Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Etina x4 Interlude 10.02.2023  (Przeczytany 42211 razy)

  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 15, 2020, 09:00:42 pm »
Oficjalnym partnerem L2Etina jest grupa Graveland.pl
Współpracują z nami nad reklamą, świetnymi poradami oraz wsparciem psychicznym. Serdecznie polecamy GraveLand niebawem serwer x7 wykonany wspólnymi siłami, o ile ktoś jeszcze nie zna tego świetnego Polskiego serwera.

xD aż mi prąd wyjebało na całej dzielni xD

Polecamy i zapraszamy to jedyny projekt interlude godny polecenia  !!  8)

Jest i on - pies Joker. Ze swoim podjebanym projektem Graveland, chłopakiem Hanalim i cała plejadą Troglodytów xD

A tak na poważnie Asuki jak można się związać z takim baranem jakimkolwiek projektem, fail po całości xD


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 15, 2020, 09:18:53 pm »
Szkoda że raty nie są x1
Szkoda że z boxami
Fanie że IL ale jak jest możliwość to czemu nie naprawić balansu gdzie do farmy jest tylko deska a do PvP tylko HE, SpS i Nekro z kilkudziesięciu klas?


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 15, 2020, 09:50:19 pm »
Oficjalnym partnerem L2Etina jest grupa Graveland.pl
Współpracują z nami nad reklamą, świetnymi poradami oraz wsparciem psychicznym. Serdecznie polecamy GraveLand niebawem serwer x7 wykonany wspólnymi siłami, o ile ktoś jeszcze nie zna tego świetnego Polskiego serwera.

Najgorsze co mogliście zrobić to napisać, że współpracujecie z tymi kretynami, którzy ukradli projekt GraveLand. Do tego ich serwerek, na którym sztywniutko w adrenalince tworzysz adenkę i itemki, koxik w A grade na karikach i inne patenty.

W ogóle posty z reklamami takich serwerków powinny być najpierw czytane i po jakieś analizie akceptowane przez odpowiednie osoby, bo straszna patologia tu się reklamuje, złodzieje i totalne dno ogólnie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2020, 09:52:08 pm wysłana przez just4fun »


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 15, 2020, 10:18:16 pm »
Hoho cała śmietanka polskich developerów w jednym temacie, a co serwer to większy fail bez wyjątków ;)


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 16, 2020, 12:39:32 am »
Hoho cała śmietanka polskich developerów w jednym temacie, a co serwer to większy fail bez wyjątków ;)

Asgota przynajmniej się starał.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 16, 2020, 11:22:04 am »
Szkoda że raty nie są x1
Szkoda że z boxami
Fanie że IL ale jak jest możliwość to czemu nie naprawić balansu gdzie do farmy jest tylko deska a do PvP tylko HE, SpS i Nekro z kilkudziesięciu klas?
Wydaje nam się, że raty x1 by były bardzo zniechęcające dla większości graczy. W ustawieniu x3, i tak wszystko zdobywa się bardzo wolno, więc będzie można grać przez bardzo długi czas. W dodatku będziemy robić ekspansje co kilka tygodni, więc staramy się zrobić serwer na lata z dużą ilością graczy online.

Najpewniej to będzie jednak serwer bez boxów. Na forum jest głosowanie na ten temat i jak dotąd większość graczy, głosuje żeby można było grać tylko jedną postacią. Skoro też tak wolisz, zagłosuj na forum, żeby to na pewno przeszło.

Jedno z naszych zmian, to obniżenie efektu vampiric rage(i innych podobnych buffów), gdy atakuje się wiele potworów na raz. To po części powinno poprawić sytuacje z destroyerami. Nie chcemy jednak za bardzo ingerować w gameplay Interlude.

Jeśli masz jeszcze jakieś pomysły, możesz na naszym forum o tym napisać. O wiele więcej osób będzie miało okazje z Tobą to przedystkutować.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 16, 2020, 12:02:58 pm »
Aż 9 głosów na forum co do ilości boxów, obstawiam że ponad połowa to głosy pseudo adminów. Szykuje się srogi online na start! Postawcie serwerek na COMMODORE C64, 64Kb Ramu sztywniutko styknie xD


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 16, 2020, 12:36:46 pm »
Do startu jeszcze zostało 1,5 miesiąca, więc jeszcze jest mało użytkowników forum. Zauważyłem że ludzie nie są zbyt chętni w bycie zaangażowanym serwerem, który będzie otwarty za tak długo. No ale zbierają się powoli, coraz więcej osób się rejestruje i pisze na forum. W dodatku, L2Etina nigdy wcześniej nie była otwierana, nie mamy bazy użytkowników jak serwery które otwierają się co kilka miesięcy. Aktualnie intensywnie odpisujemy na jakiekolwiek pytania, kupujemy banery i załatwiamy inne rodzaje promocji serwera, rozmawiamy z klanami które mogą być zainteresowane graniem na L2Etina. To wszystko będzie miało bardzo dobre skutki w następnych tygodniach, sam będziesz mógł zobaczyć że głosów będzie o wiele więcej oraz że zainteresowanie serwerem będzie rosnąć coraz szybciej. Także, nie ma co oceniać ilości graczy na serwerze na ten moment.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 16, 2020, 01:21:56 pm »
To wszystko będzie miało bardzo dobre skutki w następnych tygodniach, sam będziesz mógł zobaczyć że głosów będzie o wiele więcej oraz że zainteresowanie serwerem będzie rosnąć coraz szybciej. Także, nie ma co oceniać ilości graczy na serwerze na ten moment.

Nic nie zobaczę, bo nie mam zamiaru wpadać na serwer, który ma cokolwiek wspólnego z ukradzionym projektem GraveLand i tymi pseudo GM kretynami. A co do oceny serwera to sami ją już sobie wystawiliście.
Jestem w 100% pewien że Wy i oni to jedno i to samo, hejt jaki dostaliście spowodował, że musicie zmienić nazwę, bo każdy kojarzy was z tym syfem.
Zresztą jak słusznie napisał Sephriot wszystkie polskie "projekty" L2 były totalnymi failami. Ukradziony GraveLand, gdzie można tworzyć wszystko w alt b, admini dno i dwa tysiące metrów mułu. Później było Against, które miało (dzięki koronce) zajebisty online, admin miał wiedzę, ale oczywiście kolesie na serwerze, płacz serwerowych nieudaczników i jebana ingerencja w sprawy klanowe i też fail. Było (jest) L2emi Asgoty, ale on sam wie, że mimo wiedzy nic nie wskórasz, gdy pliki są jakie są.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 16, 2020, 02:15:04 pm »
Czyli to bedzie H...... j nie server dziekuje i i odpuszce


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 16, 2020, 06:48:37 pm »
Po starcie serwera, będzie możliwość wygrania 250$(czyli około 950zł)! Nagrodę dostanie klan, który przejmie Zamek Aden po raz pierwszy. Możecie o tym poczytać tutaj: https://l2etina.com/forum/index.php?/topic/47-250-reward-for-aden-castle-siege-winner/


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 16, 2020, 08:06:41 pm »
W styczniu i tak wstaje nowy Mordor także ciężko będzie :D


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 16, 2020, 08:27:39 pm »
Ale jakieś 3 tygodnie później, do tego czasu możecie wpaść na L2Etina i zobaczyć czy wam się podoba :)


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 16, 2020, 11:28:23 pm »
Mówisz że nie chcesz zmieniać gameplau. Tylko że na x1 expiąc wychodzi się z adeną na zero. Samym podnoszeniem ratów dla adeny zmieniasz całkowicie gameplay bo usuwasz element kombinowania adeny.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 16, 2020, 11:46:15 pm »
Pisząc o nie zmienianiu Gameplayu, chodziło nam o nie zmienianie statystyk, umiejętności, dropów, dostepnego ekwipunku itp. Oczywiście pewne zmiany w porównaniu z serwerem od NcSoft na kronice Interlude są, ale są wyszczególnione w pierwszym poście. Każdy może zobaczyć i ocenić jak mu się podobają. Jeśli nie podoba Ci się ten czy inny element, bardzo chętnie weźmiemy to pod uwagę i możliwe że to zmienimy. Zrób głosowanie na forum :)


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 16, 2020, 11:53:33 pm »
Czyli to bedzie H...... j nie server dziekuje i i odpuszce

Lepiej orać w literaki na kurniku xD


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 17, 2020, 01:34:47 pm »
Pisząc o nie zmienianiu Gameplayu, chodziło nam o nie zmienianie statystyk, umiejętności, dropów, dostepnego ekwipunku itp. Oczywiście pewne zmiany w porównaniu z serwerem od NcSoft na kronice Interlude są, ale są wyszczególnione w pierwszym poście. Każdy może zobaczyć i ocenić jak mu się podobają. Jeśli nie podoba Ci się ten czy inny element, bardzo chętnie weźmiemy to pod uwagę i możliwe że to zmienimy. Zrób głosowanie na forum :)


Zmieńcie partnera XD


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 17, 2020, 02:58:43 pm »
Nie grałem nigdy na Graveland, ale widzę że mają świetną bazę Polskich graczy, bardzo sobie cenią wszystkie opinię oraz starają się ulepszać swój serwer tak by wszyscy mogli się nim cieszyć. Każdy serwer ma swoje problemy, nie tylko Graveland, więc nie wiem dlaczego się ich tak uczepiliście. L2Etina nie zamierza zmieniać Partnera, myślę że taka współpraca między Polskimi serwerami jest bardzo potrzebna i powinno być tego więcej.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 17, 2020, 03:30:49 pm »
... widzę że mają świetną bazę Polskich graczy, bardzo sobie cenią wszystkie opinię oraz starają się ulepszać swój serwer tak by wszyscy mogli się nim cieszyć. Każdy serwer ma swoje problemy, nie tylko Graveland, więc nie wiem dlaczego się ich tak uczepiliście.

Nie grałem nigdy na Graveland ...

I jak serio uważasz ze cenią sobie opinie innych to obejrzyj filmik który tutaj został wrzucony w ten temat już kilka razy.
5k PLN z tego co mi wiadomo nie dojechało do dziś.



  • Wiadomości: 163

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 17, 2020, 04:08:22 pm »
Patrząc na te wszystkie komentarze i kwas wylewany oczywiście przez większość tych samych osób od wielu lat :D
tak samo jak i mnie dotyczyła od jakichś tam śmieszków , że drugi serwer zapromowałem w ciągu miesiąca :D po czym obserwowałem jak dalej gram na 1 serwerze a te śmieszki już ekipe na trzeci serwer w tym czasie próbowali zebrać :D :D no hehe ogólnie.

Dla adminów owego serwerów polecam nie przejmować się tymi ludźmi i robić swoje oczywiście przy czym słuchając w miare konstruktywnych wypowiedzi.

co do współpracy z Gravelandem , oczywiście każdy z nas gdyby stawiał serwer świeży , w który włożył pieniądze  i mase czasu by podjął się każdej współpracy byle by jak najlepiej wypromować swój serwer. Tak samo jak zrobili to przed lat l2 valhalla z e globalem , gdzie w tym momencie chyba każdy wie jak wygląda sytuacja na valhalli oraz e globalu ;)


Co do samego Gravelanda masa ludzi jest przeciwna , może to i dobrze. przynajmniej z tego co zauważyłem.  oczywiście nigdy tam nie grałem. mówię o samym forum , serwerze, rozmów admina z ludzmi, i wiele wiele innych rzeczach. Raz obiło mi się o uszy , że graveland miał potencjał na bycie top serwerem i to polskim. ale to pewnie na tyle prawdziwa plotka co graveland miał potencjał. Oczywiście żeby tu nie hejtować. Podejście Administracji , Reklamy, Ustawienia serwera , całokształt gravelanda zatrzymał sie w 2008 roku dlatego prawie nigdy tam online nie było i nie będzie. Kompletnie chłopaki nie szli z duchem czasu i dlatego to tak wygląda jak wygląda.

Co do samej l2 Etiny nie będąc tutaj całkowicie stronniczym i patrząc na ustawienia tego serwera. Oczywiście pare rzeczy bym zmienił / dodał ale to tak na marginesie.
Wygląda wszystko bardzo fajnie w porównaniu do innych polskich projektów. widać , że ktoś wsadził dużo siana w ten projekt. Teraz rola adminów aby przyciągnąć graczy , dowalić reklame i podejść rozsądnie do projektu nienarobić gówna jakimiś customami a przy okazji idąc z innowacyjnością której większość graczy oczekuje.

Pisał ktoś tam o mordorze , że wstaję a niech sobie wstaje. jeszcze pamiętam jak pierwsza ich edycja była dosyć sporym failem druga z tego co slyszałem wypadła całkiem nieźle mimo pierwszego failu i ludzie dalej zaryzykowali, a nie ukrywając reborn teraz miecie wiekszosc low rate a kto by się spodziewał , że w tych czasach się jeszcze przyjmie 1 konto :D

Szkoda , że Asgota zostawił low rate. Miał duży potencjał zrobić coś fajnego bo otrzymał już jakąś pulę graczy którzy czekali na coś takiego i wydaje mi się , że przy następnej edycji mógłby otrzymać fajną sumę online o ile by zdecydował się na to ograniczając customy na swoich projektach. czy po czasie dodawanie buffów do x7 i takich tam bzdetów , czy ingerowanie w statystyki armorów. wydaję mi się , że otwieranie 3 razy w miesiącu pvp serwera dla 50 graczy , nie było dobrym pomysłem. a raczej ciągnięcia low rate idącego long life serwera i spróbowanie zrobienie drugiego '' l2 dawn '' ale na to już za późno :D

Poza Tym w tym momencie gdzie stoi reborn , wstaje e global 20 , i mordor w styczniu będzie bardzo ciężko zebrać graczy na inny projekt low rate chociaż życze powodzenia.

Ktoś wię co się dzieje z tamtym projektem co L2 Emi miało współpracować ? Czy zaginęli :D
RespeCt Clan


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 17, 2020, 04:29:39 pm »
Szkoda , że Asgota zostawił low rate. Miał duży potencjał zrobić coś fajnego bo otrzymał już jakąś pulę graczy którzy czekali na coś takiego i wydaje mi się , że przy następnej edycji mógłby otrzymać fajną sumę online o ile by zdecydował się na to ograniczając customy na swoich projektach. czy po czasie dodawanie buffów do x7 i takich tam bzdetów , czy ingerowanie w statystyki armorów. wydaję mi się , że otwieranie 3 razy w miesiącu pvp serwera dla 50 graczy , nie było dobrym pomysłem. a raczej ciągnięcia low rate idącego long life serwera i spróbowanie zrobienie drugiego '' l2 dawn '' ale na to już za późno :D

Mówi to chłop na którego serwerze aż kipi od customów.  :o
Ingerencja w te rzeczy jak armory itp. była uzgadniana z graczami przed startem x7, buffer został dodany dla pozostałych casuali którzy grają do tej pory, po prostu nie muszą ciągnąć stada boxów za sobą by coś osiągnąć.

Co do serwera pvp, jest uruchamiany raz w miesiącu, taki był jego zamysł od samego początku i tak będzie dalej prowadzony. Daje on fun części graczy którzy nie lubią dużo farmic ale lubią PVP.


Ktoś wię co się dzieje z tamtym projektem co L2 Emi miało współpracować ? Czy zaginęli :D

Chłop z dnia na dzień zajebał focha z dupy i wyparował z świata L2, tak to wygląda.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2020, 04:32:04 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 163

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 17, 2020, 05:32:02 pm »
Jeżeli customy są robione z głową czemu nie.
a kiedyś się wybieraliśmy na twój serwer tylko ludzi nie przekonały właśnie twoje customy wprowadzone na low rate dlatego o tym wspomniałem
a Serwer gdzie gram to jest x50 a na low rate zupełnie inaczej to się odbija. i jak się nie myle w czasie kiedy stawiałeś liczyła się prostota
Teraz liczy się coś zupełnie innego , jak to ludzie ujmowali ''innowacyjność''
nie , dodanie do prostego interlude , customowego spota , czy jakieś inne gówno
Tylko zmiana mechaniki gry , inny client. takie czasy.
Dlatego teraz Tyle wstaje remastered czy tam masterwork jak e global :D  i też każdy może powiedzieć , custom , bo ma napisane interlude tylko , że dodali + czy tam dopisali remastered :D
no ale to sie przyjmuje
a jak ktoś śledzi serwery które wstają  to nowych jest milion dziennie
RespeCt Clan


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 17, 2020, 05:57:41 pm »
Nie grałem nigdy na Graveland, ale widzę że mają świetną bazę Polskich graczy, bardzo sobie cenią wszystkie opinię oraz starają się ulepszać swój serwer tak by wszyscy mogli się nim cieszyć.

xD 40 grających left-handów nazywasz mocnym polskim community?
Cenią opinię? Te barany akceptują tylko posty im przychylne, część postów sami sobie piszą xD
Ulepszać serwer? Niech ruszą kolejny srako-projekt to Ci pokażemy jak wyfarmić 10kkk adeny nie wychodząc z Giran w dwie minuty xD

Ty tandetna podrabiana atrapo pseudo GM idź się reklamować na ROKSĘ


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 17, 2020, 06:21:21 pm »
Wrrrrrrrróć.... Śpieszyłem się gdzies i pojebały mi się Dżokery.... także poprawka:

Szkoda , że Asgota zostawił low rate. Miał duży potencjał zrobić coś fajnego bo otrzymał już jakąś pulę graczy którzy czekali na coś takiego i wydaje mi się , że przy następnej edycji mógłby otrzymać fajną sumę online o ile by zdecydował się na to ograniczając customy na swoich projektach. czy po czasie dodawanie buffów do x7 i takich tam bzdetów , czy ingerowanie w statystyki armorów. wydaję mi się , że otwieranie 3 razy w miesiącu pvp serwera dla 50 graczy , nie było dobrym pomysłem. a raczej ciągnięcia low rate idącego long life serwera i spróbowanie zrobienie drugiego '' l2 dawn '' ale na to już za późno :D

Mówi to chłop na którego serwerze aż kipi od customów.  :o

Ingerencja w te rzeczy jak armory itp. była uzgadniana z graczami przed startem x7, buffer został dodany dla pozostałych casuali którzy grają do tej pory, po prostu nie muszą ciągnąć stada boxów za sobą by coś osiągnąć.

Co do serwera pvp, jest uruchamiany raz w miesiącu, taki był jego zamysł od samego początku i tak będzie dalej prowadzony. Daje on fun części graczy którzy nie lubią dużo farmic ale lubią PVP.


Ktoś wię co się dzieje z tamtym projektem co L2 Emi miało współpracować ? Czy zaginęli :D

Chłop z dnia na dzień zajebał focha z dupy i wyparował z świata L2, tak to wygląda.

Cytuj
Jeżeli customy są robione z głową czemu nie.
a kiedyś się wybieraliśmy na twój serwer tylko ludzi nie przekonały właśnie twoje customy wprowadzone na low rate dlatego o tym wspomniałem

Customy które były/są wprowadzone u nas na x7 są tak czysto kosmetyczne że naprawdę mie wprowadzały chaosu, wiec serio płakanie o takie coś to trochę śmiech... Low Sety B stwarzały tak ogromne zagrożenie na Interlude gdzie po chwili masz A/S grade? Lub Epic biżu Core/Orfen które dostało boost w postaci minimalnie podniesionej statystyki? Po prostu stały się bardziej użyteczne, bez tych zmian każdy ma je w dupie... (poza Orfenem)

Ale mniejsza z tym, bo jak wiemy każdemu się nie dogodzi, tak zadecydowała większość i tyle w temacie tak po prawdzie :)

Cytuj
Teraz liczy się coś zupełnie innego , jak to ludzie ujmowali ''innowacyjność''
nie , dodanie do prostego interlude , customowego spota , czy jakieś inne gówno
Tylko zmiana mechaniki gry , inny client. takie czasy.
Dlatego teraz Tyle wstaje remastered czy tam masterwork jak e global :D  i też każdy może powiedzieć , custom , bo ma napisane interlude tylko , że dodali + czy tam dopisali remastered :D

Tu się zgadzam, Bardzo podoba mi się pomysł Remastered, jest to świetne rozwiązanie, sam Grałem na Valhalla-age i bardzo mi się pobadają niektóre rozwiązania, do tego jest to ciągle w rozwoju... Pomysł łączonych Dance/Song jest też świetny gdyż jest bardzo mało osób które lubią grać tymi supportami, a tymi na Remastered gra się naprawdę bardzo przyjemnie.

L2Etina też będzie fajnie wyglądać wizualnie i tego jestem pewny w 100%, sama obecność Asuki tutaj zrobi świetną robotę, ale coś innego tu wszystko spierdoli... Niestety....



  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina - Low - Interlude - 01.01.2021
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 17, 2020, 08:26:18 pm »
Co do serwera pvp, jest uruchamiany raz w miesiącu, taki był jego zamysł od samego początku i tak będzie dalej prowadzony. Daje on fun części graczy którzy nie lubią dużo farmic ale lubią PVP.
Można lubić pvp ale  trzeba mieć z kim, a na Twoim serwerze jedyne można powalczyć z mobami.

Co do graveland i współpracy to dobra decyzja.Jest to chyba obecnie najdłużej działający mid, a każdy ich serwer po starcie miał przyjemny online w porównaniu do innych Polskich projektów.

Wpadniemy z znajomymi na L2Etina i trzymamy kciuki za sukces.