Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 354979 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1775 dnia: Listopad 24, 2010, 12:22:23 am »

OT:
 patrząc po buffach: biegasz w hvy?  :D



  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1776 dnia: Listopad 24, 2010, 11:03:49 am »

OT:
 patrząc po buffach: biegasz w hvy?  :D

Z full buff 'em, np. :

Podalem ten buff set jako przyklad. Zeby zobrazowac ze wszystkie prawie buffy mozna dostac od razu. Czytaj ze zrozumieniem...

to czy aw jest 83 czy 77 nie ma znaczenia :) liczy sie enchant bluffa. Niezenchantowany bluff na postaci 85 bedzie wchodzic dokladnie tak samo jak na 77. Land rate zdecydowanie podejrzany. W ktorejs gracii zwiekszyli land rate z 20 do 40% i musze przyznac, ze calkiem niezle teraz wchodzi. Kumpel wlepia pelnego bluffa +1 (a wiec 3/3) w mojego tyra 80 bez wiekszych problemow.
Mhm. Ten Bluff jest juz na +10 i nie obraca panow straznikow na forcie...
Wnioski... Kolejny L2Joke, admin ciapa, pseudobalans skilli... Ale nie mam czasu na offa wiec poszukam czegos innego :] Dzieki ...
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2010, 11:40:54 am wysłana przez Pain.Torment »


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1777 dnia: Listopad 24, 2010, 01:20:29 pm »
to czy aw jest 83 czy 77 nie ma znaczenia :) liczy sie enchant bluffa. Niezenchantowany bluff na postaci 85 bedzie wchodzic dokladnie tak samo jak na 77. Land rate zdecydowanie podejrzany. W ktorejs gracii zwiekszyli land rate z 20 do 40% i musze przyznac, ze calkiem niezle teraz wchodzi. Kumpel wlepia pelnego bluffa +1 (a wiec 3/3) w mojego tyra 80 bez wiekszych problemow.

wiekszej glupoty dawno nie przeczytalem.


Skup sie stary:

land rate debuffow zalezy od roznicy lev i jak jest za duza to nie wsadzisz tego
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1778 dnia: Listopad 25, 2010, 02:12:01 am »
Nope, zalezy od roznicy lvl skill-lvl postaci ktora próbujemy zdebuffowac owym skillem. Dlatego jesli debuffer ma 85 lvl a skill czysty czyli z 77 lvl w tym przypadku to nie ląduje on lepiej niz od takiegom samego daggera na 77 lvlu.
...


Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1779 dnia: Listopad 25, 2010, 06:36:04 am »
to czy aw jest 83 czy 77 nie ma znaczenia :) liczy sie enchant bluffa. Niezenchantowany bluff na postaci 85 bedzie wchodzic dokladnie tak samo jak na 77. Land rate zdecydowanie podejrzany. W ktorejs gracii zwiekszyli land rate z 20 do 40% i musze przyznac, ze calkiem niezle teraz wchodzi. Kumpel wlepia pelnego bluffa +1 (a wiec 3/3) w mojego tyra 80 bez wiekszych problemow.

wiekszej glupoty dawno nie przeczytalem.


Skup sie stary:

land rate debuffow zalezy od roznicy lev i jak jest za duza to nie wsadzisz tego
wat

85 HK z shield stunem +0 vs 85 lvl enemy = 0% land rate(teraz w ktorejs kronicie mieli wprowadzic 10% minimum land rate debuffow? czy juz wprowadzili?)


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1780 dnia: Listopad 25, 2010, 10:53:30 am »
Nope, zalezy od roznicy lvl skill-lvl postaci ktora próbujemy zdebuffowac owym skillem. Dlatego jesli debuffer ma 85 lvl a skill czysty czyli z 77 lvl w tym przypadku to nie ląduje on lepiej niz od takiegom samego daggera na 77 lvlu.

ok wiesz lepiej :D

rozumiem ze testowales? czy wyczytales na l2 guru?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1781 dnia: Listopad 25, 2010, 11:49:22 am »
ja tam nie widzę powodu by kwestionować cos co pisze Diego Vargas...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1782 dnia: Listopad 25, 2010, 01:53:13 pm »
Gdyby bylo tak jak nasz mighty dark avenger pisze to majac 85 lvl skille z pierwszej profy tez by wchodzily jak kazde inne- przeciez liczy sie lvl postaci a nie lvl skilla  hahaha
...


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1783 dnia: Listopad 25, 2010, 02:24:41 pm »
oj joj


gdybys pogral na aktualnych kronikach to bys wiedzial ze majac na 77 skile na +30 beda zadziej wlazic w postac na 85 niz skile postaci na 85 na +12 czy 15 w takiego samego 85 czlenia
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1784 dnia: Listopad 25, 2010, 04:52:19 pm »
oj joj


gdybys pogral na aktualnych kronikach to bys wiedzial ze majac na 77 skile na +30 beda zadziej wlazic w postac na 85 niz skile postaci na 85 na +12 czy 15 w takiego samego 85 czlenia
strong

btw odkad pamietam (c3?) bylo tak jak napisal scorpion, wiec nie wiem czemu ncsoft mialby to zmieniac, w changelogu tez nic nie widzialem, moze jestem slepy


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1785 dnia: Listopad 25, 2010, 05:02:44 pm »
to idź dalej czytaj o "change logach" a ja pogram w l2 do tego proponuje postudiowac l2 guru i bedziesz mial pelny obraz co sie aktualnie dzieje. dalej bedziesz mogl udzielac rad opartych na opiniach innych graczy a do tego jeszcze opowiesz o wlasnych doswiadczeniach z c3...
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1786 dnia: Listopad 25, 2010, 05:15:22 pm »
to idź dalej czytaj o "change logach" a ja pogram w l2 do tego proponuje postudiowac l2 guru i bedziesz mial pelny obraz co sie aktualnie dzieje. dalej bedziesz mogl udzielac rad opartych na opiniach innych graczy a do tego jeszcze opowiesz o wlasnych doswiadczeniach z c3...
tak wiemy ze tylko ty mozesz mowic o skillach w tej grze ale skoncz juz bo to nudne jest.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1787 dnia: Listopad 25, 2010, 05:18:24 pm »
Jak nie raz flamowalem sie z azexem to teraz ma racje, zarowno lvl postaci jak i enchant skilla (learn lvl++) ma znaczenie, i nawet na loldexie to dziala
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1788 dnia: Listopad 25, 2010, 06:39:23 pm »
to idź dalej czytaj o "change logach" a ja pogram w l2 do tego proponuje postudiowac l2 guru i bedziesz mial pelny obraz co sie aktualnie dzieje. dalej bedziesz mogl udzielac rad opartych na opiniach innych graczy a do tego jeszcze opowiesz o wlasnych doswiadczeniach z c3...
patrzac na to ze grasz na offie i porownujac to do niektorych twoich wypowiedzi, smiem twierdzic ze Ty tymbardziej nie powinienes dzielic sie z nikim swoja wiedza


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1789 dnia: Listopad 25, 2010, 06:44:33 pm »
to idź dalej czytaj o "change logach" a ja pogram w l2 do tego proponuje postudiowac l2 guru i bedziesz mial pelny obraz co sie aktualnie dzieje. dalej bedziesz mogl udzielac rad opartych na opiniach innych graczy a do tego jeszcze opowiesz o wlasnych doswiadczeniach z c3...
patrzac na to ze grasz na offie i porownujac to do niektorych twoich wypowiedzi, smiem twierdzic ze Ty tymbardziej nie powinienes dzielic sie z nikim swoja wiedza

stary bo ja tego nei rozumiem. jak mozesz z czystym sumieniem udzilac rad na jakis temat nie majac z tym stycznosci poza czytaniem cudzych wypowiedzi.

to jak ja bym sie naczytal o fizyce kwantowej i probowalbym kogos kto stoi obok kogos kto sie na tym zna przekonywac ze nie wie o czym mowi.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1790 dnia: Listopad 25, 2010, 06:57:55 pm »
stary bo ja tego nei rozumiem. jak mozesz z czystym sumieniem udzilac rad na jakis temat nie majac z tym stycznosci poza czytaniem cudzych wypowiedzi.

to jak ja bym sie naczytal o fizyce kwantowej i probowalbym kogos kto stoi obok kogos kto sie na tym zna przekonywac ze nie wie o czym mowi.
ja tam nie widzę powodu by kwestionować cos co pisze Diego Vargas...
jak widac ja (co jeszcze moge zrozumiec bo juz nie gram) + on + kilku uzytkownikow tego forum jest w bledzie, tak bywa


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1791 dnia: Listopad 26, 2010, 12:30:20 am »
Cytuj
gdybys pogral na aktualnych kronikach to bys wiedzial ze majac na 77 skile na +30 beda zadziej wlazic w postac na 85 niz skile postaci na 85 na +12 czy 15 w takiego samego 85 czlenia
Ofc wiedze prosty z gry jak mniemam, duzo tam macie postaci 77 lvl ze skillami +30?...
Po drugie na dexie tez to dzialalo jak azex mowi, wiec na bank tak nie jest xD
...


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1792 dnia: Listopad 26, 2010, 09:45:26 am »
Poczytajcie sobie głupie geje, skończcie wywody.

  http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=119600


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1793 dnia: Listopad 26, 2010, 06:41:07 pm »
to czy aw jest 83 czy 77 nie ma znaczenia :) liczy sie enchant bluffa. Niezenchantowany bluff na postaci 85 bedzie wchodzic dokladnie tak samo jak na 77. Land rate zdecydowanie podejrzany. W ktorejs gracii zwiekszyli land rate z 20 do 40% i musze przyznac, ze calkiem niezle teraz wchodzi. Kumpel wlepia pelnego bluffa +1 (a wiec 3/3) w mojego tyra 80 bez wiekszych problemow.

wiekszej glupoty dawno nie przeczytalem.


Skup sie stary:

land rate debuffow zalezy od roznicy lev i jak jest za duza to nie wsadzisz tego
Bullsh1t, przetestuj sobie DA 85 ze stunem +0 i DA 74 ze stunem +0. Jesli nawet bedzie roznica to bedzie ona minimalna.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1794 dnia: Listopad 28, 2010, 08:14:10 pm »
No nie wiem. Na ostatnim serwie castujac "trance" Bishopem 79 w postac lvl 78 wchodzil roznie. W postac 85 prawie w ogole.|
Teraz mam 85 i ta sama bron i w 85 nie wchodzi prawie w ogole a w nizsze bardzo latwo :D


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1795 dnia: Listopad 29, 2010, 08:37:26 am »
a Ci dalej swoje.


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1796 dnia: Grudzień 04, 2010, 05:50:40 am »
Witam,mam kilka pytan, prosze o odpowiedz doswiadczonych daggerow.

1.Co to sa OE skille (prosze o wyjasnienie dokladnie)
2.Jakie skille enchantowa na poczatku by pozniej nie zalowac i by byly do end game?? Prosze o dokladne rozpisanie.
3.Czy jak zenchantowalem +earth backstaba od razu to zle zrobilem??
4.Czy po uzyciu giantcodex moge skasowac enchant skilla i zrobic drugi bez giant codexu ??

Dziekuje.Skille pod AW oczywiscie.


Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1797 dnia: Grudzień 04, 2010, 09:57:00 am »
Ad 1.
OE - Over Enchant czyli skille wysoko enchantowane.
Ad 2.
Wszystkie blowy + backstab na element na end game i tak podobno zmienia się to na duel, ale myślę, że w granicach 85-86 lvlu. :) Ksiązki nie są drogie więc póki co element taki jaki będziesz posiadał w broni.
Prócz tego warto podbijać na początku na +1 Quick Stepa, Boost Evasion, Light Armor Mastery na evasion ponieważ każdy z tych skilli dodaje nam już na +1 cały punkt do statystyk, następny cały punkt będzie dopiero przy enchancie na +10
UE na time, każdy jeden enchant dodaje nam 1 sekundę dłużej trwania UE. No i to chyba by było wszystko ze skilli na początek. :)
Ad 3. Nie pod warunkiem, że będziesz wkładał do broni eartha. Zakładając, że będziesz miał chociaż te 150 eartha w koziku wszystkie blowy + bs będziesz musiał enchantować właśnie na ten element by prócz zwykłego hita ze skilla liczył się jeszcze element z broni.
Ad 4.
Nie wiem, czy dobrze rozumiem....
W momencie kiedy wbijesz skill na +1 dalszy enchant (póki nie wyzerujesz) robisz bez GC, jeśli spalisz skilla musisz mieć 2 książkę.
Jeśli w przyszłości będziesz miał np skill +20 earth i będziesz chciał go wymienić na inny element lub duel użyjesz Giant's Codex - Discipline który pozwala zmienić specyfikę danego skilla na inną przy bodajże jakiejś drobnej utracie poziomu enchantu.
Prócz tego występują jeszcze Giant's Codex - Mastery tzw. bless enchant których używa się przy małej szansie na enchant. W momencie kiedy skill "nie wejdzie" o oczko wyżej jego wcześniejszy enchant pozostaje bez zmian zamiast się zerować.
Jest jeszcze Giant's Codex - Oblivion, który "pali" skille zwracając przy tym chyba jakiś % użytego SP na wcześniejszy enchant.

Z tymi książkami mogłem namotać więc proszę o ewentualne poprawki.

Pozdrawiam.

/Tirius: plus.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2010, 04:07:53 pm wysłana przez Tirius »


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1798 dnia: Grudzień 04, 2010, 10:59:50 am »
Acid dzieki o to mi chodziło, wlasnie mam zamiar wkładać do broni earth. A gram na Gracia FInal. Jesli coś jest inaczej niz w interlude to jak mozesz popraw. Poprosze o + dla Acida.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1799 dnia: Grudzień 05, 2010, 12:15:17 am »
Mily chlopak ten Acid :)