Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 113253 razy)

  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Nowy Classic od NC West...
« dnia: Wrzesień 06, 2018, 02:36:22 pm »
Pewnie sporo osób już wie, inni się domyślają, ale dzieje się w temacie Classica od NC West:


"A Classic server is something we are currently working on; we don’t have any more details to share right now, but we will be revealing more information in the near future. "

Takiego maila dostałem od ich suportu.  Jaram się strasznie  8)
Jeszcze jakby zdecydowali się na model płatności F2P + PA (aczkolwiek prawie pewne, że będzie to abo) to byłbym w siódmym niebie.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2018, 03:20:35 pm »
Tylko, żeby te serwery jakoś przetrwały musiałby admin z biczem nad ruskimi RMT stać a z tego NCWEST raczej nie słynie.
Obstawiam 2 serwery f2p na start (kopia Gamecoast), 1 okno/pc, premium +1. Może jakiś IP block.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2018, 04:07:38 pm »
Ta w dzisiejszych czasach ip block xD, jak każdy farmer kupi sobie byle vpn i sra na blokady regionalne ;)
Ja nie wiem co ludzie się tak jarają tymi "nowymi" serwerami, ruscy farmerzy ( w NA pewnie też będzie więcej chińskich ) i tak wszystko wygrają, sprzedadzą adenę i pl i ten serwer będzie wyglądał tak samo jak nasz skelth, z tym że eventy i siege będą w strefie  czasowej z dupy. Zapraszam na skeltha, tych którzy myślą, że brakuje im dobrego starego L2 ( chociaż dla mnie dobry classic skończył się na 1.5, a 1.0 to było granie - oczywiście w eu tego nie mieliśmy, bo serwer już dawno byłby martwy  hahaha hahaha hahaha ) i dużo bym oddał za dobry server classica 1.5, nawet priv :)


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2018, 04:14:21 pm »
o cholera na to czekałem


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2018, 07:23:56 pm »
Tylko, żeby te serwery jakoś przetrwały musiałby admin z biczem nad ruskimi RMT stać a z tego NCWEST raczej nie słynie.
Obstawiam 2 serwery f2p na start (kopia Gamecoast), 1 okno/pc, premium +1. Może jakiś IP block.

żeby nie rmt to odpada połowa latających po l2 serwerach gra stara skorumpowana ale cóż jak się chce w to dael grać to lepiej się ztym pogodzić btw jak w życiu , walor dodający realizmu


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 06, 2018, 10:08:58 pm »
IP block to raczej ze wzgledów licencyjnych, mimo wszystko nie każdy sasza to ogarnie. Classic ma swoje własne problemy, rmt to tylko część z nich. Ale watpię, żeby taka abominacja jak Pufa robiła tam biznes bezkarnie. Innova bierze kasę na boku skoro stać ich na otwieranie co roku nowego serwera. Kasa z subskrypcji to śmiech na sali.

Jak będzie f2p to będzie masa brazoli, boxów, randomów.
Jak kopia Skelth to Ruscy/Chińczycy wygrają serwer w pół roku i co przytomniejsi uciekną.


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 06, 2018, 10:41:21 pm »
a ten serwer to dla kogo stawiaja? dla ruskiego komunity czy to taki typowy eu?


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 06, 2018, 10:58:00 pm »
a ten serwer to dla kogo stawiaja? dla ruskiego komunity czy to taki typowy eu?

Dla eu community ale pewnie ru też będzie grało


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2018, 10:03:51 am »
A kto ten serwer w ogóle ma otworzyć? Bo teraz tak myślę to jedyna rzecz, która może odróżnić na serwer od naszego eu to to, że ktoś nie pozwoli na RMT w taki perfidny sposób jak u nas robi to pufa, każdy ale to każdy wie, a i tak nikt z tym niczego nie robi ;) Ja chciałbym long life skelth, ale czuję że serwer jest na równi pochyłej i nic nie zapowiada, żeby to się miało zmienić. Kolejne nowe 'patche' tego na pewno nie zatrzymają.


edit : już widzę że "nc west" ;D to wcale nie musi oznaczać, że będzie lepiej niż u innovy xD


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 07, 2018, 04:12:42 pm »
z eu pewnie sporo pójdzie na miejscu będą czekać uzależnieni od l2 store amerykanie nieograni w tych odsłonach , do tego trochę ruskich i może powstanie ciekawa historia


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 07, 2018, 04:25:51 pm »
powstrzymałbym ekscytacje do oficjalnego info, bo imo żadnej rewolucji nie będzie ;D

- lokalizacja serwera w NA to jakieś 150ms pingu u dobrego ISP w polsce
- IP block będzie na pewno, tak jak reszcie ncWesta, więc jakiś % mniej ogarniętych odpanie
- jak zrobią f2p i store to można się spodziewać full p2w i cen 4x większych niż u ruskich
- od dawna ncW uchodzi za lipnego wydawce, 0 komunikacji, brak aktywności w grze, banowanie botów na pokaz (z doskoku) przed updatami, itd


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 07, 2018, 06:50:59 pm »
Jeżeli nie postawią odpowiednika Naia, z europejską strefą czasową to oly będzie o 2-6 w nocy, a daily rb respić o 3. Więc nie ma mowy o poważnej grze. W ogóle poczekajmy na jakieś info. Bo na razie to tylko plotka o mailu...


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 08, 2018, 02:25:48 pm »
Bo na razie to tylko plotka o mailu...
Zawsze możesz wysłać ticket z zapytaniem na ich forum - jak ja zrobiłem.

Kwestia tylko kiedy i w jakiej formie powstanie ten server. Nie spodziewam się go wcześniej niż na jesieni 2019r.  :?


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 20, 2018, 09:58:22 pm »
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2018, 10:17:22 pm wysłana przez Minus »


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 20, 2018, 11:40:43 pm »
co trzeba zrobić żeby móc tam grać od nas? ;p


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 21, 2018, 01:11:06 am »
Q: How many Lineage II Classic servers are there?
You’ll be able to select from two Lineage II Classic servers: Talking Island and Giran.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 21, 2018, 02:00:03 am »
kurde ściągnąłem i odpaliłem ich goda bo to ten sam klient na którym ruszy serwer i gra się lekko zacina, jest też lekkie opóźnienie w reakcji na kliknięcie / przemieszczenie się. da się coś z tym zrobić czy na NCwest stąd czyli PL już tak po prostu będzie ? ;/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2018, 02:01:42 am wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 21, 2018, 03:37:08 am »
Planowany jest start dwóch serwerów z różnymi strefami czasowymi:
Talking Island  - GMT-2
Giran - GMT+1
Wygląda na to że Giran jest idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Nie wiem gdzie fizycznie będzie stał ten serwer i jaki będzie do niego ping, ale może nie będzie aż tak źle.

Serwery będą free-to-play z L2store.
L2 store ma zawierać : Buffs, XP Scrolls, XP Runes, Cosmetics (Hair Accessories and Agathions), and Account Services (Name Change, Clan Name Change, and Gender Change).
Funkcjonował będzie również specjalny system VIP,  który jeśli się nie mylę będzie kosztować 20 Euro miesięcznie.
https://www.lineage2.com/en/news/announcements/classic-vip-rewards-program.php?_ga=2.148186866.498056668.1537473208-288457141.1537473208

Planowana kronika : Chronicle 1.5 (max level 52)

Administrator chwali się również nowym systemem anty-boterskim XIGNCOD3, bo wiadomo NCWest słynie z masy botów, ale czy to pomoże zobaczymy.


  • Wiadomości: 142

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 21, 2018, 07:25:30 am »
PVE damage z doty. Ten serwer to będzie żart.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 21, 2018, 08:27:21 am »
jak ktoś chce sobie zrobić p2w za $$$ to i tak to zrobi czy tu czy na skelth czy gdzie indziej.. Classic jest na tyle surowy że za bardzo nie ma z czego tego robić , dopóki nie można kupić solid czy improved scrolli broni +++  to ten l2 store nie bedzie wadzil..pytanie jak się ten  l2 store rozwinie skoro zaczynają z tym od startu heh

z drugiej strony, grać za free na świeżym offie , na kilku kontach z dużym online, z perspektywą merge jakiej skelth nie ma... kurde szukam argumentów żeby zostać na skelcie ale im dłużej się zastanawiam tym jest ich mniej. chętnie posłucham, niech mnie ktoś przekona
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2018, 08:49:03 am wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 21, 2018, 09:22:19 am »
Pomalu tanieje adenka u ruskich na skelth moze to Cie przekona  :D :D

Z tego co widze 4 lvl VIP bedzie kosztowal 4k NCpoints to jest 50 euro co miesiac jesli sie nie myle i mowimy to o 1 koncie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2018, 09:51:32 am wysłana przez BoSSsKi »


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 21, 2018, 10:42:24 am »
czyli skelth może skończyć jak stara porzucona dziwka,

odpływ nowych graczy -->  mniej kupujących 'starter packi' od rmt farmerów ---> mniej farmerów na rmt
 
Szkoda.. wygląda na to że skelth zostanie do robienia kasy i dorabiania dopóki się da z tego doić

widzę że za ten 4 lvl vip na Ncwest dając 50$ ma się +50% drop chance. dla mnie drogo ale i znaczny boost chociaż będą to kupować pewnie głównie amerykańce którzy wcześniej classica na oczy nie widzieli
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2018, 10:48:48 am wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 21, 2018, 10:57:39 am »
Pomalu tanieje adenka u ruskich na skelth moze to Cie przekona  :D :D

Z tego co widze 4 lvl VIP bedzie kosztowal 4k NCpoints to jest 50 euro co miesiac jesli sie nie myle i mowimy to o 1 koncie

Ja w tej chwili tyle wydaje na opłacanie kont na skelth i nic z tego nie mam oprócz abonamentu :D, a na takim free2play po co opłacać VIPa na kontach dla supportu? Pewnie na początek spoko, ale jak już masz support wylvlowany to nie widzę sensu opłacania takich kont, a na skelth no cóż jak to jest każdy wie. Mnie najbardziej kręci to, że to będzie 1.5 ( nawet jeśli trochę oszukane, bo nie będą leciały itemy z ludzi ;( ), to wtedy dla mnie classic był najlepszy.


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:23:09 am »
kurde, nie sadziłem że postawią ten serwer tak szybko, ktoś wie ile będzie można odpalić okien na jednym IP?


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:36:47 am »
kurde, nie sadziłem że postawią ten serwer tak szybko, ktoś wie ile będzie można odpalić okien na jednym IP?

Wątpię, że będą jakieś ograniczenia co do ilości klientów, więc pewnie tyle ile uciągnie twój komputer ;D

ps. a i mam nadzieję, że nie będzie loopmacro :D