Witaj
Gość

Wątek: Plainswalker [PW]  (Przeczytany 159830 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #575 dnia: Styczeń 28, 2009, 09:33:49 am »
Jak sie sprawuje PW w HB???(Czy nadal jest kosą na magów? etc.)


jest tak zajebistą kosą , lepszą niż ta od manoru.


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #576 dnia: Styczeń 28, 2009, 05:22:46 pm »
To zapytam tak...
Jak spisuje sie PW w HB?
jakies istotne zmiany ktore wplywaja na jego niekorzysc nastapily?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2009, 05:37:44 pm wysłana przez KaeriN »


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #577 dnia: Styczeń 28, 2009, 08:11:18 pm »
Nie.


/autor posta otrzymał + za całokształt...no i tego posta - Marc1n

lol :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 01:12:42 am wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #578 dnia: Marzec 10, 2009, 03:20:45 am »
Czesc,

Czytalem caly topic kilka razy kiedys,ale teraz nie mam juz sily szukac szczegolowych info,
wiec sory jesli powtarzam pytanie.

Jakie skille enchantowac u WR na poczatku (wczoraj wbilem profe)?
i jak to w ogole dziala?Warta poswiecac xp i sp na enchantowania?
Ile mniej wiecej taki enchant pozera expa?

Dzieki z gory


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #579 dnia: Marzec 10, 2009, 08:31:39 am »
ja przede wszystkich enchantowalem Focus Death +1 power (tylko +1) , co dalej sobie możesz, Sand bomb - chance, Bluff+chance, i mortal strike +chance, a dużo expa oj dużo expa to wszystko pożera.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #580 dnia: Marzec 10, 2009, 09:09:24 am »
Czesc,

Czytalem caly topic kilka razy kiedys,ale teraz nie mam juz sily szukac szczegolowych info,
wiec sory jesli powtarzam pytanie.

Jakie skille enchantowac u WR na poczatku (wczoraj wbilem profe)?
i jak to w ogole dziala?Warta poswiecac xp i sp na enchantowania?
Ile mniej wiecej taki enchant pozera expa?

Dzieki z gory

powiedz nam na jakiej kronice grasz to bedzie latwiej Ci pomoc.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #581 dnia: Marzec 10, 2009, 09:58:14 am »
interlude


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #582 dnia: Marzec 10, 2009, 05:48:56 pm »
mortal strike na chance
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #583 dnia: Marzec 10, 2009, 10:16:38 pm »
UE na time, blowy na power, Mortal Strike na chance, Sand Bomb na chance, VS na cost/power (zależy jak wolisz). Ogólnie w IL dużo opcji enchantowania jeszcze nie było.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #584 dnia: Marzec 12, 2009, 09:38:38 pm »
Gram juz troche w L2 ale tylko sztyletem nie grałem bo jak widze to co trzeba ogarnąć to healer 2 party targetujący za pomocą TS'a to pikuś.

Jakies rady macie dla przyszłego PW?


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #585 dnia: Marzec 12, 2009, 10:38:49 pm »
Gram juz troche w L2 ale tylko sztyletem nie grałem bo jak widze to co trzeba ogarnąć to healer 2 party targetujący za pomocą TS'a to pikuś.

Jakies rady macie dla przyszłego PW?

Zależy gdzie masz zamiar grać - na offie czy na privach. Bądź co bądź wyczucie w palcach i refleks są wyjątkowo ważne grając tą postacią. :) Ona jest w stanie wymieść wszystkie inne klasy, jeśli tylko ją ogarniesz. :) Ludzie mówią, że w pvp między wszystkimi daggerami pw nie ma z innymi szans. :P Niby TH>AW>PW, ale ja się nie zgodzę, z tych powodów, co je wcześniej wymieniłam. :P

PS: Jak wbiję trochę wyższy lvl na offie i przetestuję kilka rzeczy, to może walnę jakiś poradnik, jeśli ktoś mnie nie uprzedzi. :P Teoretycznie tyle to bym mogła napisać, ale moja wiedza ogranicza się bardziej do hellbounda. :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2009, 10:48:56 pm wysłana przez Lolitka »
Franz:
Lliira - PW lvl: 5x
Cherilyn - Arbalester lvl: 6x
Loviatar - EE lvl: 5x


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #586 dnia: Marzec 12, 2009, 11:24:28 pm »
Gram juz troche w L2 ale tylko sztyletem nie grałem bo jak widze to co trzeba ogarnąć to healer 2 party targetujący za pomocą TS'a to pikuś.

Jakies rady macie dla przyszłego PW?

Zależy gdzie masz zamiar grać - na offie czy na privach. Bądź co bądź wyczucie w palcach i refleks są wyjątkowo ważne grając tą postacią. :) Ona jest w stanie wymieść wszystkie inne klasy, jeśli tylko ją ogarniesz. :) Ludzie mówią, że w pvp między wszystkimi daggerami pw nie ma z innymi szans. :P Niby TH>AW>PW, ale ja się nie zgodzę, z tych powodów, co je wcześniej wymieniłam. :P

PS: Jak wbiję trochę wyższy lvl na offie i przetestuję kilka rzeczy, to może walnę jakiś poradnik, jeśli ktoś mnie nie uprzedzi. :P Teoretycznie tyle to bym mogła napisać, ale moja wiedza ogranicza się bardziej do hellbounda. :P

omg...co sie taka aktywna zrobilas ?? az sie boje :D

Gram juz troche w L2 ale tylko sztyletem nie grałem bo jak widze to co trzeba ogarnąć to healer 2 party targetujący za pomocą TS'a to pikuś.

Jakies rady macie dla przyszłego PW?

Zalezy na jakiej kronice masz zamiar grac...Przeczytaj sobie ten topic, sciagnij pare filmikow jakies WR (PW po 3rd profie) i mysle ze bedziesz wiedzial mniej wiecej jak gra sie ta postacia..

Co do sprzetu :

1-20 wooden set + top dagger
20-40 maticore set + top dagger
40-52 theca / plathed leather + dark screamer +f
52 - 61 doom/bw light + kris +f
61-76 dc light + oe kris +f
76++ - draco set + angel slayer +cd/haste

Miejscowki musisz sam ogarnac, jest ich sporo..
Jak masz z kim to siedz w katkach, tam chyba najlepszy exp a do tego aa zawsze mozesz sprzedac i zarobic troche kasy (jezeli stosunek aa:a jest dosc spory) na pierwszy sprzet :)

Mysle, ze wszystkiego nauczysz sie w czasie grania swoja postacia..

Pamietaj ze blowy walisz z tylu, tankow sobie daruj na pvp, bij robe/light userow :)

Mysle, ze tyle starczy jak na poczatek :) Jak cos to pisz, chetnie pomoge
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #587 dnia: Marzec 13, 2009, 06:14:27 am »
Myśle że te rady na start stykną... Bo na papierze ciężko się nauczyć grać... Chyba że w szachy ;)


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #588 dnia: Marzec 13, 2009, 07:32:41 am »
Od kiedy mozna enchantowac skille 3rd prof ??:o


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #589 dnia: Marzec 13, 2009, 08:48:00 am »
Od kiedy mozna enchantowac skille 3rd prof ??:o
od o ja pierdole i jeszcze troche ... :P a tak serio to wydaje mi sie ze z wejsciem tronow wprowadzili enchant 3rd class
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #590 dnia: Marzec 13, 2009, 09:06:32 am »


76++ - draco set + angel slayer +cd/haste



Radzę już doradzać zamiast Haste tylko i wyłącznie CD. Wraz z wejściem final gracii atack speed nie będzie już wpływał na re use blowów, więc pakowanie w atack speed nic nikomu nie da.

Jeżeli ktoś ma wątpliwośći jak to będzie działać, zapraszam do obejrzenia re usa skilli spellsinger na full buffie: http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=120547  1 post jest od razu z youtube wstawiony filmik. Koniec pwn-owanai nukerów..? A może wyjdzie tak samo, bo będą mogli używać skilli bez spell force'a...? 

W każdym bądź razie nie liczcie też już daggerami na jakiś zaj ebisty re use blowów :)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #591 dnia: Marzec 13, 2009, 10:20:26 am »


76++ - draco set + angel slayer +cd/haste



Radzę już doradzać zamiast Haste tylko i wyłącznie CD. Wraz z wejściem final gracii atack speed nie będzie już wpływał na re use blowów, więc pakowanie w atack speed nic nikomu nie da.

Jeżeli ktoś ma wątpliwośći jak to będzie działać, zapraszam do obejrzenia re usa skilli spellsinger na full buffie: http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=120547  1 post jest od razu z youtube wstawiony filmik. Koniec pwn-owanai nukerów..? A może wyjdzie tak samo, bo będą mogli używać skilli bez spell force'a...? 

W każdym bądź razie nie liczcie też już daggerami na jakiś zaj ebisty re use blowów :)

ale on nie napisal na jakiej kronice/tronie gra wiec doradzilem haste/cd :P

Od kiedy mozna enchantowac skille 3rd prof ??:o

od HB chyba juz mozna
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #592 dnia: Marzec 13, 2009, 10:23:40 am »
nie chyba a na pewno :P
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #593 dnia: Marzec 13, 2009, 10:25:27 am »
Ona jest w stanie wymieść wszystkie inne klasy, jeśli tylko ją ogarniesz. :)

hmm gf zabij tanka przy jego minimalnych wysiłkach.


AS+CD i tylk To.



  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #594 dnia: Marzec 13, 2009, 10:29:17 am »
To zalezy co kto lubi :P

Ale od Finala faktycznie nie bedzie sie oplacac...zastanawiam sie od czego teraz bedzie re-use zalezal...imo to lipa ze nie od atk.spd...pewnie od samego dex'a bedzie to zalezec...wtedy PW faktycznie moglby byc lepszy niz teraz w porownaniu z innymi klasami..no ale na ten temat chyba jeszcze nie za wiele wiadomo, co nie ?:D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #595 dnia: Marzec 13, 2009, 10:33:52 am »
To zalezy co kto lubi :P

Ale od Finala faktycznie nie bedzie sie oplacac...zastanawiam sie od czego teraz bedzie re-use zalezal...imo to lipa ze nie od atk.spd...pewnie od samego dex'a bedzie to zalezec...wtedy PW faktycznie moglby byc lepszy niz teraz w porownaniu z innymi klasami..no ale na ten temat chyba jeszcze nie za wiele wiadomo, co nie ?:D
będzie stały reuse a jego skrócenie na pewno zależeć będzie od buffów typu rene/champ itp(wszystko co zmniejsza reuse nie wpływając na atk.speed...chyba)
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #596 dnia: Marzec 13, 2009, 11:39:58 am »
Ciekawe jaki Re-Use blowow dadza... jak bedzie trzeba czekac 20 sekund na BackStaba to ja dziekuje :P
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #597 dnia: Marzec 13, 2009, 01:33:42 pm »
a ja i tak wzialbym haste, wiecej atk speed = wiecej regularow, a ze 150 element bronia i regularami mozna zabic


a co do tego reuse(z tego samego tematu posty)
Cytuj
You sure this vid isn't from before they lowered reuse to 1,2 sec? Dunno, this doesn't look like 0.96 sec reuse to me (he has renewal).
Cytuj
This vid is the old one, with 2 seconds reuse delay. They have fixed it now and it's 1.2 sec delay between hydro blasts.


Welcome to 4 months ago !


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #598 dnia: Marzec 13, 2009, 01:38:15 pm »
Czyli nie jest drastycznie obnizony. Nukerzy glownie dostali po lbach zwlaszcza taki sorc i necro. Mysle ze nie bedzie zle u daggerow , zwlaszcza na olimpiadzie powinno byc lepiej. Ciekawe co z Tyrkiem. Mial slabszy zre-use skilli od glada ale wyrownywal to atk speedem. Ciekawe jak teraz bedzie
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #599 dnia: Marzec 13, 2009, 01:49:43 pm »
Czyli nie jest drastycznie obnizony. Nukerzy glownie dostali po lbach zwlaszcza taki sorc i necro. Mysle ze nie bedzie zle u daggerow , zwlaszcza na olimpiadzie powinno byc lepiej. Ciekawe co z Tyrkiem. Mial slabszy zre-use skilli od glada ale wyrownywal to atk speedem. Ciekawe jak teraz bedzie

Wg. mnie w Finalu najbardziej po łbach oberwą bufferzy. Będzie całkowita zmiana o 180 stopni (sry, nie wiem jeszcze jak ten znaczek się pisze xD). NCSoft chce żeby ludzie koniecznie grali shilien elderami, których pow będzie teraz stricte dla nukerów do pvp i być może (a raczej na pewno) na raidy. EE nieźle przez to oberwie... A taki prophet jak był - tak i będzie praktycznie bezużyteczny, a raczej użyteczny jako dualbox... :P

Gram juz troche w L2 ale tylko sztyletem nie grałem bo jak widze to co trzeba ogarnąć to healer 2 party targetujący za pomocą TS'a to pikuś.

Jakies rady macie dla przyszłego PW?

Zależy gdzie masz zamiar grać - na offie czy na privach. Bądź co bądź wyczucie w palcach i refleks są wyjątkowo ważne grając tą postacią. :) Ona jest w stanie wymieść wszystkie inne klasy, jeśli tylko ją ogarniesz. :) Ludzie mówią, że w pvp między wszystkimi daggerami pw nie ma z innymi szans. :P Niby TH>AW>PW, ale ja się nie zgodzę, z tych powodów, co je wcześniej wymieniłam. :P

PS: Jak wbiję trochę wyższy lvl na offie i przetestuję kilka rzeczy, to może walnę jakiś poradnik, jeśli ktoś mnie nie uprzedzi. :P Teoretycznie tyle to bym mogła napisać, ale moja wiedza ogranicza się bardziej do hellbounda. :P

omg...co sie taka aktywna zrobilas ?? az sie boje :D

Po tym jak mi pomogłeś, to mam więcej czasu na zaglądanie na to forum. :P Dzięki mentorze! :heart:
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2009, 01:52:46 pm wysłana przez Lolitka »
Franz:
Lliira - PW lvl: 5x
Cherilyn - Arbalester lvl: 6x
Loviatar - EE lvl: 5x