Witaj
Gość

Wątek: Plainswalker [PW]  (Przeczytany 159832 razy)

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #600 dnia: Marzec 13, 2009, 02:11:29 pm »
Czyli nie jest drastycznie obnizony. Nukerzy glownie dostali po lbach zwlaszcza taki sorc i necro. Mysle ze nie bedzie zle u daggerow , zwlaszcza na olimpiadzie powinno byc lepiej. Ciekawe co z Tyrkiem. Mial slabszy zre-use skilli od glada ale wyrownywal to atk speedem. Ciekawe jak teraz bedzie
nukerzy beda mogli uzywac fusion skilli bez spellforce, tak samo zreszta fighterzy, ale to juz dyskusja na inny temat :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #601 dnia: Marzec 13, 2009, 02:40:08 pm »
Cytuj
Wg. mnie w Finalu najbardziej po łbach oberwą bufferzy. Będzie całkowita zmiana o 180 stopni (sry, nie wiem jeszcze jak ten znaczek się pisze xD). NCSoft chce żeby ludzie koniecznie grali shilien elderami, których pow będzie teraz stricte dla nukerów do pvp i być może (a raczej na pewno) na raidy. EE nieźle przez to oberwie...

Ke? Wytłumacz mi swój tok rozumowania, bo jestem za głupi by to pojąć...


No wiem, że fusion skilli bez, co pisałem zresztą, ale został jeszcze nieźle wydłużony czas re usa vortexa i sluga, a mam cichą nadzieję, że fusion skille zostaną osłabione... Bo wcześniej dało się łatwo rozpoznać takiego nuka co się szykował do rzucenai skilla, a teraz? IMHO radar, albo poczytam tylko leżąc na glebie wspaniałe 4 cyfrowe liczby xyzc, gdzie x > 4-5 ... :/
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #602 dnia: Marzec 13, 2009, 03:05:36 pm »
Cytuj
Wg. mnie w Finalu najbardziej po łbach oberwą bufferzy. Będzie całkowita zmiana o 180 stopni (sry, nie wiem jeszcze jak ten znaczek się pisze xD). NCSoft chce żeby ludzie koniecznie grali shilien elderami, których pow będzie teraz stricte dla nukerów do pvp i być może (a raczej na pewno) na raidy. EE nieźle przez to oberwie...

Ke? Wytłumacz mi swój tok rozumowania, bo jestem za głupi by to pojąć...


No wiem, że fusion skilli bez, co pisałem zresztą, ale został jeszcze nieźle wydłużony czas re usa vortexa i sluga, a mam cichą nadzieję, że fusion skille zostaną osłabione... Bo wcześniej dało się łatwo rozpoznać takiego nuka co się szykował do rzucenai skilla, a teraz? IMHO radar, albo poczytam tylko leżąc na glebie wspaniałe 4 cyfrowe liczby xyzc, gdzie x > 4-5 ... :/

Ponoć wszystkie prophecy i tym podobne buffy (te od WC i OLa) mają się nieźle zmienić, ponoć ta zmiana ma się tak prezentować:

* Prophecy of Fire
          o +10% PATK
          o +20% PDEF
          o +20% Crit Damage
          o +20% Atack Speed
          o +20% MDEF
          o +20% MATK
          o +2% STATIC Magic Critical Rate (effective mcrit rate + 2%)
          o +20% Cast Speed
          o +20% MaxMP (Does not Recover MP increased)
          o +20% HP Regen
          o +10% Debuff Resistence
          o -20% RunSpeed

    * Prophecy of Water
          o +10% PATK
          o +20% PDEF
          o +20% ATKSPD
          o +20% MATK
          o +20% MDEF
          o +2% STATIC Magic Critical Rate (effective mcrit rate + 2%)
          o +20% Cast Speed
          o +20% MP Regen
          o +10% Debuff Resistence
          o -20% Run Speed
          o -5% MP Cost on All Skills

    * Prophecy of Wind
          o +10% PATK
          o +20% PDEF
          o +20% Critical Rate
          o +20% PATKSPD
          o +20% MATK
          o +20% MDEF
          o +20% Cast Speed
          o +20% Magic Critical Damage
          o +20% MaxHP (Does not Recover HP increased)
          o +10% Debuff Resistence
          o -20% Run Speed
          o +5% Vampiric Rage

    * Chant of Victory
          o +10% PATK
          o +20% PDEF
          o +20% Critical Damage
          o +20% ATKSPD
          o +20% MATK
          o +20% MDEF
          o +2% Magic Critical Rate
          o +20% Cast Speed
          o +20% MaxHP (Does not Recover HP increased)
          o +20% HP Regen
          o +10% Debuff Resistence
          o -20% Run Speed
          o +4 Accuracy

    * Victory of Pa'agrio
          o +10% PATK
          o +20% PDEF
          o +20% Critical Rate
          o +20% ATKSPD
          o +20% MDEF
          o +20% MATK
          o +20% Magic Critical Damage
          o +20% Cast Speed
          o +20% MaxMP
          o +10% Debuff Resistence
          o -20% Run Speed
          o +20% MaxCP (Does not Recover CP increased)
          o +20% CP Heal for Alliance.


Jakbym była nukerem, to bym bardziej wolała mieć SE niż EE w party w gracii final. :D
Franz:
Lliira - PW lvl: 5x
Cherilyn - Arbalester lvl: 6x
Loviatar - EE lvl: 5x


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #603 dnia: Marzec 13, 2009, 09:42:06 pm »
SE nie umie leczyc.
?? Serfer kor



Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #604 dnia: Marzec 13, 2009, 09:44:09 pm »
ok, ale wrocmy do PW :)


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #605 dnia: Marzec 18, 2009, 11:30:38 pm »
Odnośnie pytań z poprzedniej strony, blowy będą miały 3 sec reuse unbuffed. Odnośnie CD/Haste to imo CD -> małe pvp, Haste -> duże pvp.


A odnośnie reuse nukerów, aktualny reuse:
http://www.youtube.com/watch?v=biPerEN54Bs


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #606 dnia: Marzec 19, 2009, 11:24:32 am »
Co? Tylko 3 sekundy licząc, że będzie można to jeszcze zmniejszyć jakimiś songami itd? To jakiś joke?

BTW czemu uważasz, że Haste będzie mieć jeszcze zastosowanie?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #607 dnia: Marzec 19, 2009, 11:32:14 am »
Odnośnie pytań z poprzedniej strony, blowy będą miały 3 sec reuse unbuffed. Odnośnie CD/Haste to imo CD -> małe pvp, Haste -> duże pvp.


A odnośnie reuse nukerów, aktualny reuse:
http://www.youtube.com/watch?v=biPerEN54Bs



HAHAHAH Dziendobry :D

a co do Prophecy of Wind ..... WTF -20% run speed ???????
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #608 dnia: Marzec 19, 2009, 12:55:23 pm »
Co? Tylko 3 sekundy licząc, że będzie można to jeszcze zmniejszyć jakimiś songami itd? To jakiś joke?

BTW czemu uważasz, że Haste będzie mieć jeszcze zastosowanie?
dagger nie polega tylko na blowach bo by na wiekszym pvp ujechal 3 osoby i dalej stal jak pojebany

co do reuse to 3 sekundy sa mozliwe - nie wiem ale tez nie wiem co tu sie dziwic ze bedzie to jeszcze skracane songami bo jakie zastosowanie by mial song of renewal skoro by nie skracal reuse? (ok ok zmniejszenie kosztu many ;P)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #609 dnia: Marzec 19, 2009, 02:03:39 pm »
Odnośnie pytań z poprzedniej strony, blowy będą miały 3 sec reuse unbuffed. Odnośnie CD/Haste to imo CD -> małe pvp, Haste -> duże pvp.


A odnośnie reuse nukerów, aktualny reuse:
http://www.youtube.com/watch?v=biPerEN54Bs


Mówisz, o reuse w Gracii Final? :D Bo to brzmi dla mnie zbyt fajnie. xD No i w takim razie Haste rzeczywiście nie będzie takie złe. :D
Franz:
Lliira - PW lvl: 5x
Cherilyn - Arbalester lvl: 6x
Loviatar - EE lvl: 5x


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #610 dnia: Marzec 19, 2009, 04:09:23 pm »
Na wiekszym PvP to masz Rechargera w pt ;]
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #611 dnia: Marzec 19, 2009, 04:14:51 pm »
Na wiekszym PvP to masz Rechargera w pt ;]
recharger nie ma nieskończoności many ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #612 dnia: Marzec 19, 2009, 04:23:23 pm »
ale taki EE z MG troche jednak ma możliwość odnowy mp daggerowi (+taki maly kurczak) .


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #613 dnia: Marzec 19, 2009, 04:58:59 pm »
ale taki EE z MG troche jednak ma możliwość odnowy mp daggerowi (+taki maly kurczak) .
nie kazdy ma takiego malego kurczaka
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #614 dnia: Marzec 19, 2009, 05:14:42 pm »
mass rr, okgo


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #615 dnia: Marzec 19, 2009, 11:03:36 pm »
Co? Tylko 3 sekundy licząc, że będzie można to jeszcze zmniejszyć jakimiś songami itd? To jakiś joke?

BTW czemu uważasz, że Haste będzie mieć jeszcze zastosowanie?
3 sekundy, ale wiesz, na swój sposób będzie to trochę też nerf przy dużych pvp. Jeśli chodzi o np. takiego TH, to przy wszystkich buffach + Tezza + AS Haste + refresh augment wyciągał on Backstaba praktycznie bez reuse (~1,5 sek, a trzeba doliczyć jeszcze czas rzucania skilla) - teraz już nie będzie takiej sytuacji. Nie wiem jak z PW, ale raczej też będzie miał większy reuse na blowach niż teraz, w warunkach, które podałem. Z drugiej strony zmiana będzie bajeczna w małych pvp i na Oly, bo PW zamiast ~5 sek reuse będzie miał tylko 3 ))

A co do SA Haste - generalnie to co napisałem wcześniej odnosiło się do sytuacji jaka jest teraz, ale w przyszłym update Haste dalej będzie używane, bo daje większy dps przy normal hitach (oom albo jak oszczędzamy manę) - w porównaniu do CD. Czyli lepiej się sprawdza na dużych pvp.

Btw zamierzam dojść dzisiaj gdzieś do 60. odcinka Monstera :p

a co do Prophecy of Wind ..... WTF -20% run speed ???????
Tak, ale wszystkie buffy 78 będą miały enchant route na decrease penalty, czyli mówiąc po naszemu ta kara do szybkości biegania będzie zmniejszona. Mimo wszystko trochę lipa :(

co do reuse to 3 sekundy sa mozliwe - nie wiem ale tez nie wiem co tu sie dziwic ze bedzie to jeszcze skracane songami bo jakie zastosowanie by mial song of renewal skoro by nie skracal reuse? (ok ok zmniejszenie kosztu many ;P)
3 sekundy biorą się stąd, że bazowo (przy 330 atk speed) blowy mają 12 sek reuse, więc po skróceniu do 1/4 zostaje właśnie tyle :) Odnośnie songów na reuse oraz refresh augment, to one będą dawały mniejsze bonusy niż teraz.

Mówisz, o reuse w Gracii Final? :D Bo to brzmi dla mnie zbyt fajnie. xD No i w takim razie Haste rzeczywiście nie będzie takie złe. :D
Tak, o Gracii Final. Btw nie mogę dojść do tego w jaki sposób wywnioskowałaś, że "Haste nie będzie takie złe" na podstawie mojej wypowiedzi, którą zacytowałaś, haha :D :D Mogłabyś mnie oświecić? ^_^

A tak w ogóle to wiesz, że większy atk speed już nie będzie zmniejszał reuse skilli? :)


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #616 dnia: Marzec 20, 2009, 07:35:17 am »
ja tez tak mysle ja tak tak PW to PW i PW zawsze bedzie PW bo PW to fajny dagger jako PW.


ooo a ten sie w James Bonda nam tu bawi QQ


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #617 dnia: Marzec 20, 2009, 12:49:54 pm »
No jeszcze maja uwalic lethale wiec koniec farmienia Zariche/Dual userow xD


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #618 dnia: Marzec 20, 2009, 03:44:48 pm »
No jeszcze maja uwalic lethale wiec koniec farmienia Zariche/Dual userow xD
tzn?
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #619 dnia: Marzec 20, 2009, 04:09:41 pm »
Lethal 1/1 hp znika z gry <3
...


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #620 dnia: Marzec 20, 2009, 04:14:47 pm »
Mówisz, o reuse w Gracii Final? :D Bo to brzmi dla mnie zbyt fajnie. xD No i w takim razie Haste rzeczywiście nie będzie takie złe. :D
Tak, o Gracii Final. Btw nie mogę dojść do tego w jaki sposób wywnioskowałaś, że "Haste nie będzie takie złe" na podstawie mojej wypowiedzi, którą zacytowałaś, haha :D :D Mogłabyś mnie oświecić? ^_^

A tak w ogóle to wiesz, że większy atk speed już nie będzie zmniejszał reuse skilli? :)

Atk.speed nie ma wpływu na reuse, to już wiem od dosyć dawna. :D Ale w sumie atk.spd/cas.spd będą jakoś wpływały na szybkość rzucenia skilla, nie? Taki PW z AS+Haste szybciej pierdyknie komuś w plecy, niż gdyby miał CD. :D A skoro będą tylko 3sec reuse, to będzie komuś w plecy walił dosyć często. :D

Po prostu przemyślałam sprawę i do takiego wniosku doszłam. No i do kilku innych. :D
Franz:
Lliira - PW lvl: 5x
Cherilyn - Arbalester lvl: 6x
Loviatar - EE lvl: 5x


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #621 dnia: Marzec 20, 2009, 06:43:33 pm »
ja tez tak mysle ja tak tak PW to PW i PW zawsze bedzie PW bo PW to fajny dagger jako PW.


ooo a ten sie w James Bonda nam tu bawi QQ
Nie spamuj :P

Lethal 1/1 hp znika z gry <3
Tak, ale wciąż będzie Lethal -> 1 CP, no i BS omijający CP, więc Zariche dalej będzie można zabić :D Btw wspominałem, że blowy będą miały zwiększony landrate? :>

Atk.speed nie ma wpływu na reuse, to już wiem od dosyć dawna. :D Ale w sumie atk.spd/cas.spd będą jakoś wpływały na szybkość rzucenia skilla, nie? Taki PW z AS+Haste szybciej pierdyknie komuś w plecy, niż gdyby miał CD. :D A skoro będą tylko 3sec reuse, to będzie komuś w plecy walił dosyć często. :D

Po prostu przemyślałam sprawę i do takiego wniosku doszłam. No i do kilku innych. :D
No no no, racja racja :D :D Nie wiem czemu faceci mówią, że kobiety nie znają się na grach :P

Pozdrawiam -_^


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #622 dnia: Marzec 20, 2009, 07:13:20 pm »
Cytuj
Tak, ale wciąż będzie Lethal -> 1 CP, no i BS omijający CP, więc Zariche dalej będzie można zabić Very Happy Btw wspominałem, że blowy będą miały zwiększony landrate? :>

Tak tylko typ z zariche ma troche zboostowane stasty wiec nie bedzie lethal+regular i gf.

Cytuj
No no no, racja racja Very Happy Very Happy Nie wiem czemu faceci mówią, że kobiety nie znają się na grach Razz

Znac sie znaja ale to takie przypadki jak facet lubiacy Yaoi :P

Ostatnio kumpela mi wyjechala taka wiazanka ze nie skumalem jej.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #623 dnia: Marzec 20, 2009, 07:47:02 pm »
Cytuj
Tak, ale wciąż będzie Lethal -> 1 CP, no i BS omijający CP, więc Zariche dalej będzie można zabić Very Happy Btw wspominałem, że blowy będą miały zwiększony landrate? :>

Tak tylko typ z zariche ma troche zboostowane stasty wiec nie bedzie lethal+regular i gf.

Cytuj
No no no, racja racja Very Happy Very Happy Nie wiem czemu faceci mówią, że kobiety nie znają się na grach Razz

Znac sie znaja ale to takie przypadki jak facet lubiacy Yaoi :P

Ostatnio kumpela mi wyjechala taka wiazanka ze nie skumalem jej.

Co to jest to "Yaoi"? Chińska kreskówka jak Pokemony? :D

Atk.speed nie ma wpływu na reuse, to już wiem od dosyć dawna. :D Ale w sumie atk.spd/cas.spd będą jakoś wpływały na szybkość rzucenia skilla, nie? Taki PW z AS+Haste szybciej pierdyknie komuś w plecy, niż gdyby miał CD. :D A skoro będą tylko 3sec reuse, to będzie komuś w plecy walił dosyć często. :D

Po prostu przemyślałam sprawę i do takiego wniosku doszłam. No i do kilku innych. :D
No no no, racja racja :D :D Nie wiem czemu faceci mówią, że kobiety nie znają się na grach :P

Pozdrawiam -_^

Noo... Inna sprawa też jest taka, że im wcześniej skończy się rzucać tego skilla (dzięki Haste SA), tym prędzej będzie można użyć kolejnego skilla, co doprowadzi do tego, że tacy daggerzy, z tymi trzema sekundami odnowy skilla, będą mogli po prostu spamować swoje ofiary blowami (backstab, deadly blow, lethal blow - i nie wiem jak się sprawa ma co do blinding blowów, bo gdyby też miały 3sec reuse, to by była lekka przesada, ale imho dash i blinding blow powinny mieć identyczne reuse ). xD
Franz:
Lliira - PW lvl: 5x
Cherilyn - Arbalester lvl: 6x
Loviatar - EE lvl: 5x


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Plainswalker
« Odpowiedź #624 dnia: Marzec 20, 2009, 07:56:35 pm »
yaoi to gejowskie hentai :P

w sumie CD nie będzie takim złym SA kiedy znikną lethale 1/1 - lepiej walnąć wolniej, za to mocniej :P
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.