Witaj
Gość

Wątek: Yul Archer  (Przeczytany 95690 razy)

  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #175 dnia: Październik 07, 2012, 04:35:20 am »
Czy Yull przebudzony z arba moze nadal zamieniac kusze w łuk i odwrotnie swoim skilem rasowym??


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #176 dnia: Październik 12, 2012, 07:49:36 am »
nie


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #177 dnia: Listopad 04, 2012, 09:27:47 am »
a jakie SA? Focus czy DMG? z czystym lukiem mam 380 p.crt warto dodawac 70? Czy lepiej  330 do p. atk?


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #178 dnia: Listopad 05, 2012, 04:05:17 am »
Testował ktoś już dmg z kuszy po wejsciu glory days?Jak wypada terazna tle łuku?


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #179 dnia: Listopad 05, 2012, 05:49:53 pm »
a jakie SA? Focus czy DMG? z czystym lukiem mam 380 p.crt warto dodawac 70? Czy lepiej  330 do p. atk?

zależy od sprzętu na jaki Cie stać, bo można wyciągnąć capa crit rate bez focusa w łuku, w takim wypadku odpowiedź jest prosta w innym stawiałbym na focus mimo wszystko bo dmg up to słabe SA, ta wartość jest dodawana na samym końcu i właściwie nie wiele wnosi ale z drugiej strony każde oczko dmg-u się liczy.

Testował ktoś już dmg z kuszy po wejsciu glory days?Jak wypada terazna tle łuku?

Co prawda nie ma jeszcze u nas na ruskim eu glory days, ale z moich obliczeń wynika że łuk będzie lepszym rozwiązaniem, na pewno na oly będzie lepszy od kuszy, no i co prawda mam nadzieje że kusza się sprawdzi w moim buildzie z maxowanym dex-em na białasie, ale to wszystko jeden duży znak zapytania i jest zależne tylko od tego ile wyciągne atak speeda i czy to będzie wystarczające żeby zrezygnować z używania quick fire :)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #180 dnia: Marzec 16, 2013, 11:33:59 am »
a ja mam pytanie co do yull. zauważyłem że w każdym party jest ZAWSZE jeden yull, lub nawet dwóch. Czemu party decydują się na taki setup? Czy yulla mozna zastąpić np. tyrrem i mieć w squdzie feoha othella i tyrra? Czy to jest dobra opcja?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #181 dnia: Marzec 18, 2013, 08:42:04 pm »
Cytuj
Yul Aura - Gives Yul Force that increases MP Recovery Bonus by 50% to a party member.

Bez tego farmy ani rusz ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #182 dnia: Marzec 19, 2013, 12:36:31 am »
bez przesady. Nie jest aż tak ważna.
wystarczy 1 healer + ogarniety sumoner.
I ogary nie spamujące bez sensu wszystkiego co mają, a umiejętnie wykorzystujące własne skille.
W ostatnim random party do łeż mnie rozbawił tank, wypłukujący się z many szybciej niż nuker i płaczący "mana!! mana!!"
heheheh

A Yul to przede wszystkim dmg + dmg +dmg + (tak jak każda klasa praktycznie) debufy. I do dmg zarówno w aoe jak i pojedyńcze targety. Plus szybkość biegu (może pulować trainy). plus coś tam by się jeszcze znalazło.
Aura to tylko dodatek

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #183 dnia: Marzec 19, 2013, 01:56:23 pm »
ale on to pisał ironicznie chyba...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #184 dnia: Kwiecień 17, 2013, 09:28:04 pm »

Jako, że to mój 1 post -  Witam wszystkich.

W związku z bliskim startem polskiego serwera, zdecydowałem się zagrac. Ostatni raz grałem na Interlude i staram sie nadrobić zaległości. Mam zamiar grać łukiem - Moja od zawsze ulubiona postać. Mam tylko dylemat: Czytając ten oraz inne (sprzed kilku - kilkunastu miesięcy) tematy zauwazylem, że zdecydowana większośc graczy uważa, ze PR>SR. W zwiazku z tym mam pytanie,
Czy maxowanie str zamiast dexa w obecnej kronice faktycznie daje znaczacą przewagę?
Wazniejsza jest siła uderzenia, czy czestotliwość?
Jaka jest roznica miedzy tymi postaciami w dmg i attack speedzie? Czy te roznice sa znaczace?
 czy rasowy "Delicacy" bialasa, nie przewaza rasowym skillom de?
Czy jesli zrobię PR to wszystko walic +p.atk, a jesli SR +atk speed?
Pozdrawiam.
 


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Yul by Sobek
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpień 25, 2013, 10:50:21 am »
Cześć mam pytanko to wyjadaczy z Core.

Gram sobie na Lilith, obecnie Yul przebudzony z DE. W Livindor chce się zamienić w Kamaela.

Build chce zrobić na krytyki ze skilli, i co również ważne na szybki reuse.

Pewnie w ciągu miesiąca będzie tutaj Livindor.

  • 1.Czy istnieje limit DEX?
  • 2.W jaki sposób zdobyć przedmioty do dex? (Dye +5+1 kiedyś zdobędę, pelerynka+2 all stat, koszula istiny +2,czapka+2, bransoletka+1, coś jeszcze?)
  • 3.Jakie przedmioty, biżuteria dla Yula. (obecnie na realia Lilith, oraz docelowo)
  • 4.Czy Octavis Naszyjnik "zwykły" w Livindor jest taki sam jak na Glory Days (-10% reuse)
  • 5.Jakie SA do APO, R95, R99.
  • 6.Czy jako Kamael na przemianie mogę używać skilli? Czy warto przed rapso bić z regularami? Czy odpala się CC na przemianie?
  • 7.Jakie certyfikaty brać z Subek 2x 80 lev, oraz z Dual Klasy na 90 i 95 lev.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Yul by Sobek
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpień 25, 2013, 11:09:40 am »
Cześć mam pytanko to wyjadaczy z Core.

Gram sobie na Lilith, obecnie Yul przebudzony z DE. W Livindor chce się zamienić w Kamaela.

Build chce zrobić na krytyki ze skilli, i co również ważne na szybki reuse.

Pewnie w ciągu miesiąca będzie tutaj Livindor.

  • 1.Czy istnieje limit DEX?
  • 2.W jaki sposób zdobyć przedmioty do dex? (Dye +5+1 kiedyś zdobędę, pelerynka+2 all stat, koszula istiny +2,czapka+2, bransoletka+1, coś jeszcze?)
  • 3.Jakie przedmioty, biżuteria dla Yula. (obecnie na realia Lilith, oraz docelowo)
  • 4.Czy Octavis Naszyjnik "zwykły" w Livindor jest taki sam jak na Glory Days (-10% reuse)
  • 5.Jakie SA do APO, R95, R99.
  • 6.Czy jako Kamael na przemianie mogę używać skilli? Czy warto przed rapso bić z regularami? Czy odpala się CC na przemianie?
  • 7.Jakie certyfikaty brać z Subek 2x 80 lev, oraz z Dual Klasy na 90 i 95 lev.
1. Limietu chyba nei ma, skoki na skillach sa chyba co 5 punkutów.
https://4gameforum.com/showthread.php?t=17809
a tu masz str zaleznosc. |
https://4gameforum.com/showthread.php?t=18115
https://4gameforum.com/showthread.php?t=19348
2.CZapka daje +3, Bless Antharas daje +3 con, Valakas daje +3 str, Lindvior Earring +3 dex +3 wit,  I chyba tyle.
3. Bless antek, isina earring, Nowy baium + nowy aq ew Octa ring, Istina nec/Nowa frinteza
4. Zwykly dopóki go nei zmienisz bedzie taki sam,
5. W pewnym momecie masz juz 500 c rate zawsze, pozostaje ci dmg up i long shot/slow. Docelowo w r99 Long Blow + Damage Up ale to miliardy adeny.
6. Bedac DE cyba nie ebdziesz mogl zrbic przemiany kamaelowskiej.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #187 dnia: Październik 07, 2013, 10:29:31 am »
Witam. Mam kilka pytań dotyczących "uka". Przejrzałem poprzednie tematy i posty, ale są lekko nieaktualne. Na mainie mam human Othella, a Yula na dualklasie.

1. Zacznę od tego, który łucznik najlepszy w Lindviorze? O ile można tak twierdzić, bo te zmiany to póki co chyba kosmetyczne.
2. Co się maxuje, STR czy DEX? Jak się nie mylę kiedyś STR odpowiadał za kryty ze skilli, a teraz jak jest?
3. Jakie skille revelation czy jak to tam się zwie bo gram na polaczkowie :P. Na daggerze mam unbinding i dispiration, tutaj też się to sprawdzi czy lepiej wziąć coś innego?
4. Jest jakikolwiek sens bić regularami? Nawet na minds eye + cc? Szczerze mówiąc ze skilli zanotowałem dużo większy dmg, ale to może przez kiepski łuk (req 150 atri) i drugi lvl minds eye. No i mam tylko oly ringa na crit dmg.

Na razie wziąłem PRa i pierd... ze skilli to on ma ostre. Ale mam jeszcze te esencje, więc nic nie stoi na przeszkodzie bo to zmienić. To chyba na razie na tyle moich pytań :D.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Yul Archer
« Odpowiedź #188 dnia: Październik 22, 2013, 06:51:42 pm »
dołączam sie do pytania