrafice bo zawsze te ~200 hp jestesmy do przodu.Na koniec jesli jest ciezko z hp i z mana to warto zostawic mp na AI odpalic i nap*erdalac kolesia :P.Moze akurat zmieni to wynik pojedynku.
Ps:Gram na IL.I nie mowie tu o full buffie bo prawdziwe pvp to jest na selfie i potkach z sklepu/mammona.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 18, 2007, 09:36:03 am »
wlasciwie jezli ubijemy panterke to jest taka roznica ze da ma draina jednego .......
a stunujac da i nie nawalajac go nie wybudzimy go ze stuna i panterka powinna dosyc szybko pojsc


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 18, 2007, 10:26:35 am »
Ktos chyba  zapomnial, ze DA ma takiego samego stuna....
...


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 18, 2007, 12:11:36 pm »
najlepiej jak na taka walke mamy maja bo wtedy szansa na wygrana dosyc sie zwieksza;].

Czytac prosze uwaznie;].Dzieki majowi stun bedzie bardzo zadko na nas wchodzil, a nawet jesli bedzie walil w nas stuna to moze i tym lepiej, to przynajmniej bedzie mane tracil;].
Bled co do tej roznicy jak ubijemy pantere to nie jest tylko drain;].Boli to u Da ze ma RD a jak bedziemy na AI to sobie tez mozemy ladnie hp zjechac.A drain Da to wlasciwie nas smyra ;P. Jak bedziemy dostawac po 200~300 to to nie jest niewiadomo jaki dmg.Jak juz napisalem jedyne co po ubiciu panterki sprawia problem to RD u DA.Najwazniejsze to jest nie dopuscic do ponownego przyzwania panterki bo wedy raczej przegrywamy ;P.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 18, 2007, 12:21:30 pm »
Cytuj
zadko sie zdarza zeby ktorykolwiek mial maja ubranego

Nie walczyles ze mna pewnie dlatego sadzisz ze rzadko nosza :P Ja nosze i jestem zadowolony,bula tez swoim PK nosi ^^

Cytuj
Boli to u Da ze ma RD

Pod koniec gry sie raczej nie uzywa ale jezeli jest to planowana walka(duel) to sie uzywa.

Cytuj
a jak bedziemy na AI to sobie tez mozemy ladnie hp zjechac

Z tych 20% robicie jakis koszmar.

Cytuj
A drain Da to wlasciwie nas smyra ;P

Ta bo wszyscy DA go uzywaja bo warto...

Cytuj
Jak juz napisalem jedyne co po ubiciu panterki sprawia problem to RD u DA

DA da ci ja tak latwo zabic :P

Cytuj
Najwazniejsze to jest nie dopuscic do ponownego przyzwania panterki bo wedy raczej przegrywamy ;P.

Dobry Da przywola ci ja do 4 razy w takiej walce.

Cytuj
Warto rowniez co chwile walnac sacrafice bo zawsze te ~200 hp

Chyba w plecy...

Cytuj
Ps:Gram na IL.I nie mowie tu o full buffie bo prawdziwe pvp to jest na selfie i potkach z sklepu/mammona.

Dobra zmien gre...

Cytuj
Czytac prosze uwaznie;].Dzieki majowi stun bedzie bardzo zadko na nas wchodzil, a nawet jesli bedzie walil w nas stuna to moze i tym lepiej, to przynajmniej bedzie mane tracil;].

Nie ale ty masz MJ a DA(szczegolnie taki co ma wiecej IQ od bochenka chleba) bedzie mial NM...


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 18, 2007, 01:25:55 pm »
Cytuj
zadko sie zdarza zeby ktorykolwiek mial maja ubranego

Nie walczyles ze mna pewnie dlatego sadzisz ze rzadko nosza :P Ja nosze i jestem zadowolony,bula tez swoim PK nosi ^^

Cytuj
Boli to u Da ze ma RD

Pod koniec gry sie raczej nie uzywa ale jezeli jest to planowana walka(duel) to sie uzywa.

Cytuj
a jak bedziemy na AI to sobie tez mozemy ladnie hp zjechac

Z tych 20% robicie jakis koszmar.

Cytuj
A drain Da to wlasciwie nas smyra ;P

Ta bo wszyscy DA go uzywaja bo warto...

Cytuj
Jak juz napisalem jedyne co po ubiciu panterki sprawia problem to RD u DA

DA da ci ja tak latwo zabic :P

Cytuj
Najwazniejsze to jest nie dopuscic do ponownego przyzwania panterki bo wedy raczej przegrywamy ;P.

Dobry Da przywola ci ja do 4 razy w takiej walce.

Cytuj
Warto rowniez co chwile walnac sacrafice bo zawsze te ~200 hp

Chyba w plecy...

Cytuj
Ps:Gram na IL.I nie mowie tu o full buffie bo prawdziwe pvp to jest na selfie i potkach z sklepu/mammona.

Dobra zmien gre...

Cytuj
Czytac prosze uwaznie;].Dzieki majowi stun bedzie bardzo zadko na nas wchodzil, a nawet jesli bedzie walil w nas stuna to moze i tym lepiej, to przynajmniej bedzie mane tracil;].

Nie ale ty masz MJ a DA(szczegolnie taki co ma wiecej IQ od bochenka chleba) bedzie mial NM...
1.U mnie na serwerze 90% DA nosi NM(ja jakbym gral DA to tez nosilbym maja).
2.No tak ma skilla RD ale po co ma go uzywac nawet pod koniec ;p.Niech bedzie jako ozdoba na pasku skilli~~.
3.Jak ma Nm to chyba jest 25% jak mniemam(moge sie myslic nie jstem pewny). No moze wlasciwie troche tu przesadzilem z tym RD, ale po ubiciu pantery DA juz niema zadnego atutu, a RD zawsze dodaje mu troche tego dmg.
4.Z twojej wypowiedzi z tym drainem to nie wiem czy mam sadzic czy uzywaja czy nieuzywaja jakos tak nie jasno to napisles.
5.No raczej wiadomo ze da nie bedzie chcial dac latwo ubic pantery.
6.Dobry pal nie da DA przywolac pantery.
7.Hmm w plecy?Ja uzywam do walki bss wiec mi jakos dodaje te ~200hp.Chyba ze chodzi ci o to ze bede uzywac a w tym czasie DA zada mi wiecej wiec wychodze wtedy na minusie.No moze nie wyrazilem sie jasno chodzi mi np jak stuna wbiijemy to przez ten czas mozemy 3~4 razy zdazyc uzyc sarcifice albo jak np uzywamy holy blessing to mozemy przy okazji uzyc sacrifice.Uzywamy sacrifice jak juz panterka jest ubita bo tak to sie nie oplaca uzywac.
8.Jak dla mnie prawdziwe pvp to na selfie i tyle bo moge rowniez miec buffa blazing skin i np atut DA sie wlasciwie wtedy nie liczy.Ty wolisz miec pvp na full buffie a ja wole na selfie(no i powiedzmy na potkach) i niemam zamiaru siz toba o to klocic ;p.
Cytuj
Ps:Gram na IL.I nie mowie tu o full buffie bo prawdziwe pvp to jest na selfie i potkach z sklepu/mammona.

Dobra zmien gre...

Nie ;p


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 18, 2007, 02:11:45 pm »
Cytuj
1.U mnie na serwerze 90% DA nosi NM(ja jakbym gral DA to tez nosilbym maja).

Ten set jest tak do dupy ze szkoda gadac.Zreszta ja grajac swoim HK czesto slysze "Ryltar wiesz ze najlepszy armor dla tanka to NM?" Ta w koncu 5% RD ktorego buffa nie uzywam mi sie przyda jak cholera,lepiej stac na stun ale co ja wiem o tankach...

Cytuj
2.No tak ma skilla RD ale po co ma go uzywac nawet pod koniec ;p.Niech bedzie jako ozdoba na pasku skilli~~.

Zamiast niego wole sobie wsadzic 1 buff na ressist wiecej.Pod koniec to glownie wojowie i tanki bija z regulara.

Cytuj
3.Jak ma Nm to chyba jest 25% jak mniemam(moge sie myslic nie jstem pewny). No moze wlasciwie troche tu przesadzilem z tym RD, ale po ubiciu pantery DA juz niema zadnego atutu, a RD zawsze dodaje mu troche tego dmg.

Ma stun i hamstring co z lukiem daje dosc niebezpieczne kombo.Jak przeciwnik ma MJ to zaczynaja sie schody ale po to jest Ofensywny DA zeby cos zrobic bez tej pantery.Zreszta pal tez gowno zrobi jak DA ma MJ.

Cytuj
4.Z twojej wypowiedzi z tym drainem to nie wiem czy mam sadzic czy uzywaja czy nieuzywaja jakos tak nie jasno to napisles.

Sarkazm,nie uzywam go bo mam go na 2 pasku bo mi szkoda miejsca na 1.Na 2 mam kombo pod ToD,uzbrojenie i toggle.

Cytuj
5.No raczej wiadomo ze da nie bedzie chcial dac latwo ubic pantery.

Z wojami to pantere utrzymam dosc dlugo,z nukerami sa schody o lucznikach nie komentuje.

Cytuj
6.Dobry pal nie da DA przywolac pantery.

VG,UD,stun i kombo stun+hamstring+shackle i pantera znowu jest.

Cytuj
7.Hmm w plecy?Ja uzywam do walki bss wiec mi jakos dodaje te ~200hp.Chyba ze chodzi ci o to ze bede uzywac a w tym czasie DA zada mi wiecej wiec wychodze wtedy na minusie.No moze nie wyrazilem sie jasno chodzi mi np jak stuna wbiijemy to przez ten czas mozemy 3~4 razy zdazyc uzyc sarcifice albo jak np uzywamy holy blessing to mozemy przy okazji uzyc sacrifice.Uzywamy sacrifice jak juz panterka jest ubita bo tak to sie nie oplaca uzywac.

Sacriface zabiera na max lvl 1560 hp a leczy 1170.To jak ty mozesz byc na +?

Cytuj
8.Jak dla mnie prawdziwe pvp to na selfie i tyle bo moge rowniez miec buffa blazing skin i np atut DA sie wlasciwie wtedy nie liczy.Ty wolisz miec pvp na full buffie a ja wole na selfie(no i powiedzmy na potkach) i niemam zamiaru siz toba o to klocic ;p.

Wow blazing skin i RD...to sa skille dopiero dobre w pvp,jakos nigdy ich nie uzywam a walka na typ olly jest do dupy i tyle bo postac nic nie wyciaga.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 18, 2007, 02:24:43 pm »
Jak się używa shotów, to się jest trochę na plus z sacrifice.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 18, 2007, 03:04:56 pm »
jest o tym w dziale palka sporo nagadane, sacrifice build na end game daje nawet 500hp na +, warto poczytac ;)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 18, 2007, 03:14:12 pm »
A no ta bo przeciez boss jewlery to jest cos co nosi kazdy po osiagnieciu odpowiedniego grade.To jak mowimy o boss jewlery to skille takie jak slam,stun,root mozemy sobie darowac...

Jak się używa shotów, to się jest trochę na plus z sacrifice.

Nie nie jestes zwlaszcza ze kolega lubi bic sie bez buffow wiec...Po odpaleniu ToL jestes niecale 100 do przodu,dopiero dodanie boss jewlery daje ci bonus ~500.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2007, 03:18:42 pm wysłana przez Ryltar »


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 18, 2007, 03:21:38 pm »
nie mowie ze kazdy to ma,  mowie ze to mozliwe, zreszta w temacie o ktorym wspomnialem sa podne wszystkie wady buildu i trudnosci w zdobyciu go
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 18, 2007, 08:16:43 pm »
Hmm dziwne mi wychodzi tylko z użyciem BSS bez żadnych buffów na zwiększenie skuteczności leczenia ok 100HP do przodu. Czyli wychodzi na to, że na servie za dużo Sacrifice dodaje.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 18, 2007, 08:53:58 pm »
albo u ciebie za malo albo jest roznica co do kronik;].


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 19, 2007, 05:07:29 pm »
albo u ciebie za malo albo jest roznica co do kronik;].

Ps:Mam 69lvl i doklanie dodaje mi 180hp uzywajac bssb


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 19, 2007, 05:17:48 pm »
znaczy ze serv  ma zabugowany ten skill, bo na innych (w tym na offie) wyglada to zupelnie inaczej, no ale - ciesz sie ^^
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 19, 2007, 06:29:10 pm »
oj :P no to mam  sie co cieszyc :D to mozecie napisac ile dokladnie teje ten skill na max lvlu hp i ile zabiera?;p bo w takim razie musze zglosic buga;p
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2007, 06:31:14 pm wysłana przez DarkAv »


Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 19, 2007, 06:57:14 pm »
bez niczego leczy 1174 ... z Earring of Antharas/DC heavy/Prayer/Touch of Life/Earring of Zaken/Earring of Orfen 2285, co jest oczywiscie nie mozliwe bo nie mozna zalozyc 3x earring :P a teraz full ... leczy 6099 przy tym co wczesniej + hero zerk/emp/dance of mystic/chant of victory i enchanted sacrifice na power +6 :D wedlug L2 calc

a nie wiem ile zabiera bo nie chce mi sie do gry wchodzic zeby sprawdzic :P


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 19, 2007, 07:14:32 pm »
zobaczyc ile zabiera to moge na stronce :P, a zabiera 1560 hp na ostatnim poziomie;p.powiedz mi czy on daje te 1170 hp z bss czy bez bss :P.Chodzi mi o to ile daje hp przy uzyciu bss :P


Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 19, 2007, 07:17:36 pm »
z bss dodaje 1176 a bez bss 1173 ... a z normalnymi spiritshotami 1174 ... wiec nie sa to raczej jakies ogromne sumy ...


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 19, 2007, 07:29:55 pm »
aha :oops:


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 10, 2008, 08:31:47 pm »
Czekam z niecierpilowscia na wprowadzenie C5 na eXi - wtedy moj PK rozwinie skrzydla.. a poki co, pozostaje mi liczyc na niezbyt twardych przeciwnikow na Olimpiadzie ;)

Może w końcu dostaniemy to obiecane C5:P Ale lepiej poczekać i mieć dobre niż kiepski syf...


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 11, 2008, 09:43:54 am »
mineło juz pół roku i jeszcze nie macie c5?
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn vs Dark Avenger
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 11, 2008, 10:36:49 am »
Allseron ciagle nie ma C5 lol i jest na C4 a IL wchodzi juz rok...