Witaj
Gość

Wątek: Plainswalker [PW]  (Przeczytany 159834 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #700 dnia: Styczeń 15, 2010, 06:42:46 pm »
Witam wszystkich. Gram na HB (dex) i chciałbym się zapytać jaki sprzęt proponujecie dla pw od 61 lvla?


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #701 dnia: Styczeń 15, 2010, 06:49:58 pm »
Witam wszystkich. Gram na HB (dex) i chciałbym się zapytać jaki sprzęt proponujecie dla pw od 61 lvla?
1 pytanie masz kase?
Jak tak to ciskaj mj light set, do pvp soul separator z crt damage, jak do expa to bloody orchid + focus



  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #702 dnia: Styczeń 15, 2010, 07:01:04 pm »
Witam wszystkich. Gram na HB (dex) i chciałbym się zapytać jaki sprzęt proponujecie dla pw od 61 lvla?
1 pytanie masz kase?
Jak tak to ciskaj mj light set, do pvp soul separator z crt damage, jak do expa to bloody orchid + focus

bullsh1t QQ

MJ wez bo to dobry set. Resist stun sie przydaje bo pvp sie zawsze zdarzyc moze, dzieki +weight wiecej ssow/cp potek udzwigniesz. Poza tym PW w mj wyglada najlepiej z a gratowych setow :D

A z broni to biegaj z krisem+foc, jak masz skad wziąć to wez krisa+6-7+foc...spokojnie z takim do 76/78 mozesz latac, bardziej sie oplaca niz kolowac a gratowy dagger i SA do niego..lepiej kupic za to OE krisa.

Sam testowalem i bylo cacy.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #703 dnia: Styczeń 15, 2010, 07:08:27 pm »
Witam wszystkich. Gram na HB (dex) i chciałbym się zapytać jaki sprzęt proponujecie dla pw od 61 lvla?
1 pytanie masz kase?
Jak tak to ciskaj mj light set, do pvp soul separator z crt damage, jak do expa to bloody orchid + focus

bullsh1t QQ

MJ wez bo to dobry set. Resist stun sie przydaje bo pvp sie zawsze zdarzyc moze, dzieki +weight wiecej ssow/cp potek udzwigniesz. Poza tym PW w mj wyglada najlepiej z a gratowych setow :D

A z broni to biegaj z krisem+foc, jak masz skad wziąć to wez krisa+6-7+foc...spokojnie z takim do 76/78 mozesz latac, bardziej sie oplaca niz kolowac a gratowy dagger i SA do niego..lepiej kupic za to OE krisa.

Sam testowalem i bylo cacy.
QQ, zalezy gdzie, kolega pewnie gra na privie i to roznie bywa, glownie chodzi o dostepnosc.
Btw. nie rozumiem czemu bullsh1t jak oe kris wychodzi na to samo co BO +3?Z reszta jakby sie chcialo oe krisa na +6/7 to juz lepiej probowac szczescia, niz kupowac.
Na hb byly juz b-grade w luxie? Jak tak to lepiej krisa, jak nie to lepiej BO



  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #704 dnia: Styczeń 15, 2010, 09:42:51 pm »
akurat mi to slowo pasowalo :)

Chyba byly juz w b w lux..nie wiem szczerze mowiac bo ja sie z IL na gracie przesiadlem QQ

Ja tak cisnalem na offie do 76 i bylo calkiem spoko. Probowalem w miedzy czasie tez latac z commonem SS ale wolalem krisa+foc. Wiecej zarabialem na samem koksie niz z SSem.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #705 dnia: Styczeń 15, 2010, 09:47:50 pm »
Dzięki wielkie za szybką odpowiedź. Postanowiłem scrafcić set mj-a, kupić w luxie krisa+focus i zostać z tym do 70+. Na wcześniejszych stronach znalazłem propozycje dc light więc chciałem się upewnić. :)
Pozdro.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #706 dnia: Styczeń 15, 2010, 11:32:07 pm »
z realiow dexa to nawet nie myśl o jakims SS + Cd czy cos w ten deseń, szkoda pieniedzy lub kryształka. Za questy w mos, it (a tam glownie bedziesz farmic) spokojnie mozesz sie dorobic Angel +Sa


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #707 dnia: Styczeń 16, 2010, 08:16:24 am »
Dzięki wielkie za szybką odpowiedź. Postanowiłem scrafcić set mj-a, kupić w luxie krisa+focus i zostać z tym do 70+. Na wcześniejszych stronach znalazłem propozycje dc light więc chciałem się upewnić. :)
Pozdro.

imo dc light pod pve tez ujdzie, a pvp to na 100% z a-grade mj



  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #708 dnia: Styczeń 25, 2010, 12:20:01 pm »
DC do farmu tez dobry imho mj wychodzi najlepiej. Kris oe zawsze bedzie tanszy niz BO+3 focus.  A tak na poważnie to spokojnie wystarczy ss common jesli grasz na rate x4 w gore to juz calkiem nie ma dyskusji expisz tak szybo ze mozesz nawet biegac z crystal daggerem.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #709 dnia: Styczeń 25, 2010, 01:33:54 pm »
Na razie biegam w pl set, kris+focus i mam zamiar tak bić do 70+ bo po prostu nie mam kasy na mj-a. Gdzie polecacie expić od 60+ w takim sprzęcie?


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #710 dnia: Styczeń 25, 2010, 01:43:34 pm »
kolo GC na gargulcach i innych badziewiach, ale jesli chcesz zarobic to quest na cbp na frozen. O ile cos takiego u was działa.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #711 dnia: Styczeń 25, 2010, 05:31:36 pm »
Rozumiem że obie te opcje są na solo exp? Do którego lvlu dam rade tak cisnąć jeżeli mam doom cry'era na boxie odpalonego bo chyba grając daggerem ciężko o pt (pierwszy raz gram daggerem więc proszę o wyrozumiałość  :D)


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #712 dnia: Styczeń 25, 2010, 08:32:36 pm »
DIO - AW dawał rade solo w catach z wc boxem, ja pw również nie bylo za szybko lecz dawało to rade po mobku wyciąganie, z PL setem idz kolo GC, a najlepiej szukaj pt na dexie o to nie problem.


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #713 dnia: Styczeń 26, 2010, 09:36:37 am »
Itherus dużo ekonomiczniej wychodzi expać z Krisem + foc niż SS comon na lvl-u 61-76? chodzi mi o realia ru offa


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #714 dnia: Styczeń 26, 2010, 10:27:54 am »
musisz tylko patrzeć chyba cene SSA a miedzy SSB, bo jak juz kiedys Narayan robił na offie testy dps nawet czystym SS jest wiekszy niz Kris+foc


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #715 dnia: Styczeń 28, 2010, 03:28:40 pm »
musisz tylko patrzeć chyba cene SSA a miedzy SSB, bo jak juz kiedys Narayan robił na offie testy dps nawet czystym SS jest wiekszy niz Kris+foc

 demon w commonie robi wiekszy dps niz kris z foc, wiec ss jeszcze wiekszy.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #716 dnia: Luty 05, 2010, 12:49:16 pm »
tak, str odpowiada za czestosc critow w skillach, niemniej jednak 5 str roznicy to praktycznie nic, nie odczujesz tego zbytnio, roznica w dmg jest malutka

Sie nie odczuje? :O

A co z Lethalem? Np. jesli pomyslnie wejdzie w takiego tanka czy kogokolwiek zreszta, to juz ubity prawie...
Juz mi sie update'uje klient Gracia Epilog i zaraz tworze nowa postac i chcialem tworzyc AW, ale jesli te STR tak malo daje to przecie PW jest ino slusznym wyborem wtedyz!


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #717 dnia: Luty 05, 2010, 01:12:01 pm »
Bu...

      83+ AW>PW>TH

      era gimpowania sily juz dawno mineła,  a co do lethala i slowa "prawie ubity" to bym sie bardzo klucił.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #718 dnia: Luty 05, 2010, 01:37:39 pm »
Czyli epilog mowi - im wincy sily tym lepiej, wiec AW wiecej sily lepszy niz PW <a d.elfki ladniejsze :D >


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #719 dnia: Luty 05, 2010, 05:10:38 pm »
tak, str odpowiada za czestosc critow w skillach, niemniej jednak 5 str roznicy to praktycznie nic, nie odczujesz tego zbytnio, roznica w dmg jest malutka

Sie nie odczuje? :O

A co z Lethalem? Np. jesli pomyslnie wejdzie w takiego tanka czy kogokolwiek zreszta, to juz ubity prawie...
Juz mi sie update'uje klient Gracia Epilog i zaraz tworze nowa postac i chcialem tworzyc AW, ale jesli te STR tak malo daje to przecie PW jest ino slusznym wyborem wtedyz!

powiedz co ci da ze zbijesz cp tankowi (jak masz szczescie na poczatku) jak masz do ubicia jeszcze kupe hp ?
lethale odkad zabieraja tylko cp sa ostatnia rzecza na ktora zwraca sie uwage grajac daggerem
aw ma evasion counter co przy tankach bardzo dobrze sie sprawdza, z kolei pw na wr po 83 na 95% zabije kazdego fightera z wyjatkiem daggera (tu wiadomo liczy sie szczescie)
str nawet jesli da te 300 - 400 dmg wiecej to i tak nie oplaca sie go dodawac, chyba ze wolisz perma stun lub kilka hitow od byle kogo i lezysz

dla mnie aw,pw > th (czekam na beszt wnerwionych th)


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #720 dnia: Luty 06, 2010, 06:42:47 pm »
lethale nie zabieraja samego cp jesli juz to half kille
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #721 dnia: Luty 07, 2010, 01:24:38 pm »
dla mnie aw,pw > th (czekam na beszt wnerwionych th)

OK :D Moj dylemat to AW czy PW.

Jesli nie ma sensu dawac +STR bo to wiele nie zmieni, a lepiej miec HP, CP, Stun resist to AW<PW
Jednak dmg, crit ze skilli to STR i to AW ma go wiecej...

To powiedz Blitz, Twoim zdaniem, AW czy PW? <szkoda ze nie da sie zrobic ankiety ;]>


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #722 dnia: Luty 07, 2010, 02:09:11 pm »
Cytuj
z kolei pw na wr po 83 na 95% zabije kazdego fightera
Przymnożyłeś mu tych procentów na wygrane xD
...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #723 dnia: Luty 08, 2010, 12:51:26 am »
dla mnie aw,pw > th (czekam na beszt wnerwionych th)

OK :D Moj dylemat to AW czy PW.

Jesli nie ma sensu dawac +STR bo to wiele nie zmieni, a lepiej miec HP, CP, Stun resist to AW<PW
Jednak dmg, crit ze skilli to STR i to AW ma go wiecej...

To powiedz Blitz, Twoim zdaniem, AW czy PW? <szkoda ze nie da sie zrobic ankiety ;]>

kombinujesz stary...obie te klasy na endgame sieją zamęt wiec bez znaczenia kogo wezmiesz. Wez tego ktory Ci sie bardziej podoba z wygladu..a i tak nie bedziesz załowal.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Plainswalker [PW]
« Odpowiedź #724 dnia: Luty 16, 2010, 05:58:37 pm »
Na wstępnie - nie przeczytałem 30 stron wcześniej, więc proszę bez obelg ; d
Mam pytanie, właściwie co proponujecie dla PW na suby, chodzi mi głównie o certyfikacje.
Więc tak kronika Hellbound.

Suby : 1 - sws/ 2- he / 3- tank
W tym buildzie wyciągam : celestial chance z songera, boost evasion z he, które dodaje mi +4 evasion z tego co wyczytałem choć nie jestem pewien, może ta wartość zmienia się wraz z kroniką. Ma ktoś jakieś dokładniejsze info co do tej certyfikacji i czy się opłaca? Czy może lepiej wziąć  Chance Critical: +30% crit rate, 15 sec? Chociaż nie wiem czy to ma jakieś zastosowanie dla daggra, lepiej to się sprawdzi dla łuka chyba.  Trzecia certyfikacja to Counter Boost Mdef/Pdef: +20% m./p.def, 15 sec z tanka. Taki build.

Suby: 1- sws / 2- he / 3 - destro
W tym buildzie standardowo celestial z songera. Ceryfikacja z Rogue czyli HE, tutaj jak wyżej czy się opłaca ten boost evasion czy chance critical, a może odpuścić sobie tego HE. Co myślicie? No i 3 certyfikacja to destro dla chance haste, jak wiadomo po odpaleniu haste chance wzrasta atk. speed. Plusy : lepszy koks i na HB reuse skilli nie jest const jak na GF i zależy od atk. speedu więc reuse blowów i staba będzie znacznie szybszy. Co Wy na to?

Może coś lepszego proponujecie i co się bardziej opłaci, zależy mi na dobraniu dobrych sub. Sws'a  raczej zostawię ze względu na support i celestiala to podstawa, HE chcę się pobawić na siege no i podoba mi się ten boost evasion, co dla PW wiele daje. Co do trzeciej suby nie wiem ...

Czekam na propozycje, sugestie etc. Dzięki.