Witaj
Gość

Wątek: Warrior Tyr  (Przeczytany 101294 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Warrior Tyr
« dnia: Czerwiec 30, 2011, 10:57:16 am »
Zmiany w skillach u warriora (tyranta)






Wyglad niektorych skilli:





Jump Attack



Armor Destruction



Sonic Star



Filmik prezentujacy klase Warrior:

www.youtube.com/watch?v=e60hbrMxAM0



+ za sporo przydatnych w tym i innym topicu info - Alarion
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2011, 04:52:01 pm wysłana przez Alarion »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2011, 11:13:45 am »
Patrząc na opisy większość starych skilli będzie szybko zapomniana przez userów :P
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2011, 11:33:56 am »
Mnie to zastanawia (tak samo jak Msciciela), ile ludzie beda miec defa, gdyz wiekszosc skili tyrka ma powyzej 20tys powera,a niektore po 40-48 tys

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 30, 2011, 09:53:53 pm »
Czyli zostawia zaelota hehe.
Ciekawie bedzie z berserker spirit+zaelot+cc
Zostwiaja Fury Fists wiec tyrki beda miec nadal best a.speed, ale za to glady z duelist spirit beda kosic.
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 30, 2011, 10:58:17 pm »
Ale jak berek ma mieć zealota, skoro to skill wojów orków i tylko oni go mają a skille ze starych profek ma dać się wymieniać na nowe?

No chyba, że każdy dostanie skille innych profek
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 01, 2011, 12:06:33 am »
(...)chyba, że każdy dostanie skille innych profek

tak ma być. Każda profesja ma te same skille, z niewielkimi wyjątkami, zależnymi od rasy.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 02, 2011, 11:36:54 am »
Mnie to zastanawia (tak samo jak Msciciela), ile ludzie beda miec defa, gdyz wiekszosc skili tyrka ma powyzej 20tys powera,a niektore po 40-48 tys
endgame'owy skill archera ma ~190k powera i jest aoe :)
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 02, 2011, 11:50:27 am »
z obserwacji filmików widać dmg max 6k, a przeważnie damage oscyluje w granicach 3k. mówię o rogue mage i warrior, archer nie wiem. Jak wiecie statsy postaci są zupełnie inne, większe o kilkadziesiąt stąd na pewno taki duży power.


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 23, 2011, 02:58:29 am »
To cos ma uzywac light czy heavy seta? :P


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 23, 2011, 05:20:21 am »
To i to na gorze masz screen ze skilami (4 skill od gory)


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 23, 2011, 10:19:28 am »
Biedni warriorzy tak lamia na mobach ze dodali im lethala, ktory zabija moba gdy ten ma (UWAGA) 20% hp  hahaha zawsze cos  :P
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 23, 2011, 10:23:37 am »
Danke, to widze ze light bedzie lepszy. :/


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 23, 2011, 11:14:26 am »
Biedni warriorzy tak lamia na mobach ze dodali im lethala, ktory zabija moba gdy ten ma (UWAGA) 20% hp  hahaha zawsze cos  :P

Duża szansa, że zboostują go jeszcze bardziej. Suma sumarum te postacie będą zbalansowane, więc imho nie ma co robić QQ za wczasu. I tak za dużo opini graczy 99 lvl nie masz póki co, czyż nie? : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 23, 2011, 01:58:52 pm »
Wydaje mi się, ze warrior jest jeszcze niedoceniony.
Ten nowy skill do pve jest bardzo dobry. Są lokacje gdzie moby mają po 500k hp. Skrócenie czasu bicia takiego moba o 1/5  to niezły boost dla grupy. Generalnie z warriorem w party opłaca się iść na wypasione byczki, z których wiele grup rezygnuje, bo słabszych zabije się więcej i szybciej. I z takim skillem łatwiej zorganizować overhita. Jezeli z moba jest 8m expa (są takie) to overhitem będzie 9,6m. a to jest godne uwagi.
Co do pvp to widze u warriora ogromny potencjał w end game. Zobaczymy jak to wyjdzie w testach. Ale na co zwróciłem uwagę:
1. Rain of fire - ze spear to ma 25k power. Bazowo 5 sec reuse, z doświadczenia wiem że da się to zmniejszyć do 1-2 sec (zależy czy pozostawią nam runy w grze). Solidny aoe dmg, 2 sec stun, cancel target. Może być fajny w mass pvp, szczególnie że warrior ma jeszcze kilka aoe i może puścić serię. Wyobraźcie sobie party 97+. Enchanter odpala impulsa (p.attack x2). Tyr warrior odpala skille (p.attack, pvp dmg boost). Enchanter odpala debuff aoe -50% pdef = +50% dps. Seria aoe i wszyscy dookoła mocno obrywają. Niech to zrobi 2-3 tyr warriorów jednocześnie. Niestety jak w większości tego typu combosów w GoD brak jest ciągłości. Straszny reuse mocnych skilli.
2. Power provoke - skill z 97 lvl. Dać agro w ręce toona z dużym hp, p.def i m.def? Agro które ściąga do siebie przeciwnika? I zmniejsza mu 10% p.def? Toż to masakra na magów. Jeżeli tyr warrior będzie dobrze z enchanterem współpracował, który dorzuci -44% p.def debuff i ewentualnie z archerem/daggerem, który dorzuci mocny spike dmg, to będzie to opcja na szybką eliminację robe userów. Profity ma tu każdy. Dagger nie musi gonić celu, enchanter podobnie, wszyscy trzej spamują skille, wszyscy trzej robią większy dmg a cel ma na targecie warriora. GF.
3. rolling thunder - niby bieda. Wszyscy dookoła 225 dmg co tick. Ale ciekawe co się stanie jak będzie wiecej tyr warriorów w jednym miejscu. Czy ich efekty się skumulują i będzie 450 dmg przy dwóch obok siebie? Albo jak ekipa stanie w obszarze innych efektów dot (np poison daggera)? Zobaczymy.

Generalnie pewnym jest, że tyr warrior będzie potrzebował przynajmniej 2 broni i to dobrej jakości.
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2011, 02:50:56 pm wysłana przez orlok »


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 09, 2011, 12:26:08 am »
http://www.youtube.com/watch?v=FrvreQ49TbY&feature=player_embedded

Bardzo duza dawka informacji o warriorze.
Jak ktos ogarnia ruski ten sie moze dowie czegos ciekawego.

Gosciu co robil ten filmik napisal na goha.ru, ze power provoke agruje w pvp jesli to prawda bedzie bardzo fajnie :)
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2011, 03:22:40 pm wysłana przez sosula »
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 09, 2011, 03:41:05 pm »
wiec trzeba bedzie sie zastanowic nad przydatnoscia tanka w pvp? czy nie lepiej isc w 2 warriorów i robic sprint do 99


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 09, 2011, 04:45:17 pm »
Jesli obaj maja hate to: dps, debuffy vs sof, aury, debuffy(w tym -90% do sily leczenia), kubik ktory na max lvl daje dla party 500 p.defa/m.defa.
Jest jeszcze sprawa nowej icony, ktora dziala tylko na tanka. Wedlug 2 stron jest wymieniana za flame icon palka(nie moge tego sprawdzic bo mam crashe na pts, a jak bralem skille to nie zwrocilem, uwagi czy rzeczywiscie mozna zostawic flame icon)
edit: kolega sprawdzil, nie flame icon, a angelic icon ;p

No ciezka sprawa, jesli to jest prawda z tym power provoke to zrezygnowalbym z tanka i gralbym warriorem.

kubik:
Cytuj
85 Summon Night with Cubic. Cubic summoned to release the subpoena's debuff.
86 Summon Night with Cubic. Cubic summoned to turn off the summoned party's debuff debuff for 3 seconds makes the immune status.
88 Summon Night with Cubic. Cubic summoned to turn off the summoned party's debuff debuff for 6 seconds to make the immune status.
90 Summon Night with Cubic. Cubic summoned to turn off the summoned party's debuff debuff for 6 seconds to make the immune status further increased to 500 summoned party's defense.
92 Summon Night with Cubic. Cubic summoned to turn off the summoned party's debuff debuff for 6 seconds to create and add to the immune status of the defense summoned party / magic resistance increases by 500.
94 Summon Night with Cubic. Cubic summoned to a maximum of 3% of HP's recovery and summoned to turn off the debuff debuff for 6 seconds to create and add to the immune status of the defense summoned party / magic resistance increases by 500.
96 Summon Night with Cubic. Cubic summoned to a maximum of 6 percent of HP's recovery and summoned to turn off the debuff debuff for 6 seconds to create and add to the immune status of the defense summoned party / magic resistance increases by 500.
98 Summon Night with Cubic. Cubic summoned up summoned to repair 10% of HP's debuff debuff for 6 seconds to turn off the immune status summoned to create and add to the party's defense / magic resistance increases by 500

« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2011, 09:53:08 pm wysłana przez sosula »
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 10, 2011, 11:13:57 am »
flame icon zostaje? czy nowy tank ma tylko tego nowego ai dla siebie?
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 10, 2011, 03:56:35 pm »
tylko nowy dla siebie
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 12, 2011, 05:28:57 pm »
pierwsze wrazenia zmiany tyranta na tyr warriora:
Zealot jest skasowany,
Zostaje nasze invo z tyranta,
Zostaje celka Po użyciu skilla kasowana
Zostaje dark Form
Zostaje rush impact

Force ładuja sie automtycznie, nie da sie ich ladowac samemu, ewentualnie strzelacjac sonikami. ILOSC force znacząco wplywa na dmg
miedzy naladowaniem 10 a 5 roznica dmg okolo 2k.
Totemy sa troche bardziej wydaje tzn lepsze staty niz kiedys, niewiele ale zawsze
Nowy rush nie zadaje dmg

Najważniejsze NIE da sie enchantowac SKILI AKTYWNYCH (póki co) enchanotwac mozna kilka pasywow.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 12, 2011, 05:44:04 pm »
Najważniejsze NIE da sie enchantowac SKILI AKTYWNYCH (póki co) enchanotwac mozna kilka pasywow.

Nigdy nie można było enchantować skili jeżeli nie miałeś wyuczonego ostatniego lvl'a skilla. Tak samo jest dla skili z 4. profki...
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 12, 2011, 06:06:46 pm »
teraz ogolnie dmg ze skilli jest slaby bo nic offensywnego nie jest enchantowane na attri
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 12, 2011, 08:52:00 pm »
pierwsze wrazenia zmiany tyranta na tyr warriora:
Zealot jest skasowany,
Zostaje nasze invo z tyranta,
Zostaje celka Po użyciu skilla kasowana
Zostaje dark Form
Zostaje rush impact

Force ładuja sie automtycznie, nie da sie ich ladowac samemu, ewentualnie strzelacjac sonikami. ILOSC force znacząco wplywa na dmg
miedzy naladowaniem 10 a 5 roznica dmg okolo 2k.
Totemy sa troche bardziej wydaje tzn lepsze staty niz kiedys, niewiele ale zawsze
Nowy rush nie zadaje dmg

Najważniejsze NIE da sie enchantowac SKILI AKTYWNYCH (póki co) enchanotwac mozna kilka pasywow.

Force można ładować Energy stone'ami do 10 lvlu, nie ma różnicy czy masz naładowane 10 force czy 5, skill zadaje max dmg jak zeżre 5 naładowań.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 13, 2011, 09:46:49 am »
polearmy staną sie useless, ze dwa słabe skille aoe warrior ma.


Odp: Warrior Tyr
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 13, 2011, 10:41:09 am »
Wiadomo juz z jakiego typu broni bedzie najlepiej korzystac grajac warriorem?