Witaj
Gość

Wątek: Administrator Soul: Powrót  (Przeczytany 5303 razy)

  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Administrator Soul: Powrót
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 05, 2011, 06:30:41 pm »
Nie znam przyczyn odejścia więc tego komentował nie będę.
Nie podoba mi się jednak, gdy Naito atakowany jest za to, że próbował coś robić, a mu nie wyszło. Nie potrafię pojąć podejścia niektórych ludzi, gdy Ci krytykują poczynania innych, którzy to z własnej nieprzymuszonej woli próbują zrobić coś dla jakiejś społeczności. Wychodzi z tego, że najlepiej jest nic nie robić, bo jak coś próbujesz a nie wyjdzie to od razu wielka wrzawa.


Odp: Administrator Soul: Powrót
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 05, 2011, 06:36:51 pm »
Nie znam przyczyn odejścia więc tego komentował nie będę.
Nie podoba mi się jednak, gdy Naito atakowany jest za to, że próbował coś robić, a mu nie wyszło. Nie potrafię pojąć podejścia niektórych ludzi, gdy Ci krytykują poczynania innych, którzy to z własnej nieprzymuszonej woli próbują zrobić coś dla jakiejś społeczności. Wychodzi z tego, że najlepiej jest nic nie robić, bo jak coś próbujesz a nie wyjdzie to od razu wielka wrzawa.
Plus dla ciebie.

Ja bardzo szanuję Naito jako osobę, jak również miał/ ma dużo fajnych pomysłów, które wcielał w życie i miał chęć robienia czegoś dla forum jak i strony.

Podjął taką a  nie inną decyzję i ja nie będę tłumaczył dlaczego, z jakiego powodu.

Jak dla mnie temat jego powrotu na funkcję Admina jest otwarty i jeśli przemyśli, poukłada sobie wszystko na Stanowisko Admina może wrócić.   


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Administrator Soul: Powrót
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 05, 2011, 08:35:39 pm »
ja moge na admina wskoczyć :D
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




Odp: Administrator Soul: Powrót
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 05, 2011, 11:56:05 pm »
Nie znam przyczyn odejścia więc tego komentował nie będę.
Nie podoba mi się jednak, gdy Naito atakowany jest za to, że próbował coś robić, a mu nie wyszło. Nie potrafię pojąć podejścia niektórych ludzi, gdy Ci krytykują poczynania innych, którzy to z własnej nieprzymuszonej woli próbują zrobić coś dla jakiejś społeczności. Wychodzi z tego, że najlepiej jest nic nie robić, bo jak coś próbujesz a nie wyjdzie to od razu wielka wrzawa.

well, mi sie nie podobalo to ze bylem atakowany przez naito, ale on jako administrator mial to gdzies, dlaczego ja teraz mam nie miec jego spraw gdzies i nie moge pisac sobie o nim tego co chce?



  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Administrator Soul: Powrót
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 06, 2011, 04:17:31 am »
Czy ludzie odpowiedzialni za ten dział nie widza spamu ? Zamknijcie to albo ogarnijcie bo bez sensu jest się spierać kto kogo lubił, a kto  nie ... Miejcie trochę kultury i się po prostu pożegnajcie, a nie potrzebny flame zachowajcie dla siebie ..
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


Odp: Administrator Soul: Powrót
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 06, 2011, 09:05:07 am »
Czy ludzie odpowiedzialni za ten dział nie widza spamu ? Zamknijcie to albo ogarnijcie bo bez sensu jest się spierać kto kogo lubił, a kto  nie ... Miejcie trochę kultury i się po prostu pożegnajcie, a nie potrzebny flame zachowajcie dla siebie ..
po raz kolejny

dlaczego ktokolwiek mialby zachowywac kulture jezeli naito tego nie robil, no a on w koncu byl adminem, nie?


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Administrator Soul: Powrót
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 06, 2011, 10:35:38 am »
Czy ludzie odpowiedzialni za ten dział nie widza spamu ? Zamknijcie to albo ogarnijcie bo bez sensu jest się spierać kto kogo lubił, a kto  nie ... Miejcie trochę kultury i się po prostu pożegnajcie, a nie potrzebny flame zachowajcie dla siebie ..
po raz kolejny

dlaczego ktokolwiek mialby zachowywac kulture jezeli naito tego nie robil, no a on w koncu byl adminem, nie?

Bądź lepszy zachowaj kulturę, a może go nauczysz czegoś. Ja tam z naito zwad nie miałem, może po prostu od początku miał anty-sympatie do Ciebie.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Administrator Soul: Powrót
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 06, 2011, 11:05:03 am »
Witaj Soul, żegnaj Naito :)
wszystkiego dobrego Ci życzę, olej tych spamerów  :wink:


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Administrator Soul: Powrót
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 06, 2011, 04:17:06 pm »
własnie naito był tak kulturalny i starał sie pisać pełnymi zdaniami (ten post użytkownika "bula" obraża użytkownika "ktośtam", za co tenże użytkownik [...]), że aż mi obrzydło obcowanie z tymże użytkownikiem

dobry materiał na posranego urzędasa urzędu skarbowego..
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Administrator Soul: Powrót
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 06, 2011, 05:00:27 pm »
staral sie chlopak, o co wam chodzi :D

zycze powodzenia obydwu panom.


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Administrator Soul: Powrót
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 06, 2011, 06:39:15 pm »
szkoda naito odchodzisz powodzenia;)


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Administrator Soul: Powrót
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 06, 2011, 08:46:03 pm »
Mysle, ze wiecej komentarzy nam nie trzeba.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League