Witaj
Gość

Wątek: Szukam ludzi na nowy serwer  (Przeczytany 4539 razy)

  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Szukam ludzi na nowy serwer
« dnia: Maj 24, 2016, 10:29:08 pm »
Witam szukam chętnych ludzi do gry w l2 na nowym serwerze mamy 6osob brakuje 3
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2016, 11:57:26 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2016, 10:29:44 am »
Jaki serwer? Coś więcej napisz jakie raty/kronika?
MhM................................


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2016, 02:33:31 pm »
interlude x100


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2016, 07:28:15 pm »
Witam jaki server? Kronika? I kogo konkretnie szukacie bo chętnie bym popykał coś :)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2016, 08:46:38 pm »
http://www.l2hero.ws/

myślę, że ten.
Ja się wybieram jak coś. Na początek jakiegoś nuka zrobie, jak coś to pm.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 26, 2016, 09:13:02 pm »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 27, 2016, 06:53:05 pm »
To chyba spotkamy się w grze bo nie mogę znaleźć tego kanału.... nick: LastLegion


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 27, 2016, 08:43:58 pm »
Nie wiem ile gracie w Lineage 2, ale jeśli nie długo to dajcie sobie spokój z privami a jeśli długo i nadal męczycie te privy to szczerze sugeruję się zastanowić nad ich porzuceniem i przejściem na serwer oficjalny. Też 90% czasu spędziłem na priv i niestety za każdym razem schemat był taki sam.

Wbijasz i robisz postać po czym przez pierwszy tydzień zachwycasz się jak fajnie coś zrobione. Wbijasz ładnie poziom w miarę szybko dobry sprzęt czyli jakieś 2-3 miesiące rozpędzania i dopieszczania swojej postaci po czym zaczynają wychodzić na światło dzienne brudy i krzywe akcje ze strony administracji albo pojawia się jakaś dziwna dotacja bo serwer przecież z czegoś musi żyć i dochodzisz do wnioski, że jednak trzeba iść na inny serwer bo tamten sprawa wrażenie lepszego. Jeśli sam po 3 miesiącach nie odejdziesz to zmuszą Cię do tego zamknięciem serwera albo wipe, bo przecież to najlepsza opcja, kiedy nie umie naprawić się błędów serwera lub dodać czegoś naprawdę rozbudowanego od strony technicznej. Zmienią nazwę, ustawią config serwera, ładne kolorki w html i wyglądy npc dzięki czemu głupi ludzie znowu na 2-3 miesiące będą mieli zajęcie a przy okazji wydadzą kasę.

Jak już mam gdziekolwiek wydać kasę to wolę wydać ją na kontro premium na serwerze oficjalnym, gdzie działa dużo więcej niż na większości priv i być pewnym, że nikt nie dostaje itemów na lewo...

Jeśli priv to tylko jakiś 4fun na miesiąc aby się pobawić
Jeśli szuka się czegoś na dłużej to tylko off i nawet nie ma co się zastanawiać :)

(wiem, że nie temat do tego, ale trzeba zacząć ludzi uświadamiać - lepiej późno niż wcale)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 27, 2016, 08:55:46 pm »
No kolega ma trochu racji tym bardziej ze server crap jak dla mnie... Grałem na off Core  prawie 2 lata. Ale posprzedawalem postacie itd itd....... Teraz jakby szukam czegoś na wzór ale bezskutecznie :)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 27, 2016, 09:23:12 pm »
nie pozostaje mi chyba nic innego jak również się zgodzić z kolegą


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 28, 2016, 12:23:04 am »
zgadzam sie z kolegami.
Ale wezmy pod uwage, ze na privie nie ma kronik za ktore bardzo ja np cenie sobie privy patrz c6 i c4


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 28, 2016, 04:18:16 am »
jeżeli wam sie nie podobaja takie serwery to nie wbijajcie proste :) ja zapraszam na tsa 91.228.198.219  :)


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -2

  • Leith
Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 28, 2016, 07:53:29 am »
Wbijasz i robisz postać po czym przez pierwszy tydzień zachwycasz się jak fajnie coś zrobione. Wbijasz ładnie poziom w miarę szybko dobry sprzęt czyli jakieś 2-3 miesiące rozpędzania i dopieszczania swojej postaci po czym zaczynają wychodzić na światło dzienne brudy i krzywe akcje ze strony administracji albo pojawia się jakaś dziwna dotacja bo serwer przecież z czegoś musi żyć
Właśnie opisałeś grę na swoim super oficjalu Core...  hahaha wszystko za euraski :)


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 28, 2016, 09:28:46 am »
Nie wiem ile gracie w Lineage 2, ale jeśli nie długo to dajcie sobie spokój z privami a jeśli długo i nadal męczycie te privy to szczerze sugeruję się zastanowić nad ich porzuceniem i przejściem na serwer oficjalny. Też 90% czasu spędziłem na priv i niestety za każdym razem schemat był taki sam.

Wbijasz i robisz postać po czym przez pierwszy tydzień zachwycasz się jak fajnie coś zrobione. Wbijasz ładnie poziom w miarę szybko dobry sprzęt czyli jakieś 2-3 miesiące rozpędzania i dopieszczania swojej postaci po czym zaczynają wychodzić na światło dzienne brudy i krzywe akcje ze strony administracji albo pojawia się jakaś dziwna dotacja bo serwer przecież z czegoś musi żyć i dochodzisz do wnioski, że jednak trzeba iść na inny serwer bo tamten sprawa wrażenie lepszego. Jeśli sam po 3 miesiącach nie odejdziesz to zmuszą Cię do tego zamknięciem serwera albo wipe, bo przecież to najlepsza opcja, kiedy nie umie naprawić się błędów serwera lub dodać czegoś naprawdę rozbudowanego od strony technicznej. Zmienią nazwę, ustawią config serwera, ładne kolorki w html i wyglądy npc dzięki czemu głupi ludzie znowu na 2-3 miesiące będą mieli zajęcie a przy okazji wydadzą kasę.

Jak już mam gdziekolwiek wydać kasę to wolę wydać ją na kontro premium na serwerze oficjalnym, gdzie działa dużo więcej niż na większości priv i być pewnym, że nikt nie dostaje itemów na lewo...

Jeśli priv to tylko jakiś 4fun na miesiąc aby się pobawić
Jeśli szuka się czegoś na dłużej to tylko off i nawet nie ma co się zastanawiać :)

(wiem, że nie temat do tego, ale trzeba zacząć ludzi uświadamiać - lepiej późno niż wcale)

Zgadzam sie w 90%, ba nawet teraz to juz sie modne robia servy L2Custom gdzie sa farmzony zeby 300online mialo sie gdzie pobawic bo inaczej martwica serva.Nie zgadzam sie tylko z  tym ze Oficialjest dobry bo to nie L2 od co najmnie GF i ja osobiscie bym tam za darmo nie poszedl :D


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 28, 2016, 12:07:32 pm »
@aqq123

Za euroski ludzie kupują adenę od innych ludzi i tego na żadnym serwerze nie unikniesz. Wiadome, że coś tam z oficjalnej dotacji również można mieć, ale nie są to przynajmniej skile z innych postaci czy gotowe itemy na sporym ++

Każda gra gdzie itemy mają jakąś wartość i znaczenie będzie podatna na euroski. Nikomu nie zabronisz sprzedać adeny i nikomu jej kupić od innej osoby, wiec nie wiem o co halo. Dotacja jest owszem, ale według mnie przynajmniej w tej chwili na Core nie jest taka jak wielu tu przedstawia. Wejdź do gry i kup z L2Store coś co sprawi, że będziesz miał postać lepszą niż inni w kilka dni. Jedyne co można zrobić to sprzedać niektóre bonusy z L2Store za adenę i dopiero za adenę kupić sprzęt od graczy. To samo można zrobić kupując za euroski adenę od graczy i za nią kupić coś co sprawi, że będziesz naprawdę mocny.

Nie L2Store robi donatorów tylko gracze, którzy sprzedają za euro adenę i Ci, którzy tą adenę kupują. Takie coś będzie na każdym serwerze i w każdej grze, gdzie przedmioty mają wartość nie tylko wizualną ale i dodatnią w grze.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 28, 2016, 12:57:09 pm »
Wiadome, że coś tam z oficjalnej dotacji również można mieć, ale nie są to przynajmniej skile z innych postaci czy gotowe itemy na sporym ++
alez ty pierdolisz, kazdy serwer na ktorym grasz jest najlepszy i nie ma znaczenia jakie ma wady to zawsze potrafisz pokazac ze inne serwery - "gorsze" - maja wieksze wady, otoz tym razem nie do konca


jezeli twoim zdaniem to co znajduje sie w l2store to tylko "costam" co rownie dobrze mozna kupic za adene kupiona od ludzi, to albo jestes debilem, albo nie patrzyles co znajduje sie w l2store, albo jedno i drugie

zobaczmy, chociazby za 3.19 euro mozesz kupic skrzynke, z ktorej mozesz dostac(mala szansa, co zwiekszy sprzedaz skrzynek, bo ludzie potrafia tysiace wpompowac w cos takiego) anakim/lilith talisman, antharas, valakas, baium, queen ant - niech bedzie ze reszta rzeczy zawarta w tych skrzynkach jest do kupienia za adene

ale przeciez te rzeczy ktore wymienilem sa na core ogolnodostepne, nie? takie zwykle costam nie zmieniajace rozgrywki


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 28, 2016, 01:31:39 pm »
Trzymajcie się tego tematu a jak chcecie robić dramę o priv zróbcie sobie nowy temat w dziale Offtopic. Chyba nie muszę przedstawiać wam regulaminu?


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 28, 2016, 02:43:53 pm »
zobaczmy, chociazby za 3.19 euro mozesz kupic skrzynke, z ktorej mozesz dostac(mala szansa, co zwiekszy sprzedaz skrzynek, bo ludzie potrafia tysiace wpompowac w cos takiego) anakim/lilith talisman, antharas, valakas, baium, queen ant - niech bedzie ze reszta rzeczy zawarta w tych skrzynkach jest do kupienia za adene

Kup i dostań a później mów o dotacji. A co do reszty to zluzuj trochę gatki bo smród robisz :)
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 28, 2016, 03:29:08 pm »
zobaczmy, chociazby za 3.19 euro mozesz kupic skrzynke, z ktorej mozesz dostac(mala szansa, co zwiekszy sprzedaz skrzynek, bo ludzie potrafia tysiace wpompowac w cos takiego) anakim/lilith talisman, antharas, valakas, baium, queen ant - niech bedzie ze reszta rzeczy zawarta w tych skrzynkach jest do kupienia za adene

Kup i dostań a później mów o dotacji. A co do reszty to zluzuj trochę gatki bo smród robisz :)
Troy, iReflect etc. etc.

rings a bell?

Trzymajcie się tego tematu a jak chcecie robić dramę o priv zróbcie sobie nowy temat w dziale Offtopic. Chyba nie muszę przedstawiać wam regulaminu?
wywal offtop do kosza i bedzie po sprawie :)


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -2

  • Leith
Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 28, 2016, 05:19:10 pm »
Taaa Pamietam akcje Kelbim jeszcze nie padl a już fragmety ze skrzynek wypadaly  hahaha Takie zwykle costam ;) kamienie PvP za euraski to tez takie zwykle cos tam  hahaha 90% ludzi gralo na Core/Aria/Lilith i wie jakie P2w serwy stawia Innova wiec wciskanie ludziom tego shitu i klamanie na tego jak tam jest jest trochę nie na miejscu
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2016, 05:21:03 pm wysłana przez aqq123 »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 28, 2016, 05:50:22 pm »
tak się czepiacie wygenerowanych z dupy epików, ale w czym one są złe, tym że ułatwiają do nich dostęp? jedyny minus jaki mogę tu widzieć to spadek "elitarności" i wyciągniecie ręki do randomów, to was tak boli?

dla mnie to plus, że nawet jakiś gównoklan może sobie powoli skupić full set top epików na rynku i np pożyczać jakimś jednostką na oly, gdy wcześniej musiałeś grać w tryhardującym cp w top klanie który bije smoki i jeszcze stać w kolejce albo brać udział w jakiś śmiesznych aukcjach za smocze punkty :D

To nie jest F1-interlude, dracobow z sa +3 czy baium nie zaburzy proporcji serwera, a szczęśliwy random to żywy serwer.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2016, 05:52:49 pm wysłana przez kornes »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 28, 2016, 05:51:50 pm »
Mimio L2Store uważam, że serwer jest wart tego, żeby na nim grać, bo zabawa jest wyśmienita. Na każdym serwerze znajdzie się kilku donatorów, którzy będą mieli wszystko, obojętnie czy są to euroski, złocisze, dolarki czy rubelki.


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 28, 2016, 06:10:52 pm »
https://www.youtube.com/channel/UCMP_rAnmsUtMr6Db9xWUykw
avatarofhope aka admin h5 midow 2+ lat wstecz, wywalil ponad 5k euroskow na offie, pewnie tylko na adenke :(


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 28, 2016, 06:23:26 pm »
tak się czepiacie wygenerowanych z dupy epików, ale w czym one są złe, tym że ułatwiają do nich dostęp? jedyny minus jaki mogę tu widzieć to spadek "elitarności" i wyciągniecie ręki do randomów, to was tak boli?

dla mnie to plus, że nawet jakiś gównoklan może sobie powoli skupić full set top epików na rynku i np pożyczać jakimś jednostką na oly, gdy wcześniej musiałeś grać w tryhardującym cp w top klanie który bije smoki i jeszcze stać w kolejce albo brać udział w jakiś śmiesznych aukcjach za smocze punkty :D

To nie jest F1-interlude, dracobow z sa +3 czy baium nie zaburzy proporcji serwera, a szczęśliwy random to żywy serwer.

Dokładnie takie samo mam podejście co do tej kwestii :) To, że można z małą szansą dostać coś co byłoby tylko dla elity lub prawdziwych doterów co kupują adenę od graczy za euro jest bardzo pozytywne a nie negatywne.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


Odp: Szukam ludzi na nowy serwer
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 28, 2016, 07:39:38 pm »
tak się czepiacie wygenerowanych z dupy epików, ale w czym one są złe, tym że ułatwiają do nich dostęp? jedyny minus jaki mogę tu widzieć to spadek "elitarności" i wyciągniecie ręki do randomów, to was tak boli?
Mimio L2Store uważam, że serwer jest wart tego, żeby na nim grać, bo zabawa jest wyśmienita. Na każdym serwerze znajdzie się kilku donatorów, którzy będą mieli wszystko, obojętnie czy są to euroski, złocisze, dolarki czy rubelki.

a w ktorym miejscu napisalem ze to jest zle? napisalem tylko ze naito pieprzy glupoty
Cytuj
Wiadome, że coś tam z oficjalnej dotacji również można mieć, ale nie są to przynajmniej skile z innych postaci czy gotowe itemy na sporym ++
Cytuj
Kup i dostań a później mów o dotacji.
Cytuj
Nie L2Store robi donatorów tylko gracze, którzy sprzedają za euro adenę i Ci, którzy tą adenę kupują.

dziekuje, do widzenia

/thread