Witaj
Gość

Wątek: L2M © RULE by EPIDEMIC  (Przeczytany 2063 razy)

  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

L2M © RULE by EPIDEMIC
« dnia: Marzec 16, 2009, 11:10:03 pm »
Witam serdecznie.

Pragnę zaprezentować filmik pochodzący z serwera L2M, który niefortunnie stosunkowo niedawno zakończył swoją działalność. Nie jest to co prawda czysta dawka PvP, pełnił on funkcje także filmu pokrótce prezentującego sam projekt jakim był klan Avalanche (ally: Epidemic). Materiały pochodzą z przed dobrych kilku miesięcy, gracze którzy wieli udział w produkcji należeli do elity w swojej klasie.

[youtube=425,350]
<object width="660" height="525"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0NCrJ2Iu5eY&hl=pl&fs=1&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/0NCrJ2Iu5eY&hl=pl&fs=1&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="660" height="525"></embed></object>[/youtube]

Oceniajcie, krytykujcie, ja chętnie wyciągnę z tego wnioski.
Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2009, 11:12:59 pm wysłana przez @ve »
Serdecznie pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: L2M © RULE by EPIDEMIC
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2009, 04:31:43 pm »
Nie wiem, czy to właściwość serwa, że wszyscy (prawie) ganiają z czerwonymi mieczami świetlnymi i w S80.
Cast speed bisha i sorca podchodzi pewnie pod jakieś 5000 :D (j/k).
A co do elity graczy - łucznik STOJĄCY w miejscu na PvP, nie może być dobry :P Toż bieg = zwiększone evasion i MP regen = mniej hitów.

To tyle co mi się rzuciło.
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: L2M © RULE by EPIDEMIC
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2009, 04:48:18 pm »
Mi się podobały przejścia pomiędzy scenami, i pokazanie postaci. A tak to filmik, na prawdę ciekawy obejrzę go jeszcze raz i opisze co tutaj według mnie jest dobre ;)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: L2M © RULE by EPIDEMIC
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2009, 07:33:38 pm »
fajne



















not


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: L2M © RULE by EPIDEMIC
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2009, 08:21:01 pm »
Filmik nie prezentował na tyle umiejętności graczy, aby można cokolwiek na ten temat się dowiedzieć. Jednak klan składał się głownie z graczy posiadających takie wyposażenie, wymogi niemałe. garstka osób, którą widać na filmie szczęśliwie utrzymywała Aden Castle przez wiele miesięcy.
Serdecznie pozdrawiam.


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: L2M © RULE by EPIDEMIC
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 18, 2009, 07:39:59 am »
filmik fajny jeśli chodzi o montaż efekty itp ale jak w 15 osób utrzymywaliście aden to to jest lolserver :)


A co do elity graczy - łucznik STOJĄCY w miejscu na PvP, nie może być dobry :P Toż bieg = zwiększone evasion i MP regen = mniej hitów.
To tyle co mi się rzuciło.

Mastjedi po pierwsze archer biegnąc ma większy regen mp niż inny fighter biegnąc a nie archer biegnąc ma większy regen mp niż archer stojąc. Nie myśl, że jak biegasz to ci się mp szbciej regenruje :)
Po drugie powiedz o którą minutę filmu ci chodzi, bo ja nie widziałem (może przegapilem, nie oglądałem specjalnie uważnie), żeby któregokolwiek archera na tym filmie bił jakiś meele (a zwłaszcza meele stanowiący zagrożenie, czyli nie BD, nie SWS itp ;) ) więc ja bym powiedział, że archer, który biega w kółko zamiast strzelać nie może być dobry :)
Nawet jeśli chodzi o DPS: to robiąc coś takiego strzał-klik na ziemi-strzal-klik... bez przerw po reuse strzału strzelasz wolniej niż stojąc w miejscu, bo pierwszy strzał trwa dłużej :)


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: L2M © RULE by EPIDEMIC
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 18, 2009, 01:01:54 pm »
Pozwólcie, że tak się wyrażę - stawialiśmy na jakość, nie na ilość. Z drugiej strony liczba graczy na serwerze sięgała 300. nie jest to wiele, ale na siege nie nudziliśmy się. Dwie strony konfliktu, dwa silne sojusze, które niszczyły nowe klany. To moim zdaniem w dużym stopniu przyczyniło się do upadku serwera. Nowy gracz musiał się opowiedzieć po którejś ze stron, w przeciwnym razie nie miał gry.

Dodam jeszcze, że 2/3 graczy ze statusem hero w rankingu byli naszymi członkami.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 01:04:40 pm wysłana przez @ve »
Serdecznie pozdrawiam.


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: L2M © RULE by EPIDEMIC
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 18, 2009, 01:51:59 pm »
urzekla mnie twoja historia


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: L2M © RULE by EPIDEMIC
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 18, 2009, 02:21:09 pm »
Mnie twój post, no ale jestem wdzięczny.
Serdecznie pozdrawiam.