Witaj
Gość

Wątek: Gludio, giran, aden  (Przeczytany 3450 razy)

  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Gludio, giran, aden
« dnia: Luty 24, 2019, 04:03:26 pm »
Czesc
Nie jestem w temacie serwerów NA, w targowisku widzę tematy dotyczące serwerów giran, gludio, aden. To wszystko są serwery NA ?
Który jest najnowszy, który odpowiedni aby zacząć od 0?
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Gludio, giran, aden
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2019, 05:54:22 pm »
Dla europejczyka tylko giran, gludio aden sa dead i pod merga zapewne ale nie wiadomo kiedy i czy z na/eu.


Scovy, powiem Ci ze sie zdziwisz to juz nie jest stare l2, raty nadal znerfione do ziemi a na loc. 1-40 tyle botow, ze mobow nje ma. Od 40 adena az tak znerfiona ze nadal po 4 euro - 1kk chodzi...



Jak juz chcesz grac to 3 konta BD/PP lub WC + main (es, pr, ew. dd jakis np. tyrant lub jakis sztylet najlepiej aw).


Premka na 50% kup na 25lv jak zrobisz Q na free D armory i kup z 3KK adeny, top D bron +3 i przelec do 40.


Na 40 kup 20kk i dalej koksaj (90 euro).



Jak nie masz zamiaru inwestosac to sb imho odpusc, rak jest ze omg...


Jak dobijesz 45 czy 46 to nq daily Q dobijesz te postacie dunno w miesiac do 60, ale bdziesz bez kasy na spellbooki. Legelanie bez skryptow 1 PC - 3 konta 2 PC - 6
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2019, 05:57:40 pm wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Gludio, giran, aden
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2019, 06:26:38 pm »
Dzieki za naswietlenie sytuacji, od jakiegos czasu sie zastanawiam nad oficialem, juz sie chcialem decydowac na skealth, ale oplacac 2 konta zeby pograc sobie sporadycznie ... Tu w zasadzie zeby miec vip4 tez  trzeba troche wydac. Privy padaja po 2 miesiacach i co tu robic ;p
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Gludio, giran, aden
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 25, 2019, 12:55:07 pm »
Dunno, ale gra w tego zjadacza zycia po 2h dziennie to slaba opcja


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: Gludio, giran, aden
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 25, 2019, 07:11:12 pm »
Z roku na rok jest coraz gorzej, L2 umiera i to niezależnie czy to officialne servery czy privy. Botowanie jeszcze nigdy nie było na taką skale jak jest dziś i to bez znaczenia jaki server. Jedyną opcją są servery typu "GVE" czyli nabijasz i farmisz adene za zabicie innego gracza (jest kilka takich serwerów pod Interlude) jednak jeżeli ktoś by chciał powrócić do starych czasów to nie ma szans to już nie wróci.

Po dłuższym zastanowieniu sprzedałem postacie i odpuściłem sobie classica (który miał być powrotem do starych czasów) i pogrywam 1-2h dziennie na jakiś high/mid ratach interlude wyłącznie dla zabawy.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2019, 07:14:08 pm wysłana przez venzer »


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Gludio, giran, aden
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 27, 2019, 03:38:42 pm »
co jest z gra po update ? cos sie nie odpala
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Gludio, giran, aden
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 27, 2019, 05:45:45 pm »
Dzieki za naswietlenie sytuacji, od jakiegos czasu sie zastanawiam nad oficialem, juz sie chcialem decydowac na skealth, ale oplacac 2 konta zeby pograc sobie sporadycznie ... Tu w zasadzie zeby miec vip4 tez  trzeba troche wydac. Privy padaja po 2 miesiacach i co tu robic ;p
Jest źle, ale nie aż tak źle jak opisują. Botów full, to prawda. Dziwne, ze NCSoft nigdy tego nie ogarniał, jeden GM i w kilka dni można wyczyścić serwer z botów.
To, żeby rozsądnie pograć vip4 raczej konieczny, to też prawda.
Gdy doliczysz do tego jakiś event z + 50% to już miodzio.
Gra jest "darmowa" jedynie gdy potraktować ją jako demo.
Można obyć się bez kupowania adeny, zrobić sobie spoila i poświecić trochę czasu na farmę. Tak grałem dawno temu na retailu i tak teraz zrobiłem adenę. Drogie są booki chyba tylko DW i Haste (8-10kk) - alternatywnie można sobie zrobić WC, np. amulet  Chant of Fury kosztuje ok 700k.

Adena cap to stary wynalazek z pierwszych kronik, to nie jest nic nowego - tam cap chyba był tak samo jak teraz, do ok 40lvl rosło a potem na sztywno. Nie ma się na co tutaj oburzać.
Raty niby niższe niż na c1, ale daily questami i farmą spoilem można to nadgonić.
Dodatkowo masz wysoki bonus % w party, z tego co pamiętam już przy 1+1 masz +50%
Ludzie grają, serwer Giran wieczorami "heavy", ludzi (i botów) full wszędzie.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Gludio, giran, aden
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 27, 2019, 06:36:35 pm »
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Gludio, giran, aden
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 27, 2019, 08:33:59 pm »
Dzieki za naswietlenie sytuacji, od jakiegos czasu sie zastanawiam nad oficialem, juz sie chcialem decydowac na skealth, ale oplacac 2 konta zeby pograc sobie sporadycznie ... Tu w zasadzie zeby miec vip4 tez  trzeba troche wydac. Privy padaja po 2 miesiacach i co tu robic ;p
Jest źle, ale nie aż tak źle jak opisują. Botów full, to prawda. Dziwne, ze NCSoft nigdy tego nie ogarniał, jeden GM i w kilka dni można wyczyścić serwer z botów.
To, żeby rozsądnie pograć vip4 raczej konieczny, to też prawda.
Gdy doliczysz do tego jakiś event z + 50% to już miodzio.
Gra jest "darmowa" jedynie gdy potraktować ją jako demo.
Można obyć się bez kupowania adeny, zrobić sobie spoila i poświecić trochę czasu na farmę. Tak grałem dawno temu na retailu i tak teraz zrobiłem adenę. Drogie są booki chyba tylko DW i Haste (8-10kk) - alternatywnie można sobie zrobić WC, np. amulet  Chant of Fury kosztuje ok 700k.

Adena cap to stary wynalazek z pierwszych kronik, to nie jest nic nowego - tam cap chyba był tak samo jak teraz, do ok 40lvl rosło a potem na sztywno. Nie ma się na co tutaj oburzać.
Raty niby niższe niż na c1, ale daily questami i farmą spoilem można to nadgonić.
Dodatkowo masz wysoki bonus % w party, z tego co pamiętam już przy 1+1 masz +50%
Ludzie grają, serwer Giran wieczorami "heavy", ludzi (i botów) full wszędzie.

Obawiam się ze przez te raty gra z moim "czasem wolnym  hahaha" niestety trochę traci sens
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Gludio, giran, aden
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 27, 2019, 11:58:05 pm »
Obawiam się ze przez te raty gra z moim "czasem wolnym  hahaha" niestety trochę traci sens
No tak, od wielu lat nie potrafię tego zrozumieć, że nie może powstać naprawdę ogarnięty priv.
Problem jedyny to koszty, utrzymanie serwera na 2-3k graczy trochę kosztuje.
Ja liczyłem wg siebie (teraz retail classic dorywczo bez parcia na endgame) i dla mnie coś na kształt Interlude 10x-15x bez ułatwiaczy byłby idealny.
Gdyby istniał wydajny emulator i z większością features, to Classic w podobnych ratach, dużo rzeczy jest ciekawiej zrobionych, ulepszony klient etc.

Jeden z plusów tego oficjalnego Classica - pomimo masy botów spotkałem całe mnóstwo ciekawych graczy, prawie sam oldschool, widać, że ludzie mają sentyment i wracają do tej gry.
Start Classica NA to naprawdę sukces w chu, zamiast planowanego na początku 1 postawili 5 serwerów (3 na wyrost ze względu na głupi pomysł głupiego eventu).
Czyli gracze są.
Gdyby pogonić adena-sellerów i boty, podwyższyć raty - byłby miód cud i orzeszki.

https://www.youtube.com/watch?v=i9Pd3BJgsyo&feature=youtu.be
Nie wiem, ale patrząc na to co się dzieje jeśli chodzi o działania NCSoft, to chyba zaakceptowali taki schemat powstałego community - gracze z dużą forsą i adena-sellerzy z botami.
Dlatego bumpują shop. Przecież sam pomysł kont vip jest zerżnięty z privów, to na privach pierwsze coś takiego się pojawiło. Dużo kasy z jednego serwera nie mają, pewnie dlatego nie zatrudniają GM'ów. Wydoją co się da i tyle. Gdy im community maleje, robią event albo dają, tak jak teraz jakieś bonusy na start.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.