Witaj
Gość

Wątek: Battlestar Galactica Online  (Przeczytany 1383 razy)

  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Battlestar Galactica Online
« dnia: Maj 13, 2011, 07:55:29 am »
Battlestar Galactica Online to darmowa produkcja MMO rozgrywana z poziomu przeglądarki, którą oparto na licencji popularnego serialu science-fiction. Całość stworzyło wyspecjalizowane w tytułach tego typu studio Bigpoint.
 Jako cylon lub człowiek wsiadamy na pokład naszego statku kosmicznego by wywalczyć sobie odpowiednią pozycje w kosmosie. W grze dane nam będzie przemierzać różnorodne światy, gdzie z biegiem czasu odblokujemy nowe bronie, statki kosmiczne czy części do nich. Niestety rozgrywka ograniczy się do naszego statku kosmicznego - nie będzie nam dane zejść na powierzchnie jakiejkolwiek planety.

Grafika jest w pełni trójwymiarowa. Całość oparto na silniku Unity, co zapewnia lepszą jakość graficzną niż standardy, do których przyzwyczaiły nas typowe produkcje przelądarkowe.


Zapraszam do gry: Battlestar Galactica Online


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Battlestar Galactica Online
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2011, 06:59:13 pm »
Bardzo dobra i przyjemna gra.Jednak jest trochę trudna.
Robienie uników i ustalenie się do strzało jest męczące.
Co do startu w grze:
-Pierwsza godzina gry jest to sprawdzenie czym się lata gdzie trzeba brać q jaka bron jaka amunicja jest dobra na dany statek(tak to ujmę  :P)
-Po wbiciu 5 lvl jest już ciężej przykładowo ja leciałem już dalej i toczyłem bitwy ze strona przeciwną i z pojedynczymi małymi statkami było łatwo.Jednak gdy pojawi eis taki z 50 lvl to padasz w 5 s  :P
-Na bliższych układach jest mało asteroid wiec proponuje przeskoczyć o 1 max 2 układy i zbierać surowce i wypatrywać małe statki z max 5 lvl większym niż wy (dacie rade)
Sam gram w to od paru dni ale co nieco mogę wam pomoc  :)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Battlestar Galactica Online
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2011, 09:21:12 pm »
Mnie ta gra boli bo gryzie się z genialnym serialem :D Każdy kto nie oglądał musi obejrzeć !!

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926