Witaj
Gość

Wątek: MAGE CP LAST SLOT averia.ws x50  (Przeczytany 1664 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

MAGE CP LAST SLOT averia.ws x50
« dnia: Lipiec 13, 2016, 11:12:12 pm »
Siema jesteśmy grupą  ( International )  szukamy ludzi którzy grają żeby coś ugrać i używają do tego mózgu...:)
Nasz set-up to

LAST SLOT MAGE CP SZUKA OSTATNIEJ OSOBY!!!!!!

1. Musisz byc aktywny 5h dziennie to must HAVE
2.Musisz umiec assystowac
3. musisz grac z głową
4. lider wydaje polecenia ty słuchasz i wykonujesz
5. Jak za abrdzo odpie******z nie przychodzisz na prime , nei farmisz na CP to lecisz po 2ch dniach
6. Jak nie masz jaj to nawet sie nie zgłaszaj
7. jak masz zamiar sie obrażać za zje*e to tam są drzwi.

A wiec podsumowując chcemy coś ugrać a nie grac zeby pograc...Gramy jako jeden organizm kazdą niepotrzebną kończynę upier***am przy samej dupie.

A wiec jeśli nei boisz sie takiego wyzwania masz jaja zeby z nami pograc nie jesteś jakąś ci**ą...to zapraszam

Odzywajcie sie na skype sandrzej93


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: MAGE CP LAST SLOT averia.ws x50
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2016, 12:00:33 am »
Siema jesteśmy grupą  ( International )  szukamy ludzi którzy grają żeby coś ugrać i używają do tego mózgu... :)
Nasz set-up to

LAST SLOT MAGE CP SZUKA OSTATNIEJ OSOBY!!!!!!

1. Musisz byc aktywny 5h dziennie to must HAVE
2.Musisz umiec assystowac
3. musisz grac z głową
4. lider wydaje polecenia ty słuchasz i wykonujesz
5. Jak za abrdzo odpie******z nie przychodzisz na prime , nei farmisz na CP to lecisz po 2ch dniach
6. Jak nie masz jaj to nawet sie nie zgłaszaj
7. jak masz zamiar sie obrażać za zje*e to tam są drzwi.

A wiec podsumowując chcemy coś ugrać a nie grac zeby pograc...Gramy jako jeden organizm kazdą niepotrzebną kończynę upier***am przy samej dupie.

A wiec jeśli nei boisz sie takiego wyzwania masz jaja zeby z nami pograc nie jesteś jakąś ci**ą...to zapraszam

Odzywajcie sie na skype sandrzej93
a więc co to za set up macie?


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: MAGE CP LAST SLOT averia.ws x50
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2016, 12:14:12 am »
LOL GL HF XD

Jeśli uważasz, ze chcesz coś ugrać w primie po 5h na averii to powodzenia xd
w takim ograniu to możecie ewentualnie pogrywać casualowo XD
nie zapominajcie, że farmiąc instancje musicie robić posty, a grając po 5 h nie ma mowy abyście byli w Top liczących sie PT
zabawny pkt 5 "nie farmisz na CP" XD już dawno nie widziałem takiego paragrafu z tego co mi wiadomo to raczej założeniem cp jest farmieniem na ludzi, a nie odwrót xd wysyłacie jakiegoś Janusza na Gemy czy drakosy i farmi hajs na CP czy jak ?
kolejny pkt "musisz grać z głową" a z czym ma ktoś grać? z jajami?   hahaha

Ogarnij normalną prezentacje bo żal tyłek ściska jak czyta się takie troll gimba wypociny jakim to pro koksem jesteś i kogo poszukujesz ^^


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: MAGE CP LAST SLOT averia.ws x50
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2016, 12:50:20 am »
LOL GL HF XD

Jeśli uważasz, ze chcesz coś ugrać w primie po 5h na averii to powodzenia xd
w takim ograniu to możecie ewentualnie pogrywać casualowo XD
nie zapominajcie, że farmiąc instancje musicie robić posty, a grając po 5 h nie ma mowy abyście byli w Top liczących sie PT
zabawny pkt 5 "nie farmisz na CP" XD już dawno nie widziałem takiego paragrafu z tego co mi wiadomo to raczej założeniem cp jest farmieniem na ludzi, a nie odwrót xd wysyłacie jakiegoś Janusza na Gemy czy drakosy i farmi hajs na CP czy jak ?
kolejny pkt "musisz grać z głową" a z czym ma ktoś grać? z jajami?   hahaha

Ogarnij normalną prezentacje bo żal tyłek ściska jak czyta się takie troll gimba wypociny jakim to pro koksem jesteś i kogo poszukujesz ^^

Imo punkt 7 najlepszy :)Po co te cenzurowane wulgaryzmy?Chcesz zachęcić w ten sposób ludzi czy odstraszyć? Popraw prezentacje.


Odp: MAGE CP LAST SLOT averia.ws x50
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2016, 12:57:18 am »
LOL GL HF XD

Jeśli uważasz, ze chcesz coś ugrać w primie po 5h na averii to powodzenia xd
w takim ograniu to możecie ewentualnie pogrywać casualowo XD
nie zapominajcie, że farmiąc instancje musicie robić posty, a grając po 5 h nie ma mowy abyście byli w Top liczących sie PT
zabawny pkt 5 "nie farmisz na CP" XD już dawno nie widziałem takiego paragrafu z tego co mi wiadomo to raczej założeniem cp jest farmieniem na ludzi, a nie odwrót xd wysyłacie jakiegoś Janusza na Gemy czy drakosy i farmi hajs na CP czy jak ?
kolejny pkt "musisz grać z głową" a z czym ma ktoś grać? z jajami?   hahaha

Ogarnij normalną prezentacje bo żal tyłek ściska jak czyta się takie troll gimba wypociny jakim to pro koksem jesteś i kogo poszukujesz ^^

pkt 5 Andrzejowi chodzilo o to, ze nie ma robienia pod siebie w prime robi cos pod party, zrzucamy kase itd.
pkt 7 w skrocie chodzilo, ze jakas osoba ktora sie zglosi nie byla 12 letnia dziewczynka, ktora sie obrazi jak ktos na nia nakrzyczy :< ze cos zle robi


5h/day Robert to min. bo brakuje nam 1 osoby na SWS.

Nie mozemy wymagac 2 dni przed startem nie wiadomo ile 7 osob z cp gra po 10h/12h+, 3 osoby maja wolne do konca lipca, do tego mamy min. 3 pewnych driverow + 2 na dorywke.



Prime to 12h, ale jak ktos gra 5h to na ten ostatni slot starczy byle bylo to w godz 18-1, reszte sobie pokryjemy driverami albo boxem.


Pomijam fakt, ze bedzie nam lzej bo kazdy bedzie mial z doty
- premke
- runke na expa
-1/2 class z doty all(przyspieszy nam start o 10min, czyli przeskoczymy sobie 1 spot do przodu)
- premka i runy dla boxow (WL+SPOIL)


- oraz 5x SA krysze 16'tki do vesperow(dla ola+4 nukow)
- 2/4 nuki nobless/suba z doty
- 2/2 biszopy suba/nobless z doty
- ol suba/nobless z doty
- nukerzy 3/4 + 2/2 biszki +  OL pet z doty dla kon buffa na 9min, no reuse
- top pvp belt

+ jak bedzie potrzeba to bp/ol/nuk moze wziac za dotke 3cia profke (znowu adena do przodu)

:) Ja bym sie nie martwil az tak o nas.


Same krysze nam oszczedza duzo czasu,a gramy full donate pt magow - ktorymi to sie latwo farmi (srednio 3500 averow na postac)
Nie chodzi mi o "chwalenie" sie dotacja, tylko po prostu nam to
a) zaoszczedzi czasu
b) przyspieszy farme
c) da boost olbrzymi(pety + pvp top def belt)


Czyli suma sumarum, jestesmy grubo do przodu na starcie, wiec nawet z naszym srednio-wysokim online bedzie ok (no tak 10-12h na averii to taka klasa srednia/srednia-wyzsza).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2016, 01:08:03 am wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: MAGE CP LAST SLOT averia.ws x50
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2016, 09:06:00 am »
i chcesz powiedzieć ze szukasz mnie na sws ;P
Generalnie przynajmniej pepsi napisałeś normalną prezentacje a nie trol chu wie co xd napisz mi na GG kto kim gra a pomyślę ;p