Witaj
Gość

Wątek: Postac pod Raidy  (Przeczytany 2941 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Postac pod Raidy
« dnia: Czerwiec 30, 2009, 08:43:16 pm »
Jaka klasa jest najchetniej przyjmowana  na wyprawy na raidy? ale chodzi mi tez o taka ktora w miare bedzie potrafila pobawic sie w PVP
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Postac pod Raidy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2009, 11:58:03 pm »
A wiec tak:
W WoWie mozna grac na 2 sposoby: PvP i PvE. Do kazdego rodzaju gry dobieramy inny sprzet i build. Do pvp zbiera sie sprzet chodza na bg (potyczka ally vs horde), ktory na poczatku przyda sie takze w PvE . Do PvE natomiast sprzet otrzymuje sie za zebrane Badge of Justice, ktore dropia na heroic/epic instancjach. Build takze sie dobiera (szczegolnie build pod tankowanie, heal. Build pod dps do pve nie duzo sie rozni od buildu do pvp - sam taki mam, sprawdza sie w obydwu przypadkach (hunter)) Czesc talentow przydatnych w PvP jest zbedna w PvE, i na odwrot. Zalezy kim chcesz grac. Tak jak napisalem masz do wyboru healera (priest holy, druid restoration, shaman restoration, paladin holy), tanka (warrior protection, paladin protection, druid feral), no i dpsa (kazda klasa ma odpowiedni build do dps, ja polecam huntera, bo sam nim gram). Najbardziej poszukiwany jest oczywiscie tank i heal. DPS zawsze sie znajdzie. Oczywiscie mowie tutaj o grze na 70 lvl.
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Postac pod Raidy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2009, 04:08:04 pm »
Innymi słowy - rób warriora z buildem Protection. :)

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel